PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Takımımıza deneyimli oyuncu arıyoruz (Semi Support/4 Numara)

LarkmaN
02/05/2013, 23:50
Merhaba arkadaslar takımımızın (Keepers of Namus) Deneyimli semi support ihtiyacı vardır.Takımımıza gelecek oyuncunun aşağıdaki kriterlere uygun olmasını istiyoruz.Starladder veya türk turnuvalarına sürekli aksatmadan (train saatleri içerisinde gerçekleşiyor) katılması önemlidir.Arkadaşlar takımımıza gelecek oyuncunun chen,wisp,tide,enigma vb (4 no) herolarda oynaması zorunludur.

1-Train saatlerimizi aksatmayan!
2-Yaşı 18den büyük
3-Teamspeak 3 kullanan
5-Deneyimli
6-Oyunda oyun harici başka muhabbet konuşmayan
7-Oyunu ciddiye alan
8-Devamlılığı olan

bir arkadas arıyoruz.

TRAIN SAATLERİMİZ: Perşembe,Cuma,Cumartesi,Pazar akşamları saat ~6 ila ~11:30 arasıdır.Düzenli eksiksiz katılması zorunludur.

Not: Daha önce semi-supportluk mevkiinde bulunmamış ama "ne de olsa yaparım" düşüncesine sahip olanlar lütfen başvurmasınlar.

http://www.gamehonor.com/attachment.php?attachmentid=4726&d=1365604487
Biz kim miyiz?
KoN,yaklaşık üç aydır düzenli train atan ve kendini geliştirip dota2 camiasında önemli bir yer almak isteyen oyunculardan oluşur.Yaş ortalaması 21'dir.

İletişim:

Woolridge
03/05/2013, 00:09
diğer oyuncular kim onları da yazsaydınız keşke, gl umarım bulursunuz

napstar
03/05/2013, 00:11
"Yaşı 18'den büyük"

Buna deli oluyorum. Yaşla ne ilgisi var oyunun? Evet 15 yaşındayım.

Nana
03/05/2013, 00:45
clan ismini okur okumaz yorumumu yazdıktan sonra kapattım konuyu

Stahli
03/05/2013, 01:04
clan ismini okur okumaz kapattım konuyu
o zaman nasıl yorum attın diye sorarlar adama

CoolStoryBro
03/05/2013, 01:08
Harbiden o isim ne abi ya.:D

Bu da takım şarkınız olsun o zaman;

https://www.youtube.com/watch?v=V-npiv4RNqQ

Seni de unutmadım Stahli;

https://www.youtube.com/watch?v=uop3PGYbqXk

Not: Sıkıldıysan söyle bi daha atmıcam. :D

Nana
03/05/2013, 01:09
mutlumusun ?

Lexsarko
03/05/2013, 01:12
*Mutlu musun?

:fliesaway:

Chic'N'Stu
03/05/2013, 01:26
diğer oyuncular kim onları da yazsaydınız keşke, gl umarım bulursunuz

Evet aslında haklsın. Ama orda +18 den kasıt aileden uzak "Oglum yemege gel ya da beyler markete gitmem gerekiyor." diye cümleler çok duyduk oyunun ortasında. İşte o yüzden yazılmış bir madde.

Smoon dostm insanlar düşünür. Bazıları ise düşündüğü işi yapmaya kalkınca ne kadar gereksiz biri oldugunu ortaya çıkartır. Konuyla alakan yoksa düşünceni yansıtma ki ne olduğunu herkes anlamasın.

Edit : Şarkı için teşk. Bu arada Ajdar'la bi akrabalıgın var mı?

Nana
03/05/2013, 01:41
Evet aslında haklsın. Ama orda +18 den kasıt aileden uzak "Oglum yemege gel ya da beyler markete gitmem gerekiyor." diye cümleler çok duyduk oyunun ortasında. İşte o yüzden yazılmış bir madde.

Smoon dostm insanlar düşünür. Bazıları ise düşündüğü işi yapmaya kalkınca ne kadar gereksiz biri oldugunu ortaya çıkartır. Konuyla alakan yoksa düşünceni yansıtma ki ne olduğunu herkes anlamasın.

Edit : Şarkı için teşk. Bu arada Ajdar'la bi akrabalıgın var mı?

çok özür dilerim çok büyük saygısızlık yaptım :( bidaha olmaz

Stahli
03/05/2013, 08:24
Harbiden o isim ne abi ya.:D

Bu da takım şarkınız olsun o zaman;

https://www.youtube.com/watch?v=V-npiv4RNqQ

Seni de unutmadım Stahli;

https://www.youtube.com/watch?v=uop3PGYbqXk

Not: Sıkıldıysan söyle bi daha atmıcam. :D
http://d1210.hizliresim.com/12/3/dmg5f.gif

Axé Capoeira
03/05/2013, 10:44
abi kimse çıkıp ta aga bu madde nedir diye sormamış ya :D

Sercan<Michaell>
03/05/2013, 10:50
abi kimse çıkıp ta aga bu madde nedir diye sormamış ya :D

Bence bu madde çok saçma, ben combat esnasında memleket meselelerinden bahsetmeyi çok severim mesela.

Insomniac
03/05/2013, 10:53
hiçbir deneyimi olmayan clanların da deneyimli oyuncu araması başka bir mevzu bir ara o muhabbete de girelim.

Woolridge
03/05/2013, 11:02
hiçbir deneyimi olmayan clanların da deneyimli oyuncu araması başka bir mevzu bir ara o muhabbete de girelim.

girince sen kötü oluyorsun boşver

berkbegins
03/05/2013, 16:44
Neden deneyimsiz takımlar deneyimli oyuncu arıyorda deneyimli takımlar deneyimsiz oyuncu aramıyor?? çözün hadi atayizler

LarkmaN
03/05/2013, 17:34
girelim hocam öncelikle şunu belirtmeliyim ki gamehonorda uğraşıp ciddi bir konu açtığım için çok üzgünüm haklısınız hata bende.Burada asla ve asla birine laf atılmayan,konu saptırılmayan,bulaşılmayan bir konu maalesef görebilmiş değilim.Burada olay kendi düzeyimizde oyuncu bulabilmektir.Deneyimli veya deneyimsiz olayı zaten kişiden kişiye değişmektedir.Öncelikle deneyimsiz bir takımda deneyimli bir oyuncunun bulunması saçmadır neden mi? o ilkokul beyinlerinize şöyle izah edeyim mesela sepetinizde 4 tane elma var! 4 elmanın yanında 1 tane portakal sırıtmaz mı? aynen öyledir işte bu olay ama 4 tane portakalın içindede 1 tane elma sırıtır.

Lexsarko
03/05/2013, 17:51
Başlığı açan kişinin ve takımın affına sığınıyorum. Başlık sahibi arzu ederse silebilirim. Amaç trollemek değil ortamı yumuşatmak :)

http://3.bp.blogspot.com/_py2NC9-pt7A/S8i2YxLB9iI/AAAAAAAAAuQ/D_uyyR1xE3M/s1600/orange.jpg

Sırıtan portakal nasıl oluyor diye soracak olursanız...

WeRdeR WeReMeM
03/05/2013, 17:53
Başlığı açan kişinin ve takımın affına sığınıyorum. Başlık sahibi arzu ederse silebilirim. Amaç trollemek değil ortamı yumuşatmak :)

http://3.bp.blogspot.com/_py2NC9-pt7A/S8i2YxLB9iI/AAAAAAAAAuQ/D_uyyR1xE3M/s1600/orange.jpg

Sırıtan portakal nasıl oluyor diye soracak olursanız...

Dişleri çok kötü :'/

Insomniac
03/05/2013, 17:55
girelim hocam öncelikle şunu belirtmeliyim ki gamehonorda uğraşıp ciddi bir konu açtığım için çok üzgünüm haklısınız hata bende.Burada asla ve asla birine laf atılmayan,konu saptırılmayan,bulaşılmayan bir konu maalesef görebilmiş değilim.Burada olay kendi düzeyimizde oyuncu bulabilmektir.Deneyimli veya deneyimsiz olayı zaten kişiden kişiye değişmektedir.Öncelikle deneyimsiz bir takımda deneyimli bir oyuncunun bulunması saçmadır neden mi? o ilkokul beyinlerinize şöyle izah edeyim mesela sepetinizde 4 tane elma var! 4 elmanın yanında 1 tane portakal sırıtmaz mı? aynen öyledir işte bu olay ama 4 tane portakalın içindede 1 tane elma sırıtır.
bişi anladıysam arap olayım

Melkor
03/05/2013, 17:56

Şöyle açıklayayım; 4 tane bıyıklı şişko kısa çirkin kızların arasına bir tane Scarlett Johansson ya da Ashley Greene koyarsan parlar, dikkat çeker.

TauHunter
03/05/2013, 18:27
Kolay gelsin.

Krizalid
03/05/2013, 19:10
Neden deneyimsiz takımlar deneyimli oyuncu arıyorda deneyimli takımlar deneyimsiz oyuncu aramıyor?? çözün hadi atayizler

Cevap yazmakla yazmamak arasında kaldım. 1 deneyimli oyuncu support/kaptanlığıyla dört kişiye sınıf atlattırabilir ama 1 deneyimsiz oyuncu ne oynarsa oynasın 4 deneyimlinin arasında sürekli eksik kalır.

Woolridge
03/05/2013, 19:35
Cevap yazmakla yazmamak arasında kaldım. 1 deneyimli oyuncu support/kaptanlığıyla dört kişiye sınıf atlattırabilir ama 1 deneyimsiz oyuncu ne oynarsa oynasın 4 deneyimlinin arasında sürekli eksik kalır.

4 deneyimlinin arasında 1 deneyimsiz sınıf atlar o zaman

Nana
03/05/2013, 19:45
ohoo konu nerelere gelmiş ya konu trollemek çok eğlenceliymiş her hafta yapıcam artık :D

Krizalid
03/05/2013, 19:51
4 deneyimlinin arasında 1 deneyimsiz sınıf atlar o zaman

1) Zaman kaybı. Hakikaten iyiyseniz daha iyi bir oyuncu bulursunuz.
2) Adamın da seviye olarak diğerlerine yetişeceğinin garantisi yok. Evet belki bir şeyler öğrenir baka baka ama öğrenmeyebilir de. Baktı dört arkadaş çocuğu koyuyor her el, "kendimi kasmasam da olur" diye düşünebilir. Ama nereye kadar?

berkbegins
03/05/2013, 21:28

aynen .. kafam ağrıdı ? son cümleyi yalnız başına okuyunca manalı ama paragrafta anlatılanla o kadar alakasız ki sigarayı burnuma soktum!!

@krizalid. ; atayiz misin? ahahhaha

Woolridge
03/05/2013, 22:39
aynen .. kafam ağrıdı ? son cümleyi yalnız başına okuyunca manalı ama paragrafta anlatılanla o kadar alakasız ki sigarayı burnuma soktum!!

@krizalid. ; atayiz misin? ahahhaha

bi evlenip gidemedin amk :DDD

berkbegins
03/05/2013, 23:24
evlenince gidiyorum özlersiniz beni amk!!111 şurada 3-4 Ayım kaldı az daha sıkın dişinizi.

tetrahydrocannabinol
26/05/2013, 01:26
yaşım 23 dota 1 ilk çıktıgından dota 2 1 yıldır oynuyorum steam:dronewerq saglam takım arıyrom bende takımımdan yeni ayrıldım...

L2ebel
26/05/2013, 01:27
yeni trbest mi kuruluyor :/

tetrahydrocannabinol
26/05/2013, 01:29
Yaşım 23 dota 7 yıldır oynuyorum dota2 1 yıldır takımdan yeni ayrıldım hertürlü pozisyonda oynarım ekle steam:dronewerq