PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jakironun kafaları arasındaki adaletsizlik

bgcndbk
12/05/2013, 01:58
Evet arkadaşlar oyunda bu yönde bi eşitsizlik olduğunu düşünüyorum Jakiro nun ateşi temsil eden kafası 3 skill de iş yaparken buzu temsil eden kafası sadece 2 skill de iş yapıyo. Ateşe yazık günah değilmi aynı exp aynı gold alıyolarken o neden daha çok çalışmak zorunda yarın öbürgün grev yapıp macropyre atmayı reddederse ne yapıcaz Twin Head Dragon Sedikasının Valve ile oturup bu konuda uzlaşması gerektiğini düşünüyorum. Macropyre da değişikliğe gidilebilir. Yakında fazla çalışmaktan "ateş kafası (adını bilemedim şimdi)" bu hale gelebilir.

http://www.youtube.com/watch?v=BwBkG6YZ_G4

sehnoc
12/05/2013, 02:04
not bad.

Burakula
12/05/2013, 02:26
ama bütün auto attackları da buzlu kafa yapıyo bir de o açıdan düşün. ateşli olan arada bir sıkıyo o kadar.

KONYALIYOBAZ
12/05/2013, 02:38
Jakiro'nun picklenmesindeki en önemli nokta İce Path ve tahmin et hangi kafa atıyor o skilli :D

CoolStoryBro
12/05/2013, 03:30
Stun ve slow'un daha önem arz etmesinden dolayı öyle o skiller. Ayrıca bu konuda bir problemlerini de işitmedim hiç, Ogre Magi ve Alchemist'e göre daha iyi geçinirler birbirleriyle fakat yine de bir Goblin Techies değildirler.:)

4857

bgcndbk
12/05/2013, 03:50
aslında auto atack kısmı doğru olabilir 4 te 1 lik liquid fire ı bi kenara bırakrsak mağdur olan taraf buz kafası bile olabilir :D ayrıca ice path candır ama macropyre da candır ayırmayalım lütfen :D ve tabiki temennimiz techies in d2 dede iyi anlaşmaları yönünde devam etmekte. Bu arada şunu fark ettim Jakiro fun art çalışmaları yok denecek kadar az kıymeti bilinmiyo heronun :/

Krizalid
12/05/2013, 10:59
Liquid Fire'da iki kafanın da katkısı var. Skiller 3'e 3 atılıyor.