PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : The International 2013

bordomavi
06/07/2013, 12:47
Beyler bu international 2013 biletini nerden alıyorlar bilen var mı ?

Gray Fox
06/07/2013, 12:52
Eger 5257 bunu soruyorsan tam hatirlamiyorum ama 1-2 ay once store a koymuslardi sinirli sayida.

LazyHero
06/07/2013, 13:00
Ciktiginda 2-3 saat icinde hepsi temizlenmisti ayrica 50 dolardi sanirsam suan cok rahat 150 dolardan satiliyor.Dota2loungedan paypalla veya webmoney ile 150-200 dolar arasi bi fiyata alirsin

ViktorReznov
06/07/2013, 13:19
Amerikaya gitme fiyatının yanında bedava sayılır aslında :)

Krizalid
06/07/2013, 13:34
Olm bu turnuva neden yine YO finallerine denk geliyor ya yemin ederim üç TI'ın hiçbirini izleyemedim doğru düzgün :D :D

MickThomson
06/07/2013, 13:40
kardeş oyundan bedavaya izleyebileceksin paralı olmayacak sanırım.
o biletler amerikadaki stüdyolarda izlemek için

Krizalid
06/07/2013, 14:12
NaVi'nin her kill'inde yeri göğü inletip iG ödülü kazandığında sus pus kesilen koyun sürüsüne katılmak için tam olarak ihtiyacın olan şey.

KEREEEEEEEEEEEM
06/07/2013, 14:23
NaVi'nin her kill'inde yeri göğü inletip iG ödülü kazandığında sus pus kesilen koyun sürüsüne katılmak için tam olarak ihtiyacın olan şey.

navi lgd nin 19 maçlık serisini bozduğunda salon yıkılıyodu ya. haklısın ama bu sene o kadar navi fanı beklemiyorum.

Nighthawk
06/07/2013, 14:40
Fan boys, fan boys everwhere

Melkor
06/07/2013, 14:47

Alliance yehuuuuuuuuu!

Raichoxunrefleksleri
06/07/2013, 15:57
Bu sene de olacak aynısı. Bir kere ordaki oyunu izleyen adamların hiçbiri oyundan çakmıyor. Anca destekledikleri takım kill alınca veya şaşırtıcı bir şey yapınca "GO X GO"
diye bağırmasını biliyorlar. Tabi bu x takımı geçen sene Navi'ydi. Bu sene de Na'vi ve Alliance olacak.

Tek arzum şu Çin takımlarının "Haha biz zaten daha proyuz eu takımlarından" düşüncesini bırakıp,EU takımlarının replaylerini biraz analiz etmelerini ve unutulmayacak bir ders vermelerini istiyorum. CIS and EU and Europe DotA = Shit DotA

napstar
06/07/2013, 16:06

*everywhere :p :d

bordomavi
06/07/2013, 16:41
sanırım kuryeler bu biletle çıkıyor.

Gray Fox
06/07/2013, 16:56
sanırım kuryeler bu biletle çıkıyor.

Eger smeevil,drodo hakkinda konusuyorsan hayir.

bordomavi
06/07/2013, 17:07
Eger smeevil,drodo hakkinda konusuyorsan hayir.

lockjaw fln bunlar o biletten çıkmıyor mu ?

hohmlec
06/07/2013, 17:58
dendi will you marry me

napstar
06/07/2013, 19:08
dendi will you marry me

How much money do you have?

"Tenis fanları kamuoyu yoklaması."

Nana
06/07/2013, 19:19
Abi Na'Vi den neden bu kadar nefret ettiğinizi anlamıyorum nedenini söylerseniz sıkılmadan okuyabilirim belki yorumları

hohmlec
06/07/2013, 19:22
ı have 1 milion dolar is it enough

Gray Fox
07/07/2013, 05:22
lockjaw fln bunlar o biletten çıkmıyor mu ?

Hayir onlat ti'2 de multi kill, roshan snatch,deny fln oldugunda dusuyordu bildigim kadariyla ve chestlerden.

Krizalid
07/07/2013, 09:30
Abi Na'Vi den neden bu kadar nefret ettiğinizi anlamıyorum nedenini söylerseniz sıkılmadan okuyabilirim belki yorumları

Bu yüzeyselliği neye borçlusun?

Raichoxunrefleksleri
07/07/2013, 19:32
Na'Vı fanboylarının ağlayışlarını izlemek çok zevkli.

PUPPEY YAPINCA BİR ŞEY YOK LGD YAPINCA MI BİR ŞEY OLUYOR diye sorun kendinize. Gerçi orda bir şey değişmeyecekti pause atmasalardı. Zaten magnus RP'yi atmış. GG'ydi bildiğin

Her ne kadar sonucu değiştirmeyecek olsa da bu pause, Puppey'e iyi bir ders olmuştur. Özellike XBOCT'ın oyun sonu "nice pauses" yazdığını görmek her şeye değerdi. CRY HARD PLZ

KEREEEEEEEEEEEM
07/07/2013, 20:41
Na'Vı fanboylarının ağlayışlarını izlemek çok zevkli.

PUPPEY YAPINCA BİR ŞEY YOK LGD YAPINCA MI BİR ŞEY OLUYOR diye sorun kendinize. Gerçi orda bir şey değişmeyecekti pause atmasalardı. Zaten magnus RP'yi atmış. GG'ydi bildiğin

Her ne kadar sonucu değiştirmeyecek olsa da bu pause, Puppey'e iyi bir ders olmuştur. Özellike XBOCT'ın oyun sonu "nice pauses" yazdığını görmek her şeye değerdi. CRY HARD PLZ

Orada pause atması lgdeden ziyade naviye yarardı zaten. Yine de güzel bir ders oldu Naviye. Bir de hvostun yaptığı da saçma. Lan dan oynuyolarlar arkalarında hakemler vardır görüyorlardır dota hata vermiş mi vermemiş mi.

AmranJ
07/07/2013, 21:02
navi taraftarı değilim ama takımda gerçekten toparlanma olması için xboctun gitmesi lazım türkiyede daha iyi carryleyenler var <_<

Woolridge
08/07/2013, 00:49
navi taraftarı değilim ama takımda gerçekten toparlanma olması için xboctun gitmesi lazım türkiyede daha iyi carryleyenler var <_<

Bi bıkmadınız amk, supportlar adamın farmına ortak oluyor. Herkes ona farm bırakmıyor. Bunu Dendi de söyledi hiçbir zaman killlerde son vuruş bırakmaya çalışmıyoruz dedi...

Raichoxunrefleksleri
08/07/2013, 01:04
Bi bıkmadınız amk, supportlar adamın farmına ortak oluyor. Herkes ona farm bırakmıyor. Bunu Dendi de söyledi hiçbir zaman killlerde son vuruş bırakmaya çalışmıyoruz dedi...

Ya he he. Sen git maymununla oyna. "Herkes ona farm bırakmıyor" nasıl bir cümledir bu arada? Vulriç? Herkes değil "Hiç kimse" olacak o.

Raichox
08/07/2013, 01:57
hvost throw masterdır ötesi yok BB bile saklamayan adamdan çok şey beklenemez.Belki şuan Na'Vi için en iyi carry olabilir ama takımı sırtlama adına 2 şey yaparken throwlama adına 5 şey yapıyor.

Archmage
08/07/2013, 02:29
The International'da Na'vi'yi destekleyenlerin bir bölümü kendi ülkelerinin takımı olduğu içindi diye düşünüyorum çünkü ülke bayrağı açıyorlardı. Geriye kalanların desteklemesini ise ben sizin kadar garip bulmuyorum ne de olsa 1 adet birincilik ve 1 adet ikincilik ile en iyi dereceye onlar sahip.

YOLO322
08/07/2013, 03:44
Salın artık şu muhabbeti ya Na'vi fanboylarından çok Na'vi haterları bu takımı bu kadar popüler yapan burdada var mesela onlardan. Destekleyemebilirsin antipatik bir takım gibi gelebilir sana ama haterlık başka bir olay evet xboct çok kötü o konuda herkes hem fikir zaten TI2den beri bunun makarası dönüyor salın şu takımı biraz fanboyları ayrı haterları ayrı gerizekalı. Na'vi başarılı bir takım eski başarılarını geçtim şu an zaten asya dotasının karşısında durabilecek 2 takımdan biri. Ayrıca kim ne derse desin Na'vi sempatik bir takım bu kadar fanının olmasının nedeni de bu.

Lsx
08/07/2013, 05:05
Salın artık şu muhabbeti ya Na'vi fanboylarından çok Na'vi haterları bu takımı bu kadar popüler yapan burdada var mesela onlardan. Destekleyemebilirsin antipatik bir takım gibi gelebilir sana ama haterlık başka bir olay evet xboct çok kötü o konuda herkes hem fikir zaten TI2den beri bunun makarası dönüyor salın şu takımı biraz fanboyları ayrı haterları ayrı gerizekalı. Na'vi başarılı bir takım eski başarılarını geçtim şu an zaten asya dotasının karşısında durabilecek 2 takımdan biri. Ayrıca kim ne derse desin Na'vi sempatik bir takım bu kadar fanının olmasının nedeni de bu.
nokta hatta "." hatta :
Geometride Nokta
Geometride,nokta boyutsuz olarak ifade edilir Noktanın boyutu ,eni ve boyu yoktur.Genelde büyük harfle gösterilir(A noktası ,B noktası gibi...).Bir noktadan sayılamayacak kadar doğru geçer bu doğruların oluşturduğu kümeye ise doğru demeti deniyordur.Farklı iki noktadan ise sadece bir doğru geçer(A ve B gibi iki noktadan sadece bir doğru geçer ve AB doğrusu şeklinde adlandırılır.)

Raichoxunrefleksleri
08/07/2013, 14:38
Vulriç;

IG-Navi Alienware cup lower bracket final game 1 dakika 15'e bak. Hala Hvost'a iyi diyorsan diyecek söz bulamıyorum. Gerçi senin LOH'un carry oynadığı zamanlarda Hvost ve LOH'u da karşılaştırdığını unumtamamak lazım...NOOBRİÇ

Woolridge
08/07/2013, 15:11
sevgili pırasa

xboct navi için şuan en iyi carry, takımla 2 yıldır beraber oynuyor. Uyumu en üst düzeyde. Evet throwluyor ( bunu kendisi de söylüyor ) ama her öldüğünde siz buna throw derseniz orda bir yanlışlık vardır. Çünkü sen ve senin gibiler navi haterı olmaktan ileri gidemiyorsunuz. :(

Edit: Hiçbir zaman Xboct için iyi veya kötü demedim, bir pubstardan iyi ama profesyonel bir oyuncudan kötü. Ayrıca seninle ZSMJ için tartıştık loh için değil :'(((

Raichox
08/07/2013, 15:24
Kim ne derse devin Na'Vi iyidirde hvost dünkü maçta Buyback saklamıyor ölüyor ve ortayı yarıyorlar :D Hele bi combatta peynir ve bm yi kullanmayı unuttu o tam bir fiyaskodu.

YOLO322
08/07/2013, 16:04
iG 2.maçını izliyordum da Dendi gerçekten overrated :)

Krizalid
08/07/2013, 16:18
Kuroky NaVi'ye dahilken XBOCT'a #1 oynaması yaralıyor insanın duygularını. :( :(

Krizalid
08/07/2013, 16:25

Son vuruş bırakmaya çalışmıyorlar çünkü manası yok. Asistlerden alınan para zaten artırıldı. Eskidenmiş o carry'lere kill bırakma olayı. Late'de alacaklarını alıyor onlar zaten. 5v5 kombatta falan değilsen kill almanla kill'e asist yapman arasındaki para farkı 1-2 creep anca yapıyor. #2-5 arası rollerin kill alması #1'e yedek-carry, vision, smoke ve countergang/push olarak geri dönüyor o da daha rahat farm ve daha fazla para demek. Early game bittikten sonra carry'e creeplerden başka bir şey bırakmak pek gerekli değil.

Raichoxunrefleksleri
08/07/2013, 17:25
sevgili pırasa

xboct navi için şuan en iyi carry, takımla 2 yıldır beraber oynuyor. Uyumu en üst düzeyde. Evet throwluyor ( bunu kendisi de söylüyor ) ama her öldüğünde siz buna throw derseniz orda bir yanlışlık vardır. Çünkü sen ve senin gibiler navi haterı olmaktan ileri gidemiyorsunuz. :(

Edit: Hiçbir zaman Xboct için iyi veya kötü demedim, bir pubstardan iyi ama profesyonel bir oyuncudan kötü. Ayrıca seninle ZSMJ için tartıştık loh için değil :'(((

@Vulriç'im, canım, ciğerim;

CIS oyuncularının artık büyük bir kısmı birbirinin kankası. Kuroky ile funnik takıma neden geldi sanıyorsun? Kanka muhabbetinden dolayı. Uyum sorunu diye bir şey olacağını düşünmüyorum. Ya da takımda Kuroky carry oynayıp supportluk rolünü Xboct da üstlenebilir.

Sen de RTE'ye döndün be yahu. Diyip diyip demedim diyorsun. http://www.gamehonor.com/content.php/382-TimeWanderer-ile-R%C3%B6portaj#comments Belgelerle geldim.

Zsmj olayında da anlamamkta direttin. Aynı meta'da zamanında BurNIng de oynuyordu, Yamateh de oynuyordu, Loda da oynuyordu. Fakat hiçbiri böyle flash farmlara imza atamadı.

napstar
08/07/2013, 17:40
Lanet olsun sıkıldım Xboct - Na'Vi tartışmasından.

Gökhan Yücel VS Dendi

Konu: Xboct

5259

5260

5261

5262

5263

5264

Gray Fox
08/07/2013, 17:48
Adamda hakli ama. Mac izliyorum alta surekli xboct sucks fln. Sanki kendileri daha iyi :D

Raichoxunrefleksleri
08/07/2013, 18:14
Hmm eleştiri mantığınızı sevdim. Birinden iyi olmadan onu eleştiremezsiniz yani. O zaman siyasetçileri eleştirmeyin. Çünkü onları eleştirmeniz için onlardan iyi olmanız gerek fakat siz bırakın iyi olmayı siyasetçi bile değilsiniz. Futbol tartışması yapmayın, çünkü futbolcu değilsiniz ve onları eleştirmezsiniz. Hatta LD ve Lumi'ye de söyleyeceğim, profesyonel DotA oyuncusu olmadan yorumlamasınlar maçları. 820,Tobi ve Ayesee'ye de bir ara söylerim. Bu mantığa(!) göre yorumculuk denen şeyi kaldırmamız lazım.

#Thelogicendshere

Bu arada BurNIng ile Xboct'ı karşılaştırabilen Dendi zihniyetini de kınıyorum.

YOLO322
08/07/2013, 18:17
Dendi tabi ki xboctu koruycak abi onda bir sıkıntı yok ama xboctu savunduğu şeylerde çok mantıksız adamın söylediği şeylerden konuyu saptırmış falan.4 kişi farmını çalıyor falan saçma geldi bana baya.

Xboct iyi değilse kim iyi demiş zaten ki altına 30 tane isim yazılır yani. Şu kadarını söyliyim Na'vi iletişimi iyi güçlü bir takım xboct bu takım için ideal bir carry olabilir veya olmayabilir Na'vinin maçlarının dışında maç izlemeyen birine göre xboct iyi bir carry olabilir ama competive scene içinde diğer carrylere göre xboct vasatın bile altında. Basitçe şu xbocta çok iyi diyen adam at gözlüğünü takmış navi fanboyundan başka birşey değildir.

Raichox
08/07/2013, 18:34
Dendi'nin early de ezildiği çoğu oyunu Na'Vi kaybediyor zaten.Dendi early de Puck olsun DK olsun yeri geliyor QoP la oyunu taşıyor ezilen lane e yardıma geliyor oyunun akışını değiştiriyor ama Dendi ortada ezildimi Na'Vi için tehlike çanları çalıyor.Na'Vi early de güçlü bi takım Puppy alıyor bi push hero başlıyor pushlamaya bugunde gördük Chenle oynadımı oyunu domine ediyor early de ha ezildiğide oluyor orası ayrı.Zaten çoğu kişi hvostu eleştrirken Na'Vi ye en uygun carry olduğunuda söylüyor bunun sebebi Na'Vi ' nin takım oyunu ve iletişimi.Kısacası Hvost vasat bi carry ama Na'Vi zirvedeykende Hvost vardı düşüşte olduğundada.Na'Vi şuan fena oynamıyor Alienware Cup ta grup aşamasında hezimete uğradıktan sonra böyle bi performans beklemiyordum,çoğu kişi bu performans ardından T12 yi örnek gösterdi.Na'Vi böyle oynıcaktır ama Hvost her zaman Na'Vi 'nin zayıf noktası olarak kalacaktır.Bugün Dendi iyi oynadı belkide günündeydi yarın kötü oynadıgında nolur bilinmez.

Gray Fox
08/07/2013, 20:40
Hmm eleştiri mantığınızı sevdim. Birinden iyi olmadan onu eleştiremezsiniz yani. O zaman siyasetçileri eleştirmeyin. Çünkü onları eleştirmeniz için onlardan iyi olmanız gerek fakat siz bırakın iyi olmayı siyasetçi bile değilsiniz. Futbol tartışması yapmayın, çünkü futbolcu değilsiniz ve onları eleştirmezsiniz. Hatta LD ve Lumi'ye de söyleyeceğim, profesyonel DotA oyuncusu olmadan yorumlamasınlar maçları. 820,Tobi ve Ayesee'ye de bir ara söylerim. Bu mantığa(!) göre yorumculuk denen şeyi kaldırmamız lazım.

#Thelogicendshere

Bu arada BurNIng ile Xboct'ı karşılaştırabilen Dendi zihniyetini de kınıyorum.

Yorumu nerenden okuyorsun anlamiyorum.

Elestirebilirler ama chatte fuck xbox that fucking noob,omg even I could play better v.s gibi seyler okuyunca senin yukardaki yorumun dogru oluyor dimi?

Galiba sende birsey yazmistin,cunku chatte where is that hater burning your soul from before yaziyolardi.

Woolridge
08/07/2013, 21:38
@pırasa, sevgili kardeşim, bebeğim, canım

o zamanlar loh'u ve skilllerini bilmiyormuşum demek, burda haklısın.

Funn1k le Kky neden geldi ben bilmiyorum, sen biliyorsan aydınlat bizi.

Zsmj olayında postumda da yazmışım > ( asla zsmj'e kötü demiyorum, elbette harika bir oyuncu fakat eski ile yeniyi karşılaştırmamak gerek. )
yeniden anlatmaya çalışayım belli ki ben anlatamamışım. ZSMJ o zaman 7dakikada relic alınmış, şimdi kimse alamıyor. Bu da oyunun değiştiğini gösterir. orda da bilemedim demişim, biri anlatsın bilmiyorsam......