PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : pro ları nasıl yenerim:(

flashnis
26/12/2008, 21:12
lütfen bana bir pronun nasıl yenecegimi söyleyin bi çocuk var hep beni yenior ona gününü göstermek istiorum yapamıorum ltf yardım edin

mashed666
26/12/2008, 23:16
eğer sen noobsan ve o pro ise hiç şansın yok yapman gereken tek şey kendini geliştirerek replay izlemek..

Viceroy|Blue
27/12/2008, 00:08
lütfen bana bir pronun nasıl yenecegimi söyleyin bi çocuk var hep beni yenior ona gününü göstermek istiorum yapamıorum ltf yardım edin

bi günde beynine bi kaset takıp kimse sana üstün dota oynama yeteneği kazandıramaz.Oturcaksın replay izliceksin sürekli maç yapıcaksın bütün heroları itemleri öğreniceksin.ondan sonrası yeteneğine kalmış:cool:

flashnis
27/12/2008, 19:16
teşekkürederim

cemo
27/12/2008, 19:29
Hayır yenersin Sh modu Degilse . yada anti almayı bilyiorsan

ayotech135
27/12/2008, 19:47
cok zor dostum bu prolar

zeness
07/02/2009, 20:28
pro olarak :D

DeathRoll
07/02/2009, 22:07
Herzaman yenmek gibi bi amacın olmasın.Herzaman kendinden üstünlerle oyna yenil ama onun nasıl başladığı onun nasıl skilleri kullandığını ve hareketlerini izle ve öğren.

yani Silencer abimizin dediği gibi Watch and Learn :D

tankmaster
13/02/2009, 20:49
pro olarak keseceksin yani kısacası

Lucifer
13/02/2009, 20:58
Senin sordugun soru seye benziyor, teke tekte Ronaldinho'yu nasil calimlarim, veya kasparov'u satrancta nasil yenerim gibi birsey. Bunlarin cevabini kendin de biliyorsun. En azindan onlarin seviyesine gelerek yenebilirsin. Ayrica da yenilmek cok guzel birseydir, cok sey ogrenirsin. Bu hayatta yenilmeden, aci cekmeden yukselemezsin zaten.

MrCekirge
16/02/2009, 22:40
öldürmeyen acı güçlendirir dostum yenildiğin zaman içindeki arzu kırılıyorsa vazgeç fakat bu senin şevkini kıramıyorsa sana güç verir yavaş yavaş birşeyler öğrenirsin mesela ben ilk günümde pro game girmistim oyun sonu 3-22 oynamıstım :D oda sniple 3 ks

Sidebeware
17/03/2009, 02:03
cok basit bir cevabı var ama teke tek de uygulayamazssın 5v5 oyunda onun takımına bok gibi oynayan 3 adam vereceksin dikkat bok gibi oynayacaklar nicklere de ozen goster miranamahmut01 falan olmasın cocuk cakar istemez elemanları.... onun takımına verecegin elemanlara ornek 5 yasındaki kardesin olabilir , sokaktan sumuklu bir cocuk olabilir kısaca (bi item yapmadan once kagıdını alan tipler ... sange veya yasha yapmadan once sy kagıdı almak oyunun basında pt kagıdı almak gibi.. sonra yuruyen 250 leri kesip para,lvl kas git proyu ez... basit!

Lucifer
17/03/2009, 05:07
cok basit bir cevabı var ama teke tek de uygulayamazssın 5v5 oyunda onun takımına bok gibi oynayan 3 adam vereceksin dikkat bok gibi oynayacaklar nicklere de ozen goster miranamahmut01 falan olmasın cocuk cakar istemez elemanları.... onun takımına verecegin elemanlara ornek 5 yasındaki kardesin olabilir , sokaktan sumuklu bir cocuk olabilir kısaca (bi item yapmadan once kagıdını alan tipler ... sange veya yasha yapmadan once sy kagıdı almak oyunun basında pt kagıdı almak gibi.. sonra yuruyen 250 leri kesip para,lvl kas git proyu ez... basit!

hahahahhahahahaha.

WoLKHaN
17/03/2009, 11:42
Peki Bu bahsettiğin oyunda pro adam oyundan cıkmadan devam edicekmi sanıosun ?

NyCrish
17/03/2009, 11:47
Eğer bu topiği açıcak kadar noobsa beni yenmek isteyen ben takımımdakilere ezalor omni aldırır sürekli bana çalıştırır yine ezerim :D

-YaSo-
17/03/2009, 12:14
Ezildiğini anlayınca hızlıca alt+q+q yap işte o zaman asla ezilmezsin !

Blackjack
17/03/2009, 16:43
Ezildiğini anlayınca hızlıca alt+q+q yap işte o zaman asla ezilmezsin !

eheheheh baya iyiymiş :D:D

msakca1990
18/04/2009, 17:58
tecrübe kadar önemli bişey olamaz
ben oyuna ilk başladığımda arklarım hep yenerdi beni şimdi ise korkulu rüyaları oldum...
replayları ve internetdeki videoları izlemek insanı çok geliştiriyor
senden pro birini 1 günde yeneceğini sanma!!!