PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İleri düşünen takımlar için

dead
03/06/2013, 21:32
Ciddi hedefleri olan, dotada bir yerlere gelmek istiyen takıma her türlü girebilirim.Dotayı ortalama 7 8 yıldır oynuyorum. Asıl mevkim mid ve hard. Gerekirse easy carry ve sup da oynarım. Kısacası her türlü rolü sağlam bir şekilde oynayabiliyorum. Ayrıca picker olarakda kendı mi yeterli görüyorum. http://steamcommunity.com/profiles/76561198048761894/ ekleyin birkaç maç atabiliriz uygun görürseniz alırsınız, iyi günler.

Burakula
03/06/2013, 22:10
kısacası "her türlü!"

ViktorReznov
03/06/2013, 22:49
"Kısacası her türlü rolü sağlam bir şekilde oynayabiliyorum"

İşte bu en sevdiğim :)

dead
04/06/2013, 15:53
"Kısacası her türlü rolü sağlam bir şekilde oynayabiliyorum"

İşte bu en sevdiğim :)

kısacası "her türlü!"

Abartılacak bir şey mı var?

napstar
04/06/2013, 15:56
Abartılacak bir şey mı var?

Micro'n iyi mi?

Minimap kontrolün nasıl?

Liderlik özelliklerin nasıl?

İnsanların 3 cümle bir şey yazıp milletin onlarla beraber uzun vadeli takım kurmak isteyeceklerini sanmalarını hiç anlamıyorum. Ya sizin kafanız iyi ya ben bu işleri bilmiyorum. Bu kadar açıklama ile forumdan topladığın adamlarla nasıl uzun vadeli takım kurmak istiyorsun ya? Hiç mi düşünmüyorsunuz abi ben anlamıyorum. Yazmayım yazmayım dedim ama tutamadım kendimi.

Burakula
04/06/2013, 16:04
Micro'n iyi mi?

Minimap kontrolün nasıl?

Liderlik özelliklerin nasıl?

İnsanların 3 cümle bir şey yazıp milletin onlarla beraber uzun vadeli takım kurmak isteyeceklerini sanmalarını hiç anlamıyorum. Ya sizin kafanız iyi ya ben bu işleri bilmiyorum. Bu kadar açıklama ile forumdan topladığın adamlarla nasıl uzun vadeli takım kurmak istiyorsun ya? Hiç mi düşünmüyorsunuz abi ben anlamıyorum. Yazmayım yazmayım dedim ama tutamadım kendimi.

her türlü abi:D

Sercan<Michaell>
04/06/2013, 16:06
gayet uzun ömürlü olabilir bence. Biz bi kere burdan bi takım kurmuştuk ilk oyunumuz 136 dk sürdü. Başka oyun atmadık.

Woolridge
04/06/2013, 16:06
hepiniz pörfekt bu adam her türlü

Sercan<Michaell>
04/06/2013, 16:10

maymunun yanımda selamı var.

KONYALIYOBAZ
04/06/2013, 16:18
Beyler ben bi ara buradan takım kurdum. Hard'a bh aldım adam bot deso yaptı dakika 45'de. 45 dakika oyunu nasıl tuttunuz derseniz, adamlar dakika 23'te full itemlı bi şekilde bizim base'e daldılar ve dakika 40'a kadar çıkarmadılar (Bi' 5 dakika azad edip bizi gezdirip oyunu bitirdiler). BH o sırada farmladı kastı. Replay süresi geçmiş olmasaydı efsane video olurdu.

Insomniac
04/06/2013, 19:07
Clan olarak Dreamhacke gideceğiz takımımıza her türlü girebilecek, asıl mevkisi mid ve hard olan ama aynı zamanda easy carry ve sup rollerini de sağlam şekilde oynayabilecek birisi lazım hem arada picklerde bana yardım edebilirsin diye düşünüyorum.
İlgilenirsen altta vereceğim steam linkinden bana ulaşabilirsin.

http://steamcommunity.com/id/Insomaestro

koalaknight
09/06/2013, 21:16

hell yea man hell yea hertürlü
-WOOLSHIT

KONYALIYOBAZ
09/06/2013, 21:44
Selam bu yakınlarda kurmuş olduğumuz Na`Vi isimli bir takım var. Şu an 4 kişiyiz. Bize her rolü oynayabilen (ben sevmiyorum öyle yok sadece mid oynarım sadece support oynarım vs diyen adamları oyuncu dediğin HER ROLÜ OYNAR!) eğer ki uygun olduğunu düşünüyorsan en sevdiğin heroları mesaj olarak bana yolla. Bende onları bufflarım böylece her turnuvayı kazanırız. Bu arada steam linkim: http://steamcommunity.com/id/icefrogdota

EDIT:

5049

KONYALIYOBAZ
09/06/2013, 23:24
Arkadaş artık takımımız Na`Vi bünyesine katılmıştır. Konu kilit +rep.

Dj.Kimimaro
10/06/2013, 00:47
trollemeyeyim dedim ama kendimi tutamadım. Başlık isimli konum da güncel olaylar nedeniyle 2. planda kaldı ben de günlük trolleme ihtiyacımı gidereyim madem:
dead kardeşim sen boşver onları benim sana puanım 9 qanqa. Teq sorum var sana asıl mevkim mid ve hard nasıl oluyor? yani oyun başı midde başlayıp dk4ten sonra rune üstte çıkarsa harda mı gidiyosun? diyelim ki rune altta çıktı o zaman noluyor easy carrye mi dönüyosun???

http://www.youtube.com/watch?v=DzKCsAEWQ3k