PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : meepo yardım

akredetif
23/04/2013, 19:31
arkadaslar şu meeponun yancılarının 2 skil kullanarak nasıl hepsını aynı anda cagıroyruz asıl meeponun yanına hepsınde tek tekmı seçmek gerekıyor

KONYALIYOBAZ
23/04/2013, 19:55
http://www.youtube.com/watch?v=UBU6cFeDqwA

TauHunter
23/04/2013, 19:56
bayadır dota atmıyorum ama hatırlamıyorsam tam olarak bütüm meepoları 1234 gruplarında aldıktan sonra (2. skilde E tuşundaysa)

1+E+click+2+E+click+3+E+click+4+E+click şekilinde hızlıca basıyorsun. Zaten yapması 1 saniyeden çok azdır.

Tahminen hepsini seçip E'ye abanarak basıncada geliyordu ama tam hatırlamıyorum

Insomniac
23/04/2013, 20:19
orjinal meepoyu ctrl-1'e basarak '1' tuşuna ata sonra diğer bütün mepooları ctrl-2 ile '2' tuşuna ata dagger kastıktan sonra orjinal mepooyu kullanmadan önce 2. grubu w-tab-w-tab-w-tab ile hızlıca 1.mepooya poofla sonra dagger ile adamın yanına zıpla zıplar zıplamaz diğer meepolarda pooflanacak ve comboyu tamamlamış olacaksın başlarda biraz zor gelebilir ama alışınca baya kolay olduğunu göreceksin birde skillere fazla odaklanıp heronun kontrolünü kaybetme diğer skilli o kadar seri kullanmana gerek yok fileleri yavaş yavaş ve kontrollü bir şekilde fırlat hızlı olacağım diye heronun kontrolünü kaybetme.

berkbegins
23/04/2013, 20:39
6 seneden fazladır dotA oynuyorum hala o komboyu yapamıyorum .. :( invokerı da oynayamıyorum , pudgem hele felaket .. en iyisi skeleton king al , stunı kullanırken ultinin manasını bitirmemeye dikkat et .. bunu bile öğrenmem 4 yılımı aldı yeni yeni alıştım , yavaş yavaş olacak bu işler merak etme. 10 seneye kalmaz meepoyu picklemeye 15 seneye kalmaz güzel oynamaaya 20 seneye kalmaz süper oynamaya , 30 seneye kalmaz bişeyleri unutmaya , 45 seneye kalmaz çişini tutamamaya başlarsın. Sonra da dotA yı silersin ;P acele etme

MannorotH
23/04/2013, 20:45
asıl heroyu seç ve tab+poof+tab+poof diye devam et hepsi tek tek gelir yanına

akredetif
23/04/2013, 23:00
çok tşk ederım arkadaslar