PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Key / Hook / Timebreaker / Battlefury / Ef Kuryeler Vs. Paypal İle Alinir.

LazyHero
24/06/2013, 15:45
Evet Beyler Baslikta Görüldügü gibi Dota 2 Esyalarini Paypal Yoluyla Aliyorum.Satici Arkadaslarimiz Beni Steamden Eklesin Fiyatlari Konusalim.Eklemeden Önce Buraya Neyinizi Satmak İstediginizi Öncelikli Olarak Yazarsaniz Daha Fazla Yardimci Olabilirim.
Herkese İyi Forumlar Dilerim

WeRdeR WeReMeM
24/06/2013, 15:55
Tutuldun sen paypala :D

LazyHero
24/06/2013, 16:08
Tutuldun sen paypala :D

en kolay ve pratigi oldugu icin :D

L2ebel
24/06/2013, 16:16
şuanda güncel fiyatları ve keyleri nedir itemlerin kazık yemeyek :P

WeRdeR WeReMeM
24/06/2013, 17:44
en kolay ve pratigi oldugu icin :D

Hesaba para göndermenin ne zorluğu var ?

LazyHero
24/06/2013, 18:49
Hesaba para göndermenin ne zorluğu var ?

zaman kaybi

Owyeah
24/06/2013, 19:20
O hooku 1 hafta once bulmustun paypalda israr etmesen. Asil zaman kaybi bu. Garanti online sube ile 3 dakikada para gonderiyorum. Neyin kafasindasin cok merak ediyorum cidden!

Topotolktan gelen ziya...

LazyHero
24/06/2013, 20:54
O hooku 1 hafta once bulmustun paypalda israr etmesen. Asil zaman kaybi bu. Garanti online sube ile 3 dakikada para gonderiyorum. Neyin kafasindasin cok merak ediyorum cidden!

Topotolktan gelen ziya...
amma yorum yaptiniz he kardesim paypaldan gönderiyoz yok ötesi berisi sen git garanti online subeden al banane !

Dreamfinder
24/06/2013, 22:01
amma yorum yaptiniz he kardesim paypaldan gönderiyoz yok ötesi berisi sen git garanti online subeden al banane !

steam profılıne bakıyorum , dota2lounge profılıne bakıyorum bakıyorum bakıyorum senınle paypal uzerınden trade yapıcak bır guven goremıyorum ,

türkiye üzerinden banka havalesı ile odeme yaparsan ancak satarsın bu fıyata yoksa paypal falan gecıceksın zor bulursun bır turkten... yabancı adamada 100 tl karsılıgına denk gelıcek sekılde dolar ıle de sattıramayacagına gore ısın zor...

Zaphart
24/06/2013, 22:23
Bence güvenilebilir.Kötü bi amacı olsa 100 tl den daha yukarı bi fiyat verirdi diye düşünüyorum.Peki ya herkes 100 den satmaya calısırken 120 den koysa o zaman daha çok şüphe de çekebilir :o Neyse konunu şeyetmiş gibi olmayayyım ama bu konudan sana hayır yok hocam yapılan yorumlardan sonra git hookunu tr channel da falan ara bence.

LazyHero
24/06/2013, 22:26
steam profılıne bakıyorum , dota2lounge profılıne bakıyorum bakıyorum bakıyorum senınle paypal uzerınden trade yapıcak bır guven goremıyorum ,

türkiye üzerinden banka havalesı ile odeme yaparsan ancak satarsın bu fıyata yoksa paypal falan gecıceksın zor bulursun bır turkten... yabancı adamada 100 tl karsılıgına denk gelıcek sekılde dolar ıle de sattıramayacagına gore ısın zor...
benim zaten isim gücüm yok baska rusu amerikani gavuru yok hooku 100 liradan calmayi planliyorum allahim yarabbim sayiyla veriyolar yemin ediyorum böylelerini

LazyHero
24/06/2013, 22:28
Bence güvenilebilir.Kötü bi amacı olsa 100 tl den daha yukarı bi fiyat verirdi diye düşünüyorum.Peki ya herkes 100 den satmaya calısırken 120 den koysa o zaman daha çok şüphe de çekebilir :o Neyse konunu şeyetmiş gibi olmayayyım ama bu konudan sana hayır yok hocam yapılan yorumlardan sonra git hookunu tr channel da falan ara bence.

dostum görüyosun nelerle ugrasiyorum böylelerinden 100 kamyon var daha :)

WeRdeR WeReMeM
24/06/2013, 23:40
Abicim asıl biz senin gibiler ile uğraşıyoruz galiba ? Paypal güvenilir değil bana göre hele senin gibi tanımadığım biri için hiç güvenilir değil. Forumda 31 mesajın var neyin nesisin belli değil paypaldan göndereceğin parayamı bakıcaz ? Biraz yükselmeden cevap ver millete lütfen. IBAN diye bir muhabbet var duydun mu hiç bilmiyorum ama 3 saniye sürmüyor harbiden zaman kaybı diye bizi s*-*-cen burda. Asıl zaman kaybı paypal + paypaldan hesabıma para geçirince kesinti yapacak. Bir uyanık sizsiniz galiba. İşimiz gücümüz yok elin paypalına para kazandıracağız. Aşın artık şu mantığı biraz çağa ayak uydurun, millet uzaydan aşşağıya kendini atıyor rekor kırıyor halen paypal ile para yollayacağız işimiz gücümüz yok yani.

LazyHero
25/06/2013, 00:37
Abicim asıl biz senin gibiler ile uğraşıyoruz galiba ? Paypal güvenilir değil bana göre hele senin gibi tanımadığım biri için hiç güvenilir değil. Forumda 31 mesajın var neyin nesisin belli değil paypaldan göndereceğin parayamı bakıcaz ? Biraz yükselmeden cevap ver millete lütfen. IBAN diye bir muhabbet var duydun mu hiç bilmiyorum ama 3 saniye sürmüyor harbiden zaman kaybı diye bizi s*-*-cen burda. Asıl zaman kaybı paypal + paypaldan hesabıma para geçirince kesinti yapacak. Bir uyanık sizsiniz galiba. İşimiz gücümüz yok elin paypalına para kazandıracağız. Aşın artık şu mantığı biraz çağa ayak uydurun, millet uzaydan aşşağıya kendini atıyor rekor kırıyor halen paypal ile para yollayacağız işimiz gücümüz yok yani.
bisi demiycem ayrica bu forumda mesaj sayisina göre item satiyosan buraya yorum bile atma hatta mümkünse konularima dahi göz atma baskada bisi demem ben size binlerce insan paypal kullaniyo gelip paypal güvenilir degil diyorsun gercekten saka gibi

Gray Fox
25/06/2013, 01:47
Sen satan birini bul,sonra middleman bulup,sonra gondermeyi nasil yapacagini tartisirsiniz

LazyHero
25/06/2013, 01:53
Sen satan birini bul,sonra middleman bulup,sonra gondermeyi nasil yapacagini tartisirsiniz

satmaya niyeti olanla isi halledicezde dostum

WeRdeR WeReMeM
25/06/2013, 09:16
Önemli olan burada msj sayın değil benim seni çok fazla tanımıyor olmam ve güvenilir olmaman. 2-3 hafta önce çıkıp geldin foruma ticaret yapıyorsun ne olduğun belli değil, o yüzden dedim msj sayın az diye.

LazyHero
25/06/2013, 19:26
Önemli olan burada msj sayın değil benim seni çok fazla tanımıyor olmam ve güvenilir olmaman. 2-3 hafta önce çıkıp geldin foruma ticaret yapıyorsun ne olduğun belli değil, o yüzden dedim msj sayın az diye.
Abi emin ol suana kadar paypal üzerinden 50 den fazla kisiye key satmisimdir.ben bu paypal isini 5 aydir yapiyorum.bu siteye gec gelmemim sebebi nakite ihtiyaci olan arkadaslarla is yapmaktir.benim scammlemek gibi bir amacim olsaydi emin ol ki bu siteye üyelik bile acmazdim.bu arada paypal ticareti yaptiklarimin yüzde 90 i yabanci ve suana kadar 1-2 kere problem yasadim.yinede senin bilecegin is benim hirsiz oldugumu düsünmen

Sprivia
25/06/2013, 19:44
Arkadaşlar şimdi siz bana butun itemlerinizi veriyorsunuz. Ben size bir sure sonra ustune key koyarak geri veriyorum. Örneğin hook verirseniz tam 1hafta sonra hook+25key veriyorum yani itemleriniz 2'ye katlaniyor. Bu işi 1yildir yqpiyorum en az 500kisiyle yapmisimdir. Güvenmiyorsaniz siz bilirsiniz :)))))) iletisime gecicekler icin steamim yanda =) isim gucum yok itemlerinizimi calicam yeaaa :dd

LazyHero
25/06/2013, 20:37
Arkadaşlar şimdi siz bana butun itemlerinizi veriyorsunuz. Ben size bir sure sonra ustune key koyarak geri veriyorum. Örneğin hook verirseniz tam 1hafta sonra hook+25key veriyorum yani itemleriniz 2'ye katlaniyor. Bu işi 1yildir yqpiyorum en az 500kisiyle yapmisimdir. Güvenmiyorsaniz siz bilirsiniz :)))))) iletisime gecicekler icin steamim yanda =) isim gucum yok itemlerinizimi calicam yeaaa :dd

Senin gibi gereksiz salaklar yüzünden bu tarz işler hicbir zaman gelişemiycek bu ülkede.ancak kendini avutursun buraya yazarak.klaveye delikanlilari cok napcaksin

cccusccc
25/06/2013, 22:06
böbrekleri de paket yapıp gönderelim mi kanka

LazyHero
25/06/2013, 22:13
böbrekleri de paket yapıp gönderelim mi kanka

İyi olur dostum mümkünse annenin babanin kardesininkileri filanda yollarsin bekliyorum nasilsa 2 bobrek var herkesde

cccusccc
25/06/2013, 22:14
İyi olur dostum mümkünse annenin babanin kardesininkileri filanda yollarsin bekliyorum nasilsa 2 bobrek var herkesde

sende beyni yolla kanka kullanmıyosun sonuçta

LazyHero
25/06/2013, 22:21
sende beyni yolla kanka kullanmıyosun sonuçta

Güldürdün cok ihtiyacin var galiba :) senin gibi gereksizlere beyin yok zaten oksijen israf ediyosun baskada yorum atıp flood yapma s*ktir git burdan simdi

cccusccc
25/06/2013, 22:22
Güldürdün cok ihtiyacin var galiba :) senin gibi gereksizlere beyin yok zaten oksijen israf ediyosun baskada yorum atıp flood yapma s*ktir git burdan simdi

s*ktir git diyince küfür olmuyo mu sanıyosun kanka :/

Axé Capoeira
25/06/2013, 23:03

Asdasdasda Bora yıllardır bu işimi yapıyon kanka bende hook var gel vereyim :D ayın 7sinde 39 keye aldım şimdi değeri 50 key oldu ZaxDé

AnJin
26/06/2013, 13:02
Depo arkasi +9 hook acil pmmmmmmm Bu hale getirdiniz dotayi mutlumusunuz ?????????

LazyHero
27/06/2013, 02:42
Konu güncel

Woolridge
27/06/2013, 10:50
key satıyorum ama banka hesabına istiyorum, istiyorsan ekleyebilirsin.

LazyHero
27/06/2013, 15:24
key satıyorum ama banka hesabına istiyorum, istiyorsan ekleyebilirsin.

Telefondayim ekle konusalim

LazyHero
27/06/2013, 22:03
Konu Güncel

magicwatch
03/07/2013, 04:59
Unusual Baby Roshan
EF
Mor

900$

WeRdeR WeReMeM
03/07/2013, 07:55
Unusual Baby Roshan
EF
Mor

900$

Vışşşşşşşşş

magicwatch
03/07/2013, 12:07
Normal fiyatı 260k-380k arasında

LazyHero
04/07/2013, 02:32
Konu Güncel Arkadaslar

magicwatch
04/07/2013, 02:45
Unusual Baby Roshan
EF
Mor

900$

İlgilenmiyorsun herhalde :)
pazarlık edebilirdik

LazyHero
04/07/2013, 02:54
gereksiz pahali ayrica o kuryeler bi gün patlicak elinizde benden söylemesi satabildigince cabuk cikar elinden

Gray Fox
04/07/2013, 02:58
Sana gore gereksiz :)
Ve eger bu wax sandiginin efektleri sadece bu sandiktaysa ve bu sandik kaldirilirsa fiyati daha yukari gider. Ama ilerdeki tum sandiklara devam edilirse ozaman duser.

LazyHero
04/07/2013, 03:01
Sana gore gereksiz :)
Ve eger bu wax sandiginin efektleri sadece bu sandiktaysa ve bu sandik kaldirilirsa fiyati daha yukari gider. Ama ilerdeki tum sandiklara devam edilirse ozaman duser.
maximum 250 keylik bi kuryeye 900 dolar istemek gereksizlik degilde ne hadi cikar ver 900 dolar 250 keye hesapsiz konusmak kolay tabi ayrica emin ol ki wax anahtarlari oldugu sürece bunun fiyati düsücek zamanla divine kusta ilk ciktiginda 60-70 keydi suan 15 key

Gray Fox
04/07/2013, 03:18
maximum 250 keylik bi kuryeye 900 dolar istemek gereksizlik degilde ne hadi cikar ver 900 dolar 250 keye hesapsiz konusmak kolay tabi ayrica emin ol ki wax anahtarlari oldugu sürece bunun fiyati düsücek zamanla divine kusta ilk ciktiginda 60-70 keydi suan 15 key

Divine la bunu mu kiyasliyosun?
Bende sana fiyatini anlattim.Eger waxtaki efektler ilerdeki sandiklarda olmazsa ve wax limited se, fiyati articak. Daha once sandiklarda sadece 1 efekt koyuyolardi ama bunda tum kuryeler tum efektleri alabilirler. Ve mor rengi ethereal effektin en guzel rengi. Sandiklar devam ederse daha cok dusup fiyati inecektir.
Ve arkadas b/o fiyatini verdi.

LazyHero
04/07/2013, 12:15
Divine la bunu mu kiyasliyosun?
Bende sana fiyatini anlattim.Eger waxtaki efektler ilerdeki sandiklarda olmazsa ve wax limited se, fiyati articak. Daha once sandiklarda sadece 1 efekt koyuyolardi ama bunda tum kuryeler tum efektleri alabilirler. Ve mor rengi ethereal effektin en guzel rengi. Sandiklar devam ederse daha cok dusup fiyati inecektir.
Ve arkadas b/o fiyatini verdi.

rica ediyorum arkadasim hic bisi bilmeden gelip burda yorum yapma daha hangi rengin ne kadar para ettigini bilmezsin sor bakalim mavi mi daha iyi mor mu daha iyi ? burda gelip hicbisi bilmeden bana hikaye anlatma ben her gün bunlari takip ediyoruyum mümkünse sus artik cahi cahil flood yapmayi kes b/o mus oldu bende dc hooku 200 dolardan yazayim b/o olsun

Gray Fox
04/07/2013, 12:39
rica ediyorum arkadasim hic bisi bilmeden gelip burda yorum yapma daha hangi rengin ne kadar para ettigini bilmezsin sor bakalim mavi mi daha iyi mor mu daha iyi ? burda gelip hicbisi bilmeden bana hikaye anlatma ben her gün bunlari takip ediyoruyum mümkünse sus artik cahi cahil flood yapmayi kes b/o mus oldu bende dc hooku 200 dolardan yazayim b/o olsun

TB yi 38 dolardan alanla nasil anlasabilirsin ki. Daha b/o ne demek oldugunu bilmiyorsun. Ve Her kurye de en iyi renk degisir. Roshan icinde violettir.

LazyHero
04/07/2013, 14:10
TB yi 38 dolardan alanla nasil anlasabilirsin ki. Daha b/o ne demek oldugunu bilmiyorsun. Ve Her kurye de en iyi renk degisir. Roshan icinde violettir.

fiyat tartisilabilir yazdim oraya b/o nun buy out demek gerizekali misin nesin anlayamadim ya da ingilzcen yetmiyosa böyle cahilce yorum atip rezil olma geri zekali

Gray Fox
04/07/2013, 14:14
fiyat tartisilabilir yazdim oraya b/o nun buy out demek gerizekali misin nesin anlayamadim ya da ingilzcen yetmiyosa böyle cahilce yorum atip rezil olma geri zekali

Tabi canim tamam sen haklisin en buyuk sensin ne diyim