PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Terminator V

BorisPeace
14/06/2013, 00:18
Terminator V geliyor ve Arnold Schwarzenegger bu filmde oynayacağını açıkladı! Ocak ayında çekimlere başlayacaklarmış :3 Robotlar yaşlanmaz gerçi ama CGI var :D

napstar
14/06/2013, 00:22
Hiçbirini izlemedim be! :p :d

Çok bilinen ve izlemediğim film serileri:

God Father
Star Wars
Rocky
Terminator

ve daha niceleri :p

Haa bir de Fast and Furios var hiç izlemedim. Umarım bu mesajı yazarken yeni bi' filmi çıkmaz. :p :d

Simita
14/06/2013, 00:23
üstteki yoruma +1

ViktorReznov
14/06/2013, 02:12
Hiçbirini izlemedim be! :p :d

Curse youuuuuuuuu

Burakula
14/06/2013, 06:31
bu haber birşeyleri kıpırdandırdı:) en havalı terminatör ün dede hali bakalım nasıl olucak:D

bu arada kerem bravo o serileri izlememek için gerçekten büyük bir iradeye sahip olmak gerek tebrik ediyorum ve aynı zamanda sana acıyorum:(

napstar
14/06/2013, 06:33
bu haber birşeyleri kıpırdandırdı:) en havalı terminatör ün dede hali bakalım nasıl olucak:D

bu arada kerem bravo o serileri izlememek için gerçekten büyük bir iradeye sahip olmak gerek tebrik ediyorum ve aynı zamanda sana acıyorum:(

Aaa, hatırlattın ya. Harry Potter'ı da izlemedim. :d

Aslında izlediğim film serilerini saysam daha iyi galiba ya...

1) Lord of the Rings,

bitti :p

Burakula
14/06/2013, 06:36

1) Lord of the Rings,

bu serileri izlemememene olan üzüntümü harry potter ı izlemeyerek hafiflettin. hatta alacakaranlık dangozluğunu da izlemediysen star wars la tertemiz bir sayfa açabilir ve henüz kirletilmemiş film hafızanla oradan yürüyebilirsin dostum.

CoolStoryBro
14/06/2013, 06:51

1) Lord of the Rings,

Senden bi The Vengeance ya da Three Colors serilerini izlemiş olmanı beklemiyordum da en kolay izlenesi şeyleri bile izlememişsin. Sen şimdi The Matrix, Back to the Future, Pirates of Caribbean filan da izlememişsindir. Bir de bunları hiç mi izlemedin yoksa biraz bakıp beğenmedin mi?

napstar
14/06/2013, 06:52
Senden bi The Vengeance ya da Three Colors serilerini izlemiş olmanı beklemiyordum da en kolay izlenesi şeyleri bile izlememişsin. Sen şimdi The Matrix, Back to the Future, Pirates of Caribbean filan da izlememişsindir. Bir de bunları hiç mi izlemedin yoksa biraz bakıp beğenmedin mi?

Valla hiçbirini izlemedim :'D

Harry Potter'ın ilk bölümüne biraz bakayım dedim, hemen baydım.

Star Wars'u hiç izlemedim. Diğerleri de aynı şekilde :d :p

CoolStoryBro
14/06/2013, 07:05
Valla hiçbirini izlemedim :'D

Saf :'D Niye hiç izlemedin, belki hoşuna gidecek bu kadar kişi izlemiş beğenmişse bir şey var demek ki.

Popüler kültür diye film izlemezsin ama sabahın bi vakti ikitelliye kadar gidersin. Cins adamsın, umarım sonun acı olur. :)

cahitgs
14/06/2013, 11:10

1) Lord of the Rings,

Lord of the Rings izlediysen yeterlidir gelmiş geçmiş en iyi film serisidir kendileri
Dizi olarakta Game of Thrones izlemeni tavsiye ederim yeterlidir :)

titanicxikv
14/06/2013, 11:19
Lord of the Rings izlediysen yeterlidir gelmiş geçmiş en iyi film serisidir kendileri
Dizi olarakta Game of Thrones izlemeni tavsiye ederim yeterlidir :)

Şimdi lotr izledikten sonra bida film izlemeyelim mi?

KEREEEEEEEEEEEM
14/06/2013, 11:40
Karayip Korsanları ve LotR izledim seri olarak. Geleceğe Dönüşün ilk filmini izledim. Diğerlerini de izlecektim de 2. filmde altyazı her dk 5 sn falan geride kalıyodu. O zamanlar internete yabancı olduğumdan biraz bıraktım onu da.

Hızlı ve Öfkeli televizyonda zap yaparken 15 sn falan izlemişimdir, Alacakaranlık tek karesini görmedim bile, Star Wars da aynen 10 dk falan Harrison Ford var diye bir de NightHawk'ı gördüm diye ;) izledim de herhalde başını kaçırdığımdan kapattım.

Dizi olarak arkadaşlar izliyo diye How I Met Your Mother izleyem dedim 6 bölüm sonra bıraktım, Bigbang theory daha uzun sürdü. TI2'den beri 2. sezonun son bölümünde kaldım. Bu sıralar devam edeyim diyorum da pek zamanım yok :D

Bu arada napstarı tebrik ediyorum. benden daha az film izleyen insanlar varmış.

canifeto12
14/06/2013, 12:47
ee . önceki serilerle baglantılı mı olcak ? yoksa yeni bir hikayeye mi baslıyacaklar

BorisPeace
14/06/2013, 13:16
Bağlantılı olmayacaksa niye Arnold oynasın -.-

CoolStoryBro
14/06/2013, 19:15
Direnişçilere gelsin;

https://www.youtube.com/watch?v=dy5oTJajGOk