PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : takım arıyorum-destek

erfewollen
08/07/2013, 18:34
arkadaşlar takım arıyorum takıma oyuncu isteyenler benle irtibata geçenilirler

napstar
08/07/2013, 18:53
Hemen geçiyorum.

erfewollen
08/07/2013, 19:04
bu site önerildi takım arıyordum sitenin amacı dalga geçmek değil sanırım düzgün konuş.

Melkor
08/07/2013, 19:09
Türkiye çapında bir takım mı arıyorsun yoksa International mı ?

Ph0neix022
08/07/2013, 19:10
Bu sitede her konu Trollenmek icin bir potansiyele sahiptir yiğen. Bak şurda lavabo var get bir abdest gel hadi bakem = )

napstar
08/07/2013, 19:30
bu site önerildi takım arıyordum sitenin amacı dalga geçmek değil sanırım düzgün konuş.

Bu site dalga geçmek amaçlı değil ama dalga geçer gibi takım arıyorsun? Ne sandın burayı pazar falan mı? :p :d

KEREEEEEEEEEEEM
08/07/2013, 19:59
takım seyahat masraflarını karşılasın mı karşılamasın mı? bunları belirtmen gerekti. :(

(efendi mode on: konu açarken az dikkat et. ciddi bi şey yazarken dikkatli ol yazdığın her cümle troll enmeye müsait hele napstar görmüşse :efendi mode off)

napstar
08/07/2013, 20:03
Aslında amacım troll'lemek değildi. :/

Takım arıyorum demişsin. Kendinle alakalı bir cümle kurmaya bile tenezzül etmemişsin. Nasıl bir aramak bu? Yaşını bilsek bari be. :'(

Nana
08/07/2013, 20:09
yine ne yaramazlık yaptınız ya

Zaphart
08/07/2013, 20:32
Böyle gelip takım arıyom ben mesaj atın diyerek güzel bi takıma giremezsin zaten, boşver varsın trollesinler.

Gray Fox
08/07/2013, 20:36
Bi sabit konu acilip,takim ariyorum-oyuncu ariyorum basvurusu nasil yapilir yazilmali :O

Raichoxunrefleksleri
08/07/2013, 20:37

Emriniz başüstüne bayım.

Axé Capoeira
08/07/2013, 20:57
Bi sabit konu acilip,takim ariyorum-oyuncu ariyorum basvurusu nasil yapilir yazilmali :O

nedense içimden olabilir diye geçti :D

Hapkido
08/07/2013, 21:13
takım seyahat masraflarını karşılasın mı karşılamasın mı? bunları belirtmen gerekti. :(

(efendi mode on: konu açarken az dikkat et. ciddi bi şey yazarken dikkatli ol yazdığın her cümle troll enmeye müsait hele napstar görmüşse :efendi mode off)

Ya sen beni nasıl unutuyorsun sevgili din kardeşim. Burda benim gibi über düzeyde bir troll dururken Napstar'da kimmiş. Böhöhöhöğöğö. (ya ben bu mizahı beceremiyorum nasıl yapıyorsun lan)

Geçenilirleri okurken dilimi ısırdım. Hastane masraflarımı karşılamanı istiyorum.

KEREEEEEEEEEEEM
08/07/2013, 23:42
Ya sen beni nasıl unutuyorsun sevgili din kardeşim. Burda benim gibi über düzeyde bir troll dururken Napstar'da kimmiş. Böhöhöhöğöğö. (ya ben bu mizahı beceremiyorum nasıl yapıyorsun lan)

Geçenilirleri okurken dilimi ısırdım. Hastane masraflarımı karşılamanı istiyorum.

napstar ın trollükleri daha akılda kalıcı ya ondadır daha recep ivedik taklidi yapamıyon.

geçen***** den sonrasını okuyamadım bi şey mi dedin. dilim dönmedi :(

Hapkido
09/07/2013, 00:05
napstar ın trollükleri daha akılda kalıcı ya ondadır daha recep ivedik taklidi yapamıyon.

geçen***** den sonrasını okuyamadım bi şey mi dedin. dilim dönmedi :(

Ya ben öyle ezik büzük taklitler veya mizahlar yapmıyorum. Benim mizahlarım daha akılcı ve daha sexy.

geçen***** den sonrasını okuyamadım demişsin. Konuyu açan arkadaşın kelimesi bu. Yani okurken dilimi ısırdım da şimdi iyi, dikiş falan attım bizim dikiş setiyle peltek peltek idare ediyorum.

erfewollen
09/07/2013, 00:22
daha önce bir takıma girmedim hergün giriyorum oyuna dota oynamışlığım var dota2 150 oyun filan attım çok değil yani.birkaç değişiklik dışında aynı oyun zaten 22 yaşında üniversite mezunuyum arkadaşlar potansiyel boşum işsizim oyuna sarmak istedim.

Gray Fox
09/07/2013, 00:57
daha önce bir takıma girmedim hergün giriyorum oyuna dota oynamışlığım var dota2 150 oyun filan attım çok değil yani.birkaç değişiklik dışında aynı oyun zaten 22 yaşında üniversite mezunuyum arkadaşlar potansiyel boşum işsizim oyuna sarmak istedim.

Bence ilk basta alis iyice,sonra takima gir. Ve takima girmek istersen bir obur konulara goz atip neler yazdiklarina bak. Isim,oynadiklari rol fln.

erfewollen
09/07/2013, 01:32
alıştığımı düşünüyorum steamde kullanıcı ismim erfewollen restgele oynadım su zamana kadar tek alanda kendimi geliştirmedim o yüzden yazmadım ne olduğunu fakat destek herolarıyla oynamak hoşuma gidiyor oyun çevirdiğimde çok maç oldu güçlü herolarla tabiki ama takım olarak oynamak istiyorum çünkü karşı takımı fedliyolar yada oyundan çıkıyolar bunlara uyuz oluyorum kendimi anlatabilmişimdir umarım