PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : oyundaki kalıplaşmış itemler

enflasyon
27/12/2008, 17:51
genelde nooblar yapar direk bazı itemleri kassarlar heroya göre itemin doğruluğunu yannlışlığını tarışmadan buraya yazalım ilk ben başlayım

voide mom mortrede battlefury
liona dagon svene battel fury
lancere manta traxa lothar
axeye 2 vg lunaya dominator

başka var mı bildiğiniz

NightBlooD
27/12/2008, 18:33
genelde nooblar yapar direk bazı itemleri kassarlar heroya göre itemin doğruluğunu yannlışlığını tarışmadan buraya yazalım ilk ben başlayım

voide mom mortrede battlefury
liona dagon svene battel fury
lancere manta traxa lothar
axeye 2 vg lunaya dominator

başka var mı bildiğiniz

bence sen yanlış biliyorsun axe 2 vg kasılmaz!!!!!!!!! bu 2 vg noobların icadıdır

cemo
27/12/2008, 19:34
bence sen yanlış biliyorsun axe 2 vg kasılmaz!!!!!!!!! bu 2 vg noobların icadıdır

Hayır . Regen herosu yapma mantıgı . Ama yanlıs Oyuna gore bence arada kasılablir

NightBlooD
27/12/2008, 20:04
Hayır . Regen herosu yapma mantıgı . Ama yanlıs Oyuna gore bence arada kasılablir

abi saçmalık hood ,hot, ne biliyim karsılıycak onu yakın fiyata cok item war ayrıca 2 vg ise yaramıo

ayotech135
27/12/2008, 20:16
aga karsı takıma göre değişir

enflasyon
28/12/2008, 14:59
en başta yazdıklarımı okumadınız galiba axeye 2 vg kasılmayacağını biliyorum burda ben kendi kastığım itemleri değil oyunlarda gördüğüm itemleri yazdım genel olarak

Memooo
28/12/2008, 15:01
Yurneroya Vlad
Lunaya domi bf
zeusa arc

NightBlooD
28/12/2008, 16:47
en başta yazdıklarımı okumadınız galiba axeye 2 vg kasılmayacağını biliyorum burda ben kendi kastığım itemleri değil oyunlarda gördüğüm itemleri yazdım genel olarak

soryy görmedim

ooo_fresh_me
28/12/2008, 18:17
butun herolara sy kastılar ama bir tek gobline sy kasmadılar onuda ben kasayım:D

DeathRoll
28/12/2008, 18:24
Rikiye sy , butchere travel , anti-mageye basher

cemo
28/12/2008, 18:25
Butchera aganhim - Rikiye lothar - Lunaya sy - Linaya hot- Zeusa radi -

DoTa
28/12/2008, 21:14

dalga mı geçiyıon:D

mortred buriza satanic

magnus assault battlefury

techies arcane bloodstone

AxeMaster
01/01/2009, 19:19
centaura hot

asd124
02/01/2009, 15:27
troll e 2 bash
pudge ye hood
tiny arc

KETHUDA
04/01/2009, 18:54
barath a bash roofa vg ...

Phantom Lancer
11/01/2009, 17:19
regen istiyorsa hood cıksın o zmn daha iyi olur

caddedeki adam
14/01/2009, 19:57
güzel bir konuya değinmişsin enflasyon,
birde hero ların bazı özelliklerinin bokunu çıkarması var tabi.
maginaya hood,voide hız yerine bash,svene bf,balanara sy.
birde uyuz olduğum kalıp bir itemde butchera hood,yav tamam arkadaşım güzel oluyorda onun yerine başta vg ye kassan oda büyü damagesini blokluyor.başlarda daha verimli.yok direk hood çıkıyorlar.

vede evet söylediğiniz gibi tüm herolara sy çıkıyorlar yav sy birine yetişemiyorsan kasılır ezilen takımda kasmaz ki be arkadaş.

II_Remedy_II
14/01/2009, 21:41
güzel bir konuya değinmişsin enflasyon,
birde hero ların bazı özelliklerinin bokunu çıkarması var tabi.
maginaya hood,voide hız yerine bash,svene bf,balanara sy.
birde uyuz olduğum kalıp bir itemde butchera hood,yav tamam arkadaşım güzel oluyorda onun yerine başta vg ye kassan oda büyü damagesini blokluyor.başlarda daha verimli.yok direk hood çıkıyorlar.

vede evet söylediğiniz gibi tüm herolara sy çıkıyorlar yav sy birine yetişemiyorsan kasılır ezilen takımda kasmaz ki be arkadaş.

Teknik olarak hood vg den daha yararlı butcher için fiyatları nerdeyse aynı yani o yönden bir zararı yok vg 5 reg 300 hp veriyor hood ise 8 reg ve %30 spell resist hooun spell resisti zaten pudge ın pasif skilliyle birlikte çalışıyor eğer doğru zamanda kasılmışsa onun yanında pudge ın 300 hpye ihtiyacı yok zaten pasif skilliyle bol bol ve rahat str kazanarak hpsini arttırıyor birde diğer yönden bakarsak oyun sonun daoğru 300 hp pudge için hiçbirşey eğer bide düzgün kasmış ise creplerden herolardan gelen str ile onu ok çok rahat çıkarıyor ama %30 spell resist oyun sonun kadar kullanılabilecek bir item haline getiriyor hood u

zaten artık steselerde bash kasmaları bir işe yaramıycak bash artık stacklenmiyor çünkü:p

birde maginaya early gamede ya hood yada vg çıkılması lazım veya buna benzer survival yeteneğini arttırıcak bir item burdada benim tercihim hood klasik desende zaten blinkle rahat ça kaçabilyorken bana ufak oyunlar sırasında hp mi hızlıca doldurabilecek bir item lazım

demem o ki bazı itemlelr temelde kötü gözüksede aslında gayet mantıklı mesela bf desen tamam magnusta heronun b**nu çıkarmak olabilir ama svende ki ultiyle birleşince çok canlar yakıyor bide splash damage armordan etkilenmeyince iyice dağıtıyor ortalığı

son birşey daha var sy sadece maimden dolayı aksılmaz sy de bütün agi ve str herolara +hp+ms+as+armor+ap özellikleride var mesela yurnero gibi birtakım herolara sy+travel da çok hoş gider

Sky4nGeL
14/01/2009, 21:43

Kasapa aganim r2 ye lothar lunaya sy linaya hot zeusa radi .. xD Bişe demiyorum

gorkemaga11
14/01/2009, 22:11
lunaya sy ve desoyu tek geçerim..

Devilean
21/01/2009, 00:32
Earthshaker'a arcane - Yurnero'ya battlefury - Skeleton'a satanic (ki deso ve atack speed'i tercih ederim)

Ayrıca ben de Axe'e iki Vg kasanlara karşı olanlardanım. Asla ama asla, hiçbir takıma iyi gitmez. Yani şu taktikle oynarsam şöyle de bunla yaparsam 2 Vg olur gibi bişey yok. Bot bile almayıp iki Vg ile melül melül dolaşan çok Axe keestim. Dahası Adam damage çıkmayınca sadece regen ve biraz fazla can kurtarmıyor onu. Axe için favori item dizilişim: Phase Bot - Assault - Dagger - Shiva - Radiance - Blade Mail

Pandaria®
27/01/2009, 22:56
battlefury battlefury battlefury tabikide İyice bokunu çıkardılar itemin Her heroya yapiolar Ama Mortred'e güzel oluo gerçekten ;)

marq
27/01/2009, 23:03
lanaya , nevermore , visage desolator
banehallow , mangix , abaddon , magina vlad
tinker , tiny , raigor arcane
warlock , zeus refresh