PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dota2lounge itemsiz trade

bordomavi
16/06/2013, 18:31
Merhaba arkadaşlar. Bir konuda akıl danışmak istiyorum. Malum dota2lounge de 6 tane trade açma sınırı var ve bu bana yetmiyor. Bu yüzden 2 tane hesap açayım dedim ama bu sefer de itemleri diğer hesaba aktarmak gerekiyor ve bu da bayağı zahmetli oluyor. Bazıları üzerinde item olmadan da trade açabiliyor. Mesela geçen birisi 8 tane golden baby roshan satıyor gibi göstermişti kendisini. Bunu nasıl yapabiliyorlar? Bilen var mı?

Zaphart
16/06/2013, 18:50
bi kaç dolar bağış yap loungeye sana ek özellikler verşyor auto-bump gibi fazladan trade gibi.
1 dolar bağış yaparsan mesela 100 coin veriyorlar.fazladan bi trade 20 coindi yanlıs hatırlamıyorsam.5 tane fazladan trade in olur bir aylığına sanırım.

bordomavi
16/06/2013, 18:59
bi kaç dolar bağış yap loungeye sana ek özellikler verşyor auto-bump gibi fazladan trade gibi.
1 dolar bağış yaparsan mesela 100 coin veriyorlar.fazladan bi trade 20 coindi yanlıs hatırlamıyorsam.5 tane fazladan trade in olur bir aylığına sanırım.

evet bunu biliyorum teşekkür ederim. sorduğum soru farklı. yine de teşekkür ederim.

Woolridge
16/06/2013, 23:15
önceden sende olan itemlarla trade açınca, itemlar gitse bile trade duruyor. Belki öyledir

bordomavi
18/06/2013, 22:18
önceden sende olan itemlarla trade açınca, itemlar gitse bile trade duruyor. Belki öyledir

öyle değil ya. adamda 8 tane altın bebek roshan mı vardı yani :D