PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tecrübeli offlane oyuncusu aranıyor.

redjohn
27/05/2013, 00:28
Merhaba
Clanda şu anda sabit 4 kişiyiz offlane oyuncusuna ihtiyacımız var.
öncelikle akşam 7/12 arası online olmak zorunda (sabit train saatimiz)
cw tecrübesi ve minimap takibi iyi olmalı
Ld/Ds/Puck/Qop/Wr/Clock/weaver tarzi offlane herolarıyla iyi oyanamalı.
not: kendine güvenmeyen boşa vakit kaybettirmesin bizim amacımız güzel bir takım oluşturup turnuvalara katılmak vs vs
Diger 4 kişide bu saydığım özellikler var.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198064856303/

Axé Capoeira
27/05/2013, 01:30
Takım hakkında daha çok bilgi verirsen daha çok ilgilenen olur

Burakula
27/05/2013, 11:51
özellikle takım oyuncuları hakkında kimdir nedir nerde oynamıştır bilgi vermelisin.

napstar
27/05/2013, 11:52
Tecrübeliyim.

Offlane oyuncusuyum.

Bugün akşam saatlerinde deneyeceğim sizi. Ona göre kararımı veririm.

http://www.youtube.com/watch?v=U7mPqycQ0tQ

redjohn
27/05/2013, 15:53
clanda svensis, last, Melisandre of Asshai benle olmaz üzere 4 kişiyiz hepimiz 4 yıldan fazla dota dota geçmişi vardır ben midlane melissandre ve svensis support last carry rolünde oynamaktadır
Napstar dostum senin gibi üstün yenetenkli oyuncular aramıyoruz !

berkbegins
27/05/2013, 15:59
"senin gibi üstün yenetenkli oyuncular aramıyoruz !"

bunu demeyecektin john iyi bir trollenmeyi hakettin.. Halbuki Takımına oyuncu arıyanlar için bir GIS hazırlamıştık ve sen buraya başlık açarken trollenmemek adına onu kabul etmiş sayılmıştın... Artık çok geç

Next Turn Napstar: ......

napstar
27/05/2013, 16:02
"senin gibi üstün yenetenkli oyuncular aramıyoruz !"

bunu demeyecektin john iyi bir trollenmeyi hakettin.. Halbuki Takımına oyuncu arıyanlar için bir GIS hazırlamıştık ve sen buraya başlık açarken trollenmemek adına onu kabul etmiş sayılmıştın... Artık çok geç

Next Turn Napstar: ......

Bu ne be! :d

John gel dene beni. Şaka yaptım orda ben :p

Sercan<Michaell>
27/05/2013, 16:03
clanda svensis, last, Melisandre of Asshai benle olmaz üzere 4 kişiyiz hepimiz 4 yıldan fazla dota dota geçmişi vardır ben midlane melissandre ve svensis support last carry rolünde oynamaktadır
Napstar dostum senin gibi üstün yenetenkli oyuncular aramıyoruz !

İşte bunu demicektin :(

Edit;
Oha oha napstar cvp yazmış hatta ve hatta alttan almış. Bir devrin sonu. Trolling is over !

napstar
27/05/2013, 16:07
İşte bunu demicektin :(

Edit;
Oha oha napstar cvp yazmış hatta ve hatta alttan almış. Bir devrin sonu. Trolling is over !

Ya ne diyorsunuz siz be! :'(

Beni yeni üyelere böyle mi tanıtacaksınız. Ayıp!

John sen takma bunları gel dene beni. :d Bu ne be .d

berkbegins
27/05/2013, 16:14
LAAAAAAAAAAAAAANNNNNN!!!!!!!!

aDam Li$eden mezun olmu$$$$$$$ artık erQen değil tam bir Y€T!$K!NNNN helal sana kerem çok geliştirdin kendini...

Sercan<Michaell>
27/05/2013, 16:16
Ya ne diyorsunuz siz be! :'(

Beni yeni üyelere böyle mi tanıtacaksınız. Ayıp!

John sen takma bunları gel dene beni. :d Bu ne be .d

Söyle napstara ne yaptın ha söyle ?!?!?!?

Berkantk
27/05/2013, 18:27
Bir şey farkettim de; forumda hemen hemen bütün oyuncu veya takım arayanların açtığı konular daha ikinci, üçüncü sayfaya gelmeden sapmaya başlıyor. Ayıptır, günahtır. Millet ciddi bir şey yapmak istiyor ama her defasında ortaya atlayıp anasını belliyorsunuz.

Trollenmeyecekler yok mu ? Tabii ki var. Onlar daha baştan kendini belli eder.
Ama sen gidipte "çok üstün yetenekliyim, gelin sizi deneyeyim" dersen bu adam sana cevap vermek zorunda hissedicek kendini. Verdiği cevaba karşılık mutlaka troll cevap bulunur.

Demek istediğim karşıdaki sana sataşmadığı sürece sataşıpta konuların anasını avradını belleyip, amaçlarından saptırıp, okunmaz hale getirmeyin. Her geçen gün forumdan soğuyorum :O

berkbegins
27/05/2013, 19:12
var öyle trollenmeyen konular hemde 0 troll. ama ciddi vede sabırlı birileri yazarsa oluyor :D

napstar
27/05/2013, 19:20
Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Konuya yazılan her mesaj onu yukarıda tutar ve daha çok kişinin görmesini sağlar. Ayrıca hiç yabancı forumları takip etmiyorsunuz galiba. Takip etseniz bu yapılanlar normal gelirdi, hatta biz çok daha merhametliyiz bu konuda.

Berkantk
27/05/2013, 19:28
Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Konuya yazılan her mesaj onu yukarıda tutar ve daha çok kişinin görmesini sağlar. Ayrıca hiç yabancı forumları takip etmiyorsunuz galiba. Takip etseniz bu yapılanlar normal gelirdi, hatta biz çok daha merhametliyiz bu konuda.

Başkaları da yapıyor diye durumu desteklemek zorunda mıyım ? Koyun muyum ben gardaş?

Neyse daha fazla post atmayacam konu zaten iyice sapıttı

napstar
27/05/2013, 19:33
Başkaları da yapıyor diye durumu desteklemek zorunda mıyım ? Koyun muyum ben gardaş?

Neyse daha fazla post atmayacam konu zaten iyice sapıttı

Gösteri oldu 4 saat.

Bu arada harbiden deneseniz severdiniz lan beni. Üzüldüm.

Hapkido
27/05/2013, 20:40
Ben altün yetenekli bir oyuncuyum ama beni denemenizi istemiyorum. Siz sanırım ortaün yetenekte oyuncu arıyorsunuz. Hmm ortaün tanıdığım yok. Tanıdığım tüm DotAcılar üstün.

krokokonbo
29/05/2013, 03:20
ha pen pu napstar uşağu tanırum. uşağun kılçıklısıdur deli oynar. yiyosa rövanşa gel olum.