PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teamweaver hakkında bir kaç soru:

Owyeah
29/06/2013, 14:17
Bu programın ne işe yaradığını biliyorum fakat bazı sorularım var:

1- Bende iki laptop var. Biri Monster. Canavar bildiğin. Diğeri de 2000 tl lik bişey (Sony). Ben genelde sony'i ofiste bırakıyorum iş işleri (!) ondan hallediyorum. Monster zaten ağır baya evde duruyor, oyun felan ondan işte. Şimdi işyerinde erişim engeli var. Film, oyun vs inderemiyorsunuz. Steam'a bağlanmıyor, torrenter çalışmıyor. Ben bunların bir kısmını bir şekilde kırdım. Geriye en büyük ve biricik amacım olan işyerinden dota oynayabilmek kaldı :D

Bu program sayesinde işyerinden evdeki bilgisayara bağlanarak steam açabileceğim çok yüksek ihtimalle. Şimdi sizce hangi bilgisayar evde hangisi işyerinde olmalı? Başka bir forumda sordum millet birbirine girdi. Kimi Monster işyerinde olmalı onun sistemi önemli derken kimileri monster evde durmalı sonuçta ona bağlan gibi şeyler yazdılar.

Sizce hangisi yanımda olmalı tam performans için?

2-) Hangi bilgisayarın kotasından gidecek downloadlar. İkisinden de mi yoksa birinden mi?

Hex
29/06/2013, 14:37
downloadları hangi bilgisayara yaparsan ondan gidecek kota, teamwiewerda sistemden çok internet hızı önemlidir.

Owyeah
29/06/2013, 15:01
downloadları hangi bilgisayara yaparsan ondan gidecek kota, teamwiewerda sistemden çok internet hızı önemlidir.

50mbit işyerindeki net. Downloadlarda sn de 7-9 mb arasında indiriyor. Yeterli mi :D

Hex
29/06/2013, 15:10
Onu bilemeyeceğim denemen lazım. :)

KONYALIYOBAZ
29/06/2013, 15:17
Team viewer ile akıcı oyun oynayamazsın. Saniyede 6 kare gönderebilen bir program ile nasıl oyun oynayabilirsin ki :o_o: Splashtop var onu dene olmadı windows'un kendi uzak masaüstü bağlantısı aracını denersin.

bordomavi
29/06/2013, 15:38
teamwieverla oyun oynaman imkansız

bordomavi
29/06/2013, 15:43
teamwieverla oyun oynaman imkansız