PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : LoLde haftaiçi saat 9:00-16:00 arası pub atmak

kekehasan:S
07/05/2013, 12:10
Beyler sakın ama sakın böyle bir hata yapmayın. Eğer haftaiçi sabah saatlerinde tek başınıza girecekseniz vazgeçin. Okuldan kaçan ilkokul ve liselilere, işsizlere ve 6 yaşındaki çocuklara rastlayabilirsiniz ki ömrünüz boyunca delirmediğiniz kadar delirirsiniz. Ne kadar iyi olursanız olun ne kadar macronuz micronuz aşırı güçlü olursa olsun kaybedersiniz ve kafayı sıyırırsınız. (Özellikle TR serverı için). Aynı ülkede aynı dili konuştuğunuzdan utanırsınız. Tabi dünyanın en kötü en anarşist en salak en cahil yaratıkları görmek isterseniz deneyin derim. Bilmiyorum ama kötülüğünde bir ciddi manada bir sınırı vardır. "O" kadar kötü olunmaz ki arkadaşım. Hele bide muhabbetleri çok zevklidir gördükçe gözlerinizi oyasınız gelir. Kötülüklerinden rage olursunuz.

tranq
07/05/2013, 12:19
sakin keke sakin

Melkor
07/05/2013, 12:22
Aman delirme keke aman

Stahli
07/05/2013, 12:30
valla 5 oyunda 1 kere falan denk geliyor bana düşük lvl lardan kurtuldukca azalıyor bunların sayısı tabi sana hep denk geliyorsa w/l oranında bir bozukluk olabilir :D
edit : çal keke çal

07/05/2013, 12:36
sakin keke sakin

Aman delirme keke aman

Okulunuza gidin gençler.

valla 5 oyunda 1 kere falan denk geliyor bana düşük lvl lardan kurtuldukca azalıyor bunların sayısı tabi sana hep denk geliyorsa w/l oranında bir bozukluk olabilir :D
edit : çal keke çal

lolün bu matchmaking sistemini değiştirmeleri lazım. Levela göre eşleme yerine bir MMR sistem olması lazım (dotadaki gibi).

Melkor
07/05/2013, 12:37
Gideceğim keke gideceğim.

samet33
07/05/2013, 12:40
Sırf bu yüzden lol e giresim gelmiyor dotada bu durum çok nadir

07/05/2013, 12:40
Gideceğim keke gideceğim.

Emrediyorum, şimdi gidiyorsun. İtaat ediceksin =)