PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : steam workshop

AloneOrDeaD
29/05/2013, 14:06
evet arkadaşlar bu konuda bilgisi olan ilgilenirse çok sevinirim bizarkadaşlarla skyrim için kendi aramızda nacizane workshop yapmak istiyoruz ncak internette ne kadar araştırdıysak workshop yapımı ile ilgili birşey bulamadık varsa yoksa workshop nasıl indirilir acaba bu konuda yardımcı olabilir misiniz nasıl workshop ypılır öğrenmek istiyorum

Simita
29/05/2013, 14:15
Hazırr konusu açılmışken, diyelim ki yaptık bir set ve steam bunu yayınladı, herhangi bir ücret alıyor muyuz? Bilgili bir kişi cevap verirse sevinirim.

Gray Fox
29/05/2013, 14:18
Hazırr konusu açılmışken, diyelim ki yaptık bir set ve steam bunu yayınladı, herhangi bir ücret alıyor muyuz? Bilgili bir kişi cevap verirse sevinirim.

Tam miktarini bilmiyorum ama aliyorsun.

Skyrim workshopu hakkinda hicbir bilgim yok ama netten arastirinca boyle birsey buldum : http://www.creationkit.com/Category:Tutorials
Eger ingilizcen yoksa yardim edebilirim.

AloneOrDeaD
29/05/2013, 14:32
gerçekten çok sağolasın yani şu ana kadar gördüğüm en açıklayıcı site bu oldu eyvallah

Simita
29/05/2013, 14:36
Yaza doğru photoshopu çalıştıracak bir bilgisayar alırsam yapmayı düşünüyorum bende bir set. Miktar olarak herhangi bir yüzde filan mı veriyorlarki?