PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turnuva biletleri hediyeleri

Hex
29/06/2013, 14:40
Dota 2 turnuvalarını izlemek için alınan biletlerin bazılarında hediyeler veriliyor, bunları öğrenebileceğimiz site varmı veya burada paylaşabilirmisiniz ?

akin
29/06/2013, 14:42
evet bunu bende çok merak ediyorum.compendiumdan sonra en çok hediye veren hangisidir onada üye olalım ??

Raichoxunrefleksleri
29/06/2013, 14:44
Üzerinde yazıyor? Sonra Türkiye niye gelişmiyor diyorlar, mousela üzerine gelip bakmaktan aciziz.

Hex
29/06/2013, 14:53
Üzerinde yazıyor? Sonra Türkiye niye gelişmiyor diyorlar, mousela üzerine gelip bakmaktan aciziz.

Karşında kim olduğunu bilmeden yazmak kolay tabi, klavye trolleri. Düzgün yazamıyorsanız yardımcı olmaya çalışmayın.

Raichoxunrefleksleri
29/06/2013, 15:53
Karşında kim olduğunu bilmeden yazmak kolay tabi, klavye trolleri. Düzgün yazamıyorsanız yardımcı olmaya çalışmayın.

Klavye trollüğüyle ne alakası var? Shop'tan tournaments bölümünü seçip hediye veren turnuvalara bakmak çok mu zor geldi?

akin
29/06/2013, 16:09
kardeş ben gün boyunca araştıra araştıra bakıyorum dota2 olaylarına fakat biçok şeyi göremiyorum.senin gözün alışmıştır belki veya sen daha zekisindir belki,olabilir...arayıp bulamadığım şeyi soruyorum ben burda

akin
29/06/2013, 16:15
ingilizce açıklamalar var ama ingilizce bilmiyorum pek. bilen varmı yeşil dergiden sonra en çok envanter hediyesi veren turnuva hangisi.katılalım ??

KONYALIYOBAZ
29/06/2013, 16:37
Klavye trollüğüyle ne alakası var? Shop'tan tournaments bölümünü seçip hediye veren turnuvalara bakmak çok mu zor geldi?

Sus köpek karşında kim var senin biliyor musun???

akin
29/06/2013, 17:08
locamızda bu uslupda olacaksa yandık.neden bukadar gerginsiniz,yaşınız küçük belkide

Nighthawk
29/06/2013, 19:28
1. Ar-Phàrazôn yardımsever davranmamış olabilir ama sonuçta hakaret değil.
2. Latyosunki şaka.
3. Kimseye çocuk demiyorum ama yaş konusunda düşüncem şu; ben şu anki oyuncu yaş ortalamasından 10 yaş büyüğüm belki de, ve bunun normal olduğunu düşünüyor ona göre davranıyorum, her şeyi ciddiye almıyorum. Siz de almamalısınız.
4. 10 yıldır çeşit çeşit internet forumunda takılmışımdır, bir şeyi kendisi aramak yerine konu açıp soranlara ters cevap veren her zaman olur. Üstelik cevabı bile vermeden git ara bul derler. Burda en azından cevap verilmiş ondan sonra laf edilmiş. Cevap, biletlerin üzerinde yazıyor. İngilizce sorun Türkçe yazan yer yok mu diyorsanız, hayır yok.