PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fuc*ng Volvo

Raichoxunrefleksleri
09/06/2013, 23:01
Yahu 1 hafta iletişim banı yemiştim bu hafta bitti , yine yedim . WTF !! Hakaret içerikli sözcük de kullanmadım , en fazla kullandığım "noob" sözcüğüydü .(Onu da takımda 2 carry varken gidip de Void seçen birine kullandım ) Ne iş bu şimdi ? Bir hafta daha banlı mı durucam ben ? Dev formuna yazsam bir olumlu bir şey olur mu ?

Not : Gabe Newell'ın olmayan beynini ******* ben .

napstar
10/06/2013, 00:34
Oyun boyunca tek kelime etmesen bile ban yiyebilirsin.

Ph0neix022
10/06/2013, 00:42
sistem otomatik olarak verdigi icin. o 2 report hakkını feedleyen mal mal seyler yapan leave atan adamlara vermeyipde saklayan adamlar. Sen hicbirşey demesende gıcık olur report atar ve süprizzz 168 saat susturuldunuz :)

Hapkido
10/06/2013, 01:09
Ben mesela sürekli küfrederim oyunda genelde türkçe küfrederim, bi kere bile ban yemedim. Sen de dene. Noob yerine mesela ezik, embesil, tarzı küfürler edebilirsin.

Burakula
10/06/2013, 02:41
Ben mesela sürekli küfrederim oyunda genelde türkçe küfrederim, bi kere bile ban yemedim. Sen de dene. Noob yerine mesela ezik, embesil, tarzı küfürler edebilirsin.

what the fuck is this launguage? muted. sonra 2-3 kişi daha şikayet eder ve süpriz, yine ban yedin:) oyununa/takımına fazla rus gelirse bundan kurtuluş yok malesef:S

Sercan<Michaell>
10/06/2013, 09:30
vallaha daha yeni 196 saatmidir nedir o bitti. oyun içerisinde harita çizemiyorsun ve dakikada 3 tane işaret hakkın var. Hayatımda bu kadar sinir oldugumu hatırlamıyorum dota oynarken. Ağlıcaktım konusamıyorum edemiyorum. Neyse bitti ceza. Daha tek kelime yazmam oyundan. güzel şeyler yazıcam sevgi kelebeği olacağım. Adam feedliyor mu ? feedlesin umrumda değil. Olsun oyun sonuçta diyeceğim ve FUCKİNG BRAİNLESS IDIOT YAZACAĞIM. en fazla 1 hafta sabrederim allahın mallarına. kesin gene ceza yiycem of !!!

WeRdeR WeReMeM
10/06/2013, 11:38
Bende mutelenmiştim öyle gerçekten sinir bozucu bir şey :D :D

Berkantk
10/06/2013, 18:51
Moruk ben ana-avrat girişiyorum. milliyetine gelmişine geçmişine kadar ingilizce sövüyorum. Daha sistem geldi geleli mute yemedim. Ama leave havuzundan da çıkamadım :D:D

Aerogel
11/06/2013, 16:28
çok iyimser konuşunca bu seferde commentliyorlar :D

berkbegins
11/06/2013, 16:37
5 Arkadaş gir sorun çözülsün. Yalnız dikkatinizi çektiyse

konuyu keremin dayısı açmış , 2.post keremin kuzeni , 4.post keremden .. bu adam tam bi troll oldu artık.

Raichoxunrefleksleri
11/06/2013, 17:42
Dev formuna bakıyorum da Volvo'nun hali işler acısı . Hele bir tanesi çok güldürdü beni . Adam karşı Takımı rikimaru ile ezdiği için , karşı takım "Report riki plz" yazmış , adam sebebini sorduğunda karşı takım " because you play imba hero" demiş . Oyundan sonra adam bakıyor , 48 saat mute yemiş .