PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kafayı yicem hemen cevap verin...

Owyeah
07/07/2013, 14:40
Abi biz oyundayken pausta 30 sn sonra açabiliyoruz. Ama bazı Okul Çocukları nedense istedigi anda pausu açıyor. Bugün tuslar bozulmus ayarlıcam piçin biri durduruoz açıo durduruoz açıo. Reportladık sonunda. Ama nasıl yapıyorlar bunu daha önce 100 defa yapanı gördm acele cevap .

KONYALIYOBAZ
07/07/2013, 14:42
Abi biz oyundayken pausta 30 sn sonra açabiliyoruz. Ama bazı Okul Çocukları nedense istedigi anda pausu açıyor. Bugün tuslar bozulmus ayarlıcam piçin biri durduruoz açıo durduruoz açıo. Reportladık sonunda. Ama nasıl yapıyorlar bunu daha önce 100 defa yapanı gördm acele cevap .

Sizin takımdan birisi oyundan düşerse ve sizin takımdan birisi oyunu durdurursa pause açma süresi 30 saniyedir. Ama eğer oyunda düşen kimse yok ise pause açma süresi 5 saniyedir.

Owyeah
07/07/2013, 14:46
Sizin takımdan birisi oyundan düşerse ve sizin takımdan birisi oyunu durdurursa pause açma süresi 30 saniyedir. Ama eğer oyunda düşen kimse yok ise pause açma süresi 5 saniyedir.

Abi iki yanlışın var bence:

birincisi adam oyunu durdurduğum anda direk açıyor. 5 sn yeyi bırak 2 sn bile olmuyor.
ikincisi adam düşsede düşmesede karşı taraf durdurdugu zaman hep 30 sn de açabilioz. Ben hiç 5 snden sonra açabildiğimi hatırlamıyorum.

Zaphart
07/07/2013, 15:05

birincisi adam oyunu durdurduğum anda direk açıyor. 5 sn yeyi bırak 2 sn bile olmuyor.
ikincisi adam düşsede düşmesede karşı taraf durdurdugu zaman hep 30 sn de açabilioz. Ben hiç 5 snden sonra açabildiğimi hatırlamıyorum.

Yok oyundan düşme falan yoksa 5 saniyede açabiliyorsun.Sonuçta birisi düşmediği sürece beklemk zorunda değilsin bence.Yok kapıymış telmiş :S.

napstar
07/07/2013, 15:26
Senin takımından birisi açarsa pause süresi yok.

fikho
07/07/2013, 16:08

nokta

FafraGa
07/07/2013, 18:22
o oyunda takımdan biri açmıştı oyunu ben uğraştım sonra paus için ama olmadı paus pls paus pls diye ağladım resmen ama takan olmadı latyos doğru söylüyor

Owyeah
07/07/2013, 19:33

oha o kadar da cahil değiliz be kardeşim

KONYALIYOBAZ
07/07/2013, 19:36

Sordun söyledim. Gerisi sana kalmış.

Owyeah
07/07/2013, 19:37
Sordun söyledim. Gerisi sana kalmış.

biliyomda gördüğüme mi inanıyım sana mı karar veremedim D:

napstar
07/07/2013, 19:54
Gördüğüne inanacaksan foruma neden yazdın be :'(

Nighthawk
07/07/2013, 20:09
Hehe inanmayacaksan foruma neden yazdın cidden.

Biri düşmediyse hemen açılabilir 30 saniye beklemen gerekmiyor.

Biri düşse de sadece karşı takım bekler, sizin takımdan biri hemen açılabilir.

Bunun dışında gerçekleşen şeyler bugdır. Dota 2'de bolca var zaten :)

Sercan<Michaell>
08/07/2013, 08:55
Veriyorum pause kurallarını oku inan itaat et;

- Oyundan düşen birisi varsa oyunu herhangi biri durdurduğunda, düşen kişinin takımındaki kişi bekleme yapmadan açabilir. ( 5sn fln yok yani ) Karşı takımdaki kişi 30 saniye sonra açabilir.

- Oyundan düşen kimse yoksa, durduran kişinin takım arkadaşı beklemeden açabilir. Karşı takım 5 saniye sonra açabilir.

- Pause yapan kişi bilmem ne kadar süre bir daha pause yapamaz.

fikho
08/07/2013, 11:03
oha o kadar da cahil değiliz be kardeşim

başka nedeni yok birader konu kilit lütfen

fatih bırak tatilide kitle su konuyu :D

Owyeah
08/07/2013, 11:13
Hehe inanmayacaksan foruma neden yazdın cidden.

Biri düşmediyse hemen açılabilir 30 saniye beklemen gerekmiyor.

Biri düşse de sadece karşı takım bekler, sizin takımdan biri hemen açılabilir.

Bunun dışında gerçekleşen şeyler bugdır. Dota 2'de bolca var zaten :)

en mantıklı açıklamayı yaptığınız için teşekkür ederim. maçın replayını 3 kere izledim adam 2 sn dolmadan açabiliyordu (karşı takımdaki). nedense arkadaşlar trollemekten başka bişi yapmadılar burada. bug akla en yatkın geleni thanks.

fikho
08/07/2013, 11:49
en mantıklı açıklamayı yaptığınız için teşekkür ederim. maçın replayını 3 kere izledim adam 2 sn dolmadan açabiliyordu (karşı takımdaki). nedense arkadaşlar trollemekten başka bişi yapmadılar burada. bug akla en yatkın geleni thanks.

repleyi atda bized izleyelim hocam olurmu

Owyeah
08/07/2013, 11:52
olur hocam