PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Iron Man 3

BorisPeace
03/05/2013, 17:16
Iron Man 3 yurtdışında bir hafta kadar önce gösterime girmişti. Bugün, Türkiye'de de gösterime girdi ve izleme şansını elde ettim. Filmi birçok kişinin beğeneceğini sanıyorum, fakat ben çoğu şeyde olduğu gibi filme büyük bir heyecanla gittim ve büyük bir hayalkırıklığı ile döndüm.

Bu film kötü, ya da beğenmeyeceksiniz demek değil elbette. LotR ve yeni Batman üçlemelerinde de aynı şeyi yaşamıştım ve bu filmler neredeyse herkes tarafından beğenildi ve övüldü.

Film sinemalara yeni girdi, izleyen çok çok az kişinin olacağını düşünerek fazla spoiler vermek istemiyorum. Robert Downey, Jr., Guy Pearce ve Sir Ben Kingsley gerçekten çok kaliteli aktörler; fakat Sir Ben Kingsley gibi bir yetenek, filmdeki rolü ile harcanmış. Ah, o kadar büyük beklentilerim vardı ki! Sonunda Iron Man'in başdüşmanı Mandarin geldi! Sonunda gereksiz adamlar yerine gerçek bir düşmanı var! Sonunda çaresizliği tadacak! Filmin fragmanını izlemiş olanlar ne demek istediğimi anlayacaklardır.

Anca kola içip futbol izlesin zaten. "Oley oley oley" amk.

Stahli
03/05/2013, 17:21
Iron Man 3 yurtdışında bir hafta kadar önce gösterime girmişti. Bugün, Türkiye'de de gösterime girdi ve izleme şansını elde ettim. Filmi birçok kişinin beğeneceğini sanıyorum, fakat ben çoğu şeyde olduğu gibi filme büyük bir heyecanla gittim ve büyük bir hayalkırıklığı ile döndüm.

Bu film kötü, ya da beğenmeyeceksiniz demek değil elbette. LotR ve yeni Batman üçlemelerinde de aynı şeyi yaşamıştım ve bu filmler neredeyse herkes tarafından beğenildi ve övüldü.

Film sinemalara yeni girdi, izleyen çok çok az kişinin olacağını düşünerek fazla spoiler vermek istemiyorum. Robert Downey, Jr., Guy Pearce ve Sir Ben Kingsley gerçekten çok kaliteli aktörler; fakat Sir Ben Kingsley gibi bir yetenek, filmdeki rolü ile harcanmış. Ah, o kadar büyük beklentilerim vardı ki! Sonunda Iron Man'in başdüşmanı Mandarin geldi! Sonunda gereksiz adamlar yerine gerçek bir düşmanı var! Sonunda çaresizliği tadacak! Filmin fragmanını izlemiş olanlar ne demek istediğimi anlayacaklardır.

film gerçekten kötüymüş beyler ben gitmeyi düşünüyordum ama napsam bilemedim şimdi -.-

ViktorReznov
03/05/2013, 17:27
Bu seriyi sevmeyen bi ben mi varım?

berkbegins
03/05/2013, 17:37
bu filmi asla izlemem amk. ne laaaaan!!!!!!!!!!!1111 fecat-ül derdeste ola yazmış bir film heralde.

BorisPeace
03/05/2013, 17:57
O son cümleyi filmi izleyenler anlar ancak :D

Nighthawk
03/05/2013, 19:36
Şu anda sinemanın onundeyim az sonra gorucem nasilmis :-)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Nighthawk
03/05/2013, 23:48
O son cümleyi filmi izleyenler anlar ancak :D

Evet şimdi anladım :) Ben Kingsley yetenekli bir aktör evet ama bence iyi aktörlerin farklı roller oynaması iyidir :)

Filmi beğendim genel olarak, standart düzeyde bir Iron Man filmiydi.

Amma ve lakin jenerik sonrası için 10 dakika beklediğime değmedi.

laohl
04/05/2013, 01:54

Lotru beğenmemiş olabilirsin, özellikle kitapları daha önce okuduysan normaldir de, eski rezil batman filmlerinden sonra bunları nasıl beğenmedin ya:D(Dark Knigt filmlerinden bahsediyorsun galiba değilse yorum yok sayılsın lütfen:D)

BorisPeace
04/05/2013, 08:07

Bunu özellikle söylemedim, gerçekten merak edenler beklesin diye. Hani sonunda bir şey varmış diye duyup beklemek var, ya da marvelcı olup beklemek var. Cinemaximum'da 3D izledim filmi, beklemeden kapadılar. Herkes çıktı, ben arkaya koştum otoriter sesimle "Filmin sonunu göster!" dedim, GH yöneticisi olduğum için göstermek zorunda kaldı. Ama dediğin gibi beklediğimize çok değmedi. Sonraki filmlerden bir kare olduğunu bile sanmıyorum diğerlerindeki gibi. Mark Ruffalo'yu görünce Avengers 2 sanmıştım oysaki :(._. ):

@loahl: Büyük ihtimalle, dediğin gibi kitapları daha önce okuduğum için beğenmemiştim. Aynı şeyi Bourne serisinde de yaşadım tabi ki. Batman serisi konusunda haklısın Tim Burton filmlerini daha çok seviyorum. Heath Ledger yerine Jack Nicholson'ın jokerini tercih ederim. Bütün film boyunca napıyor bu adam sürekli yalanıp duruyor demiştim. Biraz daha açacak olursam, yeni batman serisi filmleri film olarak güzeller, ama Batman filmleri olarak güzel değiller.

koalaknight
04/05/2013, 12:54
gitmeyi planlıyorum ama hayalkırıklığına ugramam cunki still yougn xd

canifeto12
04/05/2013, 13:40

sen niye bekliyon ki 10 dk :D film bitti git. uzatma iste