PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dogs & Scissors (Anime)

LauraBodewig
09/07/2013, 14:46
5269

2013 yaz sezonu animesi olan Dog & Scissors konusunu görünce direk aşık olduğum bir anime. Japoncası, Inu to Hasami wa Tsukaiyou kısaca InuHasa.

Kazuhito Harumi tam bir kitap kurdu olan ve favori yazarı Shinobu Akiyama olan bir lise öğrencisidir. Bir gün bir kafede soygun sırasında arkasında oturan genç kadını vurulmaktan kurtarır ama bu sırada kendisi ölür. Fakat Shinobu Akiyama'nın son kitabını okumadan ölmeyi reddeder ve bir Daksund köpeği olarak reenkarne olur. Kazuhito pet shopta geçirdiği 1 hafta boyunca kitapsızlıktan yakınırken bir kadın gelir ve kendisini satın alır. Kadın Shinobu Akiyama'dır ve aynı zamanda soygun kurtardığı kadındır ve Kazuhito'nun düşüncülerini duyabilmektedir. Başta Kazuhito'dan kurtulmak için makasla öldürmeye düşünsede sonra onunla yaşamaya başlar.

Seslendirenler

Kirihime Natsuno (Shinobu Akiyama): Marina Inoue

Marina Inoue: Infinite Stratos - Laura Bodewig, Shingeki no Kyojin - Armin Arlelt, Shakugan no Shana - Pheles, Highschool of Dead - Rei

seslendirdiği karakterler arasındadır

Kazuhito Harumi: Takahiro Sakurai

Takahiro Sakurai: Zero no Tsukaima - Guiche, Naruto Shippuden - Sasori, Bleach - Kira Izuru, Toriko - Coco, Polar Bear Cafe - Polar Bear

seslendirdiği karakterler arasındadır

Şimdiye kadar iki bölümü yayınlandı yeni sezonda en çok beğendiğim anime oldu. Orjinal bir şeyler izlemek istiyorsanız çekinmeyin. Humanity Has Declined'den beri gördüğüm en orjinal çalışma

Hapkido
09/07/2013, 15:55
Konusu güzelmiş yavv. En kısa zamanda izleyeceğim bölüm beklemekten pek hoşlaşmıyorum. Şöyle bir 1 ay falan geçsin.

tarhuman
09/07/2013, 16:40
Çizimler güzel. Hele Kirihime Natsuno'ya hayran kaldım. Ama animenin konusunu anlayamadım. Slice-of-life türü mü acaba.

LauraBodewig
09/07/2013, 21:13
Comedy, Mystery olarak geçiyor ANN'de ama bol bol duygusal da göreceğimizden eminim ailesini, arkadaşlarını ve kendi katili'ni görebilecek olması açısından.