PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dota 2 maphack

Manbupiness
14/06/2013, 17:39
Evet , bunuda açıklayın hadi

http://i.imgur.com/hTalsji.jpg

frkn55
14/06/2013, 17:40
:( bu nedir ya

napstar
14/06/2013, 17:46
Phuahahaha. Abi paint'ten yaparım ben bunu? Çok patates be, inanmayın bunlara artık. :'(

Fransızlar sahtekardır zaten. :d :p

Nighthawk
14/06/2013, 17:48
Phuahahaha. Abi paint'ten yaparım ben bunu? Çok patates be, inanmayın bunlara artık. :'(

Irkçı faşist -.- :P

O mini haritadaki kenarları siyah içi farklı bi kırmızı dikdörtgenler çok iyi değil mi ama?

Manbupiness
14/06/2013, 17:49

10 dakikan var . Aç painti başla.

Manbupiness
14/06/2013, 17:51
Irkçı faşist -.- :P

O mini haritadaki kenarları siyah içi farklı bi kırmızı dikdörtgenler çok iyi değil mi ama?

Karşim üzgünüm ama şuan birileri map hack kullanıyor , birileri storedan para vermeden alış yapabiliyor , sizde burda oturup yalanlıyorusunuz :/.

Üzgünüm ama dota 2 o kadar masum bir oyun değil ://///

Herşeyi legal sanmaya devam g0g0g

MAP HACK YOKTUR , PARAYI VEREN ITEMI ALIR BASKA TURLU ALAMAZ , HERKES ESITTTIR !! !1 11 1 1

Hapkido
14/06/2013, 17:54
http://i41.tinypic.com/2lm59ip.jpg

napstar
14/06/2013, 17:55
Karşim üzgünüm ama şuan birileri map hack kullanıyor , birileri storedan para vermeden alış yapabiliyor , sizde burda oturup yalanlıyorusunuz :/.

Üzgünüm ama dota 2 o kadar masum bir oyun değil ://///

Herşeyi legal sanmaya devam g0g0g

MAP HACK YOKTUR , PARAYI VEREN ITEMI ALIR BASKA TURLU ALAMAZ , HERKES ESITTTIR !! !1 11 1 1

Bunu dedin de WC3'de Pudge wars'da mayını seviye 5 yapıp üstüne aynı item'ı almaya devam edince sürekli 15'er gold kazandığın ve benim keşfettiğim glitch/bug geldi aklıma. Helal sana be! :p :d

İşte bu be adam çizdi abi. Helal Yusuf be! :p :d

10 dakikan var . Aç painti başla.

Al sana al al :p

Al bunu da al :p

İtalik falan nasıl yazdın bollğom. Comic Sans neden yapmadın ya en sefdiyim şey! :d :p

Manbupiness
14/06/2013, 17:55

Olm ayni resmi alıp üstüne niye paint yaziyorsun la

Manbupiness
14/06/2013, 17:57
Map hack muteden zararlı değil bence valve problem etmezdi.

Hapkido
14/06/2013, 17:58
Olm ayni resmi alıp üstüne niye paint yaziyorsun la

Paintten yap demedin mi? Yaptım. Aynı resim olmasın diye bir şey denmedi bana. Böyle bi bilgi gelmedi. Gelseydi yapmazdım.

napstar
14/06/2013, 17:58
Paintten yap demedin mi? Yaptım. Aynı resim olmasın diye bir şey denmedi bana. Böyle bi bilgi gelmedi. Gelseydi yapmazdım.

Phuhauhauahhaha :'D

Güldürmesene be şırıfsiz :p :d

edit: Hala gülüyorum. Phauhauhahaha

Nighthawk
14/06/2013, 17:59
birileri storedan para vermeden alış yapabiliyor,

İşte buna çok güldüm.

Para vermeden Steam'deki oyunları da alıyorsundur o zaman zira aynı sistem. Valve de uyuşturucu kaçakçılığı yapıp para aklamak için buna izin veriyordur bence LEGAL SANMAYA DEVAM !! !1 11 1 1

5 tane 1 koymuş trolle bak.

Manbupiness
14/06/2013, 17:59

Sana deseydim mükemmel bir akıl oyunu yapmış olurdun ama sana dememiştim :/.

Manbupiness
14/06/2013, 18:01
İşte buna çok güldüm.

Para vermeden Steam'deki oyunları da alıyorsundur o zaman zira aynı sistem. Valve de uyuşturucu kaçakçılığı yapıp para aklamak için buna izin veriyordur bence LEGAL SANMAYA DEVAM !! !1 11 1 1

5 tane 1 koymuş trolle bak.

Aynen, valve ve steam allah cünkü kesinlikle hacklenemez yada acigi bulunamaz. Ne saniyonuz la steami bi söylesene. Hayir ben hackerim ben hacklerim falan demiyorumda ne saniyonuz steami bi söyle. Paypalin hacklendigi dünyada steam neymiş ak

napstar
14/06/2013, 18:01
Sana deseydim mükemmel bir akıl oyunu yapmış olurdun ama sana dememiştim :/.

Ya zaten biz ikimiz aynı hesabız. Berkbegins bizi ifşa etti. Of berk yaaa oooooff :p

"Gollum gollum ÖhöhÖHÖHÖHÖH Gollum. Sahip Hapkido, efendiii :p :d"

Bu da izlediğim tek film serisinden alıntılardı. :p

Nighthawk
14/06/2013, 18:02
Aynen, valve ve steam allah cünkü kesinlikle hacklenemez yada acigi bulunamaz. Ne saniyonuz la steami bi söylesene. Hayir ben hackerim ben hacklerim falan demiyorumda ne saniyonuz steami bi söyle. Paypalin hacklendigi dünyada steam neymiş ak

Bakkalı hackleyip 1 yıl boyunca sürekli para vermeden şeker al kardeş. Şeker zihin açar.

Edit: 3 ünlem 5 1 i unutmuşum !! !1 11 1 1

Manbupiness
14/06/2013, 18:05
Bakkalı hackleyip 1 yıl boyunca sürekli para vermeden şeker al kardeş. Şeker zihin açar.

Edit: 3 ünlem 5 1 i unutmuşum !! !1 11 1 1

Sende tam valve çalışanı tipi var ama kabul edeyim. Onlarda getirdigi mute sistemini açıklamayadi bi türlü. Sorulara cevap vermek yerine salak salak kelimeler kullanarak güya akıl oyunu yapmaya calisiyor .

napstar
14/06/2013, 18:07
Ayrıca resimde gözüken Jakiro'ya dikkatli baktığımızda Agility'sinin 10 olduğunu görüyoruz. Agility'si 10 olan hero olur mu? Olmaz. Yani resim fake. :p

Jakiro: This had better be worth it!!!

Boris: Şu an agility'si ooonnn. ON :p

Jakiro: PERFECT

Anlamayanlar için çeviri;

Jakiro: Adam olun lan şıfırsizler :p :d!!!

Boris: Şu an agility'si ooonnn. ON :p

Jakiro: JAMİRYO :d

Nighthawk
14/06/2013, 18:07
Sende tam valve çalışanı tipi var ama kabul edeyim. Onlarda getirdigi mute sistemini açıklamayadi bi türlü. Sorulara cevap vermek yerine salak salak kelimeler kullanarak güya akıl oyunu yapmaya calisiyor .

Kafana Melih Gökçek düşsün inşallah Ankaralı kardeşim. "Salak salak" trolllemeni başka yerde yap hadi gl.

Hapkido
14/06/2013, 18:10

Steam: http://tr.wikipedia.org/wiki/Steam_(yaz%C4%B1l%C4%B1m)

Ya zaten biz ikimiz aynı hesabız. Berkbegins bizi ifşa etti. Of berk yaaa oooooff :p

"Gollum gollum ÖhöhÖHÖHÖHÖH Gollum. Sahip Hapkido, efendiii :p :d"

Bu da izlediğim tek film serisinden alıntılardı. :p

Ya bak söylemeyeyim söylemeyeyim diyorum ama neyse ya ifşa edeyim artık. Kerem hem bu hesabı hem de kendi hesabını kullanarak forumda sahip olduğu popiliğe popilik katmaya devam ediyor. Ben asşlında botum ya da bir yapay zeka. Kerem beni programladı onun istediklerini buralara yazmam için. Şu anda da onun programladığı bu über hesap sayesinde gerçekten de programlama dehası olduğu anlaşılıyor. O kadar iyi programladı ki, bu hesap sanki bir insan tarafından yazılıyormuş hissine kapılınıyor. Fakat bergbegins ifşa etti işte. Nasıl buldu anlamadım. Bu bi sırdı halbuki. Adam zaten nickinden belli ya;

Berkbaşlar

Raichoxunrefleksleri
14/06/2013, 18:13
Banlandı mı :)

Nighthawk
14/06/2013, 18:14
Banlandı mı :)

3 ünlem 5 bir üye grubuna terfi ettirildi.

KEREEEEEEEEEEEM
14/06/2013, 18:24

Paypalın hacklendiğinden haberim yok ama Firefox'ta bir eklenti vardı PHP sayfasına gönderdiğin bilgileri değiştirebiliyordun. Travian gibi oyunlarda paketin fiyatını o eklentiyi kullanarak 1 cent yaparsan o kadar altının sana geliyodu ve sadece 1 cent ödüyodun.

Bu açığı arkadaş bulmuştu da paypal kullanmadığımızdan ve biraz da yemediğinden istismar edemedik. (ha çalışıyor arkadaş oyundaki arkadaşının bilgisayarına teamviewer ile girerek onun hesabıyla yaptı ve oldu)

Melkor
14/06/2013, 18:28
Kafana Melih Gökçek düşsün inşallah Ankaralı kardeşim. "Salak salak" trolllemeni başka yerde yap hadi gl.

Hayatımda gördüğüm en kötü beddua, kınıyorum!

MickThomson
14/06/2013, 19:33
FREEE KEYS FOR DOTA 2!

FREE TREASURE OPEN GENERATOR FOR DOTA 2!

FREE MAPHACK FOR DOTA 2!

DOWNLOAD THIS FILES!!!

bir şeyler hatırlatıyordur umarım.

AmranJ
14/06/2013, 19:37
FREEE KEYS FOR DOTA 2!

FREE TREASURE OPEN GENERATOR FOR DOTA 2!

FREE MAPHACK FOR DOTA 2!

DOWNLOAD THIS FILES!!!

bir şeyler hatırlatıyordur umarım.

hayir

Burakula
14/06/2013, 20:07
lan bi uyudum uyandım ciddi nh bile adam trollemeye espri falan yapmaya başlamış noluyo siz kimsiniz ve gerçek forumuma naptınız:D

bu arada mh yok çünkü olsa anlardım ben anlardım:/

canifeto12
14/06/2013, 20:15
bu dosyayı war3 ün içine mi atıyoruz *

MrFoseptik
14/06/2013, 21:46
Pazar günü sınava gireceğim. Keyfimi yerine geldi arkadaşın sayesinde :D 3 ünlem 5 bir'e bizde geçebiliyor muyuz? :D :D

Overmedia
15/06/2013, 11:38
Beyler benimki ters çalışıyor düşmanlara yerimi gösteriyor napabilirim

Cipralex
15/06/2013, 12:42
3d radar var programda o ney lan ?

napstar
15/06/2013, 12:45
3d radar var programda o ney lan ?

Çizerin hayal gücü.

atombaba
15/06/2013, 13:42
arkadaşlar şimdi şöyle bir şey diyeceğim. geçen gün eşli bot maçı yaptım pudge aldım. haritadaki herkes gözüküyordu. yalan değil
ama program kullanmadım büyük ihtimal oyun sıkıntısıdır. bir daha olmadı zaten :D

NightStalker
15/06/2013, 13:51
arkadaşlar şimdi şöyle bir şey diyeceğim. geçen gün eşli bot maçı yaptım pudge aldım. haritadaki herkes gözüküyordu. yalan değil
ama program kullanmadım büyük ihtimal oyun sıkıntısıdır. bir daha olmadı zaten :D

Benim leş gibi bir netim var. Arada lag giriyo mesela 2-3 saniye gidiyo oyun geri geldiğimde lag girmeden önce çıkmış olan rakip ilizyonları görebiliyorum -_-