PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 17 Haziran

Raichoxunrefleksleri
17/06/2013, 09:22
Dignitas vs Alliance :

Brace yourselves , Throwda is incoming !!!

Cipralex
17/06/2013, 12:13
dün naviyi yenmişler tahmin ettiğim gibi alliance karşı ne yaparlar bak bilemedim.

YOLO322
17/06/2013, 18:03
Dignitas vs Alliance :

Brace yourselves , Throwda is incoming !!!

Niye her seferinde göt oluyorum diye soruyomusun kendine :D

maosa23
17/06/2013, 18:06
2013 yılı

Burakula
17/06/2013, 18:51
dreamhack winterdaki gibi eg vs nth istiyordum ama quantic eg yi geçmiş. geçen seneki efsane rosh taktiği tarzı birşeyler görebilicek miyiz bakalım finallerde.

Raichoxunrefleksleri
17/06/2013, 21:19
Hala Alliance'ın başarısının EGM'in hızlı reflekslerinde (Son örnek Dignitas vs Alliance , kendisini ganklemeye gelen 4 kişiden weaver'ın skuchi yeteneğini çalıp , 4 kişiyi mal gibi bırakması . Sonra ordaki kalabalıktan alkış koptu tabii ) Akke'nin mikrosunda , s4'ün teamfight'lardaki inanılmaz hareketlerinin sayesinde olduğunu anlayamayanlar var . Yazık çok yazık . Devam edin Loda fan boyluğunuza . Loda'yla Burning'i kıyaslayan bir zihniyettesin gerçi . Alliance'ın Dünya'daki en iyi takımlardan biri olmasının sebebi sadece bu üçlü . Alanlarında kendilerinden iyi biri yok (Belki s4 ile CTY'ın aynı seviyede olduğunu söyleyebiliriz). Olaya uyum açısından bakarsak belki Loda ve Bulldog onlar için en iyisi . Ama Loda ve Bulldog için bırak alanlarında en iyi olmayı , ortalama bir oyuncu bile değiller competitive için .

Raichoxunrefleksleri
17/06/2013, 21:24
EGM'in Loda'yı biraz başı boş bırakması sonucunda Loda'nın nasıl feedlediğini görmüşsündür umarım .

Dağa taşa ulti atıyor adam , gerçekten living legend .

Raichox
17/06/2013, 21:56
Avrupa'da iş yapcak 2 tane Carry var onlarında takımları iyi değil Alliance in başarısı 5 İsveçlinin iyi kordine olup bireysel yetenekleriyle birşeyler yapması , Loda'ya gelirsek Loda çok kötü bi carry değil ama bazen çok fail haraketleri oluyor bunlar maçı kaybetmekle bile sonuçlana biliyor.Bu Na'Vi içinde geçerli orda XBoct gibi bi carry var o Loda'dan beter ama Na'Vi 2-3 oyuncu gününde oldumu iyi şeyler yapıyor.Hatta Dignitas maçını nası kaybettiler malum nerden verdiler maçı.Ama iş biryerden sonra bireyselliğe vurduğundan en iyi takım oyununu oynayan Takımlardan biri Alliance ve bu onlara çok avantaj sağlıyor outpick olmadıkları sürece maç kazanmakta fazla zorlanmıyorlar.Zaten EGM ,Akke , S4 takımın omurgası olay bu 3 lünün etrafında dönüyor.Bulldog ve Loda bu 2 sine ayak uyduruyor.

MrFoseptik
17/06/2013, 22:50
naviyi översin navi fanboyu olursun, lodaya sadece iyi dersin loda fanboyu olursun, burninge tanrı dersin sadece yakından takip ediyor olursun. Posttan çıkarımım bu. (competitive'yi yakından takip etmiyorum vaktim oldukça)

laohl
17/06/2013, 23:01
Hala Alliance'ın başarısının EGM'in hızlı reflekslerinde (Son örnek Dignitas vs Alliance , kendisini ganklemeye gelen 4 kişiden weaver'ın skuchi yeteneğini çalıp , 4 kişiyi mal gibi bırakması . Sonra ordaki kalabalıktan alkış koptu tabii ) Akke'nin mikrosunda , s4'ün teamfight'lardaki inanılmaz hareketlerinin sayesinde olduğunu anlayamayanlar var . Yazık çok yazık . Devam edin Loda fan boyluğunuza . Loda'yla Burning'i kıyaslayan bir zihniyettesin gerçi . Alliance'ın Dünya'daki en iyi takımlardan biri olmasının sebebi sadece bu üçlü . Alanlarında kendilerinden iyi biri yok (Belki s4 ile CTY'ın aynı seviyede olduğunu söyleyebiliriz). Olaya uyum açısından bakarsak belki Loda ve Bulldog onlar için en iyisi . Ama Loda ve Bulldog için bırak alanlarında en iyi olmayı , ortalama bir oyuncu bile değiller competitive için .
Beynini s.kim ya, ezberlemişsin bişeyler her konuda aynısını yazıyosun, Alliance yenildiği zaman Loda şöyle böyle yendiğindeyse yok efenim s4 dünyanın en iyisi, egm bilmemnesi diye ağlıyosun.
Nerenle izliyosun bu amk maçlarını anlamıyorum ya, dün s4ün magnusla 50 tane faili vardı verdilerde o oyunu ama bunu anlayacak beynin yok, sen lodada hata arıyorsun ama sende haklısın diğer 3 oyuncu alanlarında dünyanın en iyisi hata yapmazlar lodanın açığını kapatırlar muhtemelende kuzeni falandır s4ün torpille almıştır takıma:)
Bu arada daha düne kadar loda dünyanın en iyi 4 takım arkadaşına sahip diyodun bulldogda bir haftada dünyanın en iyisi olmaktan ortalama altı bir oyuncu olmuş:D:D:D
ps: Lodanın çok imba bir oyuncu olduğunu falanda düşünmüyorum

YOLO322
17/06/2013, 23:04
naviyi översin navi fanboyu olursun, lodaya sadece iyi dersin loda fanboyu olursun, burninge tanrı dersin sadece yakından takip ediyor olursun. Posttan çıkarımım bu. (competitive'yi yakından takip etmiyorum vaktim oldukça)

This.

Raichoxunrefleksleri
18/06/2013, 00:08
Beynini s.kim ya, ezberlemişsin bişeyler her konuda aynısını yazıyosun, Alliance yenildiği zaman Loda şöyle böyle yendiğindeyse yok efenim s4 dünyanın en iyisi, egm bilmemnesi diye ağlıyosun.
Nerenle izliyosun bu amk maçlarını anlamıyorum ya, dün s4ün magnusla 50 tane faili vardı verdilerde o oyunu ama bunu anlayacak beynin yok, sen lodada hata arıyorsun ama sende haklısın diğer 3 oyuncu alanlarında dünyanın en iyisi hata yapmazlar lodanın açığını kapatırlar muhtemelende kuzeni falandır s4ün torpille almıştır takıma:)
Bu arada daha düne kadar loda dünyanın en iyi 4 takım arkadaşına sahip diyodun bulldogda bir haftada dünyanın en iyisi olmaktan ortalama altı bir oyuncu olmuş:D:D:D
ps: Lodanın çok imba bir oyuncu olduğunu falanda düşünmüyorum

Bu s4
http://www.youtube.com/watch?v=qEYMM6RIIvA

http://www.youtube.com/watch?v=NvYih10hyhI

Aynısını bugün Dignitas ile Quantic'e de yaptı puck ile .

Bu da Lodasphere
http://www.twitch.tv/d2l/c/1999901
2:53'ten itibaren izle .

Gyrocopterla ultileri chronolarını aratmıyordu bugün .

napstar
18/06/2013, 00:31
Abi pardon ama s4 Puck'la attığı silence'ı Magnusun ultisini durdurabilmek için attıysa orada ben Dota'yı bırakıyorum. :p

Bu arada Loda tartışmasına açıklık getireyim; Ben > Sylar = Loda < Tobiwan gınoobis = 2GD < Skriffusama ≤ Aui_2000 ≠ Dendi < Ben

Raichoxunrefleksleri
18/06/2013, 00:55
http://www.twitch.tv/dreamhackdota/b/418115829

3:53:57

Geliyor 4 kişiye coil atıyor , yetmiyor orb ile yuvarlanıp silence'lıyor .

Bu arada , bruno bir istatistik yayınladı maçta . AUI'nin PL ile oynadığı maçlarda GPM ortalaması 690 civarı iken , Loda'nın 630 civarıydı . İşin garip yanı burda . O sizin 7 yıllık oldschool living legend carry'niz EGM tarafından her oyun garanti ancient ve nc stack'i olmasına rağmen competitive arenaya daha geçen yıl başlamış bir oyuncudan daha az GPM'ye sahip .

YOLO322
18/06/2013, 01:39
Kimse lodaya dünyanın en iyi carrysi demiyor. Ben Alliance fanboyuyum ben bile öyle bişey demiyorum competive takip eden kimsede öyle birşey söylemiyor. s4 için söylenecek pek birşey yok zaten herşey ortada dendi kendi ağzıyla s4 en iyisi dedi zaten. Bulldog konusuna gelirsek herkes hero poolu düşük diye birşey ezberlemiş aynı lodasphere gibi şimdi zaten offlane oyuncusunun hero poolu kısıtlı doğal olarak bi kere bu adam dünyanın en iyi ldsi onu bi kenara koyalım. Onun dışında propheti onun kadar etkili kullanan yok şu anda ya da ben bilmiyorum quantic ilk maçıydı sanırım finalin efsaneler ötesi bir prophet oynadı bugün. Onun dışında pek artık picklemeslerde geçen seneden gondarını biliyoruz darkseer da oynuyor gayet güzel bunlara artı olarak offlane clock magnus naix oynuyor. Adam daha ne oynasın başka ne offlane herosu var zaten scene içinde picklenen?

Loda konusuna açıklık getirelim bir kere bu adam oynadığın pub oyun kadar competive maça çıkmış bir okadarda başarı kazanmış hem dotada hem dota 2 de. Bu adam kendisine living legend diyorsa senin söyleyebileceğin birşey yok. Ayrıca sen sadece gpm ye bakarak yorum yapıyorsan vay haline farm bir carrynin en önemli özelliklerinden biri ama sadece farmla bitmiyor malesef. Dediğin gibi auinin gpm si yüksek olabilir ama aui gerçekten çöp bir carry bugünde güzel farmladı ama 2 oyunda 0 kille oyun bitirdi adam radiance lı nagayla bilmem kaç k networth fark yedi lodadan creep farmın herşey olmadığını sen asia dotasını takip ediyorsan benden daha iyi bilmen lazım. Evet Loda player skill olarak tek başına bakıldığında dünyanın en iyi carrysi değil tabiki ama tecrübesi hero poolu ve şuanki takımıyla uyumuyla şu carry lodadan iyidir diyemez kimse şuan için konuşuyorum.

Ayrıca artık şu ağzımı açsak ahaha şunun fanboyu bunun fanboyu makaralarını bırakın joindotadaki veletler bile yapmıyor artık bu muhabbetleri.Kim için birşey söylesek birinin yanlışını düzeltsek fanboy oluyoruz anasını satiim. Kimse senle dalga geçiyormu haha dk fanboyu rotk malın teki burning nasıl ezildi bulldog karşısında diye.Öncelikle insanların dediğine fikirlerine saygı göster sonra böyle tartışmalara girersin hadi selametle.

laohl
18/06/2013, 01:54
Bu s4
http://www.youtube.com/watch?v=qEYMM6RIIvA

http://www.youtube.com/watch?v=NvYih10hyhI

Aynısını bugün Dignitas ile Quantic'e de yaptı puck ile .

Bu da Lodasphere
http://www.twitch.tv/d2l/c/1999901
2:53'ten itibaren izle .

Gyrocopterla ultileri chronolarını aratmıyordu bugün .
Arkadaşım ben sana s4 kötü demiyorum zaten sidik yarıştırma niyetindede değilim,istediğimiz oyuncunun nickini youtube yazdığımızda benzer videolar bulabiliriz aynı şekilde failleride mesela dediğim gibi dünkü oyunda s4 için bir fail videosu rahatlıkla hazırlanabilir, bu s4ün kötü oyuncu olduğu anlamına gelmez^^

http://www.twitch.tv/dreamhackdota/b/418115829

3:53:57

Geliyor 4 kişiye coil atıyor , yetmiyor orb ile yuvarlanıp silence'lıyor .

Bu arada , bruno bir istatistik yayınladı maçta . AUI'nin PL ile oynadığı maçlarda GPM ortalaması 690 civarı iken , Loda'nın 630 civarıydı . İşin garip yanı burda . O sizin 7 yıllık oldschool living legend carry'niz EGM tarafından her oyun garanti ancient ve nc stack'i olmasına rağmen competitive arenaya daha geçen yıl başlamış bir oyuncudan daha az GPM'ye sahip .
Bu yorumun harbiden komik ya 60 gpm daha fazla olması neyi kanıtlıyor onu anlayamadım, mass combat vaktinden rakip takımın stratejilerine kadar onu etkileyen 50 tane etken var.

Sprivia
18/06/2013, 02:26
Şu kadar postta neyi karşılaştırdığınız belli değil. Hayır Burningle Lodayı neden karılaştırıyorsun. Neye göre karşılaştırıyorsun? Sanırım birkaç maç izleyip, oyuncuları "anaaa şuna bak midde öldü, o zaman kötüdür xdxd" diye eleştiriyorsun. Loda'nın kaç tane maçını izledin? Bak burda Loda veya birinin fanboyluğunu yapmıyorum. Şu anda Aliance'da 1 tane bile rolünün gerektirdiğini yapamayan oyuncu yok. Ar-pharazon gerçekten olaylara pabcı gözüyle yaklaşıyorsun. Yok carry gpm gasmalıdır. Hard leyn ölmemelidir. Sup stack yapmalıdır. X takımının mid oyuncusu 1oyunda midde 3 kere öldü diye ona kötü diyemezsin. Aynı şekilde 1hareketine bakarak iyide diyemezsin. Oyunculuğu etkileyen 148121321 tane etmen vardır. Admiralbulldoga nasıl ortalama derecede bir oyuncu dedin hiç anlayamadım. Neye dayanarak dedin. Lodaya kötü diye neye dayanarak dedin? Açıklarmısın lütfen neye dayandırarak bu oyunculara ortalama seviye oyuncular dedin?

Eğer hiçbir şey bilmeden, hareket cımbızlayarak, diğer oyunculara göre daha üstün çünkü çoh iyi gasıyor, çok kill aliyür gibi bir oyuncuyu bir oyuncudan üstün tutarsan kusura bakma ama gerçek bir fanboysun ar-pharazon :)

Burakula
18/06/2013, 03:13
sprivia bir çok konuda haklı. O takımda adına belgeseller yapılmış olan tek oyuncu Loda, herhalde belgeseller de boşa açtığı chronoları anlatmıyorlardır.