PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : No MH - Yeni Dota Dünyası - Oyunic Game World

Dotarehber
31/05/2013, 02:17
Yeni Türk Dota Server'ımız Oyunic serverı siz değerli üyelerimize açılmıştır. Neden Oyunİc Server'ı ? Hemen siz değerli playerlarımızı bilgilendirelim. Öncelikle online teknik kadromuz ile sizlere gerektiğinde tek tek ilgilenebilecek potansiyele sahibiz. Gerek teknik destek olsun gerekse Adminler ile bire bir görüşebilme durumuna sahipsiniz.
Serverımız hakkında ve özelliklerinden memnun olacağınızı düşünüyorum. Yeni özel alınmış sunucular ile siz playerlarımıza oyundan düşme sorununu tamamen ortadan kaldırıyoruz. Oyunda hostingden kaynaklı problem olup oyundan düşme sorununu çözdük. Bu tarz durumlar da yedek sunucumuz devreye girerek sizlerin oyundan düşmesini engelliyoruz. Ayrıca sizlere özel forumda maç istatistikleri save'ler ve haftalık aylık rat birincilerini görebileceksiniz. Kanal'da aylık en çok puan alan playerlarımıza görsel efeckt verilip daha zevkli ve bir hale getirilmiştir. Odc (Anti shield ) sistemi ile hilesiz oyunlar oynayabilirsiniz. Odc özel bir yazılım şirketi tarafından yazılıp, hile açma durumunda anında ban atma mantığı ile çalışır. Kullanıcılarımıza özel hero iconları ve ceza yeme durumda neden ceza yediğine dair gerekli bilgilendirmeleri ODC özel kendi profilinden her detaya bakma yetkilerine sahiptirler. Kanal'da flood yada oyun'da hakaret gibi durum olduğunda özel bot kullanıcıyı önce kısa süreli mute daha sonra ise oyun sonun'a kadar kişinın hakaret etmesini engellemektedir. Böylece oyunda daha düzenli ve keyifli bir oyun atabilirsiniz. Oyun'da feed ve Afk gibi playerları votekick komutu ile oyundan atma yetkisine sahipsiniz. Kısaca platformumuz hakkında genel bir bilgi verirsek ;

1) Sürekli online teknik destek.
2) Forum'da profilinizden oyun istatistiklerini görebilme.
3) Sıralama içinde rating sistemini görebilme.
4) Forum'da sürekli online playerlarımıza özel iconlar.
5) ODC ( Anti Hile Programı ).
6) ODC içinde ceza durumunuzu görme.
7) ODC üzerinde en çok oynadıgınız hero'nun iconu auto gelmesi.
8) ODC oyunda Win/Loses istatistiğini görebilme.
9) Oyun'da kazanma durumuna göre ODC'de heronuzun şekillenmesi. ( Görsek Effect )
10) PvPgN Kanal'da anti flood ve küfür sistemi.
11) Yüksek rating playerlarımıza Bnet'te özel iconlar.
12) Oyunda anti hakaret engelleme programı.
13) Oyunda Votekick komutu.
14) GProxy sistemi.

En önemli özelliğimiz ise hiç bir şekilde Oyunic serverından kaynaklı oyundan düşme probleminiz olmamasıdır.

Oyunic serverinin amacına gelirsek eger ; İlk Dota ile açılıp kısa süre sonra başka oyunlar ile birlikte geleceğe doğru ilerlemektir. Yani burası aklınıza gelecek her türlü oyunun birlikte oynanabilmesi için kurulmuş bir oyun dünyasıdır…

Arkadaşlar ilk tanıtım videomuzu buradan izleyebilirsiniz...

http://www.youtube.com/watch?v=VuhaF2l6bR0

WrongheR
31/05/2013, 03:16
injectsiz aşılan tek guard sistemi :W

Burakula
31/05/2013, 10:12
Türk versiyon bir "Game Ranger" hissiyatı verdi. Halen dota1 oynuyor olsaydım oynayarak desteklemek isterdim ancak açılışı önü biraz kapalı bir oyundan yapmışsınız diyebillirim:( Yine de iyi şanslar ve yolunuz açık olsun.

sehnoc
31/05/2013, 11:59
biri şuna dota 2 davetiyesi yollasın xd.

D1e-_-
31/05/2013, 13:24
Biraz geç olmadı mı bu organizasyon sizce de?

Lexsarko
31/05/2013, 13:34
Bilgisayarı Dota 2'yi kaldırmayanlar mecburiyetten DotA oynuyor. Oynayan kitlenin de zaten takıldıkları arkadaş kitlelerinin olduğu sunucular var. Çok iyi bir sunucunuz, ilgili bir yönetici kadronuz ve mükkemmel bir anti-mh sisteminiz bile olsa oyuncu kitlesi bulabileceğinizi zannetmiyorum. Çok geç kalınmış bir hamle. 5 sene önce açmış olsanız şansınız olurdu.

Bence enerjinizi ve paranızı farklı, daha mantıklı projeler için kullanın.

ELysin
31/05/2013, 16:55
Bilgisayarı Dota 2'yi kaldırmayanlar mecburiyetten DotA oynuyor. Oynayan kitlenin de zaten takıldıkları arkadaş kitlelerinin olduğu sunucular var. Çok iyi bir sunucunuz, ilgili bir yönetici kadronuz ve mükkemmel bir anti-mh sisteminiz bile olsa oyuncu kitlesi bulabileceğinizi zannetmiyorum. Çok geç kalınmış bir hamle. 5 sene önce açmış olsanız şansınız olurdu.

Bence enerjinizi ve paranızı farklı, daha mantıklı projeler için kullanın.

panda haklı

napstar
31/05/2013, 17:27
9 kişi bulursanız söyleyin +1 gelicem sabahlara kadar cm atarız.

Dotarehber
01/06/2013, 04:38
Arkadaslar ben sizin gibi düsünmüyorum. Kalite her zaman kendini belli eder. Eğer orada açıklananları okursanız eminim bazı seyleri daha rahat idrak ediceksiniz. Açılan konuyu okumadan yorum atmak moda olmus gibi :) Ben size bir kez daha açıklıyım. Su an içinde dota bulunduran multi bir sunucuyuz. Yani bu demek oluyorki bundan 5 sene önceki gibi sadece tek sunuculu bir dota serveri degiliz :) Dedigim gibi butun dota dunyasının bulusacagı tek yer olmak ilk hedeflerimizden . Hem size ufakta bir sürpriz yapıyım kimseye söylemeyin Oyunic de beklenen Turnuva basladı :) Buradan (http://www.oyunic.com/t-1-oyunic-one-vs-one-turnuvasi-97.html?pid=592#pid592) detaylı bilgi alabilirsiniz herkese iyi forumlar ....

WeRdeR WeReMeM
01/06/2013, 06:56
World of Warcraft serveri açsan anlarım ama dota serveri şu an boşa zaman ve para kaybıdır. Artık devir Dota 2 Lexsarko 'unda dediği gibi çok geç kalınmış bir şey.

Archer
01/06/2013, 16:08
warcraft versiyon kac olcak ? 1.26 1.24 ??

Dotarehber
01/06/2013, 19:18
Versiyon 1.26 olucak . Gelen yorumlara bakıyorumda yetkilisinden sıradan üyesine kadar herkes yazılan konuyu okumaktan cok sadece kafasında olan birteni aktarmaya calısıyor bu sekilde ilerleme kaydedemeyiz arkadaşlar :( GameHonor gibi büyük bir forumda bile bu denli acıklamalar görmek beni üzdü bunların sadece w****da oldugunu sanıyordum.Önceden dedigim gibi icinde en 8 tane oyun olan bir multi sunucuyuz. Sıralamada ilk dotayla basladık ilerliyen gunlerde kısıtlamaların acılmasıyla lol ve dota 2 gibi sunuculardada yetkili olmayı istiyoruz. Yapılan bütün bu calısma sizler icin asagılamak yerine destek olursanız Dota dünyasında eminim daha cok ilerleriz :) Turnuvamız baslamıstır (ücretsiz +ödüllü) Basvuru yapmak isteyenler buraya (http://www.oyunic.com/t-1-oyunic-one-vs-one-turnuvasi-97.html?pid=592#pid592) ! :)

WeRdeR WeReMeM
02/06/2013, 00:12
Bu işi yapmasam süpersiniz diyeceğim ama malesef geçtim ben bu yollardan :'( Hele ki dota 1 ile başlamanız size - puan verecektir.

Lexsarko
02/06/2013, 00:14
Versiyon 1.26 olucak . Gelen yorumlara bakıyorumda yetkilisinden sıradan üyesine kadar herkes yazılan konuyu okumaktan cok sadece kafasında olan birteni aktarmaya calısıyor bu sekilde ilerleme kaydedemeyiz arkadaşlar :( GameHonor gibi büyük bir forumda bile bu denli acıklamalar görmek beni üzdü bunların sadece w****da oldugunu sanıyordum.Önceden dedigim gibi icinde en 8 tane oyun olan bir multi sunucuyuz. Sıralamada ilk dotayla basladık ilerliyen gunlerde kısıtlamaların acılmasıyla lol ve dota 2 gibi sunuculardada yetkili olmayı istiyoruz. Yapılan bütün bu calısma sizler icin asagılamak yerine destek olursanız Dota dünyasında eminim daha cok ilerleriz :) Turnuvamız baslamıstır (ücretsiz +ödüllü) Basvuru yapmak isteyenler buraya (http://www.oyunic.com/t-1-oyunic-one-vs-one-turnuvasi-97.html?pid=592#pid592) ! :)

Dedin ve kaybettin.

Dotarehber
02/06/2013, 00:53
hahaha :D yapılan bir çok acıklamayı bilmeden yada bunları hiçe sayarak post atman bence çok yanlış dota 2 sunucuları için gerekli kısıtlamaların zamanla kaldıralacağını Valve acıkladı bunun içinde Türkiyede yapılacak olan ilk çalısmaları yapıcaz. Zamanla yapılan bütün bu calısmaları ve düzeni kullanıcıların fark edecegini biiyoruz.Simdilik bu kadar iyi forumlar.

Dotarehber
02/06/2013, 15:40
Arkadaşlar acıkladığım gibi VS turnuvamız başlamıştır . Katılmak isteyen başarılı arkadaşlar için yeni başlık açıcam. Herkesi bekliyoruz

maosa23
15/06/2013, 18:21
Dedin ve kaybettin.

abi bende dota da gm olmak istiyorum

Lexsarko
15/06/2013, 18:29
Oyunic oyun dünyasına basvuracaksın.

Famera
15/06/2013, 18:50
Açıkcası yorumları okumadan önce herkes gibi geç kalınmış bir şey gibi düşünüyordum gibi. Ancak sonraki dota2rehber arkadaşımızın post'una bakınca düşünce fikrim değişti diyebilirim.

"dota 2 gibi sunuculardada yetkili olmayı istiyoruz." cümlesinde ne kadar başarılı olunabilir bilmiyorum ancak böyle bir şey olması için umut ediyorum :) ve geniş düşünen insanlarında olması güzel bir durum. Dota1 sunucusunda ki açma düşüncesi sanırım eğer dota 2 de yetkili olma gibi bir durum olma durumunda biz dota1 türk sunucusuyuz gibi bir şey deme söylemi olması için açılmış diye düşünüyorum.

Nighthawk
15/06/2013, 19:12
"dota 2 gibi sunuculardada yetkili olmayı istiyoruz." cümlesinde ne kadar başarılı olunabilir bilmiyorum ancak böyle bir şey olması için umut ediyorum :)

İmkansız ve çocukça bir düşünce. Hiçbir ciddi şirketin oyun sunucusunda sıradan insanlar veya oyuncular yetkili olamaz, yalnızca şirketin çalışanları olabilir.

Famera
15/06/2013, 19:16
İmkansız ve çocukça bir düşünce. Hiçbir ciddi şirketin oyun sunucusunda sıradan insanlar veya oyuncular yetkili olamaz, yalnızca şirketin çalışanları olabilir.

Anladım :)

Farfetch'd
24/06/2013, 10:01
Dota 2 için turkiye inhouse league gibi bişey yapabilirseniz daha çok tutar

Hypermera
24/06/2013, 10:30
Eğer hala dota oynuyor olsaydım sizi desteklerdim fakat dota 2 var :( başarılar