PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dota 2 sunucu ve crash problemleri

Sercan<Michaell>
01/05/2013, 16:59
Yeni heroydu itemdi bilmemneydi geçtim arkadaş. Oyun betadan da çıkmış madem. Nedir bu amatörlük hala anlayamadım ben. Valve neden bu kadar yavaş çalışır haftada 1 patch çıkartıyor ondada international ekleniyor saolsun. Oyuncu az takım en az 2 3 dk da bulunuyo ona lafım yok ta takım bulduktan 5 dk sonra sunucu bulunması nedir? Internet cafede boş masa bekler gibi.

Lol ile kıyaslıyoruz oyunu tamam dota oynanabilirlik olarak, oyun geçmişi olarak lolden üstündür de. Riot da Valveden üstün resmen. Bir loldeki çalışmalara bakıyorum bir de Valvedeki. Dota aşkı olmasa içimizde 10 kere lolü seçerdim. Yeni başlayan adam nie dota oynasın ?

Valve hiç açıklama yapmıyor mu bu konuda. Canım sıkıldı bak 10 dk da bir oyun buluyor onda da adam giremiyor bi 10 dk daha bekle.

napstar
01/05/2013, 17:03
Unutmamak lazım, beta aşamasında olan bir oyundan bahsediyoruz.

axaxxaxaax

Nighthawk
01/05/2013, 17:35
En azından Avrupa sunucularda 2 gündür sıkıntı var, ben de muzdaripim. Valve'den bir açıklama yapılmadı.

İnanılmaz gelebilir ama Valve networkçü sadece 1 kişi çalıştırıyor (milton).

axaxxaxaax

Unutmamak lazım, Dota 2'de 28 galibiyeti olan bir Boris'ten bahsediyoruz.

Recently Played: Everything Except Dota 2

TauHunter
01/05/2013, 18:00
axaxxaxaax

ahahahah

Sercan<Michaell>
02/05/2013, 11:21
En azından Avrupa sunucularda 2 gündür sıkıntı var, ben de muzdaripim. Valve'den bir açıklama yapılmadı.

İnanılmaz gelebilir ama Valve networkçü sadece 1 kişi çalıştırıyor (milton).

İlk başlarda iyiki valve gibi büyük bir firma girdi işin içine diye seviniyordum ama. Adamlar bildiğin dota yı da çıkardıkları single oyunlarla aynı kefeye koyuyorlar nerdeyse. Sat steam üzerinden yaslan keyfine bak anlayışı..

berkbegins
02/05/2013, 11:34
Unutmamak lazım, Dota 2'de 28 galibiyeti olan bir Boris'ten bahsediyoruz.

EZİK!!!11 ..

konu hakkında ;

adam deli gibi para kırıyor neden acele etsin ki dimi???¿¿¿