PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TeamSpeak 3 Oda Açtırma

Nighthawk
27/06/2013, 00:44
TeamSpeak sunucumuz hakkında genel bilgiler için tıklayın (http://www.gamehonor.com/content.php/439-TeamSpeak).

Serbest Kanallar;

Şifresiz ve operatörsüzdür.
Giriş yapabilecek kişi sayısı 10'dur.
Quality 6 Opus Codec kullanır.

Özel Kanallar;

Şifrelidir ve açtıran kişi operatör atanır. Şifre operatör tarafından değiştirilebilir.
Giriş yapabilecek kişi sayısı 10'dur.
Quality 6 Opus Codec kullanır.

Özel kanallar yalnızca uygun görülen takımlara/klanlara açılır. Özel kanal açtırmak için bu konunun altına yazacağınız bir mesajla takımınızla ilgili bilgileri vererek (oynadığınız oyun, üye sayısı, varsa web sitesi, facebook sayfası vb.) kanal açtırmak istediğinizi belirtin.

Kanal açıldığında, kanalda operatör olmanızı sağlayacak "Privilege Key" forumdan özel mesaj ile gönderilecektir. Bu keyi TeamSpeak menüsünden Permissions > Use Privilege Key seçeneğini seçerek girmelisiniz.

Bilgisayarınızı formatladığınızda veya başka bir sebeple TeamSpeak ayarlarınız silindiğinde kanalınızdaki yetkinizi kaybetmemek için, TeamSpeak menüsünden Tools > Identities > Sağ Tık > Export ile TeamSpeak kimliğinizi bir dosyaya yedekleyin ve bu dosyayı kaybetmemek için kopyalarını oluşturun. Ayarlarınız silindiğinde Tools > Identities > Sağ Tık > Import ile bu dosyayı seçerek eski yetkilerinize sahip kimliğinizi yeniden oluşturabilirsiniz.

17 Mayıs 2014 tarihinden itibaren forumumuzda bulunmayan oyunların takımlarına özel kanal açılmamaktadır. Forumumuzda bulunan oyunları görmek için Oyunlar ve Platformlar (https://www.gamehonor.com/forumdisplay.php/17) bölümünü inceleyebilirsiniz.

3 Mayıs 2017 itibariyle odaların kapasitesi ve ses kalitesi aynı seviyeye yükseltilmiştir.

Scorpionn
07/10/2013, 19:10
slm 1 pvpde aktıf larak 8 arkads oynuyorz cln tack: OldStars ts3 nuzu uzun zamndr kulnıyoruz msafır odalarınız cok ıyı aama ergen doldu kufurler 5-1 yerde eger mumknse bı oda actrmak ıstıyorz
Clan:OLdSTARS
cln lıderı:ScorpioN
oyuncular Mortal :Chıef:parlement:muratbey:noıres:dedyrespec:dexter

Nighthawk
09/10/2013, 01:16
slm 1 pvpde aktıf larak 8 arkads oynuyorz cln tack: OldStars ts3 nuzu uzun zamndr kulnıyoruz msafır odalarınız cok ıyı aama ergen doldu kufurler 5-1 yerde eger mumknse bı oda actrmak ıstıyorz
Clan:OLdSTARS
cln lıderı:ScorpioN
oyuncular Mortal :Chıef:parlement:muratbey:noıres:dedyrespec:dexter

Kanal açıldı, key PM ile gönderildi.

Scorpionn
09/10/2013, 19:09
yardsımlarınız ıcın cok saolun saygılar

dgkn10
31/10/2013, 14:33
merhaba Knight Online oynamaktayız clanım yaklasık 18 kişidir birçok Pk videomuz bulunmakta videolarımızdan 1tanesınınde lınkını burda sıze kendımızı tanıtmak amacıyla verıcem clanımızda cocuk yoktur ve 2yıldır bırlıkte oldugum ınsanlardır tamamen dost clanıdır video link : http://www.youtube.com/watch?v=d5LWARD55AU ama clanımızın ismini MAN olarak degistirdik odamız ona göre acılırsa sevınırız

clan : MAN
lider : Black(DOGUKAN-MAN)
oyuncular : HevanNeverCRY , WhzKhafile , Black , RainOverMe , ByBakkal , SpeciaLFrousT , 1ManyaqPriesT VB..

Nighthawk
02/11/2013, 20:50
merhaba Knight Online oynamaktayız clanım yaklasık 18 kişidir birçok Pk videomuz bulunmakta videolarımızdan 1tanesınınde lınkını burda sıze kendımızı tanıtmak amacıyla verıcem clanımızda cocuk yoktur ve 2yıldır bırlıkte oldugum ınsanlardır tamamen dost clanıdır video link : http://www.youtube.com/watch?v=d5LWARD55AU ama clanımızın ismini MAN olarak degistirdik odamız ona göre acılırsa sevınırız

clan : MAN
lider : Black(DOGUKAN-MAN)
oyuncular : HevanNeverCRY , WhzKhafile , Black , RainOverMe , ByBakkal , SpeciaLFrousT , 1ManyaqPriesT VB..

Kanal açıldı privilege keyi PM yoluyla gönderdim.

replayfamily
04/12/2013, 23:47
BİZ TS3 ODA ACTIRMAK İSTİYORUZ TEAM ADI RepLay FamiLy buda face sayfamız https://www.facebook.com/pages/RepLay-FamiLy/383711455012102?ref=hl

Nighthawk
04/12/2013, 23:49
Sunucumuzda zaten replay family kanalı var :/

tutuketo
25/12/2013, 16:18
Bir odada ben istesem sizde yeni başladık şuan 8-10 kişiyiz usko (Knight Online US) ta exp kasmak için ts vardı patladı gitti 1 gün içinde

TypeR
15/01/2014, 16:04
Merhaba ;

Team Suspicious takımı için, team Speak oda acmak istiyoruz bunun nedeni skypedan memnun degiliz cünkü skype oyuncular için oldugu için bizde team speak geçmeye karar verdik.
Takım bilgisi ;

Takım adı : Team Suspicious
Takım Kaptanı : TypeR- ( BEN)7
Oyuncular: TypeR- / maydin / floydrose / Weltas- / Simita bilgi : Simita ile maydin standin için oynuyorlar yardım için onlarada tesekkur ederım.

kemalreyiz
22/02/2014, 20:04
Öncelikle Merhaba Team Speak 3 Adresinizde Kanal Açtırmak istiyoruz [Özel Kanal:Şifreli]
Adım Ali Kemal Yaş = 21

Clanımızın Adı : Lινє Iѕ Lιƒє (HectoR) Oda Adımız Böyle Olursa tşkkr ederiz
Clan lideri : ImJudgeHectoR
Clan 1. Asistanı : UsturaMURAT
Oyuncular : 8-9 kişi civarı. [Full Online] (Gece İş Dönüşü En Yoğun)

Server - PkDenince.BİZ

Face Sayfa Açılmamıştır Ancak Düşünülmektedir.
Beklemekteyiz...

Nighthawk
23/02/2014, 00:33
Öncelikle Merhaba Team Speak 3 Adresinizde Kanal Açtırmak istiyoruz [Özel Kanal:Şifreli]
Adım Ali Kemal Yaş = 21

Clanımızın Adı : Lινє Iѕ Lιƒє (HectoR) Oda Adımız Böyle Olursa tşkkr ederiz
Clan lideri : ImJudgeHectoR
Clan 1. Asistanı : UsturaMURAT

Server - PkDenince.BİZ

Beklemekteyiz...

Kanal adını normal latin karakterleriyle yazabilirseniz açabiliriz.

kemalreyiz
23/02/2014, 15:23
Oda Adı - Live Is Life

kemalreyiz
23/02/2014, 15:25
Ayrıyetten Benim Kendi Pcmde Deep Freeze var Her Sefrinde yetki Siliniyor gerektigi yerlerde tekrar istesem veyahut bu privalage key mi ne vardı onu girsek tekrar gelirmi o konudada yardmcı olrssanz tşkkr ederm.

Yeezer
23/02/2014, 15:34
Onu kapat öyle yap ardından hep uğraşmazsın

Nighthawk
23/02/2014, 15:37
Ayrıyetten Benim Kendi Pcmde Deep Freeze var Her Sefrinde yetki Siliniyor gerektigi yerlerde tekrar istesem veyahut bu privalage key mi ne vardı onu girsek tekrar gelirmi o konudada yardmcı olrssanz tşkkr ederm.

Hayır yetkiyi sadece 1 kez verebiliriz, kaybetmemeniz lazım.

kemalreyiz
23/02/2014, 15:42
Peki Sadece 2 Kişiye Verseni Clan Lideri Ve Asistanı ?

Izay
25/02/2014, 00:24
MiRe odamız kapanmış tekrar açarmısınız? MaZBuT nikim Dota2 oynuyoruz

Izay
27/03/2014, 13:00
Özel oda açtırmak istiyorum. Dota2 oynuyoruz. Fun ağırlıkta açtığımız için (ileride takım çıkaracak şekilde) henüz bir web sitemiz yada gurubumuz yok. Klan listem 6890 ve devam ediyor. Midgard Revengers loncamızın ismi. Mi'Re kısaltma şeklinde açılırsa sevinirim.

tncy38
28/03/2014, 02:49
knight online pvp oynuyoruz 10 - 15 kisi oluyoruz genelde clan ismi NietzschéPrøsé

Yeezer
28/03/2014, 03:17
knight online pvp oynuyoruz 10 - 15 kisi oluyoruz genelde clan ismi NietzschéPrøsé

Kardes ben uyarımı yapayım latin harfleri tercih edip öyle bir oda ismi isteyin.

Ratz
28/03/2014, 07:49
Kardes ben uyarımı yapayım latin harfleri tercih edip öyle bir oda ismi isteyin.

+1:)

Aerogel
25/04/2014, 21:53
Merhabalar, WoW'daki guildimiz için oda açtırmak istiyoruz. Guildin adı ''Hysterical Literature'' . Aktif olarak 10 kişiyiz, sayımızı artırmayı planlıyoruz ve oyuncuların çoğu Skype kullanmadığı için Ts3 açtırma ihtiyacı duyduk. Yeterli üye sayısına ulaşana kadar Ts serverınızı mümkünse kullanmak istiyoruz.

Guild'te sorumlu benim, kısaltma olarak HLS1'i kullanıyoruz.

PVE ve PVP yapan guildimiz wow armory linki ; http://eu.battle.net/wow/en/guild/burning-legion/Hysterical_Literature/?character=aerogel

İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Edit; yazım hatası

Nighthawk
25/04/2014, 23:00
Merhabalar, WoW'daki guildimiz için oda açtırmak istiyoruz. Guildin adı ''Hysterical Literature'' . Aktif olarak 10 kişiyiz, sayımızı artırmayı planlıyoruz ve oyuncuların çoğu Skype kullanmadığı için Ts3 açtırma ihtiyacı duyduk. Yeterli üye sayısına ulaşana kadar Ts serverınızı mümkünse kullanmak istiyoruz.

Guild'te sorumlu benim, kısaltma olarak HLS1'i kullanıyoruz.

PVE ve PVP yapan guildimiz wow armory linki ; http://eu.battle.net/wow/en/guild/burning-legion/Hysterical_Literature/?character=aerogel

İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Edit; yazım hatası

Key gönderildi.

Aerogel
25/04/2014, 23:17
Key gönderildi.

Teşekkürler.

Absence
04/05/2014, 12:40
Merhaba, aktif olarak arkadaşlarımla Aion oynuyoruz. Massive Online Multiplayer game.. Instanceler ve pvp için mümkünse 15 kişilik bir oda açtırmak istiyorum. Teşekkürler.
Legion: Godspeed
Kişi Sayısı: 10-15
Oyun: Aion
Brigade General: Absence

Nighthawk
04/05/2014, 13:40
Merhaba, aktif olarak arkadaşlarımla Aion oynuyoruz. Massive Online Multiplayer game.. Instanceler ve pvp için mümkünse 15 kişilik bir oda açtırmak istiyorum. Teşekkürler.
Legion: Godspeed
Kişi Sayısı: 10-15
Oyun: Aion
Brigade General: Absence

En fazla 10 kişilik oda açıyoruz.

Absence
05/05/2014, 01:48
Teşekkür ederim hızlı cevap için. Kamar Battlefield dungeon 12 kişi eğer mümkünse 12 lütfen, olamıyorsa 10 kişiyi açabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Nighthawk
05/05/2014, 02:09
Teşekkür ederim hızlı cevap için. Kamar Battlefield dungeon 12 kişi eğer mümkünse 12 lütfen, olamıyorsa 10 kişiyi açabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Keyinizi özel mesaj ile gönderdim.

haciibo
09/05/2014, 16:14
mrblar usko knight online oynuyoruz team olarak 8 9 kişiyiz. tsniizi kullanıyoruz fakat şifresiz kanallarda dalga geçmek için giren cok oluyor kendimize oca actırmak istiyoruz.
Clan Adı: OldAdr
Oyuncular PrensPrensesixD militaryrasmus gvn nerogyaclo ahmetreis SeYMeN MrsCandy

Nighthawk
09/05/2014, 17:35
mrblar usko knight online oynuyoruz team olarak 8 9 kişiyiz. tsniizi kullanıyoruz fakat şifresiz kanallarda dalga geçmek için giren cok oluyor kendimize oca actırmak istiyoruz.
Clan Adı: OldAdr
Oyuncular PrensPrensesixD militaryrasmus gvn nerogyaclo ahmetreis SeYMeN MrsCandy

Key gönderildi.

bysoul
13/05/2014, 21:00
Selamun Aleykum İyi Çalışmalar Dilerim oda açtırmak istiyoruz bilgilerimiz :
Knight Online Usko ve Pvp Oynuyoruz Piana'da

Clan Adı: ImJudgeHectoR
Clan Üyeleri : HectoR,ImParis,SirOZDEMIR,ImHera,ImMortingenSchtre ize,ImZenonFIRE,ImViseLe (7-9 kişiyiz değişmekte)
Clan Başkanı : HectoR

bysoul
14/05/2014, 20:15
cevap beklemekteyiz. Ts3 için.

Lepric0n
30/05/2014, 20:02
8-10 kişilik bir ekibimiz var World of Warcraft oynuyoruz bir tanede biz oda istesek açar mısınız acaba ?

Nighthawk
31/05/2014, 22:16
8-10 kişilik bir ekibimiz var World of Warcraft oynuyoruz bir tanede biz oda istesek açar mısınız acaba ?

Guildinizin Armory linkini gönderebilir misiniz?

takefamily
02/06/2014, 23:31
selamun aleyküm
knight online oynıyoruz 5-6 kişilik bir ekibimiz var
tsnizden memnunuz fakat şifresiz kanallar şebeklerle dolu bu yüzden bir oda açtırmak istiyoruz
yardımcı olurmusunuz

Nighthawk
03/06/2014, 00:08
selamun aleyküm
knight online oynıyoruz 5-6 kişilik bir ekibimiz var
tsnizden memnunuz fakat şifresiz kanallar şebeklerle dolu bu yüzden bir oda açtırmak istiyoruz
yardımcı olurmusunuz

İlk mesajda yazdığı üzere artık Knight Online oyuncuları için kanal açmıyoruz ne yazık ki.

KONYALIYOBAZ
03/06/2014, 01:07
İlk mesajda yazdığı üzere artık Knight Online oyuncuları için kanal açmıyoruz ne yazık ki.

Sadece meraktan soruyorum, Dota oynuyoruz diyip knight oynasalar ne olacak :dd

takefamily
03/06/2014, 10:05
cso sayılıyormu peki nexon :D

hohmlec
17/06/2014, 12:45
Merhaba,

Dota 2 oynuyoruz ve bunun için oda açtırmak istiyoruz.5 kişiyiz.
Klanımızın ismi Impure In Us
Oyuncular: hohmlec , antiq , Jodol , what the puck , Haxgar

haciibo
25/06/2014, 19:53
mrb
ts 3 sunucunuzda oda açtırmıştık oldadr odayı bizden cok ehrkes kullanıyor bana verilen yetkide alınmış sanırım yardımcı olursanız sevinirim

Nighthawk
25/06/2014, 21:43
mrb
ts 3 sunucunuzda oda açtırmıştık oldadr odayı bizden cok ehrkes kullanıyor bana verilen yetkide alınmış sanırım yardımcı olursanız sevinirim

Verilen yetki alınmaz. Yetkinin bulunduğu Teamspeak kimliğinizi kaybettiyseniz siz kaybetmişsinizdir.

haciibo
27/06/2014, 12:13
bu bilgisayrdan giriyorum hiç bi ayarı değiştrimedım sadece net değişti ondan olabılr belkı bi bakarsanız sevirim odayı biz actırdık biz giremyıoruz millet şifreyi ögrenmıs odaya girip küf ediyolar cıkıyolar

Nighthawk
28/06/2014, 13:50
bu bilgisayrdan giriyorum hiç bi ayarı değiştrimedım sadece net değişti ondan olabılr belkı bi bakarsanız sevirim odayı biz actırdık biz giremyıoruz millet şifreyi ögrenmıs odaya girip küf ediyolar cıkıyolar

Yeni key gönderdim, kaybetmemeye dikkat edin lütfen.

Settings > Identities'ten teamspeak kimliğinizi yedekleyebilirsiniz.

LazraiL
28/06/2014, 23:46
Oyun: BF 3
Clan: Makineciler
Oyuncular: Luckbullshiter , Mactuc , ahcahc1

kemalreyiz
30/06/2014, 11:03
live is life odasını açtırmıştık hocam bundan 4 5 ay once suan elimizdeki yetkimizi format atarken kaybettik tekrar key alma şansımız var mı bir de bildiginiz gibi 4 5 ay kardeşce geçirdik gece olsun sabah olsun odamızda hep pk larımız oldu tek isteğimiz bu seferki yetkide kanal yöneticiliği almak sadece kendi odamızı görsel açıdan renklendirmek amaçlı okuduğunuz için teşekkür ederim sagolun.

napstar
30/06/2014, 12:30
Oyun: Dota 2
Takım: United Kingdom
Üye Sayısı: 6

Key pls :(

Nighthawk
30/06/2014, 21:53
Oyun: BF 3
Clan: Makineciler
Oyuncular: Luckbullshiter , Mactuc , ahcahc1

Key gönderildi.

live is life odasını açtırmıştık hocam bundan 4 5 ay once suan elimizdeki yetkimizi format atarken kaybettik tekrar key alma şansımız var mı bir de bildiginiz gibi 4 5 ay kardeşce geçirdik gece olsun sabah olsun odamızda hep pk larımız oldu tek isteğimiz bu seferki yetkide kanal yöneticiliği almak sadece kendi odamızı görsel açıdan renklendirmek amaçlı okuduğunuz için teşekkür ederim sagolun.

Görsel açıdan renklendirmeye izin vermiyoruz. Operatörlük için özel mesaj gönderildi.

Oyun: Dota 2
Takım: United Kingdom
Üye Sayısı: 6

Key pls :(

Key gönderildi.

arjenrobbenn
10/07/2014, 03:22
Key gönderildi.

Key gönderildi.

Oyun: Knight Online PVP
Takım: LALELER
Üye sayısı : 7+ (değişiyor 15-20 gibi)

key yollarmısınız?

frkn28
17/07/2014, 02:56
bende ts3ünüzde 1.5yıla yakındır takılıyorum fakat odam silinmiş 4 5 kişi olmak üzere pvp oynuyoruz oda ismi LegendsNeverDie olarak açabilirmisiniz ? tsde ismim FurkanÖzcan

kurtarici1
11/08/2014, 01:37
Selamun Aleykum

Biz ETS2 Multiplayer'de bir şirket takımıyız, bunun için ts sunucunuzda oda açtırmak istiyoruz.

Takım Adı : [K-TR] Comparation
Takım Kaptanı : Isillion (BEN)
Oyuncular: Isillion / Diesel / soneralper / DHAykut / MuratTURKEY /

Nighthawk
11/08/2014, 01:44
Olumlu cevap almayan başvurular ilk mesajı tekrar okusun lütfen.

kurtarici1
11/08/2014, 01:49
Olumlu cevap almayan başvurular ilk mesajı tekrar okusun lütfen.

Benim yazdıgımda ne hata var anlamadım ki, neresi hatalı söylerseniz ? baktım ilk mesajınıza herşey sorunsuz gözüküyor bende.

Nighthawk
11/08/2014, 01:51
Benim yazdıgımda ne hata var anlamadım ki, neresi hatalı söylerseniz ? baktım ilk mesajınıza herşey sorunsuz gözüküyor bende.

ETS2 forumumuzda bulunan bir oyunun bilmediğim bir kısaltması mı?

kurtarici1
11/08/2014, 01:52
ETS2 forumumuzda bulunan bir oyunun bilmediğim bir kısaltması mı?

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer - Steam üzerinden oynanan bir oyun. Formunuzda Steam var ?

Nighthawk
11/08/2014, 01:55
Euro Truck Simulator 2 Multiplayer - Steam üzerinden oynanan bir oyun. Formunuzda Steam var ?

Forumumuzda bulunan oyun ile forumu bulunan bir platformda bulunan her oyun arasındaki farkı anlamak çok zor olmasa gerek. Steam'de 3556 tane oyun var.

kurtarici1
11/08/2014, 01:57
Forumumuzda bulunan oyun ile forumu bulunan bir platformda bulunan her oyun arasındaki farkı anlamak çok zor olmasa gerek. Steam'de 3556 tane oyun var.

Neyse tamam boşverin, ben Steamı gördüğüm için yorumladım. Kusura bakmayın.

lovestory
17/08/2014, 02:57
Selamun Aleykum
Sifreli Bir Kanal istiyoruzda Yardimci Olursan Seviniriz Tesekkurler.

CLan Adi: Horse Thieves
Oyuncular: LoveStory, BMW525, AFYQK, DOX, SeviyorumSeni
Leader: LoveStory

darkness24
31/08/2014, 23:44
Selamun aleyküm dota2 oynuyoruz ts3 ünüzden memnunuz fakat şifresiz kanallarda rahatsız ediliyoruz ve 5 kişi limiti yetmiyor bunun için özel şifreli kanal açtırmak istiyoruz .

Takım başkanı : KhaaL ( Emir )

Takım üyeleri : Guanyador (Taner) VcL ( Dogukan ) Liza ( Alican) Eskapianss ( Şamil ) Ericha ( Kemal )

Nighthawk
01/09/2014, 01:30
Selamun Aleykum
Sifreli Bir Kanal istiyoruzda Yardimci Olursan Seviniriz Tesekkurler.

CLan Adi: Horse Thieves
Oyuncular: LoveStory, BMW525, AFYQK, DOX, SeviyorumSeni
Leader: LoveStory

Lütfen ilk mesajı okuyup daha fazla bilgi verin.

Selamun aleyküm dota2 oynuyoruz ts3 ünüzden memnunuz fakat şifresiz kanallarda rahatsız ediliyoruz ve 5 kişi limiti yetmiyor bunun için özel şifreli kanal açtırmak istiyoruz .

Takım başkanı : KhaaL ( Emir )

Takım üyeleri : Guanyador (Taner) VcL ( Dogukan ) Liza ( Alican) Eskapianss ( Şamil ) Ericha ( Kemal )

Steam profilleriniz linklerini atar mısınız? 2 tane atsanız yeterli.

darkness24
01/09/2014, 15:21
alın bu benım linkim http://steamcommunity.com/profiles/76561198093498797/ buda diger arkadasın linki http://steamcommunity.com/id/GaIlifrey/

Nighthawk
01/09/2014, 20:13
alın bu benım linkim http://steamcommunity.com/profiles/76561198093498797/ buda diger arkadasın linki http://steamcommunity.com/id/GaIlifrey/

Bu hesapların size ait olduğunu doğrulayamadım. Ne gerçek isimler ne de nickler tutuyor. Lütfen Steam Bağlantısı (https://www.gamehonor.com/showthread.php/12969-Steam-Ba%C4%9Flant%C4%B1s%C4%B1) yaparak tekrar başvurun.

takefamily
01/09/2014, 20:19
Bu hesapların size ait olduğunu doğrulayamadım. Ne gerçek isimler ne de nickler tutuyor. Lütfen Steam Bağlantısı (https://www.gamehonor.com/showthread.php/12969-Steam-Ba%C4%9Flant%C4%B1s%C4%B1) yaparak tekrar başvurun.

tc kimlikno temiz belgesi veya sabıka kaydı istermisiniz?

Nighthawk
01/09/2014, 20:26
tc kimlikno temiz belgesi veya sabıka kaydı istermisiniz?

"Aslında Knight oynuyoduk Dota oynuyoruz dedik kandıramadık". Tüh çok üzüldük.

takefamily
01/09/2014, 20:28
"Aslında Knight oynuyoduk Dota oynuyoruz dedik kandıramadık". Tüh çok üzüldük.

valla kardeşim tek bir oynadığımız yok cso dota lol knight alayını oynuyoruz daha fazla çirkinleşmeden muhabbeti burada bitirelim sizin açınızdan daha iyi olacağını düşünüyorum kolay gelmesin

napstar
01/09/2014, 22:59
valla kardeşim tek bir oynadığımız yok cso dota lol knight alayını oynuyoruz daha fazla çirkinleşmeden muhabbeti burada bitirelim sizin açınızdan daha iyi olacağını düşünüyorum kolay gelmesin

ZHUAHAHAHAHA

KEREEEEEEEEEEEM
01/09/2014, 23:34

EHUEEHUEHHEUEUE

preator
01/09/2014, 23:56
görmemişin bi ts 3 severı olmus bırak abi millet ne istiosa oynasın sonucta ko nunda kac bin ödüllü turnuvası oluyor espor sonucta

yeterince kural yokmus gibi burada da milleti darlıyorsun

Nighthawk
02/09/2014, 00:18
görmemişin bi ts 3 severı olmus bırak abi millet ne istiosa oynasın sonucta ko nunda kac bin ödüllü turnuvası oluyor espor sonucta

yeterince kural yokmus gibi burada da milleti darlıyorsun

Darlanmak istemeyen 10 slotlu oda için 50 doları versin kendi kiralasın sunucusunu. GameHonor'a beleşe oda açtırmak için kaydolmamış, gerçekten sitedeki oyunlarla ilgilenen varsa bu masrafı biz karşılayıp oda açıyoruz, hem de darlamadan.

preator
02/09/2014, 00:55
Darlanmak istemeyen 10 slotlu oda için 50 doları versin kendi kiralasın sunucusunu. GameHonor'a beleşe oda açtırmak için kaydolmamış, gerçekten sitedeki oyunlarla ilgilenen varsa bu masrafı biz karşılayıp oda açıyoruz, hem de darlamadan.

http://www.climbhost.com/team-speak-3/

ben cok anlamam ama burada 30 kişi aylık 10 tl demiş

bizde arada ts nizi kullanıyoruz. Emeğiniz paranız var ona da bişey demiyorum.
Lakin bunu da kullanan pc oyunu sevenler forumdakilere öncelik verirsin. Forum oyunları bu kapasiteyi doldurur vermezsin fakat eğer kapasite bosta duruyor sistemi de kötü etkilemiyorsa bence vermemen için bir sebep yok.. Önceden veriyormussun şimdi vermiyorsun belki birşey olmuştur bilmiyorum ama gördüklerimden çıkardığım bu

Nighthawk
02/09/2014, 11:58
http://www.climbhost.com/team-speak-3/

ben cok anlamam ama burada 30 kişi aylık 10 tl demiş

bizde arada ts nizi kullanıyoruz. Emeğiniz paranız var ona da bişey demiyorum.
Lakin bunu da kullanan pc oyunu sevenler forumdakilere öncelik verirsin. Forum oyunları bu kapasiteyi doldurur vermezsin fakat eğer kapasite bosta duruyor sistemi de kötü etkilemiyorsa bence vermemen için bir sebep yok.. Önceden veriyormussun şimdi vermiyorsun belki birşey olmuştur bilmiyorum ama gördüklerimden çıkardığım bu

Biz gidip 512 slotluk sunucu kiralamıyoruz, kendimiz host ediyoruz. 512 bizim kapasitemiz değil, programın sağladığı maksimum sayı olduğu için öyle yazıyor. Maliyetimiz trafiğe bağlı. Özel oda açmanın doğrudan maliyeti var. İstersen sana 100 kişilik oda açalım şu anki kadar kullan bir şey değişmez. Ama düzenli oynayan 10 kişilik KO takımının çok ciddi maliyeti var.

Yani "görmemişin bi ts 3 severı olmus bırak abi millet ne istiosa oynasın" ile "Emeğiniz paranız var ona da bişey demiyorum" sözlerin arasında bir tezat var. Evet parasını biz ödüyoruz ve maliyeti ödeyebileceğimiz seviyede tutmak için kural koymak hakkımız. Buna kızmak, eleştirmek sizin hakkınız mı, tekrar düşünmeniz lazım.

hohmlec
02/09/2014, 12:31
NH bizim kullandığımız ımpure in us adlı odayı kapatırmısın kullanmıyoruz. Bosuna açık durmasın

haciibo
09/09/2014, 21:52
meraba
knight pvp de clan için ts oda actırmak istiyoruz
clan adı OldExotic 8 9 kişyiz zaten hergun tsnizi kullanıyoruz ama serbest kanallar bazen yetmıyor
şimdiden teşekkurler

Lexsarko
10/09/2014, 15:50
Forumumuzda bulunmayan oyunların takımlarına özel kanal açılmamaktadır.

Mert06
10/09/2014, 16:14
Merhabalar İnsanity Clanı Lideriyim Tsnizi 1 Yıldır Kullanıyoruz

Clan Lideri:Mert

Oyuncular:Anıl,Emir,Umut,Ümit,Sefa,Çağatay,Alp,Oka n,Emre,Selim

Sayfamız: https://www.facebook.com/pages/Insanity-Ailesi/501087733348130

Lexsarko
10/09/2014, 16:43
Forumumuzda bulunmayan oyunların takımlarına özel kanal açılmamaktadır. Knight Online da bunlardan biri.

Forumumuzda bulunan oyunları görmek için Oyunlar ve Platformlar (https://www.gamehonor.com/forumdisplay.php/17) bölümünü inceleyebilirsiniz.

haciibo
10/09/2014, 22:09
LoL ve counter için oda actırmak istiyoruz 5 6 kişiyiz oldexotic

Yeezer
10/09/2014, 22:13
LoL ve counter için oda actırmak istiyoruz 5 6 kişiyiz oldexotic
Bu sefer de "LoL'den alak da nayt akarız kanka" gibi olmuş :/

Woolridge
21/10/2014, 15:19
5 arkadaş dota oynuyoruz, joindotada starladderda falan takılıyoruz. Maçlarda ts kullanmak istiyoruz. Daha ne yazsam bilemedim :D

takım adı : QmD

bu da linky: http://www.joindota.com/en/edb/team/6361-quenching-my-desire

preator
21/12/2014, 22:25
Dota 2 takımımız için özel kanal istiyoruz mümkünse eger

5 kişiyiz fakat 6 kişilik olması bizim için daha iyi olacaktır.

http://www.dotabuff.com/teams/2057601

takımımızın dotabuff linki

teşekkürler

preator
22/12/2014, 00:58
Aktif mi suan acaba error veriyor baglanmaya calısırken

n3ar
25/02/2015, 14:32
Merhabalar,

RisinG takımı için ts'nizde oda açtırmak istiyoruz
TS Oda adı : RisinG
Takım adı : RisinG
CS GO ve Dota oynuyoruz ve genelde 6-7 kişi olduğumuzdan özel kanal açarsanız sevinirim.

kkaan12
02/03/2015, 22:04
Merhabalar

TeamSpeak3 De Oda Actirmak İstiyoruz

Pvp Oynuyoruz Aktif Olarak 10 kisiyiz

Takım Adı : Freashwe
Takım Kaptani :KaanArda

jsuip
08/03/2015, 00:19
Merhabalar
csgo takımıyız tsnizde oda açtırmak istiyoruz
ODA ADI: tscsgo

teşekkürler

muamer094
26/04/2015, 22:56
leage of legend adlı oyunu oynuyoruz 5 kişiyiz ve takımız takımımızın adı NeverWalkAlone tsnizi uzun zamandır kullanıyoruz mumkunse 1 oda rica edıyoruz

Kavalyeri
23/05/2015, 15:26
7 yıldan uzun bir süredir dota oynadığım-turnuvalara katıldığım liseden tanıdığım 4-5 arkadaşımla dota 2 atmaktayız. Yaz mevsimi için ciddi bir şekilde dota 2 maçları atmayı düşünüyoruz. Bunun için ts nizde 1 adet oda rica ediyoruz. Takımımızın adı AFLBOYS
Nickler : embriyo_terk
LuckyLuke
Fastfrog
Computer(Easy)
_cx_

sacramentum
17/06/2015, 23:14
Adım Yaşar Furkan yaşım 18

Clanımızın Adı : Impossible Oda Adımız Böyle Olursa tşkkr ederiz
Clan lideri : ImpossibleVICTORY
Clan 1. Asistanı : ImpossibleLUTHOR

Server - bian-ko.net ( 2 gün sonra açılacak ve full online olacaz )

Beklemekteyiz...

8game8
30/06/2015, 21:27
merhaba lol-knight online - ve pvp oynayan 6 kişilk arkadaş grubuyuz yeri gelio 20 kişi oluyoz Clanımızn ismi KRC clan Lideri ArananADAM-SERDAR ts nizi uzun zamandır kullanıoz ztn ama rahatsız eden çok oluyo bize oda açmanızı rica ediyorz tşkler.

nuh101
08/07/2015, 16:13
Merhaba Biz Point Blank Oynuyoruz Ve Klanımıza bir kanal açtırmak istiyoruz
Klan: MatMazeL
Klan Başkanı: Mat`MzlMaster#.
Oyuncular: tetikci10 , Mat`MzlSlayer. , VurucuTims , Proexpro81 , capseer , InFlamese , Çakır42 , XeanKabadayı

MFT
08/07/2015, 17:59
Nickler efsaneymiş yalnız tırsmadım desem yalan olur

hohmlec
08/07/2015, 18:29
Merhaba Biz Point Blank Oynuyoruz Ve Klanımıza bir kanal açtırmak istiyoruz
Klan: MatMazeL
Klan Başkanı: Mat`MzlMaster#.
Oyuncular: tetikci10 , Mat`MzlSlayer. , VurucuTims , Proexpro81 , capseer , InFlamese , Çakır42 , XeanKabadayı
Forumda pointblank oyunu olmadığı için odaniz açılmayacak

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Sprivia
31/07/2015, 20:22
Merhaba

Teamspeakte oda açtırmak istiyoruz.

Takım adı:Yandın gaming
ts kanal adı:yandın
Üye sayımız 6, ama siz 10 kişilik açabilirseniz çok daha iyi olur. Her akşam 7-8 saat tsnizdeyiz fakat mecbur publiclerde takılıyoruz. Dota2 oynuyoruz. Train atarken veya jd,sl maçlarında milletin kanala dalması biraz canımızı sıkıyor. Kanalımızı açarsanız seviniriz.

KONYALIYOBAZ
01/08/2015, 21:57
Merhaba

Oda açtırmak istiyorum.

Kanalı genelde Dota 2 oynarken kullanacağız.
Takım adı: Samurais in Straw Hats
Üye sayımız: 5 (10 kişilik açarsanız iyi olur)

haciibo
20/08/2015, 23:35
merhaba
ts sunucunuzda odamız var ve yetkısı ben de idi knight online private serverlerde teamız oldadr odası bizimdi ve pc e format attıgım için heralde yetkı gitmiş kanalın şifrsini falan değiştremıyorum yardımcı olrusanız sevinirim
olmazsa yenı bı oda acmanızı rica ediyorm teşekuurler .
yeni ismi AdReNaLiNe olrusa sevinirim

Nighthawk
22/08/2015, 00:21
mrb

Yeni key gönderdim, kaybetmemeye dikkat edin lütfen.

Settings > Identities'ten teamspeak kimliğinizi yedekleyebilirsiniz.

merhaba
ts sunucunuzda odamız var ve yetkısı ben de idi knight online private serverlerde teamız oldadr odası bizimdi ve pc e format attıgım için heralde yetkı gitmiş kanalın şifrsini falan değiştremıyorum yardımcı olrusanız sevinirim
olmazsa yenı bı oda acmanızı rica ediyorm teşekuurler .
yeni ismi AdReNaLiNe olrusa sevinirim

Artık KO için oda açmıyoruz. Eskilere verileni geri almamak adına dokunmadık. Ancak yukarıda alıntıladığım sorumsuzluğunuz sebebiyle kanalınızı yeniden açmayacağız.

mrkarpuz
16/10/2015, 02:18
Merhaba;

Yaklaşık 3 senedir gamehonor tsni kullanmaktayız fakat pc değişikli sebebiyle yetkilerimiz gitti ADRENALİNE klanı olarak tekrardan oda actırmak istiyoruz

Takım adı:AdReNaLiNe [AdR]-[Oldadr]
Takım Kaptanı:[MrKaRPuZ]
Oyuncular: MrKarpuz/Bisevac/milataryrasmus/unforgiven/SHiRu/SimplePlan/Mrserdar/Mrkavun/kissofbarmen/ecdad

https://www.youtube.com/watch?v=AopM6YWj1PY

İlgilenirseniz cok mutlu oluruz..

Utkuhan
11/11/2015, 22:40
ts3 sunucusunda odamız var ama kimsede yetki yok yetki almak için burdanmı yazıyoruz ODA : Live İs Life İSİM : Švìtãñ않ãßøTãJ - Utku

preator
25/01/2016, 19:01
preator kanalında yeniden yetki almak istiyorum

ebenezer
25/01/2016, 20:44
Artık KO için oda açmıyoruz. Eskilere verileni geri almamak adına dokunmadık. Ancak yukarıda alıntıladığım sorumsuzluğunuz sebebiyle kanalınızı yeniden açmayacağız.

Knight geri dönüyor ama, olmamı hala?

kemalreyiz
14/05/2016, 16:47
Live Is Life Odasının sahibiyim.
Kanıt Link : Oda açtırma postum. (https://www.gamehonor.com/showthread.php/18254-TeamSpeak-3-Oda-A%C3%A7t%C4%B1rma/page2?p=226146&viewfull=1#post226146)
Kanıt Keyi : Y79oqqJMosLXAQpmRWs9l5T3fCrN3A8uav2+Le9L (en son verdiğiniz key)
adlı mesajımla 2014 te açmak için mesaj atmıştım tekrar kullanmak istiyoruz ancak şifresini baya kişi bildiği için tekrar kendi yönetimimizle odamızda bulunmak istiyoruz.
Ts3 Adım: BySouL ' [GlobalDesign] -STAFF
Şimdiden teşekkür eder hayırlı forumlar dilerim. @Nighthawk

Edit.

Quadir17
28/05/2016, 00:59
Selamlar Gamehonor ailesine :) yaklaşık 1 senedir ts3 de serbest kanallarda vakit harcıyoruz ama fazlasıyla rahatsızlık veren arkadaşlar mevcut. Bu yüzden bir oda açtırmak istiyoruz. DotA 2 oynuyoruz 4 kişiyiz. en az 2 akşamda bir toplanıp bir iki el atıyoruz. video ve ya clan linki malesef yok fakat http://steamcommunity.com/id/Quadir17/ steam linkinden ulaşarak takım olarak neler yaptığımıza bakabilirsiniz. Artık bizede ayrı bi oda ayırırsanız seviniriz :) Eğer kabul ederseniz oda isteğini oda adı "VictoriouS" ..
İyi çalışmalar.. :)

Zwei
07/06/2016, 16:51
Merhabalar , ben dota oynayan ve gamehonor serbest kanallarında sürekli takılan arkadaşlarım için bir oda açtırmak istiyorum. Dota ya yeni başladılar. Ben bayağıdır oynuyorum ve bizim ekibimize özel zaten bir kanal var fakat bu arkadaşlarım benim takımımla ortak arkadaş değiller tanışmıyorlar. Genelde 3-5 kişi oynuyorlar. Ben sincap zaten sürekli gamehonor yandın kanalındayım. Biz olmadıkça arkadaşlarıma veriyoruz odayı fakat biz onlardan daha aktifiz genelde burdayız. Sizin için sıkıntı olmayacaksa "Kekolar" adlı bi kanal açabilir misiniz onlar için ? Konuşmak isterseniz teamspeak yandın kanalındayım her zaman online'ım.

Nurlan
07/06/2017, 11:49
Selam.Biz arkadaslarla warface oynuyoruz.Simdiye kadar serbest kanallarda oynadk ama kufur edenlerin sayi cok.Lutfen bize ozel kanal aca bilirmisiniz.
Takim adi ODLAR_YURDU
Takim kaptani Ceyhun
Oyuncular Ceyhun/ Nurlan/ Rahim/ Nicat

betatom
09/06/2017, 18:30
Merhaba,

CS:GO Takımımız için oda açtırmak istiyoruz. 5-6 Kişiyiz.
Klan Adı: AyyıldızTeam 5-6 Kişiyiz.

betatom
01/08/2017, 17:42
Ayyıldızteam odasında BETATOM ve Küntogdı Adlı kullanıcılara Kanal Yöneticisi verebilir misiniz?

Nighthawk
01/08/2017, 19:28
Ayyıldızteam odasında BETATOM ve Küntogdı Adlı kullanıcılara Kanal Yöneticisi verebilir misiniz?

Talep ile acilan odalarda yalnizca kanal operatoru yetkisi verilmektedir.

betatom
01/08/2017, 22:25
Peki teşekkürler Peki yazdığım kullanıcıya da Kanal Operatörü yetkisini verseniz? Ben yokken şifreyi bulan oluyormuşta şifreyi değiştirmek için falan?

rapidytiera
20/05/2018, 16:20
Merhaba
Team GoldenBoys (lol) takımı için teamspeak oda açtırmak istiyoruz,discorddan memnun değiliz teamspeaka geçme kararı aldık
Takım Adı : GoldenBoys
Takım Kaptanı : Tiera
Oyuncular : Tiera , Azelya , MrAytkn, Hakan xL

rapidytiera
23/05/2018, 23:59
Merhaba
Team GoldenBoys (lol) takımı için teamspeak oda açtırmak istiyoruz,discorddan memnun değiliz teamspeaka geçme kararı aldık
Takım Adı : GoldenBoys
Takım Kaptanı : Tiera
Oyuncular : Tiera , Azelya , MrAytkn, Hakan xL