PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mousewheel zoom'unu nasıl kapatabilirim

Krizalid
24/06/2013, 17:35
Beş karakter. Mousewheel zoom-in zoom-out yapmasını kapamak istiyorum.

Başka sorularım da var da onlar için ayrı başlık mı açayım buraya mı sorayım onu düşünüyorum.

Krizalid
24/06/2013, 18:14
dota_camera_disable_zoom "1" imiş.

Legacy hotkey'ler ile Autocast hotkeylerini nasıl aynı yapabilirim? Mesela Huskar'ın Britney Spears skill'i R hotkey'inde olmasına rağmen Alt-R yaptığım zaman "Ability not learnt" diyor. Alt-W alıyor autocast'e.

Raichoxunrefleksleri
24/06/2013, 19:09
Ability 2'ye Alt-R yap . Emin değilim ama böyle olması lazım .

MrFoseptik
24/06/2013, 20:04
Legacy Hotkeyler ile autocast hotkeylerini her heroda yeniden düzenlemen gerek aynı olması içln. Bu arada yeni bilgisayar almışsın galiba hayırlı olsun.

Krizalid
24/06/2013, 20:20
Legacy Hotkeyler ile autocast hotkeylerini her heroda yeniden düzenlemen gerek aynı olması içln. Bu arada yeni bilgisayar almışsın galiba hayırlı olsun.

Almadım :DD FPS'yi 5'e katladım yahu.

Oyun sırasında değiştirilebiliyor değil mi ayarlar, autocastli hero gelirse değiştiriveririm iki dakika.

MrFoseptik
24/06/2013, 21:29
evet oyun içinde her ayarı değiştirebiliyorsun :D fpsyi nasıl 5 katladın? 140x220'de mi oynuyorsun :D

Edit: Dota 2 de az sayıda oyun attığını düşünerek şunu da söyleyeyim aklında bulunsun. Durduk yere dota 2 kapanırsa eğer oyuna girer girmez tuşlarını kontrol et. Bazen tuşlar legacy keyden çıkıyor. Legacy seçeneğini kapatıp yeniden açarsan düzelir ^^

Krizalid
24/06/2013, 21:54
Fanı temizlettim bi de güç planını değiştirmek de işe yarıyormuş bu ikisiyle laningde skill atamaz haldeyken kombat izleyebilir hale geldim ama tabi vasat performans :) Asıl etkiyi WC3'te yaptı 25-35 gezen FPS'yi 55 civarına çıkardı o.O bilgisayarımın bunu yapabildiğini bilmiyordum 4 yıldır boşa eksik fpste oynadık :(

Anladığım kadarıyla ultralow bracket'dayım 2 win aldım bugün ama zevk almıyorum yenilirken hele hiç almam herhalde.

Zaphart
24/06/2013, 22:26
Fanı temizlettim bi de güç planını değiştirmek de işe yarıyormuş bu ikisiyle laningde skill atamaz haldeyken kombat izleyebilir hale geldim ama tabi vasat performans :) Asıl etkiyi WC3'te yaptı 25-35 gezen FPS'yi 55 civarına çıkardı o.O bilgisayarımın bunu yapabildiğini bilmiyordum 4 yıldır boşa eksik fpste oynadık :(

Anladığım kadarıyla ultralow bracket'dayım 2 win aldım bugün ama zevk almıyorum yenilirken hele hiç almam herhalde.

Benim fps ninde 6-7 ye düştüğü oluyodu 1-2 hafta öncesine kadar :D Fanı temizledim şimdi 45 dolaylarında, 45 ten yukarı cıkmıyor ama max fps 45 komutu mu ne yazmıstım.Onu kaldırsam mı ne yapsam acaba 60 a falan yükseltsem :confused: