PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : beyler ben yeni

canifeto12
09/06/2013, 21:50
bilgisayar alıcamda . karsılastırmak istedigim bilgisayarlar var . fiyatı ve tüm özellikleri olarak . var mı boyle sınırsız soru sorabilecegim bir topluluk . ama anlık mesaj alanı olsa iyi olur ( msn veya facebook grubu gibi )

Hapkido
10/06/2013, 00:12
Sen çok yanlış yere gelmişsin be. He bilgisayarını tanıtacaksan tabi o ayrı.

Dj.Kimimaro
10/06/2013, 00:37
sen buraya yaz karşılaştırıcaklarını veya almak istediğin fiyat aralığı,özellikler vs ilgilenen kişiler cevap verir ;)

Zaphart
10/06/2013, 00:45
hoşgeldin kardeş :S

Simita
10/06/2013, 00:56
fiyat aralığı yazman lazım

canifeto12
10/06/2013, 08:40
beyler anlamadıgını birsey var oda su . burda direk sistemleri karsılastırıcam . ekran kartı vs ekran kartı olmucak . bilgisayar vs bilgisayar olcak ve bunu 1 kere değil dakikada en az 10 defa olucak bu yüzden her an sorabilecegim saglam bir bilgisayarcı lazım bana . anlatabildim mi ?

Sercan<Michaell>
10/06/2013, 08:44
Buraya yazarsan gördükçe cevap verebilirim.

canifeto12
10/06/2013, 09:45
Buraya yazarsan gördükçe cevap verebilirim.

olmaz oyle . dakikada 3 tane bilgisayara bakıp karsılastırmak için saatlerce bekleyemem

koalaknight
10/06/2013, 10:26
sponsorunuz kac para vericek

Sercan<Michaell>
10/06/2013, 10:49
olmaz oyle . dakikada 3 tane bilgisayara bakıp karsılastırmak için saatlerce bekleyemem

vah canım :(

Insomniac
10/06/2013, 11:14
Ne kadar aptal adamsın ya dota2 platformuna konu açıp pcmi toplayacaksın? Git donanımhabere daha önce açılmış sayfalarca aynı konular var her bilgisayarın birbirleri ile karşılaştırıldığı konular var ekran kartı performans testleri, f/p hakkında bilgiler, daha ucuza temin edebileceğin siteler ve yerler hakkında bilgiler vs ama senden haklısın dota 2 formuna konu açıp pc toplamaya çalışan adamı orada barındırmazlar.

Edit: Kardeş konuyu açtığın yere bakınca durumun ne kadar vahim olduğunu anladım sende beyin ölümü gerçekleşmiş siktir et sen donanımhaberi oraya gidip insanların seviyesini de düşürme.

canifeto12
10/06/2013, 11:21
Ne kadar aptal adamsın ya dota2 platformuna konu açıp pcmi toplayacaksın? Git donanımhabere daha önce açılmış sayfalarca aynı konular var her bilgisayarın birbirleri ile karşılaştırıldığı konular var ekran kartı performans testleri, f/p hakkında bilgiler, daha ucuza temin edebileceğin siteler ve yerler hakkında bilgiler vs ama senden haklısın dota 2 formuna konu açıp pc toplamaya çalışan adamı orada barındırmazlar.

Edit: Kardeş konuyu açtığın yere bakınca durumun ne kadar vahim olduğunu anladım sende beyin ölümü gerçekleşmiş siktir et sen donanımhaberi oraya gidip insanların seviyesini de düşürme.

asıl salak adam ben buraya " bu kadar bütcem var nasııl bir bilgisayar alıcam " gibi bir konu acmadım . önce okugunu anla , sonra idrak et , sonra dogru anlamısmıyım diye bir kontrol et .

burda sırdugum sey bilgidiniz düzgün anlık cevap alabilecegim bir facebook yada msn grubu veya bir topluluk var mı

edit : o değilde konuyu mod lar tasısın ya . ne isi var harbi bunun burda

Sercan<Michaell>
10/06/2013, 12:02
Epic fail !

Lexsarko
10/06/2013, 12:07
Canifeto soru soracak bir yer arıyor. Yani burada kimseden pc toplamak adına yardım istememiş. Tek hatası konuyu yanlış bölümde açmış olması.

Aradığını bulması ise bence çok zor. Kimse tanımadığı birine her an, hem de anlık mesaj yoluyla sistem karşılaştırması yapmaz. Bu para karşılığı yapılan bir iş zaten. Öyle hem ben saatlerce bekleyemem hem de bu işi yapanlara para vermem mantığı çalışmaz. İyi bir sistem kurmak istiyorsan ve bunu yapması için birine para vermeyeceksen uzun uzun araştırırsın, KamikSK'nın söylediği donanımhaber gibi siteleri incelersin, sorularını sorarsın(gerekirse saatlerce hatta günlerce beklersin), ondan sonra da karar kıldığın parçaları sipariş edersin. Böyle işler aceleye de gelmez zaten. Uyumsuz bir parça bütün sistemin içine eder; paranın yarısını çöpe atmış olursun.

Konu dışı: Ne kadar seviyorsunuz birilerine salak, aptal falan demeyi. Burası yeri değil, gidip donanımhaber sitesine bak demek için karşıdakine hakaret etmek gerekmiyor. Örnek 1a'da da olduğu gibi bunu yaparken konuyu da okumamış olmanın etkisiyle komik duruma düşmeye de hiç gerek yok. Biraz sakin, olgun olun lütfen.

canifeto12
10/06/2013, 12:20
Canifeto soru soracak bir yer arıyor. Yani burada kimseden pc toplamak adına yardım istememiş. Tek hatası konuyu yanlış bölümde açmış olması.

Aradığını bulması ise bence çok zor. Kimse tanımadığı birine her an, hem de anlık mesaj yoluyla sistem karşılaştırması yapmaz. Bu para karşılığı yapılan bir iş zaten. Öyle hem ben saatlerce bekleyemem hem de bu işi yapanlara para vermem mantığı çalışmaz. İyi bir sistem kurmak istiyorsan ve bunu yapması için birine para vermeyeceksen uzun uzun araştırırsın, KamikSK'nın söylediği donanımhaber gibi siteleri incelersin, sorularını sorarsın(gerekirse saatlerce hatta günlerce beklersin), ondan sonra da karar kıldığın parçaları sipariş edersin. Böyle işler aceleye de gelmez zaten. Uyumsuz bir parça bütün sistemin içine eder; paranın yarısını çöpe atmış olursun.

Konu dışı: Ne kadar seviyorsunuz birilerine salak, aptal falan demeyi. Burası yeri değil, gidip donanımhaber sitesine bak demek için karşıdakine hakaret etmek gerekmiyor. Örnek 1a'da da olduğu gibi bunu yaparken konuyu da okumamış olmanın etkisiyle komik duruma düşmeye de hiç gerek yok. Biraz sakin, olgun olun lütfen.

ya sadece buraya acmaıdm ben konu . bir kac yere daha actım ama neticede burdada bilgisayardan anlayan yada ilgilenen insanlar var . genede sansımı denedim .
he birde yani gecen sefer oyunda bilgisayarcı bi kisi buldum . onla uzun uzun konustuk . sorularımı sordum cevaplarımı aladım . önceden bilgidigm bir grupta vardı bilgisayar konusunda bir cok kisiye sistem diziyorlardı ve bunu karsılıksız yapıyorlardı . bu para isini ilk senden duydum

Lexsarko
10/06/2013, 12:32
Para karşılığı bilgisayar toplayan insanlar var ya, onlardan bahsediyorum.

Sercan<Michaell>
10/06/2013, 13:05
Ben sana gene yardım ederdim. Fakat buraya gelip ben saatlerce bekleyemem msn verin face verin gibi muhabbetlere girmen ayıp birşey. Rica edersin zaten vakti olan yardım edecek olan eder. Ben sana buraya yaz, yardım ederim yazıyorum sen bana saatlerce bekleyemem diyorsun. Onun yerine azıcık insanlık gösterip "vaktim çok az anlık konuşabileceğim birisine ihtiyacım var teşekkür ederim" gibi bir cümle kursan 10 kere ben sana facemi vermiştim yarın da geniş geniş bakardık. İletişim önemlidir azıcık kurduğunuz cümlelere dikkat edin. Kimse senin maaşlı personelin değil rica edersin zaten vakti olan yardımcı olmak isteyen yardım eder. Azıcık adap öğrenin yahu.

canifeto12
10/06/2013, 13:07
Ben sana gene yardım ederdim. Fakat buraya gelip ben saatlerce bekleyemem msn verin face verin gibi muhabbetlere girmen ayıp birşey. Rica edersin zaten vakti olan yardım edecek olan eder. Ben sana buraya yaz, yardım ederim yazıyorum sen bana saatlerce bekleyemem diyorsun. Onun yerine azıcık insanlık gösterip "vaktim çok az anlık konuşabileceğim birisine ihtiyacım var teşekkür ederim" gibi bir cümle kursan 10 kere ben sana facemi vermiştim yarın da geniş geniş bakardık. İletişim önemlidir azıcık kurduğunuz cümlelere dikkat edin. Kimse senin maaşlı personelin değil rica edersin zaten vakti olan yardımcı olmak isteyen yardım eder. Azıcık adap öğrenin yahu.

haklısın . özür dilerim

Sercan<Michaell>
10/06/2013, 13:11
Şimdi ben sana şunu sorcam sen neyi karşılaştıracaksın. Karşılaştırmadan ziyade bir bütçe belirle bence o bütçe ayarında toplarken ben sana yardımcı olayım. Parça karşılaştırmaya gerek yok. Zaten pc toplarken elindeki bütçeyle olabilecek en iyi parçaları seçeriz.

titanicxikv
10/06/2013, 13:46

İbret aldım.(ciddiyim)