PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mute sistemi

Raichoxunrefleksleri
22/04/2013, 15:22
Bir başka Valve saçmaliğiyla da karşi karşiyayiz . Ne zaman getirdiler bilmiyorum .Tek bildiğim şey Nerdeyse raporlanan herkesin iletişim haklarini ellerinden aldiklari . Dev'de okuduklarima göre negatif bir tavriniz olsa bile ( Hakaret değil ,örneğin bu itemi çikma bu itemi çik dediniz , bu bile mute sebebi olabiliyormuş ... ) iletişim haklari elinizden alinabiliyor . Takim içi uyum publarda nasil sağlanicak , çok merak ediyorum .

Oyun şirketi Valve olunca da böyle mükemmel uygulamalara açik olmak gerekiyor ...

Sprivia
22/04/2013, 15:50
Kaynak pls. Kanıt pls.

Birde Valve sana ne kötülük yaptıki :D

WeRdeR WeReMeM
22/04/2013, 15:52
Evet ben muteliyim şu an.Yazmak ve konuşmak yasak ve hiç bir yanlış hareketimde olmadı eminim buna. Saçma sapan bir uygulama kafalarına göre ceza atılıyor işte. Gerçekten çok boktan bir sistem.

Krizalid
22/04/2013, 16:06
Kaynak pls. Kanıt pls.

Profesyonel oyuncuların maçlarını bedava izleme imkanımı elimden aldı.

laohl
22/04/2013, 16:12
Muteli olmayan kimse kalmadı heralde:D
Valve sux!!

napstar
22/04/2013, 16:16
Bir kere all'dan Türkçe bir harass yaptım diye, 4 gündür mute. Güzel cezaymış Valve kardeş. Neyse ki 2 hesabım var, FUCK YOU VALVE THIS IS NEXT LEVEL BITCH

Axé Capoeira
22/04/2013, 16:22
bence troller için gayet güzel bir uygulama =)

Raichoxunrefleksleri
22/04/2013, 16:27
Kaynak pls. Kanıt pls.

1- Turnuva Replay'lerini bile parayla . Yani bu neyin aç gözlülüğüdür bilemiyorum . Kozmetik itemlerinden zaten milyonlar kazaniyorsun . Tamam Turnuva maçlarini canli da izletme . Eh be aç Gabe Newell replaylere karişma bari !! Oynanmiş bir oyunun VOD'unu bulmak için 2 saat çaba harciyorum . Kim söylediyse ne de güzel söylemiş : Dünyada ki açlık ve sefaletin nedeni,Fakirleri doyuramadığımızdan değil; Zenginleri doyuramadığımızdandır !

2- Oyun işlerine gelince beta işlerine gelmeyince beta değil . O kadar bug'dan dolayi Dev formuna binlerce mesaj yağiyor . Valve yetkilileri n'apiyor ? Kiş uykusuna yatmiş ayi gibiler . Hİçbir ses seda yok . Güncellemelerle bug sayisi azalacaği yerde , giderek artiyor . Gabe Newell denen .........(siz tamamlayin , ben ne yazsam karar veremedim) bu oyundan para kazanmasa bir şey demicem . Ama milyonlari götürüp de bir halt yapmayinca insan küplere biniyor .Bir de üstüne international gibi bir turnuva düzenliyorsun . Hani oyun betaydi ?? 1.800.000$ ödül havuzu olan 2 tane turnuva düzenlerken oyun beta değil , buglara gelince oyun beta . Çok iyi oynuyor bu Valve çook .

Axé Capoeira
22/04/2013, 16:42
1- Turnuva Replay'lerini bile parayla . Yani bu neyin aç gözlülüğüdür bilemiyorum . Kozmetik itemlerinden zaten milyonlar kazaniyorsun . Tamam Turnuva maçlarini canli da izletme . Eh be aç Gabe Newell replaylere karişma bari !! Oynanmiş bir oyunun VOD'unu bulmak için 2 saat çaba harciyorum . Kim söylediyse ne de güzel söylemiş : Dünyada ki açlık ve sefaletin nedeni,Fakirleri doyuramadığımızdan değil; Zenginleri doyuramadığımızdandır !
Adam turnuvayı oyundan izlemek isteyenlere paralı yaptı sonuçta her maçın stream'i neredeyse yapılıyor oyundan izlemek başka bir ayrıcalık çünkü ince detayları görebiliyorsun ki adam sana turnuva bileti satıyor eğer yok ben almam diyorsan o adam tabi ki replayıda bedava dağıtmayacak ama tobi olur başka bir stream yapan kişi olur o VOD ları bulursun izlersin adamlar bu işi para kazanmak için yapıyor ticari bir kuruluş olarak maksimum karı yakalamak zorundalar

Insomniac
22/04/2013, 19:47
Geçen hafta 10 oyunluk bir win serisi yakaladım son 3 oyunda 5 stackli takımlara karşı oynadım hiç kimseye küfür etmedim,feed olmadı ve kimse ile en ufak bir anlaşmazlığım bile olmadı son 3 oyunun ilkinde 12 saat daha sonraki oyunda 24 saat daha sonraki oyunda ise 2 gün low priority'e düştüm sonra sinirlendim ve bir oyuna girdim 15-20 dk'da 3-18 bir skor ile feedledim (3 kill tamamen istem dışı) ve 4 gün low priority cezası aldım bugün son günü bu yazdıklarım güncellemeden önceki olaylar sanırım son güncellemede daha da fazla yaptırımlar oluyor.Mute olayı filan gelmiş artık nasıl oyun oynayacağım bilemiyorum artık dota'da ki gibi türklerle oyun kurup ana bacı kayarak oynayacağız yada ufaktan yolumuza bakacağız oyundan tat alamaz oldum.Kaş yapıyım derken göz çıkartıyorlar.

TauHunter
22/04/2013, 20:03
4772

Deal with it

canifeto12
22/04/2013, 20:22
buda gelir. buda gecer aglama. buda gelir buda gecer aglama.

Raichoxunrefleksleri
22/04/2013, 21:39
Acaba bunu yapan deha takim arkadaşlarimizla nasil anlaşacağimizi düşünmüş müdür ? Mini Map'in üstüne çizgiyle yazi yazmaya çaliştim ona da izin vermiyor .Bunun için frog'a da kizmak lazim , niye gidersin de Valve gibi bir şirketle anlaşirsin ki ?

BaLzaX
22/04/2013, 23:05
Sanırım sessiz sedasız kimseye laf atmadan sadece kendi işini yaparak oyun oynamayı öğretme amaçlı yapılmış bir uygulama eğer gerçekten raporlar incelenerek veriliyor ise cezalar gayet mantıklı. Birinin elinden oyun oynama hakkının alınmasından daha çok yaptırımı olan bir uygulama hele ki susmasını bilmeyen dır dır öten kendini çok iyi zannedenler için mükemmel ötesi. Bu şekilde oyunu susarak oynamayı öğrenebilirler. Sadece gerektiğinde ( mekayı ben yapacam sen yapma, ward aldım kuşta, roshan da olabilirler vb.) konuşmasını öğrenmek bence kötü bir durum değil.

TakeItBaby!
22/04/2013, 23:11
Ulan hayatımda şu oyunda bir küfür etmiş miyim iki gündür muteliyim allah belasını versin kim rapor ettiyse...

Raichoxunrefleksleri
23/04/2013, 00:15
Sanırım sessiz sedasız kimseye laf atmadan sadece kendi işini yaparak oyun oynamayı öğretme amaçlı yapılmış bir uygulama eğer gerçekten raporlar incelenerek veriliyor ise cezalar gayet mantıklı. Birinin elinden oyun oynama hakkının alınmasından daha çok yaptırımı olan bir uygulama hele ki susmasını bilmeyen dır dır öten kendini çok iyi zannedenler için mükemmel ötesi. Bu şekilde oyunu susarak oynamayı öğrenebilirler. Sadece gerektiğinde ( mekayı ben yapacam sen yapma, ward aldım kuşta, roshan da olabilirler vb.) konuşmasını öğrenmek bence kötü bir durum değil.

Hiç bir şey yazamiyorsun , ayrica oyunda zaten bireysel mute var . Adam çok lüzumsuzsa ve hakaret ediyorsa ordan engelle . Sadece ping atabiliyorsun . Aşiri gereksiz bir uygulama .

Ph0neix022
23/04/2013, 00:51
Evet bugün bende yedim malesef. 0 küfür ve hakaret etmeme normal konusmama ragmen yedim ve halada öyleyim.

napstar
23/04/2013, 00:58
5 kişi gir bir oyuna, herkes karşı takımı nedensiz raporlasın, (communication report) hepsi uzun süreli rapor yiyor. Ya çok geliştirip her raporu adam gibi incelesinler, ya da hiç ceza sistemi uygulamasınlar.

TakeItBaby!
23/04/2013, 02:33
5 kişi gir bir oyuna, herkes karşı takımı nedensiz raporlasın, (communication report) hepsi uzun süreli rapor yiyor. Ya çok geliştirip her raporu adam gibi incelesinler, ya da hiç ceza sistemi uygulamasınlar.

Kesinlikle, yıldızın parlıyor şekerim.

Cipralex
23/04/2013, 03:02
En son ankaralı namık dinletmiştim ruslara.Hiç mute alacağımı düşünmemiştim.

Krizalid
23/04/2013, 11:34
CHANGELOG

- Chat wheel isn't prevented when communication banned.
- Fixed bug allowing more than the maximum reports/commends per week.
- Allow chat in private/tournament lobbies while communication banned.
- Players are now notified how much time is remaining on the communication ban.
- Fixed server stability issue that was resulting in a reduced number of servers and long wait times.
- Fixed issue where heroes were not displaying in the Loadout panel when using some items.
- Workshop panel updates the hero and item models on import.
- Fixed an issue where some courier effects were not being loaded and displayed.
- Fixed an issue where Lina's Fiery Soul skin was incorrect.

All current communication bans have been lifted as of this update.

hmmmm