PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Region Free DotA2 için ciddi oyun teklifi bekliyorum!

TAB2 # 仙法・超大玉螺旋多連丸
10/05/2013, 21:02
Başlıkta belirttiğim gibi ''Region Free'' yani size gelen DotA2 oyunundan değil, Çin'de kullanılabiliyor. Teklifleri yorum olarak atarsanız arasından benim ihtiyacım olan oyunu seçip kendisiyle iletişime geçeceğim. Oyunlar çok büyük bütçeli olanlarından değil denk oyunlar bunun ayrımını yapamayacak kadar düşmeyin! Birde eğer DotA2 için item vermek isteyen QoP itemlerine ve Key verene veririm. Akşam 00:00'a kadar tekliflerinizi yapın.

ViktorReznov
10/05/2013, 21:17
Sorması ayıp nereden eline geçti bu? Yani biyerden satın falan alınıyor mu onu merak ediyorum.

Owyeah
10/05/2013, 21:17
oyun takası mı? region free bi açıkalsana bilmiom valla

Simita
10/05/2013, 21:27
şu yeni 5 liralardan veririm hacu

TAB2 # 仙法・超大玉螺旋多連丸
10/05/2013, 21:31
Sorması ayıp nereden eline geçti bu? Yani biyerden satın falan alınıyor mu onu merak ediyorum.
Key olarak çekiliş yapan birisinden bulabilirsin. Ama bana arkadaşım hediye almış.

oyun takası mı? region free bi açıkalsana bilmiom valla
2 Tane DotA2 türü vardır. Bir tanesi Çin'de kullanılmaz, para etmez bir şey. Diğer ise Çin'de kullanılıyor, para ediyor. Benimki de Çin'de kullanılan. Region Free serbest bölge/serbest ülke demek.

şu yeni 5 liralardan veririm hacu
Eskisinden bir farkı yok :)

canifeto12
10/05/2013, 21:40
çinde kullanılan bir seyin türkiyede neden bu kadar para ettigini anlamıyorum.

su an cinliler bizim dota2 yi oynayamıyor mu ?

Simita
10/05/2013, 21:48
Eskisinden bir farkı yok :)

Nasıl eskisinden farkı yok 20 tl den daha değerli gözümde

NightStalker
10/05/2013, 22:33
çinde kullanılan bir seyin türkiyede neden bu kadar para ettigini anlamıyorum.

su an cinliler bizim dota2 yi oynayamıyor mu ?

Trade için kullanacan hacım sonuçta

TauHunter
10/05/2013, 22:42
Trade için kullanacan hacım sonuçta

tidehunter nightstalker burda

Woolridge
10/05/2013, 23:05
gerçekten oyun eder mi? ben bir keye dota2lounge'da görmüşüm :/

Edit : Hmm fiyatı biraz artmış 2-3 key arası değişiyor ama yine de oyuna değer mi bilmiyorum :(

Urahara
11/05/2013, 02:24
boş işler

TAB2 # 仙法・超大玉螺旋多連丸
11/05/2013, 13:29
boş işler
Sanane!?

Not: Konu düzenlendi lütfen inceleyiniz!

Raichoxunrefleksleri
11/05/2013, 16:54
Fifa 98 var . Go go fast trade !!!

TAB2 # 仙法・超大玉螺旋多連丸
11/05/2013, 18:16
Fifa 98 var . Go go fast trade !!!
Olayı t***k muhabettine çevirmekte Türklerin üstüne yok! Şu işi 2-3 kişi ciddiye alsaydı belkide çoktan ticaret gerçekleşmiştir. İstediğiniz kadar troll yapın umrumda değil, benim işime gelir konu yukarı çıkar ama olan sizin haysiyet ve şerefinize olur. Bu yüzden şu andan itibaren bu foruma bir daha girmeyeceğim!

Stahli
11/05/2013, 18:38
Olayı t***k muhabettine çevirmekte Türklerin üstüne yok! Şu işi 2-3 kişi ciddiye alsaydı belkide çoktan ticaret gerçekleşmiştir. İstediğiniz kadar troll yapın umrumda değil, benim işime gelir konu yukarı çıkar ama olan sizin haysiyet ve şerefinize olur. Bu yüzden şu andan itibaren bu foruma bir daha girmeyeceğim!

zaten bu forumda o dota2 yi satman imkansız onu genellikle yabancılar alıyor gir dota2lounge a ordan rahat satarsın

Lexsarko
11/05/2013, 19:15

Söz mü?

Woolridge
11/05/2013, 19:48
çok kızmış beyler, bence biz foruma bir daha girmeyelim :SSS

br dha grmycm işte off .s.s

Krizalid
11/05/2013, 20:18
"İnternete girdi, haysiyet ve şerefinden oldu!!!"

A.P'nin içler acısı hikayesi dinleyenlerin tüylerini diken diken ediyor. Zaman geçirmek amacıyla internetteki bir forum sitesinde gezinen A.P (20) bir başlığa dalga geçmek amacıyla yazdığı bir mesajın sonucu olarak haysiyetini ve şerefini kaybetmiş olmanın şokunu yaşıyor. "Böyle olsun istemezdim. O mesajı sadece eğlenmek amacıyla atmıştım. Kimseyi kırmak gibi bir niyetim yoktu. Olmadık yere beni haysiyetsizlik ve şerefsizlikle ilişkilendirenlere teessüf ederim." şeklinde açıklama yapan A.P, devletten yardım bekliyor.