PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Neden lol

gsefe07
07/05/2013, 13:25
Beyler dotadan lol e geçen geçene hayırdır? Elwind özentiliğimi nedir yani anlamadım .s

kekehasan:S
07/05/2013, 13:46
zaten oynanıyordu. sadece bazıları çaktırmıyodu :S

Snooo
07/05/2013, 14:18
Kardeş daha geçen senle oyun attık lolde, Janna oynuyordun hatta sordum dota oyuncususun de mi diye evet dedin bu 5. oyunum dedin? Bu neyin kafası şimdi?

Stahli
07/05/2013, 14:23
elwind başlamadan 1 hafta önce başlamıştım zaten + olarak zevkli oyun lan oynayın sizde

gsefe07
07/05/2013, 14:25
zaten oynanıyordu. sadece bazıları çaktırmıyodu :S

Niye çaktırmamak abi lol oynamak yasak mı benim dediğim dotayı bırakanlar tamamen lole kayanlar.Para mı yani nedir.

07/05/2013, 14:26
Niye çaktırmamak abi lol oynamak yasak mı benim dediğim dotayı bırakanlar tamamen lole kayanlar.Para mı yani nedir.

elwind lolü bırakmaktan bir asır önce

http://www.gamehonor.com/showthread.php/15777-Hadiyin-LoL-%C3%BCn-XBOCT-u-olal%C4%B1m

lolün kolay olduğunu bilenler geliyo :S

gsefe07
07/05/2013, 14:29
Kardeş daha geçen senle oyun attık lolde, Janna oynuyordun hatta sordum dota oyuncususun de mi diye evet dedin bu 5. oyunum dedin? Bu neyin kafası şimdi?

Westte hesabım vardı zaten bi süre oynamıştım.Ama reeldeki arkadaşlarım lole geçti tamamen bende onlara ayak uydurmak için oynadım biraz halada oynuyorum tr serverında ama dotadan kopmadım yani benim için dota bitmiştir lol e başladım demiyorum.Çünkü dota 1 varken bırakmadık adamlar 2 yapmış mükemmel görüntü oynanabilirlik artmış neden bu lol sevdası onu diyorum.Lol de para var diyolar kaçı para kazanacak lolden merak ediyorum.Ayrıca bende hatırladım seni kazanmıştık :happy:

gsefe07
07/05/2013, 14:35
elwind başlamadan 1 hafta önce başlamıştım zaten + olarak zevkli oyun lan oynayın sizde

Abi ben 2 ay önce westte hesap açmıştım 3-4 oyun attım bu ne dedim kapattım.Sonra çevremdeki herkes geçti lole alışamadım tr deyim.Oyun kolay oynanış kolay dotadan sonra he çook kolay geliyo ama dotadaki zevk yok.Ama bu geçiş durmazsa dota kalitesi düşecek tr de.

07/05/2013, 14:37
Abi ben 2 ay önce westte hesap açmıştım 3-4 oyun attım bu ne dedim kapattım.Sonra çevremdeki herkes geçti lole alışamadım tr deyim.Oyun kolay oynanış kolay dotadan sonra he çook kolay geliyo ama dotadaki zevk yok.Ama bu geçiş durmazsa dota kalitesi düşecek tr de.

Zaten TRde dota kalitesi çok düşük. Geliştirme çabaları vardı sadece.

gsefe07
07/05/2013, 14:41
Zaten TRde dota kalitesi çok düşük. Geliştirme çabaları vardı sadece.

Dota kalitesi derken oyunculuk kabiliyetlerinden bahsediyorum.Ender yetenekler lol e geçtikçe kitleler onların arkasından gidecektir.Oyuncu kalitesi düşecek ve gerileyecektir.

Stahli
07/05/2013, 14:46
ya kanka dotadan artık o kadar baydım ki oyun atma isteğim yok yani zaten benim eski arkadaşlar falanda lole geçmişlerdi zaten baydım geçeyim bari dedim :D
dotadakinden daha çok zevk alıyorum şahsen

07/05/2013, 15:01
havalar ısındı ya lol xD

tranq
07/05/2013, 15:07
idolüm nerede ben orada

Zaphart
07/05/2013, 18:07
bnde oynadım geçen üni turnuvasına adam bulamamıslar gel dotanın aynısı zaten dediler xD. Bana hiç zevk vermedi 15-20 ye yakın oyun attım çok sıkıcı geldi.Dota dururken oynanmaz o oyun abi bana kalırsa :)