PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dota 2 Linç Oyunu #1

Sayfa : 1 [2]

Pr0.
19/07/2013, 17:09
Köylüler ortalığı çok karıştırıyor. Ar-Phàrazôn linç edelim diyorum.

Omniknightı linç etmeye çalışan kim olabilir ki merak ettim ben :D

Raichoxunrefleksleri
19/07/2013, 17:19
Overmediayı düşünen bir tek ben mi varım ? 3 farklı oy atıldı, ns hariç overmedia ve grumwel yazıldı. Overmediaya atan arpharazon yenilmeye çalışıldı ? Axedan daha sağlam bir olasılık gibi geliyor bana.

Overmedia yazdığım için linç edildiğimi düşünmüyorum. Ayrıca şu an Cowabunga beni linç etmeye kalkıyor. (Ya oyundan 1 gram anlamıyor, eğer gerçekten Dire değilse Cowabunga'nın diğer oyunlarda oynamamasını talep ediyorum) Büyük ihtimal Cowabunga dire. Cowabunga dire'sa Overmedia değil. Çünkü dün onun üstünde oy kullandı.

Dire olduğunu düşündüğüm kişiler:

Axe
Zaphart
Cowabunga
Grumwel

Arkadaşlar bugün oyumuzu Axe üzerinde kullanalım. İfadeleri çok çelişkili. Zaphart ise hedefi Lexsarko yapmaya çalıştı. Lexsarko'nun Dire olmadığından %99 eminim. Bu durumda Axe ve Zaphart büyük ihtimal dire.

Cowabunga ise yukarıda dediğim gibi. Büyük ihtimal Dire.

Grumwel ise 88'in dediği gibi insanların kafasını karıştırmaya yönelik konuşmalar yapıyor. Fakat bundan emin değilim. O yüzden sona bırakalım. İlk Axe'tan başlayalım.

Axe capoeira üzerinizde oyunuzu kullanın bence.

Owyeah
19/07/2013, 17:24
grumwel

Burakula
19/07/2013, 17:30
çocukken hırhız polis oynardık göz kırpmaylan falan. onun gibi bişey mi bu? hakim ceza veriyo mu kaybedene?

Raichoxunrefleksleri
19/07/2013, 17:30
Oylarınızı grumwel üzerinde değiştirmenizi talep ediyorum. Bir inceleme yaptım ve Grumwelden %100 eminim. Axe bir iki çelişkili mesaj attı onu da sıraya koyucaz. Ama ilk olarak

grumwel

88RoundsPerMinute
19/07/2013, 17:36
5 dire'dan 3'ü: AxeCapoeira, grumwel be Zaphart. Kesin yani şüphe götürmez.

grumwel
19/07/2013, 17:36
Hiçbiriniz suçlama hakkında birşey söylememişsiniz. Kafa karıştırıcı şeyler yazıyorum evet herkesin kimliğini anlayıp gözetlemeye çalıştığım için. Suçlamanınızın nedenini söyleyin yardım edim. Evet yanlışıkla bir radiant ölmesin diye 2 tane chenim diyen adama oy vermedim. Evet dün gece size bir dire ismi verdim. Evet dire'im ama bunları yapıyorum sizede mantıklı geliyor mu. Geliyorsa bende kaderime razıyım.

grumwel
19/07/2013, 17:40
Ar-Phàrazôn;

Axe'tan %99 eminim önce onu yazalım dedikten 10 dakika sonra bir ışık doğup benim dire olduğuma karar verdin ve çok net bir şekilde bana dire dedin. Şüphelisin.

grumwel
19/07/2013, 17:42
Baktımda dün yiyemedikleri kişi senmişsin. Peki madem dire değilsin nasıl oluyorda bu kadar çelişkili mesajlar atıyorsun

g0ldm00n
19/07/2013, 17:42
Oylarınızı grumwel üzerinde değiştirmenizi talep ediyorum. Bir inceleme yaptım ve Grumwelden %100 eminim. Axe bir iki çelişkili mesaj attı onu da sıraya koyucaz. Ama ilk olarak

grumwel

bence ilk olarak axe'ı halletmeliyiz . grumwel'le ilgili nasıl bir kanıtın var ?

grumwel
19/07/2013, 17:43
88RoundsPerMinute;

Çıkıyorsun ve oyunda sürekli isim veriyorsun dire'dır diye. Hiçbirine birtane bile açıklama yapmamışsın ama nasıl oluyorda 1-2 kişi gelip sana inanıyor?

88RoundsPerMinute
19/07/2013, 17:43
Overmedia yazdığım için linç edildiğimi düşünmüyorum. Ayrıca şu an Cowabunga beni linç etmeye kalkıyor. (Ya oyundan 1 gram anlamıyor, eğer gerçekten Dire değilse Cowabunga'nın diğer oyunlarda oynamamasını talep ediyorum) Büyük ihtimal Cowabunga dire. Cowabunga dire'sa Overmedia değil. Çünkü dün onun üstünde oy kullandı.

Dire olduğunu düşündüğüm kişiler:

Axe
Zaphart
Cowabunga
Grumwel

Arkadaşlar bugün oyumuzu Axe üzerinde kullanalım. İfadeleri çok çelişkili. Zaphart ise hedefi Lexsarko yapmaya çalıştı. Lexsarko'nun Dire olmadığından %99 eminim. Bu durumda Axe ve Zaphart büyük ihtimal dire.

Cowabunga ise yukarıda dediğim gibi. Büyük ihtimal Dire.

Grumwel ise 88'in dediği gibi insanların kafasını karıştırmaya yönelik konuşmalar yapıyor. Fakat bundan emin değilim. O yüzden sona bırakalım. İlk Axe'tan başlayalım.

Axe capoeira üzerinizde oyunuzu kullanın bence.

Weaver faktörünü unutma. Adam fake oy atıyodur belki. Kıpssssss ;)

88RoundsPerMinute
19/07/2013, 17:45
Grumwrel'in dire olduğu konusunda şüphesi olanlar postlarımı inceleyin.

grumwel
19/07/2013, 17:47
Bende onu diyorum 88RoundsPerMinute öncelikle postlarını sen incele istersen 1 tane bile açıklaman yok hepsinde grumwel dire'dır. Tamam bunu yapabilirsin doğal beni şüphelendiren sen hiç yorum yapmadan birine dire diyorsun ve sana inanıyorlar.

88RoundsPerMinute
19/07/2013, 17:50
Çünkü mantıklı konuşuyorum. Az konuşmam mantıksız konuştuğum anlamına gelmez kaldı ki bu sonuca nasıl vardığımı açıkladım.

Raichoxunrefleksleri
19/07/2013, 17:52
Grumwel konuştukça batıyorsun

HolyPesimist
19/07/2013, 17:54
Dün görünen o ki Ns'ye kullanılan acil oylar doğrultusunda ns linç edilmiş fakat ben dedigim gibi daha çok var biraz bekleyin derken yine aceleye geldik.Ey Storm köyü halkı artık aramızda düşmanların bize hedeflerde şaşırtmacılığa sürüklediği belli olmuyor mu?Dire gerçekten rollerini iyi yapıyor ya da biz bir şeyleri göremiyoruz.Şuan kime oy kullanacagım belli değil fakat Ar-Phazonun omni olarak yenememesi bize 1 gün kazandırdı.Bu 1 gün boyunca iyice düşünüp oyumuzu kullanalım.

88RoundsPerMinute
19/07/2013, 17:56
Aklımda bi de dire olmadıgını düşündüğüm kişiler var ama onları açıklamayacağım henüz. Hadi son 2 kaldı köylüler 3 tanesini yakaladık bile.

grumwel
19/07/2013, 17:56
2 nizde hala bir açıklama yapmadan suçluyorsunuz "az konuşmam mantıksız konuştuğum anlamına gelmez" diyorsun ama azda konuşmuyorsunki sadece suçluyorsun. Empati diyorsun ama 1 tane kanıt gösteremiyorsun?

88RoundsPerMinute
19/07/2013, 17:57
Dün görünen o ki Ns'ye kullanılan acil oylar doğrultusunda ns linç edilmiş fakat ben dedigim gibi daha çok var biraz bekleyin derken yine aceleye geldik.Ey Storm köyü halkı artık aramızda düşmanların bize hedeflerde şaşırtmacılığa sürüklediği belli olmuyor mu?Dire gerçekten rollerini iyi yapıyor ya da biz bir şeyleri göremiyoruz.Şuan kime oy kullanacagım belli değil fakat Ar-Phazonun omni olarak yenememesi bize 1 gün kazandırdı.Bu 1 gün boyunca iyice düşünüp oyumuzu kullanalım.

Göremeyecek bi şey yok 3 tanesinin adını verdim sana laf dinle arkadaşım.

88RoundsPerMinute
19/07/2013, 17:59
2 nizde hala bir açıklama yapmadan suçluyorsunuz "az konuşmam mantıksız konuştuğum anlamına gelmez" diyorsun ama azda konuşmuyorsunki sadece suçluyorsun. Empati diyorsun ama 1 tane kanıt gösteremiyorsun?

Köylüler akıllarını kullanıp beni dinlerlerse gün sonunda ellerimizde can verişin en büyük kanıt olacak.

g0ldm00n
19/07/2013, 18:01
Ben bugünkü oylarımızı Axe'dan yana kullanma taraftarıyım . Grumwel hakkında nasıl bir delil var ? Varsa bile ben göremedim .

88RoundsPerMinute
19/07/2013, 18:03
g0ldm00n oyunu grumwel için kullan eğer haksız çıkarsam dire olduğumu düşünebilirsin. Köylülerin sayıca üstün olduğunu düşünürsek karlı bi alışveriş olur bence.

g0ldm00n
19/07/2013, 18:06
g0ldm00n oyunu grumwel için kullan eğer haksız çıkarsam dire olduğumu düşünebilirsin. Köylülerin sayıca üstün olduğunu düşünürsek karlı bi alışveriş olur bence.

tamam kullanayım da bi nedenini açıklayın :D

Pr0.
19/07/2013, 18:08
Axe hakkında şüphelerinizi paylaşsamda grumu bi türlü anlayamadım niye hedef gösteriliyor ? Neyse bu gün bir daha giremememe ihtimalim olduğundan uzun uzun inceleme yapamadan linç oyumu atacağım. Axe capoeira' linç ediyorum.

Bide storm uzun uzun hikaye yazsana lan one öyle :(

HolyPesimist
19/07/2013, 18:09
88rounds acıkcası bana güvenin onları yakalayalım tarzı bi düşünce ile senin istediğin kişilere oy vermek akılsızlık olur.Sonuçta 2 gündür dire oyunlarına geliyoruz.Bize delillerini göster.Çelişkili yada az konuşması tam bir delil değil

Raichoxunrefleksleri
19/07/2013, 18:14
İlginçtir ki Cowabunga Overmedia'ya linç oyu kullanmasına rağmen Overmedia hemen ardından attığı mesajda Cowerbunga'nın dire olduğunu düşünmüyor.

Overmedia bizimle değilsin

Tabikide centaur değilim Sercan ın tavırlarını öğrenmek için yaptım ve tahminlerim oyun başından beri Nightstalker , G0ldm00n ,ar-phazaron isimli 3 kişiden 2 si dire dır eğer bugun linc olursam ve radiant tarafında çıkarsam bunu dikkat al radiant

Burdan cowabunga'nın weaver olduğu sonucunu çıkarıyorum ben?

HolyPesimist
19/07/2013, 18:16
Ar mantıklı bir yere parmak basmıssın,Cowabunga acıklama yapsan iyi olur.

Lexsarko
19/07/2013, 18:46
İlginçtir ki Cowabunga Overmedia'ya linç oyu kullanmasına rağmen Overmedia hemen ardından attığı mesajda Cowerbunga'nın dire olduğunu düşünmüyor.

Burdan cowabunga'nın weaver olduğu sonucunu çıkarıyorum ben?

Bu bana da bi hayli ilginç geldi. Cowabunga'nın attığı bütün oylar alakasız oylar. Cowabunga Dire hatta Weaver ise eğer buradan Overmedia'nın da Dire olduğunu anlayabiliriz. Başka ne sebeple ondan şüphelenmesin ki?

88 bir açıdan mantıklı konuşuyor o da Dire'ın 1 kişiyi linç ettirmek için normalde 1 kişiyi gözden çıkaramayacağı gerçeği.

Ancak Grumwel'in üzerinde Haunt kullanarak önemli bir role sahip olduğunu fark edip onu indirmeye çalışıyor olabilirler. Örneğin Grumwel Centaur ise onu linç ettirmek dışında yapabilecekleri bir şey yok gece yiyemezler çünkü. Çok az bir ihtimal ama tek yabanilerini bunun için gözden çıkarmış olabilirler yani.

Bence bu gün Cowabunga'ya odaklanmak daha mantıklı olabilir. Axe ve Zaphart cepte zaten.

Raichoxunrefleksleri
19/07/2013, 18:57
cowabunga

Radiantlı arkadaşlar, lütfen oyunuzu cowabunga'ya kullanınız. Son 1 saatimiz var. Sizden rica ediyorum lütfen cowabunga'ya kullanınız oyunuzu.

HolyPesimist
19/07/2013, 19:01
Sanırım bu sefer bir dire pisliğini yakaladık cowabunga

g0ldm00n
19/07/2013, 19:01
cowabunga olayı bana da mantıklı geldi . her oylamada sacma oylar kullandı bu arkadas . Ama axe'ı unutmayalım .

grumwel
19/07/2013, 19:08
3. Gün 20.07.2013 saat 20.00 da sonlanacaktır. Yanlış okumuşsunuz diye hatırlatmak istedim

Zaphart
19/07/2013, 19:13
overmedia cowabunga axecapoeira bu üçünde bişeyler dönüyor, ama Ben oyumu AxeCapoeira dan yana kullanıyorum.

88RoundsPerMinute
19/07/2013, 19:29
Allah cezanızı versin ya. Grumwel'in yaptığı yorumların bir tanesi bile bize fayda getirmedi aksine dire elemanlarına yaradı. Adam topluluğa uyan tipi oynayıp saman altından su yürütmeye çalışıyor. Okuyun adamın postlarını ve oylarınızı grumwel yapın. Ya da en azından dire olduğu konusunda sizi kandırmasına izin vermeyin.

Raichoxunrefleksleri
19/07/2013, 19:45
overmedia cowabunga axecapoeira bu üçünde bişeyler dönüyor, ama Ben oyumu AxeCapoeira dan yana kullanıyorum.

Neden peki? Daha az önce Lexsarko Axe'ın dire olduğunu söylerken, sen lexsarko'nun dire olduğunu iddia ettin. Ne oldu da fikrin değişti?

88 senin de grumwel'deki ısrarını anlayamıyorum. cowabunga açık ve net.

Dire kendi arasında bir iş çeviriyor.

WeRdeR WeReMeM
19/07/2013, 20:00
cowabunga linç edilmelidir diyorum.

Zaphart
19/07/2013, 20:01
Neden peki? Daha az önce Lexsarko Axe'ın dire olduğunu söylerken, sen lexsarko'nun dire olduğunu iddia ettin. Ne oldu da fikrin değişti?

88 senin de grumwel'deki ısrarını anlayamıyorum. cowabunga açık ve net.

Dire kendi arasında bir iş çeviriyor.
Ben Lexsarkonun Dire olduğunu söyledim Axe ın Dire olmadığını söylemedim.Axe ın Dire olup olmadığında emin değilim sadece mesajları bi oraya bi buraya kayıyor gibi bu onu Dire yapar mı bilemiyorum.Lexsarko daha çok tersine oynuyomuş gibi geldi, ondan dolayı lexsarko nun dire olduğunu düşünüyorum.
Anca şimdi düşünüyorum ki Axe ın Dire olduğunu iddia eden zaten Lexsarkonun kendisi.Yani ikisi birden Dire olamaz:D
Çok kararsız bi yapıya büründüm şimdi yine.O zaman Axe a falan sonra bakarız dedikleri gibi Cowabunga diyorum bende.

88RoundsPerMinute
19/07/2013, 20:05
Israr etmezsem adam unutulacak arada kaynıycak diye şey ediyorum. Ayrıca weaver'ı yok etmek bize pek bi şey kazandırmaz bize spectre veya pudge lazım. O yüzden bence cowabunga dursun bi kenarda diyorum.

WeRdeR WeReMeM
19/07/2013, 20:07
abi cowabunga yazıyorum neden normal renk yapıyor :)

grumwel
19/07/2013, 20:48
Daha düne kadar herkes Werder_Weremem dire diyordu ne olduda birden herkes unuttu? Bana bu ısrarları sonucu 88de dire gibi geliyor ama hadi bakalım hayırlısı

g0ldm00n
19/07/2013, 20:57
Daha düne kadar herkes Werder_Weremem dire diyordu ne olduda birden herkes unuttu? Bana bu ısrarları sonucu 88de dire gibi geliyor ama hadi bakalım hayırlısı

werderweremem zaten cepte . onu da elbet gelecek gunlerden birinde linç etmeliyiz .

Overmedia
19/07/2013, 22:03
cowabunga dire çıkacak gibi

Zaphart
19/07/2013, 22:10
werderweremem zaten cepte . onu da elbet gelecek gunlerden birinde linç etmeliyiz .

Abi herkes cepte ben anlamadım kimi yakalasak Dire dan değil anasını satayım :D Ama cowabunga Dire gibi duruyor ya da düpedüz intihar etmeye çalışıyor :D

Bugün gece kaçta başlayacak yahu??_?_?

g0ldm00n
19/07/2013, 22:16
ya ztn werderweremem ,axe ve cowabunga da dire çıkmazsa ben gidip radiant creepliğine başlayacam . Parası iyi diyorlar . 50 gold veriyorlarmış , köyden gidenler bi daha geri dönmedi sevdiler herhalde mekanı .

g0ldm00n
19/07/2013, 22:17
gece yarın 8de

88RoundsPerMinute
19/07/2013, 23:24
O zaman beyler herkes kim linç edilmeli bi yazsın ortak karara varalım. Araya post atılmazsa sevinirim.

Benim oyum grumwel. Neden mi? %100 dire ve weaver değil. Yani spectre gibi güçlü bi düşman olabilir. Evet bu yüzden grumwel

88RoundsPerMinute
19/07/2013, 23:28
Allah'ın cezası telefon hepsini yeşil yazmış. Oyum grumwel.

WeRdeR WeReMeM
20/07/2013, 11:49
Hee werder cepte ben o postu oraya yem olarak attım ama gidip 3-5 kişi yedi resmen bunlardan biri de BORİS oldu :) sizde yeyin bari tam olsun. Ezbere ezbere konuşuyor dire mışım. He amk direım linç edinde aklınız başınıza gelsin bi.

Cowabunga fazla konuştun ve çok konuşmak iyi değil bu köyde.

Cowabunga
20/07/2013, 13:25
cowabunga dire çıkacak gibi

kuru iftiralarından dolayı overmedia'yı tekrar göz önünde bulunduralım diyorum.

Cowabunga
20/07/2013, 13:26
overmediaya oy kullanmasaydım bu arkadaşı da kafadan linç ederdim. neyse sonraki güne artık.

Cowabunga
20/07/2013, 13:28
foruma bir gün girmedik köylü arkadaşlarımız hemen sırtını çevirmiş bana. :( ben kaçtır sizi kurtarıyorum yaptığın çok ayıp. bir an önce werder weremem, overmedia ve axe'a yüklenelim. :/

Cowabunga
20/07/2013, 13:33
Bu bana da bi hayli ilginç geldi. Cowabunga'nın attığı bütün oylar alakasız oylar. Cowabunga Dire hatta Weaver ise eğer buradan Overmedia'nın da Dire olduğunu anlayabiliriz. Başka ne sebeple ondan şüphelenmesin ki?

88 bir açıdan mantıklı konuşuyor o da Dire'ın 1 kişiyi linç ettirmek için normalde 1 kişiyi gözden çıkaramayacağı gerçeği.

Ancak Grumwel'in üzerinde Haunt kullanarak önemli bir role sahip olduğunu fark edip onu indirmeye çalışıyor olabilirler. Örneğin Grumwel Centaur ise onu linç ettirmek dışında yapabilecekleri bir şey yok gece yiyemezler çünkü. Çok az bir ihtimal ama tek yabanilerini bunun için gözden çıkarmış olabilirler yani.

Bence bu gün Cowabunga'ya odaklanmak daha mantıklı olabilir. Axe ve Zaphart cepte zaten.

arkadaşlar çok fazla takip edemiyordum olayları ondan dolayı saçma oylar kullanmış olabilirim. ama bundan sonra daha dikkatli olacağım ve beni öldürdüğünüz zaman bir cam gibi kırılacağımı aklınızdan çıkarmayın.

WeRdeR WeReMeM
20/07/2013, 13:45
foruma bir gün girmedik köylü arkadaşlarımız hemen sırtını çevirmiş bana. :( ben kaçtır sizi kurtarıyorum yaptığın çok ayıp. bir an önce werder weremem, overmedia ve axe'a yüklenelim. :/

Hemen ona buna çökelim diyorsun ya :) Bu sonunu dahada kolaylaştırıyor inş. Radian çıkmazsın ama ben sende kararlıyım. Saçma sapan yorumlar ve linç girişimlerin köye resmen zarar veriyor ne yapmaya çalışıyorsun bilmiyoruz ama sonun pek iyi değil.

Raichoxunrefleksleri
20/07/2013, 16:33
Bugün Cowabunga yarın grumwel veya axe.

88RoundsPerMinute
20/07/2013, 16:56
O zaman grumwel olan oyumu cowabunga olarak değiştiriyorum.

walkapan
20/07/2013, 19:06
cowabunga

Specy
20/07/2013, 19:13
Cowabunga linç edelim bugün yarın werder yada axé'ı ederiz.

WeRdeR WeReMeM
20/07/2013, 19:21
Niye yarın werder ? abi ezbere oynamayın şu oyunu ya neyse bugün beni oylayın da sizle bir gece geçirmek zorunda kalmayayım.

Lexsarko
20/07/2013, 19:46
Benim kafamdaki isimler hala Axe Capoeira ve Zaphart. Bu gece beni yerlerse doğru iz üzerinde olduğum tescillenmiş olur artık. Beni yemeleri halinde lütfen bu dediğim isimleri oylayın. Zaphart iyice çelişkili şeyler söylemeye başladı zaten. İlk önce beni suçladı dikkatleri Axe'ın üzerinden çekmek için. Ardından bu ikisini bağdaştırdığımda Axe'ı satmak zorunda kaldı. Daha sonra ikisi birden Dire olamaz diyerek çeliştiğini kendi de fark etti zaten.

Cowabunga'nın göz ardı edilemez şekilde Weaver olma ihtimali var. Gerçekten oyunu anlayamamış veya Weaver rolünün özelliklerini kavrayamadığı için bu kadar belli etmiş olabilir. Umarım o da Radiant çıkmaz.

88RoundsPerMinute
20/07/2013, 19:49
Beni yerlerse bilesiniz ki grumwel ve axe elebaşlarıdır.

88RoundsPerMinute
20/07/2013, 19:53
Gün sonuna geldik son sözlerimi söylüyor olabilirim çünkü elemanlar bana saldıracak gibi bi his var içimde. Tek diyeceğim, "kalabalığa uyan tip"lere dikkat edin.

Raichoxunrefleksleri
20/07/2013, 20:03
Ztorm Zpirit online değil yahu :D Daha fazla dayanamıcağım.

Pr0.
20/07/2013, 20:50
Beyler oyladığınız bu adam da radiant çıkarsa artık role play rehberi hazırlicam bu kadar garip bir oyun olabilir mi :D Acemiliğimize geldi herhalde diğer oyunlar böyle olmaz.

Raichoxunrefleksleri
20/07/2013, 20:53
Açıkçası radiant çıkarsa bizle alakalı bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Saçma sapan stratejiler kullanıyorlar sonra böyle oluyor :(

Simita
21/07/2013, 00:55
3. Gün Sonu - 3. Gece başlangıcı - 3. Gece Sonu

Lexsarko: cowabunga
Owyeah: grumwel
Zaphart: cowabunga
Specy: cowabunga
DreadfuL
WeRdeR WeReMeM: cowabunga
88RoundsPerMinute: cowabunga
Cowabunga: overmedia
HolyPesimist: cowabunga
NightStalker
Overmedia: cowabunga
pr0.: Axé Capoeira
Axé Capoeira
g0ldm00n: cowabunga
walkapan
Bykusmert
Ar-Phàrazôn: cowabunga
grumwel

Cowabunga(Crystal Maiden) linç edildi.

Gece için kimse oy kullanmamış, bi 15 dk ya oylarınızı bitirin.

Simita
21/07/2013, 01:20
3. Gece Sonu 4. gün başlangıcı

HolyPesimist (Köylü) yabaniler tarafından yenildi.

4. gün 22.07.2013 saat 20.00 da bitecektir, Aşağıdaki 15 kişiden biri üzerine oy kullanabilir, kimse linç edilmesin şeklinde oy kullanabilir, ya da oy kullanmamayı tercih edebilirsiniz.

Lexsarko
Owyeah
Zaphart
Specy
DreadfuL
WeRdeR WeReMeM
88RoundsPerMinute
Overmedia
pr0.
Axé Capoeira
g0ldm00n
walkapan
Bykusmert
Ar-Phàrazôn
grumwel

Pr0.
21/07/2013, 01:26
Beyler bu kadar kötü oynayamayız ama bune :D Dire yanlışlıkla kazanıyor oyunu şaka gibi biri çıkar ben omniknightım diye bağırır sonra 2 tane chen çıkar birbirlerini yerler ben chenim ben chenim diye olan gerçek chene olur sonra Cm'miz çıkar omknightımızı linç etmeye çalışır. Cidden hiç mi düşünerek oynamıyosunuz bu kadar laubalilikle oynanamaz ki oyun ? Ciddiye almıyosanız oynamayak bune böyle özel rollü kimse kalmadı resmen hepsi kendini öldürttü nasıl kazancaz bu oyunu ? Dire diye linç ettiğimiz herkes radiant çıkıyor şaka gibi hayır adamlar kendilerini linç ettiriyolar ya.

88RoundsPerMinute
21/07/2013, 01:30
Yuh artık diyorum. Hani bu kadar mal nası olabilir bi insan diyip kalp kırmak istemem ama diyeceğim ya. Abi bırakın dire'ı bildigin kendi tarafımızdaki bi halttan cakmayan adamlar bizi bitirdi. Daha duramam burda. Hayret ediyorum ya bu kadar beceriksiz, mantıksız nası olabilir bi insan? Asıyorum lan kendimi. Hadi gg.

P.S. grumwel'in dire oldugunu düsünüyorum hala.

88RoundsPerMinute
21/07/2013, 01:40
Köylüler 88'in evine girdiklerinde kendisini astığını görürler. Millet çok şaşırmıştır ve gözlerine masa üstündeki kağıt parçası çarpar. Kağıtta;

"Üçüncü gecenin ardından köydeki bazı beceriksizlerin zihinlerinin nasıl çalıştığını anlayamadığım içun bunu yapıyorum. Bu kafayla bi yere varabileceğimizi sanmıyorum, kazanma şansımız yok. Beni dinlememeniz sonucu kanser olmaktansa veya dire elemanları tarafından yenilmektense kendi hayatıma son veriyorum. Sağlıcakla falan kalmayın Storm halkı. İnşallah hepinizi tek tek yerler..

-En mantıklınız, 88.

88RoundsPerMinute
21/07/2013, 01:43
Ölmeden önce son olarak bi iyilik daha yapıcam size.

Beni yerlerse elebaşları grumwel ve axe'dır dedim size di mi? Sizce neden beni yemediler? Çünkü grumwel ve axe radiant degildi. 2'si de dire tarafında ya da en azından biri dire tarafında. Ha ben 2'sinin de dire oldugunu düsünüyorum o ayrı. Neyse öldüm ben.

Pr0.
21/07/2013, 01:47
Ölmeden önce son olarak bi iyilik daha yapıcam size.

Beni yerlerse elebaşları grumwel ve axe'dır dedim size di mi? Sizce neden beni yemediler? Çünkü grumwel ve axe radiant degildi. 2'si de dire tarafında ya da en azından biri dire tarafında. Ha ben 2'sinin de dire oldugunu düsünüyorum o ayrı. Neyse öldüm ben.

Radiant olsa zaten seni yiyemezler bilyiosun de mi ?

88RoundsPerMinute
21/07/2013, 01:48
Radiant olsa zaten seni yiyemezler bilyiosun de mi ?

Neden beni yemediler derken dire elemanlarını kastettim canımcım sadece o 2'sini değil :))))))))))))))))

88RoundsPerMinute
21/07/2013, 01:49
Ya neyse abi daha da konusmucam su basit postu bile anlayamayan adamlarla dire avlıyoruz. Konusturmayın beniii.

Raichoxunrefleksleri
21/07/2013, 01:51
Ya neyse abi daha da konusmucam su basit postu bile anlayamayan adamlarla dire avlıyoruz. Konusturmayın beniii.

:D :D İntihar etmek diye bir şey yok :P

Oyun oynuyoruz burda. Zaten Dire bizden sayı olarak da avantajlı. İlk başlarda böyle olması gayet normal.

Lexsarko
21/07/2013, 01:53
Abicim biz de oyunu ilk kez oynuyoruz da artık mantık yürütemez hale geldim ben kendi adıma. Biri ya beynini kullanmaya üşendiği için ya başvuru konusundakileri okumaya üşendiği için ya da konuyu takip etmeye üşendiği için saçma şeyler yapıyor ve şüphelenip Dire sanıyoruz. Ne kadar hızlı bir tren olursan ol, raylarda duran bir tren varsa sen de çarpıp duruyorsun. Yapacak bir şey yok.

Adam gibi oynamayacak olanlar lütfen bir dahakine başvurmasın. Şu forumda kimseye hakaret ettiğime rastlayamazsınız çünkü son derece sakin bir insanım ama inanın ilk defa sınırına kadar geldim. Oynayamayaksanız eğer oyun başında affınızı isteyin yerinize birisini bulalım.

Şimdi; en son mantık yürütebildiğim zamanlarda Axe Capoeira'dan şüphelenmiştik:

Ben Axe Capoeira'ya yüklendiğimde Zaphart durduk yere meydana çıkıp benim Dire olduğumu iddia etmeye başlamıştı.
Akabinde ben Zaphart'ı Axe Capoeira'yı korumakla suçladığımda Zaphart geri adım atıp Axe Capoeira'yı satmıştı.
Ardından Ar Pharazon Zaphart'ın Axe Capoeira'yı suçlamaya başlaması üzerine içine düştüğü çelişkiye dikkat çekti. Çünkü ikimiz birden Dire olamazdık.
Ayrıca Zaphart'ın acil linç için kaç kalın oyun gerektiğini neden merak ettiğini tek merak eden ben değilimdir umarım.

Bu şartlar altında ben bu ikisinin Dire olduğunu düşünüyorum. Şu andan itibaren oyunu doğru düzgün oynamaya da çalışmayacağım. Bu ikisi Dire çıkmazsa hiç oynamayı düşünmüyorum.

Kalın ve yeşil yazmak suretiyle linç Axe Capoeira diyorum. Bu gün Axe Capoeira haklı çıkarsam yarın Zaphart.

Sasygılar, sevgiler.

88RoundsPerMinute
21/07/2013, 02:03
İntihar yoksa alın o zaman Axe Capoeira

Pr0.
21/07/2013, 02:04
Abicim biz de oyunu ilk kez oynuyoruz da artık mantık yürütemez hale geldim ben kendi adıma. Biri ya beynini kullanmaya üşendiği için ya başvuru konusundakileri okumaya üşendiği için ya da konuyu takip etmeye üşendiği için saçma şeyler yapıyor ve şüphelenip Dire sanıyoruz. Ne kadar hızlı bir tren olursan ol, raylarda duran bir tren varsa sen de çarpıp duruyorsun. Yapacak bir şey yok.

Adam gibi oynamayacak olanlar lütfen bir dahakine başvurmasın. Şu forumda kimseye hakaret ettiğime rastlayamazsınız çünkü son derece sakin bir insanım ama inanın ilk defa sınırına kadar geldim. Oynayamayaksanız eğer oyun başında affınızı isteyin yerinize birisini bulalım.

Şimdi; en son mantık yürütebildiğim zamanlarda Axe Capoeira'dan şüphelenmiştik:

Ben Axe Capoeira'ya yüklendiğimde Zaphart durduk yere meydana çıkıp benim Dire olduğumu iddia etmeye başlamıştı.
Akabinde ben Zaphart'ı Axe Capoeira'yı korumakla suçladığımda Zaphart geri adım atıp Axe Capoeira'yı satmıştı.
Ardından Ar Pharazon Zaphart'ın Axe Capoeira'yı suçlamaya başlaması üzerine içine düştüğü çelişkiye dikkat çekti. Çünkü ikimiz birden Dire olamazdık.
Ayrıca Zaphart'ın acil linç için kaç kalın oyun gerektiğini neden merak ettiğini tek merak eden ben değilimdir umarım.

Bu şartlar altında ben bu ikisinin Dire olduğunu düşünüyorum. Şu andan itibaren oyunu doğru düzgün oynamaya da çalışmayacağım. Bu ikisi Dire çıkmazsa hiç oynamayı düşünmüyorum.

Kalın ve yeşil yazmak suretiyle linç Axe Capoeira diyorum. Bu gün Axe Capoeira haklı çıkarsam yarın Zaphart.

Sasygılar, sevgiler.

İlk kez oynamak sıkıntı değil zaten şu oyunu en ciddiye alan adamlardan birisin saygı duydum. Şu ana kadar kaybettiğimiz kahramanların hepsi kendi (buraya sert bi kelime gelicek) şeylerinden linç ettirdi. Adam omknighta oy verdi ya cm özel rollü adam diğer özel rollü adama oy verdi bu kadar kötü oyun takibi olabilir mi :D Mantık yürütmenin imkansız olduğu şu mantıksız oyunda çok rica edicem bir kez daha acil linç başlatmayalım. Gelsin axe de yapsın yorumunu ona göre düşünelim tartışıp bulalım artık. Bu uyarıyı 2. ve ya 3. yapışım artık biraz beni dinlersinz belki ?

Lexsarko
21/07/2013, 02:11
Ben acil linçte ısrar ediyorum. Kararım ve oyum değişmeyecek. Arzu eden acil linç oyu kullanmayabilir ya da Axe Capoeira'ya karşı hiçbir türlü oy kullanmayabilir benim için fark etmez.

Owyeah
21/07/2013, 02:16
Axe Capoeira

Zaphart
21/07/2013, 03:21
Herkesi düzgünce düşünmeye davet ediyorum.Birisi sercan dedi diye herkesi sercan ı linç etti.Biri cowabunga dedi diye herkes cowabunga dedi.Bi tane bile Dire ortaya çıkaramadık.Son şanslarımıza giriyoruz linç edilen yine Dire çıkmazsa gg wp.O yüzden düzgünce düşünelim postları okuyalım, ne bileyim gidip omniyi linç etmeyelim en azından :D :D

g0ldm00n
21/07/2013, 03:24
Axe Capoeira en başından beri niye oylarımızı değiştirdik ben onu anlamıyorum . Ayrıca oylarımızı Axe'dan Cowabunga'ya çevirdiğimizde direk atlayan adamlara dikkat etmeliyiz . Gerçi bu gidişle o adamlar da radiant çıkacak ama ... Harbi arkadaş rol yapmak bu kadar mı zor . Niye mantıgınıza uygun şekilde hareket etmiyorsunuz ? Garanti omniolan adama linç girişimde bulunmak istemek ne demek ya ...

Specy
21/07/2013, 03:30
Cowabunga da Radiant çıktı. Abi nasıl oynuyorsunuz şu oyunu anlamıyorum. Böyle giderseniz çok kötü kaybedicez. Lütfen oynayamıcaksanız bi dahaki oyuna girmeyin.

WeRdeR WeReMeM
21/07/2013, 12:47
Axe Capoeira acil linç edelim. Kafaları karıştıranları iyice düşünüp taşınalım beyler. Biri ortaya bir şey atıyor bizde ona uyup kendi halkımızı linç ediyoruz.

Lexsarko
21/07/2013, 18:53
Başka acil linç oyu gelmemesinden de anladığımız kadarıyla Dire köşeye sıkışmış durumda sanki :)

g0ldm00n
21/07/2013, 19:32
Başka acil linç oyu gelmemesinden de anladığımız kadarıyla Dire köşeye sıkışmış durumda sanki :)

yok yok benim bize güvenim sonsuz bu seferki linçimiz de radiant olacak :D

Pr0.
21/07/2013, 19:57
yok yok benim bize güvenim sonsuz bu seferki linçimiz de radiant olacak :D
:DDDDDDDDDDD Adam sonunda kadar haklı artık linç oyu atmaya korkar olduk. Bu tur önemli değil sonunda direyi bulduğumuza inanıyorum bu seferde yanılıyor olamayız :D Ama diğer arkadaşları kim bunun? Benim fikirlerim, overmedia, zaphart, werder. Sona kalan kimdir bilmiyorum. İsteyen olursa açıklayabilirim neden böyle düşündüğümü.

Axe Capoeira

88RoundsPerMinute
21/07/2013, 23:41
Hadi acil linçleri görelim pls

Specy
21/07/2013, 23:46
Bi an önce bitirelim şu eli de adam gibi oynayabilcek kişilerle 2. oyuna geçelim bu ne ya

Axe Capoeira

WeRdeR WeReMeM
22/07/2013, 00:08
Aynen 2-3 gündür şu bu linç edilsin deyip duruyoruz, hiç hikaye dönmedi ya valla sıkıcı oldu cidden :D

Pr0.
22/07/2013, 00:50
Aynen 2-3 gündür şu bu linç edilsin deyip duruyoruz, hiç hikaye dönmedi ya valla sıkıcı oldu cidden :D

Bu oyun zaten şu bu linç edilsin diyerek oynanır. Ama o kadar kötü oynuyoruz ki eğlencesi bile kalmıyor yani dire eğleniyodur bak kesin bişey diyemicem ona.

WeRdeR WeReMeM
22/07/2013, 01:06
Bu oyun zaten şu bu linç edilsin diyerek oynanır. Ama o kadar kötü oynuyoruz ki eğlencesi bile kalmıyor yani dire eğleniyodur bak kesin bişey diyemicem ona.

Şu bu linç edilcek zaten amacı o ama ezbere ediyoruz gördüğün gibi bir espiri yok yani. Resmen sayısal loto tarzı işte :)

Simita
22/07/2013, 01:09
1 kişi daha sonra acil linç^^

Lexsarko
22/07/2013, 01:23
Dire takımının eli oy vermeye gitmediğinden oluyor hep bunlar. Sen söylemesen Zaphart'a sorcaktım kaç acil linç kaldığını o çok merak ediyor hedef Radiant olduğu zaman böyle şeyleri belki şimdi de biliyodur diye düşünmüştüm :)

Raichoxunrefleksleri
22/07/2013, 01:30
Axe Capoiera Kalın ve yeşil

Raichoxunrefleksleri
22/07/2013, 01:33
Bu arada acil değil çabuk çabuk :D :D

Simita
22/07/2013, 02:04
4. Gün Sonu - 4. Gece başlangıcı

Axé Capoeira (Weaver) Linç edildi

4. gece 22.07.2013 saat 23:59'a kadar sürecektir, çoğunluk erken sağlanırsa insiyatif olabilir.

Simita
22/07/2013, 13:16
4. Gece Sonu - 5. Gün başlangıcı

Ar-Phàrazôn (OmniKnight) Dire tarafından yenildi.

5. Gün 23.07.2013 saat 20.00 da bitecektir, Aşağıdaki 13 kişiden biri üzerine oy kullanabilir, kimse linç edilmesin şeklinde oy kullanabilir, ya da oy kullanmamayı tercih edebilirsiniz.

Lexsarko
Owyeah
Zaphart
Specy
DreadfuL
WeRdeR WeReMeM
88RoundsPerMinute
Overmedia
pr0.
g0ldm00n
walkapan
Bykusmert
grumwel

WeRdeR WeReMeM
22/07/2013, 14:58
sayımız epeyce azaldı beyler sonunda bir dire yakaladık hele şükür ve devamı gelir inş. :) Biraz mantıklı hareket edersek köyümüzü kurtarabiliriz dinimiz inş. amin.

g0ldm00n
22/07/2013, 16:45
Omniknight nasıl yenildi ya . Niye korumadı kendini ... Ben gerçekten anlamıyorum bu oyun nereye gidiyor .

g0ldm00n
22/07/2013, 16:47
Bence taa oyunun basından beri yapılması gereken oylamayı yapmalıyız artık . Diger konuda kendinin açıkça dire olduğunu belli eden WeRdeRWeReMeM 'i linç etmeliyiz . Yok başka birinin dire olduğundan kesin eminim diyorsanız buyrun bize anlatın bizde oylarımızı ona verelim . Ama artık rastgele köylüleri linç etmekten vazgeçmeliyiz .

WeRdeR WeReMeM
22/07/2013, 17:44
Bence taa oyunun basından beri yapılması gereken oylamayı yapmalıyız artık . Diger konuda kendinin açıkça dire olduğunu belli eden WeRdeRWeReMeM 'i linç etmeliyiz . Yok başka birinin dire olduğundan kesin eminim diyorsanız buyrun bize anlatın bizde oylarımızı ona verelim . Ama artık rastgele köylüleri linç etmekten vazgeçmeliyiz .

Sen çok biliyorsun her halde her postunda milleti ezmeler falan. Hayırdır ?? En başından beri yapılması gereken neyse yapın da görelim. Dire çıkmazsam bu forumda takılma daha tamam mı ? Şu ana kadar çok akıllıyım ayağına geziyorsun çok iyi biliyormuşsun gibi oyunu. Neyse göreceğiz bakalım neler olacak :) Millet kendini çok mu zeki sanıyor ney anlamıyorum zaten normal hayatımda da herkes bir atar bir kendini bilmişlik vs. Neyine güvenerek werder dedin çok merak ettim şu an :)

Owyeah
22/07/2013, 17:46
Werder-weremem dire degildir. Adimin uzerine yemin ederim. Mal mal masumlari hedef gosteren simsarlara dikkat edin!!!

Topotolktan gelen ziya...

Specy
22/07/2013, 17:53
Ben emin olamıyorum werder konusunda daha ilk günden boris fark etti yaptığı hatayı. İnsan dire olmasa niye öyle bişey yazsın ki? Yine de emin olamıyorum. Omni'nin gitmesi gerçekten kötü oldu. Bence werder düzgün bir şekilde kendini savunmalı neden öyle bir şey yazdığıyla ilgili. Eğer ikna olursak linç edilmez, eğer olmazsak linç ederiz. Önümüzde koskoca bir buçuk gün var.

g0ldm00n
22/07/2013, 17:55
Sen çok biliyorsun her halde her postunda milleti ezmeler falan. Hayırdır ?? En başından beri yapılması gereken neyse yapın da görelim. Dire çıkmazsam bu forumda takılma daha tamam mı ? Şu ana kadar çok akıllıyım ayağına geziyorsun çok iyi biliyormuşsun gibi oyunu. Neyse göreceğiz bakalım neler olacak :) Millet kendini çok mu zeki sanıyor ney anlamıyorum zaten normal hayatımda da herkes bir atar bir kendini bilmişlik vs. Neyine güvenerek werder dedin çok merak ettim şu an :)

En baştan beri yapılması gereken buydu . Ortak konusmak için bir mekan istedin diğer konudan bundan daha net bir ipucu olabilir mi ? Kimseden daha akıllı olduğumu sanmıyorum sadece rp yapmaya yabancı bazı kişiler yada çok değişik benim anlayamadığım bir yol izlediler . Yalnız neyin atarı ya bu :D dire çıkmazsam bu forumda bi daha takılma falan .

WeRdeR WeReMeM
22/07/2013, 17:56
Yazmıştım doğru düzgün okursanız görürsünüz. Sadece o yazıyı yem olarak yazdım geri zekalı mıyım ben oraya herkesin göreceği yere yazayım o tarz bir yorum. Yemi de direk boris yedi planım istediğim gibi gitmedi kısacası. Dire'lardan birinin atlamasını bekliyordum. Maşallah bütün radiantlar atladı bi dire gelmedi yani. Neyse fazla savunmam yapmam doğru düzgün suçlamanız bile yok kimi linç ediyorsanız edin :)

WeRdeR WeReMeM
22/07/2013, 17:59
En baştan beri yapılması gereken buydu . Ortak konusmak için bir mekan istedin diğer konudan bundan daha net bir ipucu olabilir mi ? Kimseden daha akıllı olduğumu sanmıyorum sadece rp yapmaya yabancı bazı kişiler yada çok değişik benim anlayamadığım bir yol izlediler . Yalnız neyin atarı ya bu :D dire çıkmazsam bu forumda bi daha takılma falan .

Kesin dire mışım gibi konuşuyorsun postlarında o yüzden. Ben biliyorum bu oyunu siz bilmiyorsunuz havasındasın o yüzden. Yoksa sana bir atarım yok yani :) Çok eminsin ya dire olduğumdan bende diyorum ki neyine güveniyon da öyle diyorsun. Sadece yukarıda ki yorumu söylüyorsun oyunu takip etsen zaten açıklama yaptım o konu hakkında. Neyse linç fikrini değiştirme sen inş. gece seni yerler ak!

g0ldm00n
22/07/2013, 18:00
Yazmıştım doğru düzgün okursanız görürsünüz. Sadece o yazıyı yem olarak yazdım geri zekalı mıyım ben oraya herkesin göreceği yere yazayım o tarz bir yorum. Yemi de direk boris yedi planım istediğim gibi gitmedi kısacası. Dire'lardan birinin atlamasını bekliyordum. Maşallah bütün radiantlar atladı bi dire gelmedi yani. Neyse fazla savunmam yapmam doğru düzgün suçlamanız bile yok kimi linç ediyorsanız edin :)

Tabi buda senin izlediğin bir taktik olabilir fakat bana pek inandırıcı gelmiyor daha oyunun ilk başlarında böyle bir yol izlemen .

WeRdeR WeReMeM
22/07/2013, 18:02
Tabi buda senin izlediğin bir taktik olabilir fakat bana pek inandırıcı gelmiyor daha oyunun ilk başlarında böyle bir yol izlemen .

Oyunun ilk başlarında izlicem tabi ne zaman yapıcam başka. Dire'ların konuşma alanını sordum kısaca yani ne var bunda ? Oyun bitmek üzere iken mi sorsaydım. Oyun başladığı gibi sordum biri damlar diye. Damlayanlar da sözde bizden işte.

Pr0.
22/07/2013, 18:08
Werderin dire olduğunu uzun süredir düşünüyorum. Bunu anlamak için ilk turlardaki aktifliğiyle şimdiki aktifliğini karşılaştıra bilirsiniz ? 10 sayfadır post atmayan adam linç oyu atılır atılmaz yeniden aktif olmaya başladı ? Bütün o masumlar ölürken neredeydi ? Omninin kendini korumaması ile ilgili hiç bişey demiyorum zaten naptın arpharazon :(

WeRdeR WeReMeM
22/07/2013, 18:10
Werderin dire olduğunu uzun süredir düşünüyorum. Bunu anlamak için ilk turlardaki aktifliğiyle şimdiki aktifliğini karşılaştıra bilirsiniz ? 10 sayfadır post atmayan adam linç oyu atılır atılmaz yeniden aktif olmaya başladı ? Bütün o masumlar ölürken neredeydi ? Omninin kendini korumaması ile ilgili hiç bişey demiyorum zaten naptın arpharazon :(

Abicim oyla o zaman ya. :) İşi gücü olan adamız ne zaman denk gelirsek o zaman bakıyoruz foruma. Çıkardığın sonuca bak :D

Pr0.
22/07/2013, 18:15
Abicim oyla o zaman ya. :) İşi gücü olan adamız ne zaman denk gelirsek o zaman bakıyoruz foruma. Çıkardığın sonuca bak :D

Sadece başlardaki kadar aktif ol(a)madığını söylemeye çalıştım. Bu yüzden dire olduğunu DÜŞÜNDÜĞÜMÜ belirttim. Neden bir anda olay oylamaya geldi? Umursamaz bi tavır takındın sadec basit bi şekilde işlerin olduğunu ifade edebilirdin.
Ayrıca dire başından beri birbirini tanıyordu. Sen sözde birilerini oltaya düşürmek için yaptığını söylüyorsun. Bana daha çok kurban bulmaya çalışıyorsun gibi geldi?

Owyeah
22/07/2013, 18:28
Werder dire degil!!! Abi kusura bakmayin ama ne mal koylulersiniz aq. Kac tane adami bosa linc ettiniz. Hala kari gibi cene isiniz gucunuz. Azicik bak yemin ediyorum azicik beyni calisan insan werderin yorumlarindan dire olmadigini anlar. Daha hala dire diyorsaniz gidin koyde yok ama sehirde hastane var beyin nakli yaptirin belki faydasi olur!!

g0ldm00n
22/07/2013, 18:44
Tamam werderweremem suçsuz diyelim elimizde kim var şuan . lexsarko zaphartı gösteriyordu onun dışında overmedia diyenler vardı . Overmedia da kendini oyunun ortalarında centaur ilan ettiydi . Eee şimdi ne yapacaz elimiz kolumuz baglı . Yuce storm bize bi yol göster ...

Pr0.
22/07/2013, 19:16
Werder dire degil!!! Abi kusura bakmayin ama ne mal koylulersiniz aq. Kac tane adami bosa linc ettiniz. Hala kari gibi cene isiniz gucunuz. Azicik bak yemin ediyorum azicik beyni calisan insan werderin yorumlarindan dire olmadigini anlar. Daha hala dire diyorsaniz gidin koyde yok ama sehirde hastane var beyin nakli yaptirin belki faydasi olur!!

Köyümüz için tek bir tane iyi şey yapabildin mi de bizleri suçluyosun be ? Ne bu saldırganlık? Attığı postlardan niye anlayamadın güzel kardeşim giden kahramanlarımızı ? Bi onu de bana ? Şimdi kalkmış nasıl beni aptal köylülük ile suçluyosun ?

WeRdeR WeReMeM
22/07/2013, 19:50
Görende fışkıye kurdu köye amk! Fazla konuşma pro çok konuşunca göze batıyon belki sen dire'sın benim böyle üzerime geldiğine göre.

Pr0.
22/07/2013, 20:01
Görende fışkıye kurdu köye amk! Fazla konuşma pro çok konuşunca göze batıyon belki sen dire'sın benim böyle üzerime geldiğine göre.

En son üzerine gelen suçlamalara cevap vermeyip belki de sen diresin diyen Zapharttı güzel kardeşim? Sanırım dire bu oyunu bizden de kötü oynuyor :D Söylediklerime hiç mantıklı bir açıklama yapma gereği duymaydın üstüne sözde umursamaz tavrınla o zaman oyla ne diyim .s .s üff belkde sen diresin .s .s triplerimi atıyosun ciddi misin :D Söylediğime mantıklı bir cevap verseydin işler buraya gelmeyecekti. Ama panik yaptın sanırım ? Aranızdan biri linç edildiği için elin ayağına dolaştı ? Sağlıklı düşünemiyosun herhal de ki olayları buraya getirdin. Senin dire olduğunu düşünmemiz yeni bir fikir değil öncelere dayanıyor.

WeRdeR WeReMeM
22/07/2013, 20:04
Hee panik yaptım korkudan ödüm patladı bak her taraf öd oldu hey Allah'ım ya adam gibi suçlaman yok ki bana karşı, bende sana doğru düzgün savunma yapayım geldin bana Dire'sın diyorsun. He öleyim bende oyla gitsin işte :) Oyunu bilenleri bir görelim bakalım nasıl bir şeymiş :)

Pr0.
22/07/2013, 22:12
Hee panik yaptım korkudan ödüm patladı bak her taraf öd oldu hey Allah'ım ya adam gibi suçlaman yok ki bana karşı, bende sana doğru düzgün savunma yapayım geldin bana Dire'sın diyorsun. He öleyim bende oyla gitsin işte :) Oyunu bilenleri bir görelim bakalım nasıl bir şeymiş :)

Ben sana gelip diresin bile demedim. Dire olduğunu düşündüğüm fikrini paylaştım sadece. Gerekçe olarak da o mesajını ve aktifliğini söyledim. Sense üff sensin be dire .s .s e öldür bari .s .s demeye devam ediyosun :D

g0ldm00n
22/07/2013, 23:26
Köylü arkadaşlarım birde şu sadece oylamalara katılan tartışmalarda hiç konuşmayan hatta oylama bile yapmayan arkadaşlara da bakmalıyız . Dire içimize süphe tohumlarını attı ve uzaktan izliyor da olabilir . Haini aramızda ararken arkada sessiz sakin duran kişiler de çıkabilir bunu da dikkate almalıyız .

Owyeah
23/07/2013, 00:19
Köyümüz için tek bir tane iyi şey yapabildin mi de bizleri suçluyosun be ? Ne bu saldırganlık? Attığı postlardan niye anlayamadın güzel kardeşim giden kahramanlarımızı ? Bi onu de bana ? Şimdi kalkmış nasıl beni aptal köylülük ile suçluyosun ?

Lan zaten gram zekan olsa attığım diğer postlara bakar ne kadar mantıklı yorumlar yaptığımı görürdün. Artık benden bu kadar siz cahil köylüler anca böyle dilden anlıyorsunuz.

Şimdi gel ne olduğu belirsiz kardeşim! Werder_werememi linç edelim eğer köylü ise defolup gidiyorsun buradan. İntihar mı edersein naparsın bilemem. Tabi öyle birşey varsa! EĞER Werder_weremem dire ise ben defolup gidiyorum ve sana bir insanın yapabileceği en büyük özrü yaparak gidiyorum!!!

Var mısın mantığını kullanamayan köylü? Ha?

Pr0.
23/07/2013, 00:36
Lan zaten gram zekan olsa attığım diğer postlara bakar ne kadar mantıklı yorumlar yaptığımı görürdün. Artık benden bu kadar siz cahil köylüler anca böyle dilden anlıyorsunuz.

Şimdi gel ne olduğu belirsiz kardeşim! Werder_werememi linç edelim eğer köylü ise defolup gidiyorsun buradan. İntihar mı edersein naparsın bilemem. Tabi öyle birşey varsa! EĞER Werder_weremem dire ise ben defolup gidiyorum ve sana bir insanın yapabileceği en büyük özrü yaparak gidiyorum!!!

Var mısın mantığını kullanamayan köylü? Ha?

Canımın içi ne bu atarın? Kime atarın? Hakaret etmek ne rol yapma oyununda hakaret etmek ne :D Nedir bu saldırganlığınız ben fikrimi belirttim dünyanın en beyinsiz oyuncuları olduğunuz için hep yanlış adamları linç ettik dedim ki az sakin olalım. Bi paylaşın ne düşündüğünüzü. Bende paylaşıyorum ne düşündüğümü ama 3 kuruşluk beynin olmadığı için gelmiş bana diyosun ki cahilsin salaksın bu nasıl bi tavır :D Şu oyunu oynarken daha sinirlerinize bile hakim olamıyosunuz ne diyim :D

Owyeah
23/07/2013, 00:38
Canımın içi ne bu atarın? Kime atarın? Hakaret etmek ne rol yapma oyununda hakaret etmek ne :D Nedir bu saldırganlığınız ben fikrimi belirttim dünyanın en beyinsiz oyuncuları olduğunuz için hep yanlış adamları linç ettik dedim ki az sakin olalım. Bi paylaşın ne düşündüğünüzü. Bende paylaşıyorum ne düşündüğümü ama 3 kuruşluk beynin olmadığı için gelmiş bana diyosun ki cahilsin salaksın bu nasıl bi tavır :D Şu oyunu oynarken daha sinirlerinize bile hakim olamıyosunuz ne diyim :D

Asıl ROL bu LAN bu! Sizin gibi mantıksız heriflere 10 postta oyunun mantığını anlatamadım. Kalkmış hala diyorsunki mantık! GET OUT pls! Defol cahil köylü köyümüzden. Senin gibilere yer yok!!!

Pr0.
23/07/2013, 00:44
Asıl ROL bu LAN bu! Sizin gibi mantıksız heriflere 10 postta oyunun mantığını anlatamadım. Kalkmış hala diyorsunki mantık! GET OUT pls! Defol cahil köylü köyümüzden. Senin gibilere yer yok!!!

Köyün barzosu rolünü kazandın kardeşim hayırlara vesile olur umarım.

88RoundsPerMinute
23/07/2013, 01:26
Beni linç edin hem de acil

Specy
23/07/2013, 01:32
Beni linç edin hem de acil

Saçmalama yeterince kayıp verdik zaten.

Lexsarko
23/07/2013, 10:16
Werder bence Dire değil. Daha oyun başlamadan önce Storm ile yaptığım görüşmede Dire'ın konuşacağı platformun hazır olduğunu söylemişti. Ayrıca birinin açıktan bize konuşacak yer bul yazacak kadar salak olabileceğine siz kendiniz inanıyor musunuz? Yeterince Türkçe anlattığımı sanıyorum.

Bakın geçen de Axe Capoeira'yı linç etmeliyiz dediğimde birileri tarafından farklı hedefler atıldı ortaya ve fazladan 1 kişiyi linç ettik. Axe 1 gün fazladan yaşadı ve Dire 1 gün kazandı. Axe'a yüklendiğimde dengesizleşen Zaphart'ın niye Dire olduğunu defalarca açıkladığımı sanıyorum. Şu ana kadar oyun başında saçmalayanlar hariç Zaphart kadar çelişkili konuşan hatta kendi içinde çelişkiye düşen olmadı.

Zaphart

DreadfuL
23/07/2013, 11:56
Köylü kardeşim Çağrıya katılarak bende oyumu Zaphart'dan yana kullanıyorum.

WeRdeR WeReMeM
23/07/2013, 12:35
Werder bence Dire değil. Daha oyun başlamadan önce Storm ile yaptığım görüşmede Dire'ın konuşacağı platformun hazır olduğunu söylemişti. Ayrıca birinin açıktan bize konuşacak yer bul yazacak kadar salak olabileceğine siz kendiniz inanıyor musunuz? Yeterince Türkçe anlattığımı sanıyorum.

Bakın geçen de Axe Capoeira'yı linç etmeliyiz dediğimde birileri tarafından farklı hedefler atıldı ortaya ve fazladan 1 kişiyi linç ettik. Axe 1 gün fazladan yaşadı ve Dire 1 gün kazandı. Axe'a yüklendiğimde dengesizleşen Zaphart'ın niye Dire olduğunu defalarca açıkladığımı sanıyorum. Şu ana kadar oyun başında saçmalayanlar hariç Zaphart kadar çelişkili konuşan hatta kendi içinde çelişkiye düşen olmadı.

Zaphart

Katılıyorum sana ama bazı cahıl köylülere laf anlatamıyorum. İlk okul mezunu bunlar babadan oğla nesil :D :D :D :D

Bende oyumu Zaphart 'dan yana kullanıyorum. Linç edilmelidir kesinlikle zararları büyük oldu bu köye.

Owyeah
23/07/2013, 14:25
Zaphart

88RoundsPerMinute
23/07/2013, 14:30
Zaphart

88RoundsPerMinute
23/07/2013, 14:31
Bitse de yenisine başlasak

Zaphart
23/07/2013, 15:22
Bitse de yenisine başlasak

Aynen kank linç edin beni gg wp zaten :D yenisine geçeriz.

Lexsarko
23/07/2013, 15:37
Aynen kank linç edin beni gg wp zaten :D yenisine geçeriz.

Madem öyle sen de kendine oy ver :)

Zaphart
23/07/2013, 16:10
Mantıklı.Kaç acil linçle linç edioduk direkt? :D

g0ldm00n
23/07/2013, 17:08
Madem herkes werderin kesinlikle dire olmadıgına emin . o zmn bende Zaphart'a kullanıyorum oyumu .

g0ldm00n
23/07/2013, 19:38
Ben oyumu tekrar değiştirerek DreadfuL'a kullanıyorum . sadece oylamalara katılıyor ama geçenki axe oylamasına katılmamıştı . genellikle tartışmalara hiç katılmıyor . Uzaktan bizi sinsi sinsi izliyor . dire olması muhtemel bir arkadaşa benziyor .

WeRdeR WeReMeM
23/07/2013, 19:40
Ben oyumu tekrar değiştirerek DreadfuL'a kullanıyorum . sadece oylamalara katılıyor ama geçenki axe oylamasına katılmamıştı . genellikle tartışmalara hiç katılmıyor . Uzaktan bizi sinsi sinsi izliyor . dire olması muhtemel bir arkadaşa benziyor .

Ne yalan söylim bende öyle düşünüyorum ve üzülerek söylüyorum KORAY KARDEŞİM KUSURA BAKMA :(

Dreadful seni linç etmek istiyoruz.

Owyeah
23/07/2013, 19:42
Zaphart

Oyumu köyün selameti adına Dreadful olarak değiştiriyorum. ACİL!

Lexsarko
23/07/2013, 19:45
Arkadaşlar Zaphart'ın oylamayı başlattıktan sonraki davranışlarında bir naiflik seziyorum. Emin değilim ama onu oylamak konusunda içime bir kurt düştü. Şu anda hislerim onun Dire olmadığını söylüyor.

Bunun sebebi sadece hislerim değil elbette. Doğru dürüst yorum yapmayan, yaptığında da tanıdığım Koray'ın düşünce tarzının dışında yorum yapan ve Radiant olsa çok daha istekli oynayacağını bildiğim DreadfuL'un doğru dürüst oy bile atmıyorken çat diye bana katılıp oy vermesi ve Axe Capoeiraya karşı oy kullanırken çıtının çıkmamasının da etkisi var.

Dolayısıyla acil linç DreadfuL diyorum.

g0ldm00n
23/07/2013, 19:47
ulan çevremdeki herkesten süphelenmeye başladım . şimdi siz 3ünüz bana katılınca böyle acaba bunların hepsi dire da dreadful değil mi dedim :D . Oyun beni paranoyaklaştırdı arkadaslar .

DreadfuL
23/07/2013, 19:49
Ahaha :D bak ya :D hadi geçmiş olsun saflarım benim =) bende oyumu değiştirerek acil linç oyumu DreadfuL'dan yana kullanıyorum :) Allah size akıl fikir versin :)

Owyeah
23/07/2013, 19:50
ulan çevremdeki herkesten süphelenmeye başladım . şimdi siz 3ünüz bana katılınca böyle acaba bunların hepsi dire da dreadful değil mi dedim :D . Oyun beni paranoyaklaştırdı arkadaslar .

sende dreadful olarak değiştir.

g0ldm00n
23/07/2013, 19:50
sende dreadful olarak değiştir.

ilk değiştiren benim :D

Pr0.
23/07/2013, 19:58
Beyler dreadfull ne alaka ? dalga mı geçiyosunuz? Zaphart gibi bir dire elemanımız varken nasıl dreadful oylarsınız? Ne bu durduk yere karar değiştirme? Yahu o kadar çok focus değiştiriyosunuz ki oyun takip edilmiyor. Goldmoon ve lexsarkoyu oyun başından beri takip eder dinlerdim. Fakat bu kararınız beni ziyadesiyle üzdü beyler :(

Zaphart

WeRdeR WeReMeM
23/07/2013, 19:59
Beyler dreadfull ne alaka ? dalga mı geçiyosunuz? Zaphart gibi bir dire elemanımız varken nasıl dreadful oylarsınız? Ne bu durduk yere karar değiştirme? Yahu o kadar çok focus değiştiriyosunuz ki oyun takip edilmiyor. Goldmoon ve lexsarkoyu oyun başından beri takip eder dinlerdim. Fakat bu kararınız beni ziyadesiyle üzdü beyler :(

Zaphart

Bugüne kadar kimseyi korumadın nereden çıktı bu özgüven de Dreadful'u koruyorsun. Bir daha ki hedefte seni seçeriz dreadful dire çıkarsa. :) İşimizi garantileştirdiğin için teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

g0ldm00n
23/07/2013, 20:02

Zaphart

Bİ son 10 15 sayfaya bak ne bir yorum ne birşey . ama kendi köylülerimizin linç oylarında hep parmagı var bu arkadasın . ve Zaphart dediğimizde direk bize katıldı . Zaten pek tartışmalara katılmayan ama oylamalara katılan arkadaşlardan süpheleniyordum ama dire'a en yakın isim dreadful gibi geldi şuan .

DreadfuL
23/07/2013, 20:02
Bugüne kadar kimseyi korumadın nereden çıktı bu özgüven de Dreadful'u koruyorsun. Bir daha ki hedefte seni seçeriz dreadful dire çıkarsa. :) İşimizi garantileştirdiğin için teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Tam tersi çıkınca da sen neyini ispatlamış olacan acaba :)

WeRdeR WeReMeM
23/07/2013, 20:09
Tam tersi çıkınca da sen neyini ispatlamış olacan acaba :)

En son çare özel mesajı SS ATARIM AMK ! :D

DreadfuL
23/07/2013, 20:15
Acil linç kalındı pardon beyler. DreadfuL

DreadfuL
23/07/2013, 20:21
Bizde felsefe bellidir beyler, hepiniz pişman olacaksınız ve dire size kıs kıs gülecek. Bende yalan yok, her zaman "Est Sularus oth Mithas - My honor is my life." Hadi görüşmek üzere öbür tarafta ;)

WeRdeR WeReMeM
23/07/2013, 20:22
Bizde felsefe bellidir beyler, hepiniz pişman olacaksınız ve dire size kıs kıs gülecek. Bende yalan yok, her zaman "Est Sularus oth Mithas - My honor is my life." Hadi görüşmek üzere öbür tarafta ;)

Sen köylü çıkarsan benim yerimi hazırla orada kanka :'(

Zaphart
23/07/2013, 20:24
Açıkçası şu an hiçbişey bilmiyorum.Dreadful diremıdır bi başkası diremıdır hiç kestiremiyorum. Ama benle dreaful kapışcaz gibi duruyo bende dreadfula veriym madem . Draedful

Simita
23/07/2013, 20:26
Lexsarko: dreadful
Owyeah: dreadful
Zaphart
Specy
DreadfuL: dreadful
WeRdeR WeReMeM: dreadful
88RoundsPerMinute: zaphart
Overmedia
pr0.: zaphart
g0ldm00n: dreadful
walkapan
Bykusmert
grumwel

Dreadful (Köylü) linç edildi.

Gece bitene kadar mesaj atmak yasaktır.

Simita
24/07/2013, 00:04
5. Gece Sonu 6. Gün başlangıcı

Overmedia (Köylü) Dire tarafından yenildi.

6. Gün 25.07.2013 saat 20.00 da bitecektir, Aşağıdaki 11 kişiden biri üzerine oy kullanabilir, kimse linç edilmesin şeklinde oy kullanabilir, ya da oy kullanmamayı tercih edebilirsiniz.

Lexsarko
Owyeah
Zaphart
Specy
WeRdeR WeReMeM
88RoundsPerMinute
pr0.
g0ldm00n
walkapan
Bykusmert
grumwel

WeRdeR WeReMeM
24/07/2013, 00:06
Hımınaaaaa boku yedik gibi bir his var içimde fena patladık :D :D :D

g0ldm00n
24/07/2013, 00:41
eger direı bulamazsak maksimum 2 gunumuz kaldı . Köyümüzü sonuna kadar savunmalıyız beyler ! kanımızın son damlasına kadar !

g0ldm00n
24/07/2013, 00:42
şuan pek konuşmayanlara bakıyorum da walkapan ve bykusmert var . mert ben evde intihar ediyorum diye bir mektup bırakmıstı acaba sadece bi yem miydi o .

Owyeah
24/07/2013, 01:28
grumwel

Taa 3 linç önce karar verdiğim ama bazı cahil cühela yüzünden ("kesin değiştir olum bu lan bu dire eminim valla bak" gibi ifadelerle) değiştirdiğim linç oyumu kullanıyorum. ACİL!!!

Zaphart
24/07/2013, 01:38
Kafalar çok karıştı :( Sona yaklaşıyoruz ve hiç tahmin yürütemiyorum.Bi lexsarkonun dire olmadıgını biliyorum, birde 88 in dire olmadıgına inanmış durumdayım geriye kalan herkes herşey olabilir hiç tahmin yürütemiyorum yahu.Biraz bekleyelim bakalaım.Post atmayan çok kişi oluyor.

Pr0.
24/07/2013, 01:50
grumwel

Taa 3 linç önce karar verdiğim ama bazı cahil cühela yüzünden ("kesin değiştir olum bu lan bu dire eminim valla bak" gibi ifadelerle) değiştirdiğim linç oyumu kullanıyorum. ACİL!!!

Bune özgüven ? Önce dire olduğu kesin gözle bakılan zaphart yerine masum dreadfulu öldürdünüz. Nasıl kimliğini bu kadar açık ederek devam edebiliyosunuz werderle anlamıyorum. 2nizden biri dire bu konuda eminim artık köye bu kadar zarar verdiğiniz yeter. Goldmoon lexsarkoya ve diğerlerine çağrım. Sizler iyi insanlarsınız bunu hissedebiliyorum. Dreadful konusunda kafanız karışmış olabilir keşke beni dinleseydiniz. Ama şimdi bana inanacağınızı düşünüyorum. Gold sen öyle düşündükten sonra oyunu bir anda değiştirip focusu dreadfula veren werdere ve owyeaha ne demeli? Sadece 4 dakika arayla nasılda değiştirmişler fikirlerini. Şimdide grumwele oy atıyorlar. Zaten son günler agresif tavır sergiliyorlar. Bizi cahil cühela olarak görüp saman altından su yürütüyolar? Zapharttan daha fazla büyük tehlike arz ediyorlar.

Werderweremen

Owyeah
24/07/2013, 01:52
Bune özgüven ? Önce dire olduğu kesin gözle bakılan zaphart yerine masum dreadfulu öldürdünüz. Nasıl kimliğini bu kadar açık ederek devam edebiliyosunuz werderle anlamıyorum. 2nizden biri dire bu konuda eminim artık köye bu kadar zarar verdiğiniz yeter. Goldmoon lexsarkoya ve diğerlerine çağrım. Sizler iyi insanlarsınız bunu hissedebiliyorum. Dreadful konusunda kafanız karışmış olabilir keşke beni dinleseydiniz. Ama şimdi bana inanacağınızı düşünüyorum. Gold sen öyle düşündükten sonra oyunu bir anda değiştirip focusu dreadfula veren werdere ve owyeaha ne demeli? Sadece 4 dakika arayla nasılda değiştirmişler fikirlerini. Şimdide grumwele oy atıyorlar. Zaten son günler agresif tavır sergiliyorlar. Bizi cahil cühela olarak görüp saman altından su yürütüyolar? Zapharttan daha fazla büyük tehlike arz ediyorlar.

Werderweremen

hala salaksın biliyon dimi! oyunun arka planında neler döndüğünden haberin yok.

Pr0.
24/07/2013, 01:54

Sen ne kadar aksini düşünsen de yapabildiğin tek şey hakaret edebilmek. Başka hiç bir artın yok biliyosun de mi bu sefer köşeye sıkıştın sanırsam?

Owyeah
24/07/2013, 01:55
Sen ne kadar aksini düşünsen de yapabildiğin tek şey hakaret edebilmek. Başka hiç bir artın yok biliyosun de mi bu sefer köşeye sıkıştın sanırsam?

Tek kelime tek cümle sekiz harf: salaksın

Specy
24/07/2013, 01:57
Abi ne güzel Zaphart'ı oyluyorduk. Niye bi anda Dreadful'a döndünüz? Siz nasıl oynuyorsunuz oyunu anlamıyorum. Satmayın artık.

Şu an kafam çok karışık Grumwel ve Owyeah konusunda. Sadece Werder ve Zaphart'ın Dire, Lexsarko'nun da Radiant olduğundan eminim.
Owyeah senin dire olma ihtimalini çok yüksek görmüyorum ben. Neden hala Werder bu kadar barizken onu savunuyorsun?

Pr0.
24/07/2013, 01:59
Tek kelime tek cümle sekiz harf: salaksın

Tek kelime tek cümle 4 harf: peki

Zaphart
24/07/2013, 02:01

Bunun bi oyun olduğunun farkına var lütfen.Keyfimizi kaçırma.

Owyeah
24/07/2013, 02:04
Abi ne güzel Zaphart'ı oyluyorduk. Niye bi anda Dreadful'a döndünüz? Siz nasıl oynuyorsunuz oyunu anlamıyorum. Satmayın artık.

Şu an kafam çok karışık Grumwel ve Owyeah konusunda. Sadece Werder ve Zaphart'ın Dire, Lexsarko'nun da Radiant olduğundan eminim.
Owyeah senin dire olma ihtimalini çok yüksek görmüyorum ben. Neden hala Werder bu kadar barizken onu savunuyorsun?

Çünkü oğuz benim en samimi arkadaşlarımdan. Dire olsa kelimesi kelimesine nasıl bir yol takip edeciğini tahmin edebiliyorum. Ve kesinlikle öyle bir yol takip etmedi Beklediğim gibi ilk mesajında Maraba Oğuz diyerek köylü olduğunu söyledi! Bu güvensizlik ortamında tabikide kimse doğruluğunu tatışmadı.

Ama ben biliyorum DİRE değil! Hatta al sana nokta atışı: Werder_Weremem KÖYLÜ!

Bırakında adamımı ben tanıyım aq!!

Owyeah
24/07/2013, 02:05

Kardeşim sen hiç hukuk öğrencilerinin yada mezunlarının yaptığı sanal mahkemeleri izledin mi?

Kimse orada bu sanal demez. Hatta çok gergin bir ortam hakimdir. Herkes ciddiyetle tarafını savunur. Hakim rolüne göre oynar, suçlu suçlu gibi davranır her türlü sahtekarlığa başvurur... Nedense kimse "Hey neden bu kadar ciddisiniz! Bu bir oyun yeaaa" demez :D

Owyeah
24/07/2013, 02:07

Ayrıca itham altında bıraktığım arkadaş sanal mahkemeye katılsa bu ana sınıfı talebesi nerden geldi bakışlarını direk kendinde toplar.
Açıkçası bu oyunun bu hale gelmesine sebep bu ve bunun gibiler. 1. oyundaki zevkin %2'si yok :(

Pr0.
24/07/2013, 02:29
Çünkü oğuz benim en samimi arkadaşlarımdan. Dire olsa kelimesi kelimesine nasıl bir yol takip edeciğini tahmin edebiliyorum. Ve kesinlikle öyle bir yol takip etmedi Beklediğim gibi ilk mesajında Maraba Oğuz diyerek köylü olduğunu söyledi! Bu güvensizlik ortamında tabikide kimse doğruluğunu tatışmadı.

Ama ben biliyorum DİRE değil! Hatta al sana nokta atışı: Werder_Weremem KÖYLÜ!

Bırakında adamımı ben tanıyım aq!!

Abi kimlerle oynuyoruz ya :D Daha üstlerde diyodun ki rol yapma oyunu diye. Rol yapılıyor şunu bi kafana sok onun en iyi arkadaşın olup olmamasının bi önemi yok ? Şimdi diyosun ki en yakın arkadaşım tabiki dire değil. Gönül ilişkisi yüzünden göremiyomuşsun demek gerçekleri pardon. Kendinle çelişiyosun her mesajında. Başlarda sakin ve mantıklı bi tavır sergiliyodun. Focus sana dönünde niye agresifleştin saldırganlaştın? Nerde bakın ben demiştim köyüme hizmet etmeye çalışıyorum diyen owyeah? Ulan daha fazla belli edebilirmiydin acaba dark side de olduğunu?, olduğunuzu? Eğer gece sonunda yenmezsem diğer hedefim de sen olucaksın.

Zaphart
24/07/2013, 02:52
Ayrıca itham altında bıraktığım arkadaş sanal mahkemeye katılsa bu ana sınıfı talebesi nerden geldi bakışlarını direk kendinde toplar.
Açıkçası bu oyunun bu hale gelmesine sebep bu ve bunun gibiler. 1. oyundaki zevkin %2'si yok :(

Sanal mahkemelerde hakaret ediyormu birbirine sanal avukatlar ?
Werder çok yakın arkadaşınsa , AA! owyeah le pek samimiyiz o beni hemen anlar demiştir de senin beklediğinin tersine davranmıştır belki.

Owyeah
24/07/2013, 04:52
Ne yaparsaniz yapin aq. Bundan sonra sadece linç için yazcam. Ama bu bana atar yapan mallar dire cıkcak suraya yazdim. Byes koy ahalisi!!!

Zaphart
24/07/2013, 05:35
Ne yaparsaniz yapin aq. Bundan sonra sadece linç için yazcam. Ama bu bana atar yapan mallar dire cıkcak suraya yazdim. Byes koy ahalisi!!!

Sana atar yapanların dire oldugunu bilsem.Baştan millete hakaret ette atar yapan cıkarsa onu linç ederiz derdim.Neyse bi dahaki oyuna artık.

WeRdeR WeReMeM
24/07/2013, 08:06
Koray'da çok iyi arkadaşımdı kardeş gördüğüm biriydi ama oyumu ona kullandım :'( Oyun bu alayınızı zikerim affetmem :D Ama dire değilim abi ister inanın ister inanmayın. Keşke dire olaydım nerede maraba rolü var bize veriyorlar hımınaaaaa.... Köylü ne abiiiiiiii hiç zevki yok ondan atarlanıyorum. Hiç bir röle bürünemiyorsun 2 kelime söylüyorsun herkes orasından burasından laf uyduruyor. Aslan parçası owwwwyeahh :) :) Ben ölürsem vasiyetim olsun sana yada olmasın siz ölünün arkasından da söversiniz :D

Zaphart
25/07/2013, 00:46
1 gün geçmiş kimsede tık yok.Bıraktınız mı oyunu dostlar :D

Specy
25/07/2013, 00:49
Köylüler kendileri oyunu direk Dire'ın eline verdiği için aptal aptal oynayarak. Bir an önce bitsin şu oyun da adam gibi bilenlerle zevkli bir oyun atalım.

g0ldm00n
25/07/2013, 01:08
oy birliği olursa direk yeni oyuna başlamalıyız bence . acemiliğimizi atmış bir şekilde .

Pr0.
25/07/2013, 01:13
Hızlı hızlı oylamayı talep ediyorum ben. Bitmeden bırakmayalım.

Specy
25/07/2013, 01:21
oy birliği olursa direk yeni oyuna başlamalıyız bence . acemiliğimizi atmış bir şekilde .

Oyun yarıda kesilmez. Az kaldı zaten. Bitsin adam gibi bi oyuna geçeriz sonra.

g0ldm00n
25/07/2013, 02:03
Oyun yarıda kesilmez. Az kaldı zaten. Bitsin adam gibi bi oyuna geçeriz sonra.

tabi haklısınız da kimse kimi oylayacagımız hakkında bi öneride bulunmuyor . Şimdiye kadar çoktan birini linç etmiştik .

Pr0.
25/07/2013, 02:21
tabi haklısınız da kimse kimi oylayacagımız hakkında bi öneride bulunmuyor . Şimdiye kadar çoktan birini linç etmiştik .

Açıkçası ben adaylarımı söyledim uyup uymamak sizin elinizde.

walkapan
25/07/2013, 16:59
Werderweremen

WeRdeR WeReMeM
25/07/2013, 17:32
Werderweremen

Sen kimsin ya çık dışarı çıkkkkkkkkkkkkk adamı oyun boru gören oldu mu ?

Pr0.
25/07/2013, 18:20
Sen kimsin ya çık dışarı çıkkkkkkkkkkkkk adamı oyun boru gören oldu mu ?

Bunuda linç edin la hiç konuşmuyo bak

WeRdeR WeReMeM
25/07/2013, 18:43
Kim konuşmuyor loooo :D Daha ne yapim yani .d

Lexsarko
25/07/2013, 19:05
Ben Specy'den şüpheleniyorum. Söylediği şeyler çok yapmacık geliyor. Köylüymüş gibi sitem ediyor ama yazdıkları o hissi vermiyor. Yani oyunda sıçanlara karşı nefret duygusu sezmiyorum yazdıklarında. Yeni oyuna başlayalım dedikten sonra oy birliğiyle oyunun yarıda kesilmesine de karşı çıkıyor kazanacağını biliyormuş gibi. Specy'den ilk mesajından itibaren şüpheleniyordum yanlış anlaşılmasın. Ancak göze batmamaya ve kalabalığa uymaya çalıştığından çok renk vermiyor.

Bu sefer oyumu da değiştirmeyeceğim. Ne zaman değiştirsem pişman oldum. Hislerime güveniyorum. Chen de olmadığından elimizde bundan iyi fikir yok bence.

Specy

WeRdeR WeReMeM
25/07/2013, 19:41
Bende Specy diyorum. Lexsarko'ya uyalım bu sefer beyler.

Specy
25/07/2013, 20:03
Yeterli nefreti göremedim ne demek abi? İlla "oyunu s.ktiniz, hepinizin aq aptallar, gerizekalılar" yazmam mı gerekiyor ne yaptığınızı anlatmam için?

Oyunu yarıda kesmeyelim dememin nedeni de oyunu çok uzun süredir oynuyoruz. Oynadığımız emeğe yazık insanlar neler yazdı, neler çizdi ayıptır emeğe.
Lex senin iyi seçimler yapan bir radiant olduğunu düşünüyordum. Artık gözümde sadece aptal bir köylüsün.

Ayrıca werder'in dire olduğunu ilk günden beri düşünüyorum Werderweremem

Pr0.
25/07/2013, 20:06
Bende Specy diyorum. Lexsarko'ya uyalım bu sefer beyler.

Kardeş hep birilerine uyuyosun sen niye öyle :7

WeRdeR WeReMeM
25/07/2013, 20:15
Yeterli nefreti göremedim ne demek abi? İlla "oyunu s.ktiniz, hepinizin aq aptallar, gerizekalılar" yazmam mı gerekiyor ne yaptığınızı anlatmam için?

Oyunu yarıda kesmeyelim dememin nedeni de oyunu çok uzun süredir oynuyoruz. Oynadığımız emeğe yazık insanlar neler yazdı, neler çizdi ayıptır emeğe.
Lex senin iyi seçimler yapan bir radiant olduğunu düşünüyordum. Artık gözümde sadece aptal bir köylüsün.

Ayrıca werder'in dire olduğunu ilk günden beri düşünüyorum Werderweremem

olum radiant çıkınca patates suratını çok merak ediyorum :) oyun başladığından bari werder köylü neyse.

Specy
25/07/2013, 20:16
olum radiant çıkınca patates suratını çok merak ediyorum :) oyun başladığından bari werder köylü neyse.

Abi köylü çıkarsan çok kötü küfredicem zaten. Gidip niye öyle yazıyosun köylüysen o zaman inanmıyorum köylü olduğuna senin.

Neyse beyler gün bitmiş yazmayalım artık buraya.

WeRdeR WeReMeM
25/07/2013, 20:24
Ne yazdım yaaa :S tee en baştaki muhabbettemisin halen abicim onu yem olarak atmıştım oraya ya anlatamıyorum derdimi :D :D Boris zıpladı ben nabim şimdi :(

Simita
25/07/2013, 20:50
20.00'ı geçtiği için Specy'nin oyu sayılmıyor.

5 kişi oy vermiş tebrikler 0.o

2-2 Eşitlik olduğu için kimse linç edilmedi, 6. Gece Saat 00.00'a kadar sürecektir.

Simita
26/07/2013, 00:07
Lexsarko (Lina) dire tarafından yenildi.

7. Gün 27.07.2013 saat 20.00 da bitecektir, Aşağıdaki 10 kişiden biri üzerine oy kullanabilir, kimse linç edilmesin şeklinde oy kullanabilir, ya da oy kullanmamayı tercih edebilirsiniz.

Owyeah
Zaphart
Specy
WeRdeR WeReMeM
88RoundsPerMinute
pr0.
g0ldm00n
walkapan
Bykusmert
grumwel

Krizalid
26/07/2013, 00:18
26sına girdik zaten

Simita
26/07/2013, 00:29
26sına girdik zaten

tek attı

g0ldm00n
26/07/2013, 02:07
Bu saatten sonra oynamaya gerek yok :D Dire olanlar bariz belli. Gidicekler Werder'i linç edecekler şimdi de :D :D

Puvo dire'dır.
Zaphart'ın dire olma ihtimali yüksektir.
Sipesi'nin dire olma ihtimali yüksektir.
Grumwel'in dire olma ihtimali yüksektir.

Şu krizalid'in attığı linkte değişik roller vardı. Bence bu oyunu bitir, diğer oyuna geçelim o rollerle. Hem millet acemiliğini atmıştır biraz. Senden tek ricam yeteri kadar online olamayacakları alma oyuna. Katlediyorlar.

oradaki roller harbi güzel de. bu oyun bitecek mi bitse nasıl bitecek merak ediyorum . Bu arada şehit lexsarkonun izinden giderek Zaphartı linç etmeliyiz diyorum

Owyeah
26/07/2013, 03:50
grumwel

Pr0.
26/07/2013, 05:21
Bu saatten sonra oynamaya gerek yok :D Dire olanlar bariz belli. Gidicekler Werder'i linç edecekler şimdi de :D :D

Puvo dire'dır.
Zaphart'ın dire olma ihtimali yüksektir.
Sipesi'nin dire olma ihtimali yüksektir.
Grumwel'in dire olma ihtimali yüksektir.

Şu krizalid'in attığı linkte değişik roller vardı. Bence bu oyunu bitir, diğer oyuna geçelim o rollerle. Hem millet acemiliğini atmıştır biraz. Senden tek ricam yeteri kadar online olamayacakları alma oyuna. Katlediyorlar.

Oğlum sen ölmedin mi? Ölen adam gelip burda yorum yazabilecekse neden öldün oynadığın oyuna saygın olsun bari ya bir daha ki oyuna alınmazsın umarım.

Hızlı hızlı linçleyelim bitsin diyorum bende beyler. O yüzden zaphart mı werdermi karar veremiyorum ama önce zaphartı denemek istiyorum.

Zaphart

88RoundsPerMinute
26/07/2013, 05:32
Beni dinleseydiniz şimdiye bitmişti oyun. Grumwel

WeRdeR WeReMeM
26/07/2013, 08:02
ulan iyi yırtmışım heeeee vallahi billahi az daha ölüyormuşum namussuzlar ya beni geberteceklerdi :(

Owyeah
26/07/2013, 13:23
Maraba oguz beni dinle oyunu grumwele ver

walkapan
26/07/2013, 14:20
Zaten oyunda amele gibi ortaya atılıp konuşmayacaksın kardeş olay o hala anlayamadınız oyunu .

Pr0.
26/07/2013, 14:29
Zaten oyunda amele gibi ortaya atılıp konuşmayacaksın kardeş olay o hala anlayamadınız oyunu .

Hiç bişey demeden linç oyu atan adamda şüphelidir gözümde benim.

WeRdeR WeReMeM
26/07/2013, 16:42

Ben rol yapmayı seviyorum arkadaş rp oyunda ne işiniz var konuşmayacaksanız. Hey Allah'ım ya uyanık takılıyorsunuz ama sarmıyor böyle be

Zaphart
27/07/2013, 03:48
gg wp

WeRdeR WeReMeM
27/07/2013, 13:36
Specy Lexsarko bunu hiç etti ve o gece yok ettiler arkadaşlar. Lexsarko bir şeyler biliyormuş demek ki o gece ortadan kaldırıldı. Oyum Specy tekrar :)

Owyeah
27/07/2013, 13:55
Specy Lexsarko bunu hiç etti ve o gece yok ettiler arkadaşlar. Lexsarko bir şeyler biliyormuş demek ki o gece ortadan kaldırıldı. Oyum Specy tekrar :)

Abi grumwel desene ittifak olsun yoksa yine linç olmıcak kmse aq

WeRdeR WeReMeM
27/07/2013, 14:16
Ama Lexsarko'yu yedi bu hıyarlar. :D

Owyeah
27/07/2013, 14:20
Abi bence grumwel dire acıma affetme yaz!!!

Specy
27/07/2013, 19:56
WeRdeR WeReMeM

Pr0.
27/07/2013, 19:57
WeRdeR WeReMeM

werderi gönderelim bence :7

Zaphart
27/07/2013, 19:57
Grumwel olabileceğini samıyorum Specy ya da Werder arasında kaldım. WerderWeremem diyorum.Zaten oyunda gg :( Hakkımızda hayırlısı olsun :(

WeRdeR WeReMeM
27/07/2013, 20:21
La olum beni linç etmeyin hepinize pudge hook veririm :(

Owyeah
27/07/2013, 20:34
Specy olarak değiştirdm

Specy
27/07/2013, 20:35
Specy olarak değiştirdm

ooo erkencisin

Pr0.
27/07/2013, 20:36
Specy olarak değiştirdm

Tam zamanında

WeRdeR WeReMeM
27/07/2013, 20:44
Ziktiler belamı sayenizde :D :D :D :D Neyse buraya kadarmış inş. helak olursunuz gey kavimleri sizi :D :D

Pr0.
27/07/2013, 20:46
Ziktiler belamı sayenizde :D :D :D :D Neyse buraya kadarmış inş. helak olursunuz gey kavimleri sizi :D :D

gey kavimleri ne la :DDDDDDD

g0ldm00n
27/07/2013, 20:47
Specy diyorum bende . werdere oy verenlerin dire oldugunu dusunuyorum aslında . pro basta olmak uzere

Pr0.
27/07/2013, 20:48
Specy diyorum bende . werdere oy verenlerin dire oldugunu dusunuyorum aslında . pro basta olmak uzere

8den sonra kabul görmüyor oy aslında :7 düşünce stilini de beğendim :)))

g0ldm00n
27/07/2013, 20:52
8den sonra kabul görmüyor oy aslında :7 düşünce stilini de beğendim :)))

ama iftar :(

WeRdeR WeReMeM
27/07/2013, 21:11
gey kavimleri ne la :DDDDDDD

Lut Kavmi var ya kanka o :(

Specy
27/07/2013, 21:30
üşüyoruz werder reis :(

Owyeah
27/07/2013, 22:26
Abi biz iftardan dolayı erken veremedik. O yüzden 21.00 olur sorun yok bence!

Simita
28/07/2013, 00:58
Oha olaya bak, speysi haklı, 20.00'ı geçtiği için oyunu kabul edemeyeceğim,

Werder Weremem (Köylü) linç edildi.

Gece: 88RPM (köylü) dire tarafından yenildi.

4-4 olduğuna göre oyun bitmiştir. Oyun hakkında yorumum "Sonunda"

Specy
28/07/2013, 00:59
yaa bitmesin :( sona owyeah bırakçaktık :(

Simita
28/07/2013, 01:01
Son 5 dk da 3 oy atmak nedir la ahahahah

Specy
28/07/2013, 01:02
Son 5 dk da 3 oy atmak nedir la ahahahah

:( oğuz sağ olsun blöfü yedi oyları böldü :D

Simita
28/07/2013, 01:03
Aktif olan kişi sayısı fazla olsaydı da güzel oyun dönseydi

Rolleri açıklayayım;
1) (Chen) Sercan<Michaell>+
2) (Lina) Lexsarko+
3) (Centaur Warrunner) Owyeah+
4) (Skeleton King) Zaphart+
5) (Pudge) Specy +
6) (Köylü) DreadfuL +
7) (Köylü) WeRdeR WeReMeM +
8) (Köylü) 88RoundsPerMinute +
9) (Crystal Maiden) Cowabunga +
10) (Köylü) HolyPesimist +
11) (Köylü) NightStalker +
12) (Köylü) Overmedia +
13) (Yabani) pr0. +
14) (Weaver) Axé Capoeira +
15) (Köylü) g0ldm00n +
16) (Köylü) walkapan +
17) (Köylü) Bykusmert +
18) (Omni Knight) TauHunter +
19) (Spectre) grumwel+
20) (Köylü) BorisPeace +

Specy
28/07/2013, 01:08
bu arada son gün haunt cevabını vermedin çok kırdın beni storm

Simita
28/07/2013, 01:09
çünkü hauntu sen kullanamıyorsun -.-

WeRdeR WeReMeM
28/07/2013, 01:10
:( oğuz sağ olsun blöfü yedi oyları böldü :D

Benim yolumdan gelselerdi oyun bizimdi :D :D :D :D Helak oldu ibneler :D

Lexsarko
28/07/2013, 01:39
Axe, Zaphart, Specy ve pr0. konusunda haklı çıktım. Grumwel'den şüphelenmedim bir tek. Specy'yi hallettikten sonra pr0.'ya yüklenecektim yaşasaydım. Ah Lina'nızı dinlemediniz ey güzel köylülerim. Ben hedefi her gösterdiğimde yine köylülerim tarafından ortaya atılan boş hedefler yüzünden baya bi zaman kaybettik. Zaphart konusunda hedeften sapmam kendi adıma iyi olmadı sadece.

Oyunda tüm köylülerin güvenini kazanmış olmam da Lina rolünü anlamsız kıldı. Herkes güvendiğinden köylüden pek bi farkım kalmamış oldu :D Yine de Dire takımına bir Radiant oyuncusu olarak yeterince ter döktürdüğümü düşünüyorum.

Oyunu adam gibi oynayanlara teşekkür ederim.

Zaphart
28/07/2013, 01:43
2. oyun olursa oynamayacak ve sanal mahkeme avukatlığı yapacaklar gelmesin lütfen :S

Kötüler kazandı :D nihihihihihi

Krizalid
28/07/2013, 01:48
4-4 olunca Köylülerin kazanma şansı olmuyor mu?

Olmuyor evet. Asd.

Bu arada 5 hero için 10 köylü olması sulandırıyor oyunu. 5-7 köylü 5 hero gibi daha dengeli bir oran olmalı bana kalırsa.

grumwel
28/07/2013, 02:12
Sonunda oyun bitti.. Oyun içinde bazılarının bilgiler sızdırması, aktif oyuncuların az olması, bir bok bilmeden oynayan kişiler yüzünden son birkaç gündür birkez bile girmedim. Tekrar olursa katılmayı düşünüyorum ama bu sefer iyi oynayacak kişiler gelsin lütfen ellerinize sağlık

KONYALIYOBAZ
28/07/2013, 02:16
Hadi beyler oyun 2'yi kurun :( bende gelcem bu sefeer

88RoundsPerMinute
28/07/2013, 02:37
5 dire'dan 3'ü: AxeCapoeira, grumwel be Zaphart. Kesin yani şüphe götürmez.

Bi kere de laf dinleyin arkadaş demiştim size.

Specy
28/07/2013, 02:40
Bi kere de laf dinleyin arkadaş demiştim size.

Abi o çok iyidi ya :D 3. günden beri herkes biliyor onların dire olduğunu ama hiçbiri ölmedi :D

arpharazon, cowabunga gibileri almayın da yeni oyuna :D

88RoundsPerMinute
28/07/2013, 02:42
Ya hadi axe neyse de diğer ikisinin dire olduguna inandıramadım adamları.

g0ldm00n
28/07/2013, 03:04
Her neyse beyler gg wp :D yediniz tüm köyü

Pr0.
28/07/2013, 05:16
Yarın öğlen speyşıl tenks konusu açıcam beyler teşekkürler :DDD

Krizalid
28/07/2013, 08:06
Abi o çok iyidi ya :D 3. günden beri herkes biliyor onların dire olduğunu ama hiçbiri ölmedi :D

arpharazon, cowabunga gibileri almayın da yeni oyuna :D

Hele bir oyunun ilk 10-12 sayfasını oku. Vallahi zekasızlıktan ölebilirsin, o kadar kötü.