PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pudge Set ( İmmortal hook, stache, pants, tenderizer) satılır

bordomavi
15/05/2013, 11:06
50 key.

berkbegins
15/05/2013, 11:16
Cümle ve maksadın acayip yanlış .. Gerçekten trollemek istemiyorum ama sende TROLLENMEME ŞARTLARINI okuyup kabul etmelisin.*

-Teklif beklerken yapılması gereken en az bir miktar belirlemektir. ( mesela 50 TL vs. )
Yoksa benim sana teklifim 1 common sandık.
-"En uygun teklife satacağım" gibi değil de "değerlendireceğim" gibi yumuşak kelimeler kullan.
Yoksa benim ettğim tekliften daha iyisi gelmezse o itemleri bana satmanı talep ederim.Ve satmazsan da SENİ TROLLERİM!!!!

* Aklıma güzel bir fikir gibi geldi böyle bir GIS hazırlasam mı acaba?

bordomavi
15/05/2013, 11:17
Haklısın kardeşim de trollemek ne ya. Güzelim Türkçe yi mahvettiniz. Neyse düzeltiyorum.

berkbegins
15/05/2013, 11:23
Haklısın kardeşim de trollemek ne ya. Güzelim Türkçe yi mahvettiniz. Neyse düzeltiyorum.

ALLAH'ıma and olsun beklediğim gün geldi.. ALLAH RAZI OLSUN. OH BE OH BE OH BE .. bir insan !!!!! abi çok mutluyum sanal alemde bir insan buldum. HATASINI GÖRÜP OLUMLU ELEŞTİRİYİ ANLAYIP DÜZELTEN VE BANA HATAMI ÜSLUPLA SÖYLEYEN...

Bundan sonra yemin olsun senin hiç bir konuna ekstra bi nokta bile koymayacam bu postlarım için özür dilerim bundan sonra TROLLEMEK yerine PİSLETMEK kelimesini kullanacam teşekkür ederim.

bordomavi
15/05/2013, 11:26
ALLAH'ıma and olsun beklediğim gün geldi.. ALLAH RAZI OLSUN. OH BE OH BE OH BE .. bir insan !!!!! abi çok mutluyum sanal alemde bir insan buldum. HATASINI GÖRÜP OLUMLU ELEŞTİRİYİ ANLAYIP DÜZELTEN VE BANA HATAMI ÜSLUPLA SÖYLEYEN...

Bundan sonra yemin olsun senin hiç bir konuna ekstra bi nokta bile koymayacam bu postlarım için özür dilerim bundan sonra TROLLEMEK yerine PİSLETMEK kelimesini kullanacam teşekkür ederim.
Bi alemsiniz ne diyim :)

tranq
15/05/2013, 11:37
Bak adam trollemicem derken bile trollüyor

smeih
22/05/2013, 02:02
50 key değerinde iteme takasa düşünür müsün? yeni setler ve kantusa Wy. edge gibi nadir itemler

bordomavi
24/05/2013, 00:55
ekle konuşalım

http://steamcommunity.com/profiles/76561198073911045/