PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oyunda balans yok

TauHunter
17/05/2013, 21:21
çok kolay çok basit ve balans yok.

ViktorReznov
17/05/2013, 21:30
O zaman go dota gene

Raichoxunrefleksleri
17/05/2013, 22:20
Fakat DotA'dan daha fazla oyuncusu var ve daha çok seviliyor .

TauHunter
17/05/2013, 22:31
Fakat DotA'dan daha fazla oyuncusu var ve daha çok seviliyor .

çünkü oyuncuları aptal

L2ebel
17/05/2013, 23:01
6.78 /thread

Gray Fox
17/05/2013, 23:13
Bu konuyu ne amacla actiginini anlamadim? Sirf oyunu begenmedin diye mi? Tamam Tauhunter begenmedi LoL u kapaticaklarmis beyler. Duymak istedigin bu mu?

berkbegins
18/05/2013, 11:21
Dota2 >>>> LoL .. nedense bunu her platformda söylemek hoşuma gidiyor.

TauHunter
18/05/2013, 11:34
Bu konuyu ne amacla actiginini anlamadim? Sirf oyunu begenmedin diye mi? Tamam Tauhunter begenmedi LoL u kapaticaklarmis beyler. Duymak istedigin bu mu?

Amaç apaçık ortada. Oyunda balansın olmadığını foruma belirttim. Nasıl bunu böyle bir şekilde bağdaştırdın anlayamadım.

titanicxikv
18/05/2013, 12:04
İnsanlar lol oynayınca aptal mı oluyor?

berkbegins
18/05/2013, 12:16
İnsanlar lol oynayınca aptal mı oluyor?

abi olay gitgide ilginçleşiyor. Adam dediki balans yok bundan ne anlıyoruz??

LoL oynayanların hepsi gerizekalıdırlar ve kimse oynamasın mı? ::D:D

rodden
18/05/2013, 12:27
LoL tamam kolay ve balans yok dediginiz gibi ve yas ortalamasıda Dota'ya gore dusuk her zaman Dota'yı tercih ederim fakat soyle bir gercek var LoL'deki turnuva olanakları mukemmel Dota'da bunlar eksik malesef en buyuk kayıp budur Dota icin...

Gray Fox
18/05/2013, 12:58
Amaç apaçık ortada. Oyunda balansın olmadığını foruma belirttim. Nasıl bunu böyle bir şekilde bağdaştırdın anlayamadım.

Cok sacma dile getirdin de. Bence bu tur yorumlari kendine sakla. Ha boyle bir konu acsan lafim yok:
LoL un artilari ve -leri
Ben LoLu hic begenmedim. Oyunda denge yok bence. Oynanmasi da kolay. Karsilastigim oyuncularda seviyesiz ve pek yetenekleri yok. Sizin LoL hakkinda fikirleriniz nelerdir? Dusunculerime katiliyormusunuz?

Ama bu turde begenmedim LoL u cok sacma diye bir konu acarsan ne gibi bi cevap bekliyorsun ki?

Krizalid
18/05/2013, 13:04
LoL tamam kolay ve balans yok dediginiz gibi ve yas ortalamasıda Dota'ya gore dusuk her zaman Dota'yı tercih ederim fakat soyle bir gercek var LoL'deki turnuva olanakları mukemmel Dota'da bunlar eksik malesef en buyuk kayıp budur Dota icin...

Öyle deme Dota 2'de herolara şapka takabiliyosun !!!!!

BaLzaX
18/05/2013, 13:07
O değil de birisi gelip buraya gamehonorda kural ya da uygulama sorunu var yazsa başka biride ama daha çok kullanıcı var yazsa ilk konuyu açan da çünkü kullanıcıları aptal yazsa herhangi bir uyarı alır mı merak ettim.
Bir de balans yok derken tam olarak nasıl bu sonucu çıkardın anlatır mısın tabi birde çıkardığın sonucu sebepleri ile açıklarsan bence daha güzel ve anlamlı bir konu açmış olursun.

Nighthawk
18/05/2013, 14:10
O değil de birisi gelip buraya gamehonorda kural ya da uygulama sorunu var yazsa başka biride ama daha çok kullanıcı var yazsa ilk konuyu açan da çünkü kullanıcıları aptal yazsa herhangi bir uyarı alır mı merak ettim.

Çok net, almaz. Uyarı/ceza kullanıcıların gösterdiği tepkiyle doğru orantılı değişiyor. "Aptal" lafına burdaki kimsenin gerçek anlamda alınacağını sanmıyorum :)

TauHunter
18/05/2013, 14:55
Cok sacma dile getirdin de. Bence bu tur yorumlari kendine sakla. Ha boyle bir konu acsan lafim yok:
LoL un artilari ve -leri
Ben LoLu hic begenmedim. Oyunda denge yok bence. Oynanmasi da kolay. Karsilastigim oyuncularda seviyesiz ve pek yetenekleri yok. Sizin LoL hakkinda fikirleriniz nelerdir? Dusunculerime katiliyormusunuz?

Ama bu turde begenmedim LoL u cok sacma diye bir konu acarsan ne gibi bi cevap bekliyorsun ki?

Sana fikrini sormadım.

Ayrıca tekrar belirteyim. LoL de balans olmadığını foruma belirtmek istedim.

BaLzaX
18/05/2013, 15:09
Çok net, almaz. Uyarı/ceza kullanıcıların gösterdiği tepkiyle doğru orantılı değişiyor. "Aptal" lafına burdaki kimsenin gerçek anlamda alınacağını sanmıyorum :)
Çok kullanılabilir bir durum olmaz mı peki yani eğer böyle bir durum söz konusu ise kişiler rahatsızlık yaratmak amaçlı hareketlerde bulunabilirler ya da ceza uyarı durumu kişinin alınıp alınmadığına göre nasıl değişiklik gösterir ki farz edelim ben bir şey dedim ve kimse alınmadı ve ben uyarı almadım Mehmet gelip belki benim söylediğimden daha hafif ama hakaret içerikli bir şey söyledi ve ben alındım bu durumda Mehmet uyarı mı alıyor?

BaLzaX
18/05/2013, 15:12
Artı olarak bu herkes rahat takılsın istediği gibi davransın mümkün olduğu sürece kimseye müdahale etmeme durumu en azından benim için ciddiyet durumunu düşürüyor. Tam hatırlamıyorum ama başka bir konuda da belirttiğim gibi formatsız sözlük tarzı bir platforma dönüyor gibi geliyor hangi konuyu açsam en fazla 3. yorumdan sonra dalgaya dönüyor muhabbet laf ile ezme, komik olma çabası vb. olarak devam ediyor.

Pr0.
18/05/2013, 20:30
Yıl olmuş 2013 hala tauhunterı ciddiye alanlar var
(takım kuruyoz mu)

sehnoc
18/05/2013, 21:05
lol bence daha eğlenceli dota daha kasıntı gibi. yada lole yeni başladım yeni herolar falan güzel gelıyor bana :d :d.

TauHunter
18/05/2013, 23:17
Yıl olmuş 2013 hala tauhunterı ciddiye alanlar var
(takım kuruyoz mu)

Şişeye göre büyük sözler

titanicxikv
19/05/2013, 16:22
Hata.

titanicxikv
19/05/2013, 16:23
abi olay gitgide ilginçleşiyor. Adam dediki balans yok bundan ne anlıyoruz??

LoL oynayanların hepsi gerizekalıdırlar ve kimse oynamasın mı? ::D:D
troll troll ü savunur.

Stahli
19/05/2013, 17:11
mid de zed'e yada kassadine falan ezilip konu açtın galiba :D

TauHunter
31/05/2013, 04:39
mid de zed'e yada kassadine falan ezilip konu açtın galiba :D
karşı adcden 40 ad farkla oyuna başladım

Hapkido
31/05/2013, 10:47
LoL < DotA