PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RoX.KIS ve ICCup takımlarının oyuncularının aynı olması.

Kyoshi
03/05/2013, 14:49
http://l1305.hizliresim.com/19/3/mq3fl.png

daha önce fark eden olmuş mudur bilmem ama Cyborgmatt 'in son güncelleme haberinden sonra yorumlarda gezerken rastladım.

CoolStoryBro
03/05/2013, 15:09
Daha önce farkeden olmadı çünkü öyle bir şey yok. Sadece tabloya iCCup oyuncu isimlerini yanlış girmişler.

Orjinalleri;
Andrew 'Mag~' Chipenko
Roman 'Resolut1on' Fominok
Andrey 'ALWAYSWANNAFLY' Bondarenko
Maksim 'Jackal' Doroschenok
Oleg 'wejustzik' Zinovenko

Kyoshi
03/05/2013, 15:20
yalnış girdiyi fark eden varmı diye sormuştum bende zaten. olayın esasını bizde biliyoruz. ezme çaban niye?

Insomniac
03/05/2013, 15:39
Ezene forumda adminlik veriyorlar pnp

CoolStoryBro
03/05/2013, 15:39
Ahaha arıza mısın birader? Ne ezme çabası, nereden çıkardın onu merak ettim. Eğer sadece yanlış girdiyi kastediyorduysan başlığı "International seçmelerinde RoX.KIS ve ICCup takımlarının oyuncularının aynı gözükmesi" ya da sedece sonunu "aynı gözükmesi" yapsan çok daha açıklayıcı olabilirdi. Ayrıca adamın tekinin bir tabloya oyuncu isimlerini yanlış girmiş olmasının ne gibi bir haber niteliği var anlamadım. Eğer istediğin adamı kınatmaksa, kınadım.

laohl
03/05/2013, 15:49
yalnış girdiyi fark eden varmı diye sormuştum bende zaten. olayın esasını bizde biliyoruz. ezme çaban niye?

Malmısın ya sen adam düzgünce açıklamış:D

Krizalid
03/05/2013, 15:51
Bence bir moderatör başlıktaki tüm mesajları silsin ve başlığın ismini "TI3 Doğu-Batı Elemeleri Takım Listesi" olarak değiştirsin.

Diyecektim ama Doğu takımlarının üzerine çizik atmış arkadaş :(

Batı takımlarına bak ya. Bileklerimi kesicem birazdan. Allah'tan sıra EternalEnvy'e gelmeden slotlar dolmuş. ADASDASDASGH.

CoolStoryBro
03/05/2013, 16:02
Malmısın ya sen adam düzgünce açıklamış:D

Aa laohl. Sen şunu (http://www.gamehonor.com/showthread.php/17581-Galatasaray-3-2-real-madrid?p=187516&viewfull=1#post187516) görmedin galiba ama ben seni her gördüğümde aklıma geliyor. Lütfen bir açıklık getirde bitsin bu çilem! :(

Kyoshi
03/05/2013, 16:03
uyanamamış olabilirim :) özürlerimi iletiyorum da. haberin gereklisi gereksizi mi olurmuş abi gördüm yazayım dedim o kadar

+e hadi bende kınıyorum o zaman.

moderatör arkadaşlarımızdan başlığın tepki çekmemesi için "TI3 elemlerinde, batı takımlarından RoX.KIS ve ICCup takımlarının oyuncularının aynı gözükmesi." olarak değiştirilmesini talep etmekteyim olmadı konuyu da silebiliriz efenim gereksizmiş.

CoolStoryBro
03/05/2013, 16:32
Ahah ne alıngan çıktın abi sen.:) Benim kastettiğim o yanlışın bizim açımızdan çok bir öneminin olmaması yani RoX.KIS-iCCup maçlarının 10 kişi yerine 5 kişi arasında oynandığını düşünecek kadar competitive DotA'ya uzak olsam ya da iCCup'ta oynasam ismimin yanlış yazılmasına bozulabilirdim. Ama burada iki kısımdan da insan bulmak zor. Belki oyuncuları herkes tanımıyor olabilir ama en azından bir maçlarına rastlamışlardır diye tahmin ediyorum.

Yani olayı büyütüp ikinci bir TeknoSeyir davasına çevirmemize gerek yok. Aslında güzel olurdu herkes her yerde paylaşır Valve'a özür diletmeye çalışırdı. Lexsarko kısa bir aradan sonra tekrar imzasını düzenleyip "@valve #DOTAcamiasındanÖZÜRdileNOOBvalve" yapardı, bunlar güzel şeyler.:D

Lexsarko
03/05/2013, 16:46
Ahah ne alıngan çıktın abi sen.:) Benim kastettiğim o yanlışın bizim açımızdan çok bir öneminin olmaması yani RoX.KIS-iCCup maçlarının 10 kişi yerine 5 kişi arasında oynandığını düşünecek kadar competitive DotA'ya uzak olsam ya da iCCup'ta oynasam ismimin yanlış yazılmasına bozulabilirdim. Ama burada iki kısımdan da insan bulmak zor. Belki oyuncuları herkes tanımıyor olabilir ama en azından bir maçlarına rastlamışlardır diye tahmin ediyorum.

Yani olayı büyütüp ikinci bir TeknoSeyir davasına çevirmemize gerek yok. Aslında güzel olurdu herkes her yerde paylaşır Valve'a özür diletmeye çalışırdı. Lexsarko kısa bir aradan sonra tekrar imzasını düzenleyip "@valve #DOTAcamiasındanÖZÜRdileNOOBvalve" yapardı, bunlar güzel şeyler.:D

Bak ya :D İyi trollüyosun sen. hoşuma gitti bu -.-

İmzamı da hemen boşaltıyorum çaktırma :D

laohl
04/05/2013, 02:48
Hocam sen onu boşver de ben seni rüyamda gördüm dün. Aslında seni değil de nickini gördüm.

Şimdi ben bir apartmanın önünden geçerken bodrum katının camında "laohl'un dota evi"(ya da buna benzer saçma bir şey) görüyorum ilgimi çekiyor bir şekilde evin içine giriyorum; böyle küçük öğrenci evi gibi filan ama çok düzenli beyazpembe karışık renklerde oturma odası seti gibi bir şey var, yan tarafta da açık bir mutfak. Ben mutfağı görünce sanki kendi evimmişcesine bir şeyler hazırlamaya başlıyorum ve işimi bitirip arkamı döndüğüm sırada 9-10 yaşlarında pembe elbiseli bir kız çocuğu bıçak saplıyor bana. Evet yanlış duymadın bıçaklıyor bebe beni ve o rüyayla ilişkimi kesiyor.

Şimdi sorarım sana bu rüyadan ne sonuç çıkarmalıyım? Kız kardeşin olduğunu düşündüğüm kız neden beni pıçaklıyor, ne istiyor benden? Korktuysa kürekle kafama vurması yetmez miydi, neden pıçak?

Not: Bu arada rüya gerçek, hikaye filan değil. Anlamlandıramadığım için garip rüyalarım kategorisinde şimdiden bir yer açtım ona. Ve evet çok değişik bir kafa yaşadığım doğru. Dün gece yatmadan evvel en son laohl'un mesajını mı okudum nedir bilmiyorum fakat bilinçaltımda yer etmiş ve bir şekilde bu olayla ilgili. Ve şu an beni bıçaklayan kızın abisi olarak hafızamda yer alıyor, bir açıklama bekliyorum kendisinden. Yoksa her yeni mesajını gördüğüm sırada o kızın yüzü gözümün önüne gelecek.
Kırmızı kısımlar doğru:D, kız kardeşim yok:D
rüyan içimi karattı nasıl bişeymiş o ya:S

CoolStoryBro
04/05/2013, 03:56
Kırmızı kısımlar doğru:D, kız kardeşim yok:D
rüyan içimi karattı nasıl bişeymiş o ya:S

Oh kız kardeşin yokmuş. Fekat o kimdi, ne istedi benden ve seninle alakası neydi bunlar hala gizemli.

Benim rüyalarım biraz değişik oluyor ya bi keresinde sokakta tanıdığım insanlar tarafından karpuzla kovalandım, adamlar bildiğin kafama karpuz atmaya çalışıyorlardı sonunda biri tutturdu ve hepsi birden karpuzu gömdü sümük gibi yapıştırdılar beni yere.:(

D1e-_-
04/05/2013, 19:02
Alwayswannafly ile ne oyunlar attık d1 de zamaninda... adam nerelere çıktı biz nerelerde kaldık