PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Na'vi'nin ALLAH belasını versin!!!

Owyeah
01/06/2013, 00:13
Abi bugünkü maçla beraber 12 rare kaybettim Na'Vi yüzünden. ne pislik takım oldu çıktı bunlar. GELEN geçen vuruyor. Çok Sinirlendim valla.Bidaha oynarsam berkbegins ya da napstar gibi olayım.

Ekleme: YOK abi yok sinirimi alamıycam :( güzelim morp seti gitti topları ya.

Nighthawk
01/06/2013, 00:17
Ulan Taksim meydanında polis vatandaşı öldürüyor sizin derdiniz Na'Vi.

MrFoseptik
01/06/2013, 00:40

+1+1+1
Zaten adamın iki postundan biri teknik desteğe açtığı yardım konularına yazdıklarından ibaret. herkesden duyarlılık beklemek boşuna.

L2ebel
01/06/2013, 00:54
Na'Vi Disband :D

ciyırs
01/06/2013, 01:02
şu cevabın ümidiyle girdim konuya. +1

WHY YOU LITTLE
01/06/2013, 01:03
+1+1+1 ...

TauHunter
01/06/2013, 01:36
Çevrecilik adı altında taksimde iktidara karşı muhalefet oluşturuluyor. Hepsi bu.

Nighthawk
01/06/2013, 01:42
Çevrecilik adı altında taksimde iktidara karşı muhalefet oluşturuluyor. Hepsi bu.

Ne eylemi olduğu hiç farketmez, eylem yapmak haktır buna sadece faşist yönetimler dayanamayıp şiddetle karşılık verir. İstiklalde yere baktığında tek karede 1000-2000 tane gaz bombası görüyorsan, tomalar yaya polisler yetmiyor helikopterle gaz bombası atılıyor ve insanlar hala dağıtılamıyorsa sorunu da şiddeti de kimse inkar edemez. Türkiye'de broadcast yayın yapan hiçbir TV kanalı vermiyor bunları, internetten açın izleyin uluslararası ajanslar, Norveç, Hollanda kanallarının canlı yayınında şiddeti görün. Şu an olaylar Ankara ve İzmir'de de büyüyor. Ankara'da Çankaya'yı Meclise bağlayan protokol yolu insan seliyle trafiğe kapanmış durumda, bestekara panzerler girmiş tesadüfen ordayken mahsur kalıp evine giremeyen tanıdıklarım var. Bu bir "sabrın taşması"dır.

Insomniac
01/06/2013, 02:03
Darbeler ve terörün önüne geçilince başka arayış içine girdikleri apaçık ortada aralarında samimi olanlar da vardır onlara lafım yok ama provokatörler için iyi ekmek kapısı çabuk galeyana gelmemek lazım polisin orantısız güç kullandığı ortada ama bunun çözümü bu değil umarım her şey yoluna girer ve gerekli mesajlar yerine ulaşır.Bu tür olaylar hemen her ülkede yaşanıyor bugün bizim ülkemizde de yaşanması gayet doğal uzun süreli bir yönetim başta olunca bu tür olaylar kaçınılmaz ama birlik ve beraberliğimizi bozacak söylemlerden kaçınmamız gerekiyor bugün feyste akp'ye oy verenlere karşı bir linç girişimi var polisin orantısız güç kullanımını bahane ederek bir toplumun oylarıyla bir yerlere gelmiş partilere ve onlara oy verenlere küfür,tehdit ve bu türde söylemler söylemek son derece yanlış herkesin sağduyulu olup kimsenin görüşlerine,inançlarına saldırmaması gerekir daha yazacak çok şey var ama yarın sınavım olduğu için uyumam gerekiyor hadi iyi geceler.

Nighthawk
01/06/2013, 02:13
Darbeler ve terörün önüne geçilince başka arayış içine girdikleri apaçık ortada aralarında samimi olanlar da vardır onlara lafım yok ama provokatörler için iyi ekmek kapısı çabuk galeyana gelmemek lazım polisin orantısız güç kullandığı ortada ama bunun çözümü bu değil umarım her şey yoluna girer ve gerekli mesajlar yerine ulaşır.Bu tür olaylar hemen her ülkede yaşanıyor bugün bizim ülkemizde de yaşanması gayet doğal uzun süreli bir yönetim başta olunca bu tür olaylar kaçınılmaz ama birlik ve beraberliğimizi bozacak söylemlerden kaçınmamız gerekiyor bugün feyste akp'ye oy verenlere karşı bir linç girişimi var polisin orantısız güç kullanımını bahane ederek bir toplumun oylarıyla bir yerlere gelmiş partilere ve onlara oy verenlere küfür,tehdit ve bu türde söylemler söylemek son derece yanlış herkesin sağduyulu olup kimsenin görüşlerine,inançlarına saldırmaması gerekir daha yazacak çok şey var ama yarın sınavım olduğu için uyumam gerekiyor hadi iyi geceler.

Darbeler döneminden çok daha farklı bir ortam. Canlı yayınları sürekli izliyorum. Ben AKP seçmenine karşı bir linç girişimi olduğuna katılmıyorum, röportajları izliyorum orda o gaz bombalarının atılışını gören AKP seçmeni kameraya konuşuyor, bu kadar sert müdahale olmaz yapmayın diyor. Orda toplum içi bir çatışma değil, polis-vatandaş çatışması var. TV kanalları orda olmadığı gibi, sahibi galataport ihalesini henüz ucuza kapatan NTV taksimde tatsızlık diyip geçtiği gibi, insanlar telefonlarından iletişime geçemesin diye taksimde istiklalde jammerları döşüyorlar. Ölü bile olabilir şu an bilgi alamıyoruz ordan.

Bu olaylarda hiçbir vatandaşın galeyana gelip birbirine saldıracağına inanmıyorum, olmaması için de dua ediyorum.

berkbegins
01/06/2013, 03:44
Bela okumayalım şimdi .. mazallah ters tepmesin..

Ayrıca benim neyim var ? beğenemedin mi beniii eren.

Ve taksim olaylarının konuyla ne alakası var onu da anlamadım ? Bu kadar ağaç seviyorlarsa ağaç diksinler bu kadar vatanlarını seviyorlarsa yaptıkları işleri en iyi şekilde yapsınlar.

Memuru iş yapmaz

Öğrencisi okumak dışında her boku yapar eee vatanı seviyoruz takism parkında sevişiyoruz.. Hadiii beaa! Komik kaçıyor :D

Owyeah
01/06/2013, 03:48
Polis haklı! Vatandaş haksız! O kadar!

berkbegins
01/06/2013, 03:52
Polis haklı! Vatandaş haksız! O kadar!

ereeeeeeeen haklı haksız davası nedir hacu ya . polis evinde çekirdek çitlerken dur gidip şu taksimdekilerin ağzına burnunu su sıkayım gaz sıkayım mı diyor.

Eylem haktır. Eyvallah. İzinsiz Eylemde haksızlıktır. Bak ne oldu esnaf kepenk kapattı. Zaten taksim düzenlemesi yüzünden işleri kesat olan esnaf bi de burdan yedi darbeyi.. Aylık belki 15-20 bin lira kira veriyor o herifler yazık değil mi? 2020 Olimpiyatları için önce 1 Mayıs şimdi 31 Mayıs çok iyi reklam oldu bence.Eğer kaybedilirse bunca çalışma ne olacak? Vatanseverlerimiz sayesinde heba olacak.

Owyeah
01/06/2013, 03:55
ereeeeeeeen haklı haksız davası nedir hacu ya . polis evinde çekirdek çitlerken dur gidip şu taksimdekilerin ağzına burnunu su sıkayım gaz sıkayım mı diyor.

Eylem haktır. Eyvallah. İzinsiz Eylemde haksızlıktır. Bak ne oldu esnaf kepenk kapattı. Zaten taksim düzenlemesi yüzünden işleri kesat olan esnaf bi de burdan yedi darbeyi.. Aylık belki 15-20 bin lira kira veriyor o herifler yazık değil mi? 2020 Olimpiyatları için önce 1 Mayıs şimdi 31 Mayıs çok iyi reklam oldu bence.Eğer kaybedilirse bunca çalışma ne olacak? Vatanseverlerimiz sayesinde heba olacak.

Memlekette her gün 10'larca ağaç boş yere kesilirken sence neden taksimdeki 60 ağaç olay oluyor? Bende karşıyım ama 1000'lerce ağaç dururken 60 ağaç için bu kadar insanın toplanması... Provoke ediyorlar. Neyi ediyorlar? Soru bu.

O poliste sanki keyif alıyor abi kendi halkına bunu yapmaktan dimi. Ne zaman birşey olsa şerefsiz polis adi polis. Ulan o senin kanından değil mi? Bunu anlamıyorum işte.

Açık ve net eylem evet ama Provakatif eylem.

BorisPeace
01/06/2013, 03:56
Konu amacından BAYA sapmış.

http://www.gamehonor.com/showthread.php/18003-Gezi-Park%C4%B1-Olaylar%C4%B1

Nighthawk
01/06/2013, 03:57
Kafası yarılanı, kör olanı, belki de öleni düşünmeyin de, verilen kirayı düşünün. Her şeyin çıkış noktası sermaye çetesi (!) değil mi zaten. Vicdansızlığın bu kadarı.

Orda adam gibi duran onbinden fazla insana helikopterle gaz bombası atmanın nesini, nasıl savunabilirsiniz. Siz de farkındasınız da, inanmak istemiyorsunuz, sebep bulmak istiyorsunuz. Lütfen biraz da vicdanınızın sesini dinleyin.