PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hard Lane Takım Arıyor

CoCo
19/05/2013, 22:16
Herkese merhaba, 19 yaşında, günde 5-6 saat dota oynayan, competitive dotayı yakından takip eden ve içerisinde bulunmaya çalışan biriyim. Stabil, olgun oyunculardan oluşan, oyun bilgisi yüksek bir takım arıyorum.Yaşadığım bazı sorunlardan dolayı takımımdan ayrıldıktan sonra, bir çok arkadaşımında lole geçişi ile yalnız kaldım ve forum vasıtası ile yeni insanlara ulaşabileceğimi umuyorum. Oynadığım pozisyon solo side lane (suicide lane/short lane/hard lane/off lane ne demeyi uygun görüyorsanız). Pick havuzum oldukça geniş klasik hard lane heroları dışında 1v1 de picklenebilecek her hero ile oynayabilirim. Skype kullanmayı tercih ediyorum, fakat diğer sesli chat programlarını da kullanabilirim. Amacım competitive dotanın içerisinde, kendini geliştirmeye çalışan, online ve lan turnuvalarına katılacak, 4 iyi oyuncuyla oynayabilmek, eğlenebilmek. Replaylerimizi izlemek, hataların çözümü üzerine konuşmak, oyunlarını kritiğini yapmaktan gocunmam. Nadiren sinirlenirim, fakat oyun esnasında yapılan blame/flame beni fazlasıyla rahatsız eder. Merak ettiğiniz bir şey olursa sormaktan çekinmeyin.

Sercan<Michaell>
20/05/2013, 09:49
Takım hard lane mi olacak ? Yani 5 kişi hard lane gidebileceğiniz bir takım mı arıyorsun ?

Bizim takım mid lane gelmezmisin :S

CoCo
20/05/2013, 09:52
Takım hard lane mi olacak ? Yani 5 kişi hard lane gidebileceğiniz bir takım mı arıyorsun ?

Bizim takım mid lane gelmezmisin :S

Peki forumda gereksiz kötü trollerin çoğalmasına ne demeli?

.....

Sercan<Michaell>
20/05/2013, 09:53
Hardlane takım aranıyor nedir hocam o zaman düzelt şu başlığı allasen.

CoCo
20/05/2013, 10:00
Hardlane takım aranıyor nedir hocam o zaman düzelt şu başlığı allasen.

Başlığı okuduğuna emin misin? Başlıkta ufak bir anlam kayması var, bunu bilinçli olarak yazdım, ama sen baya yanlış gelmişsin.