PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DotA'dan Daha Fazlası: Prime World

KEREEEEEEEEEEEM
10/07/2013, 17:07
Facebook reklamlarında üstteki yazıyı gördüm. MOBA'nın yeni standardı diyor. Sitesi de aşağıda var mı bi oynayan falan.

http://tr.playpw.com/welcome/turkey1/?p=fb&subid=dota-4

HolyPesimist
10/07/2013, 17:10
Böyle reklamlar genelde aldatıcı oluyor,oynuyorsun bu ne diyorsun

Nighthawk
10/07/2013, 18:21
Eli yüzü düzgün bir oyun olsa Facebook reklamından önce daha düzgün bir yerden duyarsınız merak etmeyin. Zibilyon tane oyun var böyle.

Fyle
13/07/2013, 01:12
Prime World gerçekten kale sistemi, grafikleri ve özgün kahraman gelişimleriyle mobaya yeni bir tarz katmış. Bir çok savaş modu mevcut. Savaşmanın yanı sıra kalenizde kaynak ve yetenek üreterek kahramanlarınızı geliştirebiliyorsunuz. Bu kaynaklarla klan seviyelerinizi de artırabiliyorsunuz. Aylardır sıkılmadan oynuyorum. Seslendirmeleri de ayrıca eğlenceli ve tamamen Türkçe. Denemeni tavsiye ederim. :)

KEREEEEEEEEEEEM
13/07/2013, 03:18
Prime World gerçekten kale sistemi, grafikleri ve özgün kahraman gelişimleriyle mobaya yeni bir tarz katmış. Bir çok savaş modu mevcut. Savaşmanın yanı sıra kalenizde kaynak ve yetenek üreterek kahramanlarınızı geliştirebiliyorsunuz. Bu kaynaklarla klan seviyelerinizi de artırabiliyorsunuz. Aylardır sıkılmadan oynuyorum. Seslendirmeleri de ayrıca eğlenceli ve tamamen Türkçe. Denemeni tavsiye ederim. :)

Ben ilk 10 dk videosunu izledim de lol e daha yakın geldi (her ne kadar bi kaç stream dışında lol görmesem de) . Ayrıca para verince başkalarından üstün oluyorsan hiç iyi değil. Fark olarak kuleleri tekrar yapbiliyomuşun galiba videoyu yapan öyle dediydi.

Axé Capoeira
13/07/2013, 03:25
çok gereksiz bir şeye benziyor

TauHunter
13/07/2013, 03:35
teknoseyirden macidin beğenebileceği bir oyun.

Lsx
13/07/2013, 04:55
http://www.youtube.com/watch?v=epS0axVe2e8

Fyle
13/07/2013, 08:36
Ben ilk 10 dk videosunu izledim de lol e daha yakın geldi (her ne kadar bi kaç stream dışında lol görmesem de) . Ayrıca para verince başkalarından üstün oluyorsan hiç iyi değil. Fark olarak kuleleri tekrar yapbiliyomuşun galiba videoyu yapan öyle dediydi.

Aynı tür oldukları için bir noktada hepsi birbirine benziyor zaten.Bence üzerine ne katıldığı önemli bu durumda. Para verme konusuna gelince altıncağ alabiliyorsun ki bu savaşlardan verdiği yetenekleri neredeyse etkilemiyor bile 1 yetenek fazla veriyor sadece sana ve kazanırsanız gruptaki arkadaşlarına. Etkilediği şey kaledeki üretim. 2 Kat kaynak üretiyor. Ki bu da çok bir üstünlük sayılmıyor. Ben 1 kere para verdim. Şimdi hiç bir sorun sıkıntı ya da geri kalma olmadan oynuyorum. Ki üstünlük durumu olmuyor genelde çünkü yeteneklerden çok oyunculuğa bakıyor mobalar :)

Berkantk
13/07/2013, 08:42
Heroyu oyuna girmeden önce seçiyorsun. Demek ki oyunda rol kavramı yok. Eğer rol kavramı varsa oyuna girmeden önce hero seçiyor olman aşırı saçmalık. Dota'da öyle olduğunu düşün; ammow düşünemedim, facia

Fyle
13/07/2013, 09:07
Heroyu oyuna girmeden önce seçiyorsun. Demek ki oyunda rol kavramı yok. Eğer rol kavramı varsa oyuna girmeden önce hero seçiyor olman aşırı saçmalık. Dota'da öyle olduğunu düşün; ammow düşünemedim, facia

Belli bir rütbeden sonra (Teğmen- +1600) oyuna girmeden önce hazırlık ekranı geliyor. Takımını orada ayarlayabiliyor, hangi rütbeler arasında savaşacağınızı görüyor buna göre kahraman değiştirebiliyorsunuz.

berkbegins
13/07/2013, 10:43

adamsınnnnnnnnnnnnn

CoolStoryBro
13/07/2013, 11:28
DotA'dan daha fazlası için;

http://www.youtube.com/watch?v=dQou17-rjW8

FeedGuaranteed
13/07/2013, 14:14
Çok hızlı level atlanıyo sanırım moba kısmında ama bayrak olayı falan güzel gibi

Lexsarko
13/07/2013, 14:18
Aynı tür oldukları için bir noktada hepsi birbirine benziyor zaten.Bence üzerine ne katıldığı önemli bu durumda. Para verme konusuna gelince altıncağ alabiliyorsun ki bu savaşlardan verdiği yetenekleri neredeyse etkilemiyor bile 1 yetenek fazla veriyor sadece sana ve kazanırsanız gruptaki arkadaşlarına. Etkilediği şey kaledeki üretim. 2 Kat kaynak üretiyor. Ki bu da çok bir üstünlük sayılmıyor. Ben 1 kere para verdim. Şimdi hiç bir sorun sıkıntı ya da geri kalma olmadan oynuyorum. Ki üstünlük durumu olmuyor genelde çünkü yeteneklerden çok oyunculuğa bakıyor mobalar :)

İki kat kaynak üretimi çok bir üstünlük sağlamıyorsa... sen çoktan uçmuşsun demektir.

napstar
13/07/2013, 14:32

THIS!

Fyle
13/07/2013, 18:24
Kaledeki kaynak üretiminin savaşa tek faydası klanı kasarsan o kaynaklarla o olur :) Dolayısıyla savaş alanında öyle ahım şahım bir üstünlük sağladığı söylenemez.