PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Player Card ödülleri Açıklanmış!

akin
11/07/2013, 06:36
okadar kartı tamamlayana smevili ata bindirme ödülü vereceklere .ben nerelere gideyim arkadaş yaaa:s bu bilgi doğrumu yanlışmı .biri yanlış desin bana neolur

Sercan<Michaell>
11/07/2013, 09:03
töbe töne açıklanmış niye diyorsun hocam o zmn ? AÇıklanmış olsa zaten duyurularda bilmemnerede çıkar. Saçma sapan insanlardan aldıgın duyumları buraya açıklanmış diye yazma bence.

Gray Fox
11/07/2013, 11:05
Aciklandigi dogru smeevil treat,smeevil dye fln alabiliyorsun.

Edit: "DOTA_TIP_Player_Card_Challenges" "PLAYER CARD CHALLENGES"
"DOTA_TIP_Player_Card_Challenge_0" "Stamp one complete teamnReward: Smeevil Treat"
"DOTA_TIP_Player_Card_Challenge_1" "Stamp five complete teamsnReward: Smeevil Treat"
"DOTA_TIP_Player_Card_Challenge_2" "Stamp eight complete teams, must include teams %s1 and %s2nReward: Edge Crab Lure"
"DOTA_TIP_Player_Card_Challenge_3" "Stamp all Player CardsnReward: Edge Crab Dye"
"DOTA_TIP_Player_Card_Challenge_4" "Stamp a Mythical quality Player CardnReward: Edge Crab Banding"

"DOTA_TIP_Player_Card_Challenge_Stats" "Cards Stamped: %s1nComplete Teams Stamped: %s2nnYour Challenge Teams:n%s3n%s4"

akin
11/07/2013, 17:47
Aciklandigi dogru smeevil treat,smeevil dye fln alabiliyorsun.

Edit: "DOTA_TIP_Player_Card_Challenges" "PLAYER CARD CHALLENGES"
"DOTA_TIP_Player_Card_Challenge_0" "Stamp one complete teamnReward: Smeevil Treat"
"DOTA_TIP_Player_Card_Challenge_1" "Stamp five complete teamsnReward: Smeevil Treat"
"DOTA_TIP_Player_Card_Challenge_2" "Stamp eight complete teams, must include teams %s1 and %s2nReward: Edge Crab Lure"
"DOTA_TIP_Player_Card_Challenge_3" "Stamp all Player CardsnReward: Edge Crab Dye"
"DOTA_TIP_Player_Card_Challenge_4" "Stamp a Mythical quality Player CardnReward: Edge Crab Banding"

"DOTA_TIP_Player_Card_Challenge_Stats" "Cards Stamped: %s1nComplete Teams Stamped: %s2nnYour Challenge Teams:n%s3n%s4"

selam,çok merak ettiğim bişey var,tam anlayamadım ödüllleri...mesela benm smevilim yeşil diyelim.kartların hepsini toplayınca mor yapıp yengeçe bindirebiliyorummu...veya smevilimi sattım sa yani smevilim yoksa verecekleri ödüllerin hepsi satılabilir cinstenmi olacak

Gray Fox
11/07/2013, 17:58
selam,çok merak ettiğim bişey var,tam anlayamadım ödüllleri...mesela benm smevilim yeşil diyelim.kartların hepsini toplayınca mor yapıp yengeçe bindirebiliyorummu...veya smevilimi sattım sa yani smevilim yoksa verecekleri ödüllerin hepsi satılabilir cinstenmi olacak

Valla tahminime gore: Smeevil treat zaten obur renkleri aciyor. Crab lure yengece bindiriyor. Crab dye da istedigin renge boyatma. Smeevil treat gibi item olup trade yapilabilir halde olur.
Yani 1. evet 2.nci evet

akin
11/07/2013, 18:05
Valla tahminime gore: Smeevil treat zaten obur renkleri aciyor. Crab lure yengece bindiriyor. Crab dye da istedigin renge boyatma. Smeevil treat gibi item olup trade yapilabilir halde olur.
Yani 1. evet 2.nci evet

eyw :)

Zaphart
11/07/2013, 18:07
şimdi önce smeevil kırmızıya çevirmek için bana smeevil treat lazımmı hala ben anlamadım :D Sonra mamuta bindircem mesela onun içinde bilmem ne egg falan istiyo nasıl çevircem ben bunu yahu çevirince bi dğeri olurmu acep :S:S:S:

hohmlec
11/07/2013, 19:46
compendıum match making ten smeevil treat düşüyor hatta ben kurmızı yaptım bile o bilmemne egg ı daha düşüremedim belki sadece compendıumdaki kartları tamamlayınca gelcektir bu arada 31 kart lazım beyler