PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oyuna girdikten 20-25 dk sonra pc reset atıyor!

sametsaglam
07/01/2009, 20:47
Merhaba.
Pc özelliklerim sunlar : 2 gb ram - 1 gb ye kadar yukseltilmiş ekran kartı-
250 gb hard disc - cift cekirdek vs.
sizin sitenizde okudum. Ram slotunu degistirdim, işe yaramadı. programları kapatarak oyuna giriyorum, gene işe yaramıyor. fan cok ısınıyor derseniz fanlarım sogutmalı. lütfen bi yardım edin. simdiden cok tesekkur ederim.
Saygılar.
bide oyunu cafeden cektim. ondan olabilrmi.?

MrCekirge
07/01/2009, 20:49
Evet ya bulan olursa lütfen söylesin benimkide atıyor ama hep değil bazen denk geliyor :S

imported_Storm
07/01/2009, 20:58
oyunu tekrar yuklersen büyük ihtimalle sorunun cözülecektir.
oda olmassa oyunları 20-25 dk da bitirmeye bak XD

CaNoKaY
07/01/2009, 21:11
Aklıma gelen nedenlerden biri Harddisk problemi.. Harddiskinizin bir bölümünde okuma hatası olabilir ve oyunun ortalarında bu bölgeyi okuması gerekir ama okuyamayınca burayı pc nin res atması doğaldır... Sorun bu olabilir...

Viceroy|Blue
07/01/2009, 21:31
imkanın varsa kasayı açıp elinden geldiğince temizle(e.süpürge yardımı ile olabilir).Aynı sorun arkadaşımda da vardı.Sorun büyük ihtimalle donanımsal.Ama yine de oyunu bir kez silip baska bi yerden yüklemende de fayda var.

WoLKHaN
08/01/2009, 09:31
Aklıma gelen nedenlerden biri Harddisk problemi.. Harddiskinizin bir bölümünde okuma hatası olabilir ve oyunun ortalarında bu bölgeyi okuması gerekir ama okuyamayınca burayı pc nin res atması doğaldır... Sorun bu olabilir...
Sorun muhtemelen harddiskte Başka bir diske yada diskin 2 bölümse başka bir bölümüne oyunu kurmayı dene