PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spirit Bear'a Armlet Kasılması?

KEREEEEEEEEEEEM
15/05/2013, 21:34
Bildiğiniz üzere Armlet açıkken ayıdan can gitmiyor fakat armletin verdiği güç falan da ayımıza işlemiyor.

2600 altınlık eşyanın ayımıza etkileri +40 hasar, 25 saldırı hızı ve +8 can yenilemesi. Sizce 2600 altına değer mi?

Gehenna
15/05/2013, 21:40
Bildiğiniz üzere Armlet açıkken ayıdan can gitmiyor fakat armletin verdiği güç falan da ayımıza işlemiyor.

2600 altınlık eşyanın ayımıza etkileri +40 hasar, 25 saldırı hızı ve +8 can yenilemesi. Sizce 2600 altına değer mi?

2600'e kasabiliceğimiz diğer itemler ile kıyaslıyalım bakalım...
maelstrom 2700 : +24 damage
+25 attack speed
Chain Lighting (passive

Nighthawk
15/05/2013, 21:45
Ayıya armlet imba, öyle ki Dota 2 Super League'de kasılması yasaklandı :D

PS: TimeWanderer demişti dinlemediniz.

ViktorReznov
15/05/2013, 21:58
İstisnasız her oyunda görüyoruz.

BorisPeace
15/05/2013, 22:01
Bence asıl imba olan 2x Midas :/ DotA'da ayıya Midas verince Midas (Kurye Versiyonu)'na dönüşüyor ._.

KEREEEEEEEEEEEM
15/05/2013, 22:12
2600'e kasabiliceğimiz diğer itemler ile kıyaslıyalım bakalım...
maelstrom 2700 : +24 damage
+25 attack speed
Chain Lighting (passive

Chain Lightningi düşünürsek farmını kolaylaştırıyor, lane push için daha yararlı ve combatta da iş görebilir. Bazı oyunlarda armlet yerine bunun çıkıldığını gördük ki daha mantıklı geliyor bana.

Bence asıl imba olan 2x Midas :/ DotA'da ayıya Midas verince Midas (Kurye Versiyonu)'na dönüşüyor ._.

Dota1de böyle bir şey olmuyordu denediğimde. Merak ediyorum icefrog dengeleri neye göre ayarlıyor? Mesela rubickte dota1de çalınamayan önemli skiller dota2'de çalınabiliyor. Bu dengeleri çok değiştiren bir şey.

Krizalid
15/05/2013, 22:43
Ayıya armlet imba, öyle ki Dota 2 Super League'de kasılması yasaklandı :D

PS: TimeWanderer demişti dinlemediniz.

Doğrulandı mı bu?

Nighthawk
15/05/2013, 23:18
Doğrulandı mı bu?

Sen söyleyince tekrar baktım da en son GoDz banlı değil yazmış.

Idea remains the same.

Dj.Kimimaro
15/05/2013, 23:20
geçen lgd.cn vs Rattlesnake maçında kasılmıştı.

Simita
15/05/2013, 23:23
U! Çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu tamam mı? Şimdi mesela item olayını çok karıştırdılar. Ha aralarında bir fark kaldı, o farkla çok güzel oldu. Mesela herkesin item kasışına kimse karışamaz. Ha nasıl karışamaz: Ben bu şekıl kasarım, bu bayan şu şekıl kasarım, şu şekıl kasarım. Ha hiç kimse kimsenin karışmaya bir hakkı yok, özgürlüğü birdir. Ha, item, kurban olduğum Ya Resulallah'tan gelebilir ama lakin ki öyle değildir. E yorumlamam bu kadar. Haydi hayırlı işler.

Darkelia
15/05/2013, 23:39
armletten ziyada hala bazı herolarn animasyonları ve tipleri cok kötü bütün herolar tamamlandktan sonra ben birkaçının değiştirilecegini düşünüyorum çift midas , rubick ultisi , armlet vs. bu tür ayar ve düzeltmeleride yine bütün herolar geldkten sonraki süreçte olacagını düsünüyorum çok bir denge yok şuan çok yavaş çalışıyorlar yahu koskoca valve dedik adamlar tembel çıktı D:

Raichox
16/05/2013, 06:45
Rubick dota 1 ultileri çalamamasının sebebi dota 1 mekaniği yüzünden oluyordu diye biliyorum.Dota 2 de böyle bi durum olmadıgından cok rahat calıyor zaten Spell Steal'in kullanılan her spelli calması lazım yoksa ne anlamı var calmanın.

KEREEEEEEEEEEEM
16/05/2013, 14:33
Rubick dota 1 ultileri çalamamasının sebebi dota 1 mekaniği yüzünden oluyordu diye biliyorum.Dota 2 de böyle bi durum olmadıgından cok rahat calıyor zaten Spell Steal'in kullanılan her spelli calması lazım yoksa ne anlamı var calmanın.

Dota1deki teknik sebeplerden dolayı bazı skilleri çalamaması dengeyi değiştriyior bence. Brewmaster ın ultisi çok farkettiriyor. Teknik sedbeplerden de rubicki kaldırmamak lazım.

Krizalid
16/05/2013, 14:59
Dota1deki teknik sebeplerden dolayı bazı skilleri çalamaması dengeyi değiştriyior bence. Brewmaster ın ultisi çok farkettiriyor. Teknik sedbeplerden de rubicki kaldırmamak lazım.

Hmm? Primal Split'in DotA'da çalınabildiğinden bayağı eminim.

KEREEEEEEEEEEEM
16/05/2013, 15:21
Hmm? Primal Split'in DotA'da çalınabildiğinden bayağı eminim.

Yanlış hatırlıyor olabilirim ama yine de denge biraz bozuk.

onderbakirtas
02/06/2013, 06:44
Rubick dolum süresi olan her beceriyi çalabilmeli, şu anda da öyle zaten. Aç/Kapa becerilerini çalması bazı kahramanları koruyor, çok yaygın örnek Pudge. Bu arada yeni güncellemede Spirit Bear'a Armlet'in kasılamayacağı konusu da güzel gelişme bana göre.

KEREEEEEEEEEEEM
02/06/2013, 15:45
Rubick dolum süresi olan her beceriyi çalabilmeli, şu anda da öyle zaten. Aç/Kapa becerilerini çalması bazı kahramanları koruyor, çok yaygın örnek Pudge. Bu arada yeni güncellemede Spirit Bear'a Armlet'in kasılamayacağı konusu da güzel gelişme bana göre.

Rotun çalınabilmesi denge için bana göre. Yoksa Rubick her çalışında hooku çalarsa kimse kasap seçmez yahut rubick oynanma oranı yükselir.