PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1.Oyunİc One -Vs- One Turnuvası(Ücretsiz +Ödüllü)

Dotarehber
02/06/2013, 17:03
Merhaba ,
Arkadaşlar ücretsiz VS turnuvamıza start verilmiştir. Türkiye'deki bütün serverlardaki Vs ci arkadaşlar gelmektedir. Turnuvamız katılım süresiyle birlikte 1 ay sürecektir ve bundan sonraki her ay bu şekilde devam edecektir. Bütün Dotacıları bekliyoruz. Turnuvada bende yer almak istiyorum diyorsanız buradan veya Oyunİc üzerinden aşağıdaki gibi bana örnek bir kayıt örneği atarsanız başvurunuz hakkında sizi bilgilendirebilirim.

ÖDÜLLER
-Bütün bu turnuva boyunca karşısına çıkan herkesi birer birer eleyen 1.Oyunİc One -Vs- One Şampiyonu için ;
1-200 TL Nakit para ödülü.
2-Şampiyonluk Kupası ve Ödül Töreni.
3-Oyunİc Kanalında 1 aylık Premium Üyelik(Voice ikonu).
4-Bir sonraki turnuvaya kadar Şampiyon olmanın gururu ve unvanı.
5.Yapılacak bir çok reklamda Oyunİc ile birlikte herkes tarafından tanınma fırsatı.

-Son ana kadar Şampiyonluğu hedefleyen sadece Şampiyona boyun eğen 1.Oyunİc One -Vs- One 2.si.için ;
1-50 TL Nakit para ödülü.
2-Oyunİc Kanalında 1 haftalık Premium Üyelik(Sarı Çizgi)

-En iyilerle birlikte anılma fırsatını yakalayan 1.Oyunİc One -Vs- One 3.su için ise ;
1-Oyunic Kanalında 1 haftalık Premium Üyelik(Sarı Çizgi)

BAŞVURU
-Turnuva için maksimum katılımcı sayısı 128 kişidir.

-Turnuvaya katılım ücreti alınmayacaktır.

-Hakemlerin belirlemiş olacağı ilk 128 [+16 yedek] kişi olması durumunda kontenjanlar dolmuş olacaktır.

-Başvuru ; 01.06.2013 - 05.06.2013 tarihlerinde ve arasında yapılmalıdır.Bunun haricinde ekstre süre tanınmayacaktır.

-Başvurunuzu aşağıda belirtildiği gibi Özel Mesaj olarak bana atmanız gerekmektedir.Buradan direk bana ulaşabilirsiniz.

ÖRNEK KAYIT
*Ad = ........
*Soyadı = .........
*Turnuvaya Katılacağınız Nick = ........
*Cep Telefon Numarası = 05.........
-Skype İsmi = ............
-Katıldığı Turnuvalar ve Başarılar = ....

Turnuva Hakkında Genel Bilgiler
1-Turnuva Oyunic serveri üzerinde yapılacaktır.Buradan (http://www.oyunic.com/member.php?action=register) üye olabilirsiniz.
2-Kaliteli ve üst düzey oyuncuların geleceği bir turnuva olacağı için acemi arkadaşların başvuru yaparken biraz daha düşünmesi gerekiyor.
3-Turnuva Haziran aynıda başlamış olup bundan sonraki her ay bu sekilde devam edecektir.Ödüllerimiz ise her ay artarak devam edicektir.

Ayrıntılı bilgi ve ilgi için www.Oyunic.com ziyaret edebilirsiniz.Ayrıca direk sitemiz üzerinden yapılan bilgilendirme içinde burayı (http://www.oyunic.com/t-1-oyunic-one-vs-one-turnuvasi-97.html?pid=618#pid618) tıklabilirsiniz.

Badsoul
02/06/2013, 17:26
128 baya iddialı yarışmacılara başarılar dilerim.

BorisPeace
02/06/2013, 18:05
Oldum olası düzgün yazmayı bile beceremeyen organizasyonların başarısız olacağını düşünmüşümdür. 128 kişi gerçekten iddialı bir sayı gibi duruyor. Umarım en azından yarısına ulaşabilirsiniz. Turnuvada iyi şanslar.

Dotarehber
02/06/2013, 18:29
Öncelikle yorumunuz için teşekkürederiz. Yazım konusunda ekibimiz emin olunuz çok iddaalıdır yazılımcısından mühendisine kadar sağlam bir ekibimiz bulunmaktadır. İkinci bir husus olarak oyunic sadece dota server değil birden fazla oyunu barındıran bir oyun platformudur. Bu yüzdendirki bizi diğer dota serverları ile bir tutmayınız hatta dota 2 ile bir tutmayınız. çünkü bu serverlar tek oyun sistemine bağlı kalırken oyunic onları bile içinde barındıran bir kuruluştur. ve ayrıca oyunic bir oyun yazılım şirketi haline gelen bir oluşumdur. Bu sebepleden dolayı lütfen oluşumların yapıtaşlarını iyice araştırıp soruşturup o şekilde yorum yapalım . Saygılar Oyunic Yönetimi

BorisPeace
02/06/2013, 18:44
Ben yazı yazmaktan bahsediyordum aslında (:

1.Oyunİc One -Vs- One Şampiyonu için ;
1-200 TL Nakit para ödülü.

1.Oyunİc One -Vs- One 2.cisi için ;
1-50 TL Nakit para ödülü.

1.Oyunİc One -Vs- One 3.cusu için ise ;
1-Oyunic Kanalında 1 haftalık Premium Üyelik(Sarı Çizgi)

Bunun haricinde ekstre süre tanınmayacaktır.

3-Turnuva Haziran aynıda başlamış olup bundan sonraki her ay bu sekilde devam edicektir.Ödüllerimiz ise her ay artarak devam edicektir.

Ayrıca direk sitemiz üzerinden yapılan bilgilendirme içinde burayı (http://www.oyunic.com/t-1-oyunic-one-vs-one-turnuvasi-97.html?pid=618#pid618) tıklabilirsiniz.[/B]

Bunun gibi şeyler işte. Noktalı virgülden önce boşluk bırakılması, 2. ve 3. zaten ikinci ve üçüncü anlamına gelirken sonuna ci/cü eklenmesi, bazı kelimelerin anlamsızca büyük harfle başlaması, noktadan sonra boşluk bırakılmaması, edecektir yerine edicektir denmesi, bağlaç olan de kelimesinin ayrı yazılmaması gibi şeyler yani.

Bu arada farkettiğim kadarıyla site isminizin Oyunİc şeklinde, yani büyük İ ile yazılması sizin için önemli. Yine de ileride bir link vereceğiniz zaman bunu www.Oyunİc.com yerine www.oyunic.com şeklinde yazmanızı öneririm.

Dotarehber
02/06/2013, 19:01
Bahsettiğin noktalarda haklısın sadece turnuva yüzünden biraz heyecanlıyım. O yüzden bazı yerlerde hata yapmış olabilirim. Kullanıcıların dikkatini çekmek adına da bazı kelimelerde Caps kullandım. Site linkini ise copyp paste yaparken unutmuşum o yüzden :) Açıklamalar için teşekkür ederim BorisPeace.

totallnewbie
14/06/2013, 23:38
Başvuru için linke tıkladığımızda 404 not found veriyo.

WeRdeR WeReMeM
14/06/2013, 23:41
Ufak bir saldırıyı bile yemişsiniz. Siteniz offline şu an profesyonel yazılımcılarınızın işi bu muydu yani ?

AmranJ
15/06/2013, 00:15
nerde nighthawkın eurobattledaki hakimiyet günleri :(

Woolridge
15/06/2013, 00:23
hatta dota 2 ile bir tutmayınız.

güldüm

KONYALIYOBAZ
15/06/2013, 19:49
Yazım konusunda ekibimiz emin olunuz çok iddaalıdır yazılımcısından mühendisine kadar sağlam bir ekibimiz bulunmaktadır.

5101
--------------------------------------------------
5102
5103
5104
5105
5106

Edit: Ayrıca ödüllerinizden birisi beni ziyadesiyle çok etkiledi. Hemen katılıyorum bkz;

4-Bir sonraki turnuvaya kadar Şampiyon olmanın gururu ve unvanı.

Laguna
03/07/2013, 17:57
Kayıtı verilen linkteki main foruma yazarak mı yapıcaz çünkü sitede başka hiçbirşey yok ? !?!? wtf !!!11!!1bir!bir!11