PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BEN

Nana
03/05/2013, 20:35
Kış sabahıydı ekmek almak için dışarı çıkmıştım.

onu gördüm yıllardır aşık olduğum ama beni arkadaşı olarak gören ve inadına aşık olduğum kızı.

ama o arkadaşlıkta uzun sürmemişti.

artık selam bile vermiyordu ne selamı artık yüzüme bile bakmıyordu.

Neyse sabah ekmek almaya giderken gördüm onu

Her zaman ki gibi yüzüme bile bakmadı sadece yürüdü.

sanki hiç tanışmamışız aynı sıralarda yıllarca oturmamışız.

öylece yürüdü bense ısrarla yüzüne bakarak yoluma devam ettim bir umut belki dikkatini çekerim diye

gerçi pek dikkat çeken bir insanda değilim.

beş haftadır aynı tişörtü aynı şortu giyen saçlarını gelişine uzatmış asosyal biriyim.

niye baksın ki bana hem baksa nolucak oturup dota muhabbetimi yapıcaz.onada hak veriyorum benim gibi asosyal

biriyle beraber olup napıcak ki.

Bazen mutlu olduğum zamanlar oluyo ama ufacıcık biri çıkıyor o mutluluğumuda yaşatmadan elimden alıyor.

Bazen intihar etmek geliyor aklıma rüyamda öldüğümü görüyorum ve düşünüyorum acaba gerçekte ölsem

kaç kişi üzülür ki gerçi yaşamama sevinmiyo ki kimse ölümüme üzülsün.

bilgisayarım üzülürdü heralde benimle kim oynıycak kim bana reset atıp üstümü başımı değiştirecek.

bazı arkadaşlar diycek ki amma abartmışsın bizde bütün gün bilgisayardayız bizde asosyaliz ama senin gibi acıtasyon

yapmıyoruz. ama sizin en azından gülücek ağlıycak sevinecek üzülecek sizi sinemaya veya herhangi bir yere

götürecek bir tanede olsa arkadaşınız vardır.benim bilgisayarımdan başka kimsem yok gerçekten

sinemaya gitmeyi çok severim tek başıma tabi ki herkes gülüyo eğleniyo bense filmi izleyip tek başıma çıkıyorum

sessiz sessiz içimden gülüyorum filmi kendi kendime eleştiriyorum felan

bazen inanırmısınız bilmem ama otomatik kapılar var ya sensörlü seni görünce açılıyo bazen o kapılar bile

açılmıyo beni gördüğünde cidden arkamda biri varsa o gözüküyo giriyo sonra ben giriyorum. çok gücüme gidiyor

tabi bir kapının bile beni görmezden gelmesi ki aşık olmaktan felan bahsediyorum bide.

bir kapının bile umrunda değilken bir kızın niye umrunda oluyim ki.

Neyse bir tane bakkalım var yalaka bakkal koydum ismini her girdiğimde oo yakışıklı hoşgeldin felan diyor.

saçlarım uzun olduğu için yakışıklı zannediyo beni yazık.

belkide kıskanıyodur kimbilir ( bakkal kel bu arada ) bir insanı bakkalın kıskanmasıda ayrı bir acınası durum

Çok durgun biriyim bu durgunluğumun sebebi belkide ilkokulda oynayamadığım tiyatro oyunuydu.

Beşinci sınıftı yıl sonu tiyatro gösterisi yapılıcaktı bende bir hevesle girdim kabul edildim.

işte başladım oyunu ezberlemeye oyuna çok az bi zaman kala çöp adam rolündeydim :)

ta o zamanlar belliymiş benden bir yol olmıycağı en azından insanların düşünceleri böyledi bilmiyorum.

Neyse oyun başladı. sıra bana geldi ve ben kalakaldım sahnede daha doğrusu söyliyceğim texti unuttum.

4-5 saniyelik bir sessizlik oldu ve herkes ama herkes gülmeye başladı ailemde dahil düşünebiliyormusunuz ?

beşinci sınıftayım o yaşadığım travmayı belki sizde çoğunuz bunu okurken gülüceksiniz ama hepsinden önemlisi

oradaki bütün gerizekalı insanların gülmesinden çok ailemin gülmesiydi beni acıtan o gün oyun bitti ve herkez

güle oynaya evine dönerken ben üzgün ve dargın bir şekilde eve dönmüştüm.

bide üstüne aşık olduğum kız reddedince tamam dedim beni anca dota paklar ve bir hırsla dotaya başladım.

tabi bana oyunu öğreten abileride yenmeye başlayınca onlarda beni dışladı :D

Ve dotayla başbaşa bugünlere kadar geldik.

Aklıma geldikçe kendi hayat hikayemi günlüğümü ya da nasıl istiyorsanız öyle diyin yazmaya çalıştım.

umarım sıkılmadan okursunuz.

TauHunter
03/05/2013, 21:06
Cidden hayatın böyleyse çok ilginç....

Bu arada çok güzel yazılar yazıyorsun (şahsen benim ilgimi çekiyor). Devam edersen sevinirim =)

canifeto12
03/05/2013, 21:23
benden pek farkın yokk sayılır

Nana
03/05/2013, 21:27
Cidden hayatın böyleyse çok ilginç....

Bu arada çok güzel yazılar yazıyorsun (şahsen benim ilgimi çekiyor). Devam edersen sevinirim =)

beğenmene sevindim aklıma geldikçe böyle yazıcam işte ilgin için teşekkürler

Cipralex
04/05/2013, 00:14
ankaradaysan arkadaşın olayım olum neymişsin sen hayattan kopmuşsun gel ben arkadaş olayım bu ne lan burnum kanayacaktı okurken

Nana
04/05/2013, 02:23
ankaradaysan arkadaşın olayım olum neymişsin sen hayattan kopmuşsun gel ben arkadaş olayım bu ne lan burnum kanayacaktı okurken

ankarada değilim maalesef :D sağol teklifin için yinede

Chic'N'Stu
04/05/2013, 03:51
yaşam boyu elizabeth zor bi durum olsa gerek

Nana
04/05/2013, 04:09

yok canım emin ol senin gibi salaklarla uğraşmak daha zor

Owyeah
04/05/2013, 04:17
Bende olurum la arkadasin

Topotolktan gelen ziya...

FeedGuaranteed
04/05/2013, 04:45
chic'n'stu hocam çok ciddiye aldığın clanınla taşak geçtiler diye mi etrafa saldırıyosun dur iki sakin ol ya

Chic'N'Stu
04/05/2013, 05:11
Sende ki en büyük sorunlar biri de kendini klavyeden yazmaya çok fazla kaptırmışın o yüzden sanırım sevmediğin birini görünce direk hakaret ediyorsun. Seni asla dışlamıyorum yanlış anlama lütfennn.!!11 hiçbirşey için geç değil öncelikle t-shirt ve şortunu değiş ki bu biraz zaman alcaktır. Çünkü artık kıyafetler derinle birleşmiştir diye tahmin ediyorum. Kıyafetlerini sık sık değiştirme olayını 2-3hafta( veya ay bu tamamen sana kalmış birşey) tekrarlayalım. Sonrasını ilerleyen zamanlarda düşünürüz.

Nana
04/05/2013, 05:21
Sende ki en büyük sorunlar biri de kendini klavyeden yazmaya çok fazla kaptırmışın o yüzden sanırım sevmediğin birini görünce direk hakaret ediyorsun. Seni asla dışlamıyorum yanlış anlama lütfennn.!!11 hiçbirşey için geç değil öncelikle t-shirt ve şortunu değiş ki bu biraz zaman alcaktır. Çünkü artık kıyafetler derinle birleşmiştir diye tahmin ediyorum. Kıyafetlerini sık sık değiştirme olayını 2-3hafta( veya ay bu tamamen sana kalmış birşey) tekrarlayalım. Sonrasını ilerleyen zamanlarda düşünürüz.

1.benle uğraşan sensin
2.ben senin konuna yazdığım yorumda gayet ciddiydim clan ismi garip geldi onu belirttim başka hiç bir amacım yoktu
3.benim yaşantımı analiz etmek ne sana kalmış ne de başkasına ki bu yetkiyi kendinde nasıl buldun onuda bilmiyorum ama bu konu altına yorum yazarak konuyu daha fazla kirletme lütfen

TauHunter
04/05/2013, 14:25

Genellikle senin gibi insanları pek takmam ve iki insanın arasındaki tartışmaya girmek istemem ama sen kendini ne sanıyorsun =)?

canifeto12
04/05/2013, 14:31
uyarı:

burdakilerle arkadaslık pismanlıktır

TauHunter
04/05/2013, 14:51
uyarı:

"Buradakilerle* arkadaşlık* pişmanlıktır.*"

Kimler ile arkadaş olacağını bilmiyorsan senin problemin dostum :)

ViktorReznov
04/05/2013, 15:00
uyarı:

çok yanlıııış

hatta yalnış

Nana
04/05/2013, 17:10
uyarı:

ya yazdığım şeyleri tersten mi okuyosunuz bilmiyorum ama bu hikayeyi yazmamın sebebi gelin arkadaş olalım çok yalnızım gibi bişey değil hiç bir amacı yok eğlencesine yazılmış birşey bu forumda yavaş yavaş kimin ne olduğunu anlıyorum ben zaten

canifeto12
04/05/2013, 20:37
ya yazdığım şeyleri tersten mi okuyosunuz bilmiyorum ama bu hikayeyi yazmamın sebebi gelin arkadaş olalım çok yalnızım gibi bişey değil hiç bir amacı yok eğlencesine yazılmış birşey bu forumda yavaş yavaş kimin ne olduğunu anlıyorum ben zaten

özür dilerim .

biraz ileri görüslü davranarak onu yazmıstım ama yanlıs anlasıldı :( .

titanicxikv
04/05/2013, 23:18
Başta yazman gerekeni sonda mı yazmışşın ne? :)

maosa23
07/05/2013, 09:12
olum gel karıya falan gidelim