PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : LGD.China TI'3 e Direk Katılma Hakkını Kaybetti!

Scotchw
07/05/2013, 17:07
Bildiğiniz gibi ;

IG // Alliance // Fnatic // Team Liquid // LGD // Orange // Natus Vincere // Virtus.pro // Team Dignitas // DK // Zenith // MUFC // LGD.international

takımları TI'3 e direk katımaları için Valve'den davetiyelerini geçtiğimiz hafta almışlardı.
Ancak Valve takım kadrolarının iyice oturması ve uzun süren takım birliktelikleri istediğinden davetiyeden sonra takımlarda kadro değişikliğini yasaklamıştı.
LGD.China bu kurala uymayıp henüz birkaç hafta önce kadrosuna kattığı Xiang 'LongDD' Huang yerine yeniden Xie 'DD' Bin i geri kadrosuna alınca Valve bu kuralda ciddi olduğunu göstermek için LGD.China'yı elemelere katılacak takımlar arasına düşürerek yerine Tong Fu takımına direk finallere katılma şansı verdi. Bu karara çok karşı çıkılsa da Kaipi takımının da en büyük çağırılmama nedenlerinden birinin kadro değişikliği olduğu söyleniyordu. Yani Valve bu konuyu baya önemsiyor.

LGD takımı facebook sayfasından yaptığı açıklamalarda şöyle..
-"Last but not least, The International 3 invite. We are waiting for Valve's decision but no matter what they decide, we will respect it."

-"Valve made the announcement official, our Chinese team has been replaced by TongFu for The International 3. We will be playing in the East qualifier later this month.
We totally understand Valve's decision, and we hope that you will do the same. We apologize for all those we disappointed, but we will not let you down. We will prepare for the qualifiers, and we will go to Seattle!"

Yani;
Finallerdeki direk yerimiz kaybettik. Hepinizi hayal kırıklığına düşürdüğümüz için özür dileriz. Ama kararı anlıyoruz ve buna saygı göstereceğiz.
Endişelenmeyin elemelere en iyi şekilde hazırlanıp Seattle'a gideceğiz.

Buradan direk katılan ve eleme oynayacak takımların son halini inceleyebilirsiniz.

http://www.dota2.com/international/announcement

Krizalid
07/05/2013, 18:37
Valve adına gereksiz bir hareket. Kaipi'nin çağrılmama sebebi çöpten bir takım olması.

Raichoxunrefleksleri
07/05/2013, 19:18
Valve adına gereksiz bir hareket. Kaipi'nin çağrılmama sebebi çöpten bir takım olması.

Kaipi'den nefret etme sebebini biliyorum , o kadar güçlü bir takım olduklarını da iddia etmiyorum . Fakat performansları elemelerdeki birçok takımdan daha iyi :)

LGD.cn konusuna gelince , Valve çöplüğüne yakışan bir hareket olmuş . LGD'nin adı bile yeter doğrudan katılmak için . Kaldı ki "DD" o takımın daha birkaç hafta önce oyuncusuydu . Takımla uyum süreci gibi bir problemi olmazdı . Ama dediğim gibi Valve bir çöplüktür ve bu çöplüğün içinden de ne çıkacağı belli olmuyor .

En çok da Vici Gaming'e üzüldüm . Ne güzel Cty ve Zsmj gibi 2 yıldızı görecektik . Ya şimdi ;? LGD'ye karşı şansları çok az :/

Woolridge
07/05/2013, 19:25
DD ameliyat olduğu için ara vermişti, 6. oyuncu olarak yazsalar belki sorun olmazdı. Çok gereksiz bir hareket olmuş yine de...

Krizalid
07/05/2013, 20:05
Elemelerde iki tarafın ikincileri karşılaşıp 16. takımı belirleyeceği için Vici'nin falan hala şansı var.

KEREEEEEEEEEEEM
07/05/2013, 21:32
Kaipi'den nefret etme sebebini biliyorum , o kadar güçlü bir takım olduklarını da iddia etmiyorum . Fakat performansları elemelerdeki birçok takımdan daha iyi :)

LGD.cn konusuna gelince , Valve çöplüğüne yakışan bir hareket olmuş . LGD'nin adı bile yeter doğrudan katılmak için . Kaldı ki "DD" o takımın daha birkaç hafta önce oyuncusuydu . Takımla uyum süreci gibi bir problemi olmazdı . Ama dediğim gibi Valve bir çöplüktür ve bu çöplüğün içinden de ne çıkacağı belli olmuyor .

En çok da Vici Gaming'e üzüldüm . Ne güzel Cty ve Zsmj gibi 2 yıldızı görecektik . Ya şimdi ;? LGD'ye karşı şansları çok az :/

Elemelerde TongFu var mıydı? LGD ile yer mi değiştirdiler onu merak ettim.

Bir de istediğim 3 takım vardı: EG, Empire ve Vici. Maalesef bu kararla bi tanesi gidemeyecek TI3'e :( Niye TongFu yani onu merak ettim. Vici koysalar LGD'nin yerine olmazmıydı.

Krizalid
07/05/2013, 21:34
Evet LGD ile Tongfu yer değiştirmiş oldu resmen. Tongfu bildiğim kadarıyla Viciye göre daha uzun süredir aynı kadroyla oynuyorlar. Sonuçları da gayet iyi. O yüzden öncelikli tercih olmuşlardır.

Scotchw
07/05/2013, 21:39
Elemelerde TongFu var mıydı? LGD ile yer mi değiştirdiler onu merak ettim.

Bir de istediğim 3 takım vardı: EG, Empire ve Vici. Maalesef bu kararla bi tanesi gidemeyecek TI3'e :( Niye TongFu yani onu merak ettim. Vici koysalar LGD'nin yerine olmazmıydı.

Evet başta TongFu elemelerdeydi LGD direk katılıyordu. Şimdi yer değiştirdiler.
TongFu TI'2 de de vardır yani uzun ömürlü tecrübeli bir takım ayrıca aldıkları sonuçlarda Vici ye göre daha iyi. Bu yüzden seçildikleri kanaatindeyim

Woolridge
08/05/2013, 00:01
Evet başta TongFu elemelerdeydi LGD direk katılıyordu. Şimdi yer değiştirdiler.
TongFu TI'2 de de vardır yani uzun ömürlü tecrübeli bir takım ayrıca aldıkları sonuçlarda Vici ye göre daha iyi. Bu yüzden seçildikleri kanaatindeyim

Vici'nin oyunlarını izledin mi? Ayrıca Vici'nin sonuçları daha iyi =<

Tongfunun son 15 oyunda 6wini var, Vicinin son 15 oyunda 10 wini var...

Axé Capoeira
08/05/2013, 00:19
LGD elemelerden zaten kolaylıkla geçicektir bu yüzden pek sorun olcağını sanmıyorum 2. olarakta vici gaming çıkar diye düşünüyorum

Dj.Kimimaro
08/05/2013, 00:48
LGD elemelerden zaten kolaylıkla geçicektir bu yüzden pek sorun olcağını sanmıyorum 2. olarakta vici gaming çıkar diye düşünüyorum
aynen bence de hatta direk kitaba bu şekilde yazdım

Scotchw
08/05/2013, 17:33

LGD nin kolaylıkla geçeceğine zaten hepimiz hemfikiriz bence ama onlar birinci olacağı için başka takımın (örneğin vici) hakkı yeniyor. sonuçta vici 2. bile olsa avrupadan 2. gelen takımı geçemeyebilir..

KEREEEEEEEEEEEM
08/05/2013, 17:38
LGD nin kolaylıkla geçeceğine zaten hepimiz hemfikiriz bence ama onlar birinci olacağı için başka takımın (örneğin vici) hakkı yeniyor. sonuçta vici 2. bile olsa avrupadan 2. gelen takımı geçemeyebilir..

O takım da muhtemelen ya Empire ya EG olacaktır. Başkasına şans vermiyorum.

Scotchw
08/05/2013, 17:46
O takım da muhtemelen ya Empire ya EG olacaktır. Başkasına şans vermiyorum.

bence EG bir de ikinciyi bulamıyorum. bir sürpriz yapıp rox.kis bile olabileceğini düşünmüyor değilim. arada çıkıp patlama yapıyorlar ya..
ama kesinlikle Qpad çıkamayacak

Krizalid
08/05/2013, 18:19
Batı tarafındaki sürpriz takımlardan biri tabii ki Absolute Legends. Birinci EG olursa eğer aL'nin de 2. olması o kadar şaşırtıcı olmaz bana kalırsa.