PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oyunda en sevdiğiniz, nefret etmediğiniz şeyler nelerdir?

Hapkido
07/07/2013, 19:51
evet konu, soru, olay başlıktaki gibidir

benim nefret etmediğim olay
Orta lanede kasan dost heronun alt üst lanelere gelip sürekli kill alması halinde rakip orta lanedeki heronun ciddiyetini bozmadan farma devam etmesi.

Ratz
07/07/2013, 19:54
Benim en sevdigim sey farm yapmak ya:D Sabahlar olmasın oh

napstar
07/07/2013, 19:57
Benim en sevdigim sey farm yapmak ya:D Sabahlar olmasın oh

Nana
07/07/2013, 20:03
Oyunda gıcık olduğum adamın ıtemlarını kırmak en sevdiğim adam sinirlenip oyundan çıkar abandoned yer ve bende gönül rahatlığıyla oyundan çıkabilirim xD

KEREEEEEEEEEEEM
07/07/2013, 20:50
Oyun başında ezerken oyun sonuna doğru üst üste ölmekten rage quit atmış düşmanım en sevdiğim şeylerdendir.

KONYALIYOBAZ
07/07/2013, 20:51
Karşı takımdan birinin takım arkadaşlarına sinirlenip gidip sabaha kadar ölmesi. Ooohh free win.

TauHunter
07/07/2013, 20:57
başarıyla oyunu satıp ve oyunu kazanmak.

Krizalid
07/07/2013, 21:05
tauhunter'ın gramer hatası olmadan cümle kurabilmesi

Insomniac
07/07/2013, 21:11
Fight başlamadan önce karşı takımın minyonları keserek push yapmaya çalıştıkları sırada, Jayce ile bir şok patlaması atarak karşı takımın minyon dalgalarını eritmek ve elemanların canını yarıya kadar düşürerek pushu ve olası bir fightı engellemek hatta bazen ileri gidip yarı canı kalmış adamlardan bir kaçını tekrar şok patlaması ile almak :D:D:D:D

Simita
07/07/2013, 23:59
randomdan midas kasılası hero gelmesi

Raichoxunrefleksleri
08/07/2013, 00:57
ZSMJ gibi farmlayıp, XBOCT gibi throwlamak... Yanıma salak russians veya greeks gelirse böyle yapıyorum. Gerçi şu ana kadar 3 oyunda yaptım. Hard Carry'nin görevini 1 level'den itibaren takımla gank gezip pushlamak olduğunu sanan nooblara karşı yaptığınız, ve o salağın ordan "cyka"yazdığını gördüğünüz zaman zevkten 4 köşe oluyorsunuz. Özellikle Full item olup hala farmlayıp çıldırtmak daha zevklidir. Fakat full item olduktan sonra yanımdakilere acıyıp oyunu çevirdiğim oyunlar da yok değildir. Bknz:

http://dotabuff.com/matches/234729956 Darkterror ile oynadığım bir oyun. Adamlar tam yararken, bizim omni çıldırıp base'e oturduktan sonra, oyuna dahil olduğum bir oyun. Aslında kombatta ne yapıcağımı çok merak ediyordum. Çünkü adamlar bana focuslanmak için programlanmışlardı. Snip'in bashi zaten çok sinir bozucu. Bir de AS'i olunca bash'ten geçilmiyordu. Undying'in zombileri de canımı çok indiriyordu ve inanılmaz derecede slowluyordu. Enc'i ilk gördüğümde de Akke oynuyor zannettim. Neye Bottom Lane'de Sentinel'ın T2 kulesinin önünde team fight'a girdik. QoP önden atlayıp Orchid ile Omni'yi almıştı. Ben de chrono açtım QoP'a. Tabii Snip'le enc dışarıdan dayıyordu. Neyse ki Buriza yerine Satanic'i tamamlamayı tercih etmiştim. 100 hp'den full hp olup Nyx'le comeback yaptık. Aynısnı Scourge'ün Ancient'larının önünde de tekrarladık. Ondan sonra oyun koptu zaten.

http://dotabuff.com/matches/223025475 Diğer bir oyun daha. BKB bile çıkmadım Warlock' ve Furion'a gıcık kaptığım için. Throwlamak vardı aklımda. Fakat Undying çok emek çekmişti. Yazıktır, günahtır yahu diyip throwlamadım.

Insomniac
08/07/2013, 01:03
ZSMJ gibi farmlayıp, XBOCT gibi throwlamak... Yanıma salak russians veya greeks gelirse böyle yapıyorum. Gerçi şu ana kadar 3 oyunda yaptım. Hard Carry'nin görevini 1 level'den itibaren takımla gank gezip pushlamak olduğunu sanan nooblara karşı yaptığınız, ve o salağın ordan "cyka" gördüğünüz zaman zevkten 4 köşe oluyorsunuz. Özellikle Full item olup hala farmlayıp çıldırtmak daha zevklidir. Fakat full item olduktan sonra yanımdakilere acıyıp oyunu çevirdiğim oyunlar da yok değildir. Bknz:

http://dotabuff.com/matches/234729956 Darkterror ile oynadığım bir oyun. Adamlar tam yararken, bizim omni çıldırıp base'e oturduktan sonra, oyuna dahil olduğum bir oyun. Aslında kombatta ne yapıcağımı çok merak ediyordum. Çünkü adamlar bana focuslanmak için programlanmışlardı. Snip'in bashi zaten çok sinir bozucu. Bir de AS'i olunca bash'ten geçilmiyordu. Undying'in zombileri de canımı çok indiriyordu ve inanılmaz derecede slowluyordu. Enc'i ilk gördüğümde de Akke oynuyor zannettim. Neye Bottom Lane'de Sentinel'ın T2 kulesinin önünde team fight'a girdik. QoP önden atlayıp Orchid ile Omni'yi almıştı. Ben de chrono açtım QoP'a. Tabii Snip'le enc dışarıdan dayıyordu. Neyse ki Buriza yerine Satanic'i tamamlamayı tercih etmiştim. 100 hp'den full hp olup Nyx'le comeback yaptık. Aynısnı Scourge'ün Ancient'larının önünde de tekrarladık. Ondan sonra oyun koptu zaten.

http://dotabuff.com/matches/223025475 Diğer bir oyun daha. BKB bile çıkmadım Warlock' ve Furion'a gıcık kaptığım için. Throwlamak vardı aklımda. Fakat Undying çok emek çekmişti. Yazıktır, günahtır yahu diyip throwlamadım.

Tüylerim diken diken oldu.. :/

Zaphart
08/07/2013, 01:04
minyonların harekete geçmesine 30 saniye kala bizim takım ilk kanı alması .s

Hapkido
08/07/2013, 01:30
Benden noob insanları görünce aşırı sevinirim mutlu olurum ama şu ana kadar hiç böyle bir şey yaşamadım.

fikho
08/07/2013, 03:45
http://www.youtube.com/watch?v=9pW_SUPN9GA

FafraGa
08/07/2013, 12:56
support oynamayı çok seviyorum ama support oynarken karşının sentry wardını+ obs wardını tek sentry de kesmek çok hoşuma gidiyor böyle ğaaaaaaa ezdim ğaaaaaa diyesim geliyor ama oyun sonu stat fakiri olmak çok zoruma gidiyor

berkbegins
08/07/2013, 13:15
support oynamayı çok seviyorum ama support oynarken karşının sentry wardını+ obs wardını tek sentry de kesmek çok hoşuma gidiyor böyle ğaaaaaaa ezdim ğaaaaaa diyesim geliyor ama oyun sonu stat fakiri olmak çok zoruma gidiyor

şimdi çok hatırlamamakla beraber zamanında çok güzel bir SUPPORTların istekleri tarzında yazı okumuştum.

Oyundan supportların zevk alması ve kendi aralarındaki çekişmenin artması için ward kesmekten para kasmak gibi fikirler vardı. Senin durumunu ancak böyle marjinal değişikliler çözer..

Ama eminim Türk dotasında öyle birşey olsa CARRYlerimiz bağırır ::

bırak wardı ben kesem para lazım paraaaaa

KEREEEEEEEEEEEM
08/07/2013, 16:27

Bunun görünce pub gecelerinde tek sentry ile 3 obs kestiğimiz aklıma geldi. :)

Krizalid
08/07/2013, 16:29
ZSMJ gibi farmlayıp, XBOCT gibi throwlamak... Yanıma salak russians veya greeks gelirse böyle yapıyorum. Gerçi şu ana kadar 3 oyunda yaptım. Hard Carry'nin görevini 1 level'den itibaren takımla gank gezip pushlamak olduğunu sanan nooblara karşı yaptığınız, ve o salağın ordan "cyka"yazdığını gördüğünüz zaman zevkten 4 köşe oluyorsunuz. Özellikle Full item olup hala farmlayıp çıldırtmak daha zevklidir. Fakat full item olduktan sonra yanımdakilere acıyıp oyunu çevirdiğim oyunlar da yok değildir. Bknz:

İbret aldım nalet.

Owyeah
08/07/2013, 18:18

ya Allahım bide support çok seviyom demiş. Kanka seninle 2 oyun attım. İlkinde hiç beğenmedim lycan oynamıştın 25 dk farmda ısrar ettin hemde nerflenmiş bi hero ile.Neyse şans eseri ikinci bir oyuna karşılaştık. Bu seferde gondar pickledin. Yanlız gondar gondar olalaı böyle zulüm görmemeiştir kanka :D Hatta ben ağzımı hiç açmadım ama takımdakiler oyun bttikten sonra seni istemediler :D sorunun bende olmadığını anladım o zaman.

Ha oyunun içinde bir ara hep support oynadığını söylemiştin. Support oynadığını görmedim. Belki onda iyisindir. Benim bir arkadaş deli support oynardı ama carry anlayışı 0 dı.