PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : raxija başvuru

Raxija
10/07/2013, 13:07
Referansım yok ama birileri el atarsa ^^

edit: dota 2 seviyem neden normal gözüküyor ki

Sercan<Michaell>
10/07/2013, 13:48
Dota 2 de oyunlar normal yüksek çok yüksek olarak 3 seviyeden oluşuyor. Senin son 30 oyunun ağırlıklı olarak normalde oynanmış. O yüzden normal. Mastersa değil norma loncaya başvuru da bulunabilirsin.
http://www.gamehonor.com/forumdisplay.php/302-GameHonor-Ba%C5%9Fvurular%C4%B1

Raxija
10/07/2013, 14:04
Dostum haklısın fakat kendim tekrardan kontrol ettim son maçlarımın hepsi very highda.
gene edit: 1kere daha baktım son 30 oyunumun çogu lobi oldugu için dota 2 seviyem normal gözüküyor sanırım, ama attıgım bütün matchmakingler very highda

Nighthawk
10/07/2013, 23:55
Konuyu araştırdım. Raxijayla birlikte oyunlara baktık. Şu anki sistem takım eşleştirmesi oyunlarını da saydığı için raxija eşleştirmede çok yüksekte olmasına rağmen normalde çıkmış. Vaktim olduğunda takım eşleştirmesi oyunlarını saymamanın yolu var mı bakacağım, varsa düzelteceğim.

Berkantk
11/07/2013, 19:45
Ben ilk açtığım konuda durumu açıklamıştım. Git 30 oyununu very high'a sok gel demiştin panpiş :S

BorisPeace
11/07/2013, 23:31
Konuyu araştırdım. Raxijayla birlikte oyunlara baktık. Şu anki sistem takım eşleştirmesi oyunlarını da saydığı için raxija eşleştirmede çok yüksekte olmasına rağmen normalde çıkmış. Vaktim olduğunda takım eşleştirmesi oyunlarını saymamanın yolu var mı bakacağım, varsa düzelteceğim.

GameHonor Masters loncasına davet edilmiştir.