PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ltfn yardım edin furionu kullanamıorum

herokah
18/01/2009, 11:28
yaklasık 3 senedir dota oynuorum hala furionu kullanamıorum ve skilleri fln cok ssacma gelıor bi yardım ederseniz mutlu olurum bundan oncede hic bir ise yaramadıını dusunduum herolar olmustu ama sonra hepsinin bi ise yaradııını kavradım bi furionu hala anlamadım:(:(

Memooo
18/01/2009, 12:25
ımm furie orb olarak deso veya domi kas pt kas 2 tane null talisman kas mkb orchid hyper kasabilirsin oyuna göre meka da kasılabilir bakınız .. bloodseeker e karsı nası oynıcam diorsan teleport 1 kere aqaca almaı kullan onun dısında full stat git tabii ultide wer :D ultiyi combata girerken direk salla aama ccreplere at ki heroya sekerse daha iyi vursun sans isi tabi

Wait4Me
18/01/2009, 16:09
furion sentınal cıkartabıldıği ve yanının kalabalık olması nedeniyle rahat kule alır.Ayrıca haritanın heryerine ışınlanması onun çok iyi bir kaçış mekanizmasıdır.Bence pt mekanizm deso ve shiva cıkarsan gercekten oynarken çok zevk alırsın.

Memooo
18/01/2009, 16:39
öyle kill alams as sart

Bloody.Lucifer
18/01/2009, 17:14
furion oyunda en rahat last hit/deny kasabilecek herodur.

İnt herosu olmasına rağmen yüksek atack power ı atack speed ile birleşince rakibi yerle bir eder furionu zorlayan herolar range i 600 yada üzeri olan herolardır.bilinki olan herolar furionu rahatlıkla öldürebilir

imported_Storm
19/01/2009, 11:57
3 senedir oynuyorsun ve hala harhangi bir heroyu kullanamıyorsun :s

Furion tam bir destek herosudur. Kolay kolay rakiplerini kaçırtmaz. Ultisi mükemmeldir her sektiginde daha fazla damage vurur. 5.25 saniye rakiplerini tutabilir. teleportla hem kaçabilir hem yardım edebilir. hemde dost herolara yardım edebilir. Force of nature sayesinde hem rahat ilerlersin hem kuleleri kolay kolay kaptırmazsın.

Ama Furion her baba yiğidin harcı degildir. Mini map bilgisi en cok bu heroda ise yarar. Benim söyliyeceklerim bu kadar. Bu heroyu ALL_TAY baya iyi kullanır. Onun cevap yazmasınıda bekle bence.

Memooo
19/01/2009, 13:05
deny cok saqlam yapıor furi sansasyonun war bi replayı izle istersen

pitlordxxx
19/01/2009, 18:13
Ben de son zamanlarda Furionla oynamaktan keyif alıyorum açıkçası. Sana bi iki tavsiyede bulunuyum.

Furiona 1. olarak healt regen şart (meka iyi bi tercih olabilir) armoruda cok az tabi int herosu oldugu icin normal ama cok guzel farm yapar. Furion oynarken öncelikli olarak ultın doldukça atacaksın. En az 100 gold gelir hatta kıll bile alabilirsin. Furıonda hıc pasif skill yok o yuzden en iyi mana regen veren itemlerden biri orcid i tavsiye ederim ben tabi bi ara hex kasabilirsin.
Orb olarak ben M'Jolnir kasıom ama Deso fln da gider senin bilcen iş. Furıonun en guzel ozelligi cogu hero ile oynarken 2-3 kere olunce oyun boyu kasamazsın ama furıonda bol bol tp olarak nc kasarsın vede kasmalısın :P ve bence kuleleide kacırma baktın creepler bi kuleye giriyo hemen tp ol!!!iyi oyunlar umarım keyif alırsın

herokah
22/01/2009, 15:59
adam gibi bi rehber yapabilir mi biri furion icin taktikler fln

herokah
22/01/2009, 15:59
ben rehberlere baktımda bulamadım furion rehberini var mı acaba?

Memooo
24/01/2009, 20:19
mevcut deil arkadasım

DmrOnr
24/01/2009, 21:02
Furion çok güzel herodur kullanabilene