PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Profesyonel takım arıyorum(mid,carry)

FuatKoseoglu
23/06/2013, 10:36
Merhabalar yaklaşık 7 senedir dota oynuyorum daha çok zamanımı eurobattle da geçirdim birçok farklı nick kullandım orda dota 2 çıktıktan bir süre sonra dota 2'ye geçtim. Daha dota 2 de 750 saat civarında. Özellikle en iyi initiator oynarım,her zaman kendi tarzım kendi item buildlerim vardır,insanlar wtf dedikten sonra 9 commend ile çıktığım oyunları biliyorum.. Ekstra olarak hard lane carry oynayabilirim.

Irtibat için en iyi emaile yazabilirsiniz çünkü direk telefonuma geliyor fuander@hotmail.com gerçekten turnuvalara katılmak istiyen aktif bir takım arıyorum,bol bol cm atan ve internetimin düzelmesi durumunda(hipernet'e geçebilirimsem) takımımızı tanıtıcak livestream yapabiliceğimiz ortalama 1500 izleyici kitlemiz var.
Teşekkürler.

DeathonTime
28/06/2013, 18:54
steam'den ekledim seni , replaylerine bakıp degerlendirmek isterim

CoolStoryBro
28/06/2013, 19:33
Hocam rica etsem insanlara wtf dedirttikten sonra 9 commend ile çıktığın oyunların replaylerini atar mısın? Gerçekten bir harika olmalılar, mmm şimdiden heyecanlandım.:rolleyes:

Zaphart
28/06/2013, 19:37
Hocam rica etsem insanlara wtf dedirttikten sonra 9 commend ile çıktığın oyunların replaylerini atar mısın? Gerçekten bir harika olmalılar, mmm şimdiden heyecanlandım.:rolleyes:

Ben ağzımla kuş tuttum yine de wtf diyip 9 commend atmadılar :( Nerde hata yaptım anlamadım ki :(

Raichoxunrefleksleri
28/06/2013, 19:50
Void'le 5 kişiye chrono açtığım oyunlar var, bırak 9 commendi 2 tane bile göremedik :(._. ):

CoolStoryBro
28/06/2013, 20:00
Beyler anlamadınız galiba adam "her zaman kendi tarzım kendi item buildlerim vardır" demiş; sizin gibi ezbere, tahmin edilebilir şeyler yapmıyor yani. Sen fury, daedelus, flyla filan 5 kişiye chro açarsan kimse şaşırmaz ama sen git bi dagon 5, etheral, veil ile aç bakalım o 5 kişilik chroyu da gör nasıl geliyor commendler. Ya da ağızınızla kuş tutmak yerine balık(latyos) filan yakalayın ki insanlar şaşırsın, wtf desin.

TNTacme
28/06/2013, 20:10
dendıyle aynı oyuna düşmüştük bi kere sanırım 300 400 kusur commend vardı onada bakabılrsın kanka

Krizalid
28/06/2013, 20:22
Void'le 5 kişiye chrono açtığım oyunlar var, bırak 9 commendi 2 tane bile göremedik :(._. ):

2'sini karşı takımdan 3'ünü kendi takımından açıyorsundur. :O

WHY YOU LITTLE
28/06/2013, 20:29
Beyler anlamadınız galiba adam "her zaman kendi tarzım kendi item buildlerim vardır" demiş; sizin gibi ezbere, tahmin edilebilir şeyler yapmıyor yani. Sen fury, daedelus, flyla filan 5 kişiye chro açarsan kimse şaşırmaz ama sen git bi dagon 5, etheral, veil ile aç bakalım o 5 kişilik chroyu da gör nasıl geliyor commendler. Ya da ağızınızla kuş tutmak yerine balık(latyos) filan yakalayın ki insanlar şaşırsın, wtf desin.

balık latyos :(

Woolridge
28/06/2013, 23:37
1500 kişi nerde :D