PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dota 2 Linç Oyunu #1

Sayfa : [1] 2

Simita
16/07/2013, 02:31
Önemli hatırlatmalar:
1- Herhangi bir mesajı ve ss paylaşmak kesinlikle diskalifiye nedenidir.
2- Linç oyları bu başlık altında olacak, geriye kalan tüm oylar bana özel mesaj şeklinde belirtilecek.

Hikaye
Burası bunca zamandır savaşlardan uzakta kalmış "Storm" köyü, ama radiant ve dire arasında ki amansız savaş, bu köye kadar sıçramıştır. Toplam 20 kişinin yaşadığı bu köye, 5 tane yabani sızmıştır. Köylüler yabanileri bulup linç etmek, yabaniler ise köylüleri öldürerek köyü ele geçirmeyi istemektedir.

Sabahın ilk ışıklarıyla köylüler toplanır, herkes birbirlerinden şüphelenmektedir. Köyde tam bir güvensizlik havası vardır.

Gün 1

17.07.2013 saat 20.00 da sonlanacaktır. Bunu 4 saatlik bir gece takip edecektir. Aşağıdaki 20 kişiden biri için oy kullanabilir, kimse linç edilmesin şeklinde oy kullanabilir, ya da hiç oy kullanmamayı seçebilirsiniz.

1) Sercan<Michaell>
2) Lexsarko
3) Owyeah
4) Zaphart
5) Specy
6) DreadfuL
7) WeRdeR WeReMeM
8) 88RoundsPerMinute
9) Cowabunga
10) HolyPesimist
11) NightStalker
12) Overmedia
13) pr0.
14) Axé Capoeira
15) g0ldm00n
16) walkapan
17) Bykusmert
18) Ar-Phàrazôn
19) grumwel
20) BorisPeace

Özür dileyerek editliyorum:

Bu konuya oyunda bulunan kullanıcılar dışında ileti yazılması yasaktır. Bu kuralara uymayan kullanıcılar "Forum Oyunları" bölümünden uzaklaştırılacaklardır. -bp

BorisPeace
16/07/2013, 04:18
Selam sevgili dostlarım, köyümün en güzel insan örnekleri!

Nedenini bilmiyoruz ama 0. Gece'den değil, 1. Gün'den başladık! Bu da bize çok büyük bir avantaj sağladı. Normalde kahramanlarımızın açığa çıkması bizim için kötü bir şey, sonuçta onları biz köylüler arasında saklayıp, gece ölmemelerini sağlamalıyız. Ama şu an değişik bir gün doğdu. Kahramanlarımız arasından önemli bir kişiliği öne çıkması için davet ediyorum! Evet, Chen. Chen adlı güzel Orc arkadaşımız ortaya çıkıp "Ben Chen'im ulan!" demeli! Böylece köyü yönetecek birine sahip oluruz, hem de köylüler arasında gizlenen Omniknight'ımız gece kimi koruyacağını bilir. Böylece Omniknight ölene kadar Chen'in güvencede olacağından emin olabilir, o da köyün gidişatını yönetir ve her gece Test of Faith kullanabilir.

NightStalker
16/07/2013, 04:20
Selam ben Chen.

BorisPeace
16/07/2013, 04:31
Nightstalker gerçekten Chen mi diye biraz bekleyelim. Belki Dire tarafından biri Chen taklidi yapıyordur. Yarın akşama kadar gerçek Chen ortaya çıkıp "Hayır, ben Chen'im" demezse o zaman güvenebiliriz sanırım. Eğer Chen farklı biriyse, kesinlikle ortaya çıkmalı.

Sercan<Michaell>
16/07/2013, 09:25
Chen kim ise lütfen kimliğini korusun ve kendisini belli etmesin. Chen sen bizim en büyük silahımızsın. Nightstalkerin chen olduğunu düşünmüyorum. Bu canavarların bir oyunu olabilir.

Ve ayrıca şunu söylemeliyim. Nightstalker eğer gerçekten chen değilse. Boris ve NS nin canavar olduklarını iddia ediyorum !!! Bu kalleş vplanın en büyük kurucusu Boris derhal linç edilmelidir !! Köylüler çocuklarınızı eşlerinizi korumalısınız ! Yakın bu canavarları yok edin !!

Edit;
2 postumda da imla hataları nedeniyle düzenleme yaptım. Kuralı gözden kaçırmışım kusura bakmayın. Affedin bu seferlik bir daha olmaz :( Boris şahittir post içeriğinde bir değişiklik yok.

BorisPeace
16/07/2013, 09:38
Bana Sercan Dire tarafında gibi geliyor bu yazdığı için. Chen'in ortaya çıkması köyümüz için çok daha avantajlı. Chen ortaya çıkarsa zaten Omniknight tarafından korunacağı için gece ölmeyecektir. Şu an kimse kimseden emin değil, böylece köyde güvenebileceğimiz birini bulabiliriz. Önemli olan diğer kahramanlarımızın ortaya çıkmaması.

Unutmayın ki Radiant tarafındakiler için tek güvenilir kişi var, o da kendisi. Diğer 19 kişi her şey olabilir. Dire için durum farklı, birbirlerini tanıyorlar; bu nedenle kimlerin Radiant olduğunu biliyorlar. Onlar için 15 kişi içinden kahramanları bulmak öenmli olan. Şöyle düşün, 15 kişiden 5 tanesi kahraman, bu 5 kahramandan 1 tanesi Centaur. Dire takımı gece oylama yaptığında kalan 4 kahramandan birini bulmak isteyecekler, yani toplamda 4/15 şansları var. (yani %26)

Chen ortaya çıktığında ise diğer 3 kahramanı bulmak zorunda olacaklar, çünkü Chen'i Omniknight varken öldüremezler. Kısaca 3/14 şansları olacak. (yani %21)

Bu %5'lik şans düşüşü bile köyümüz için büyük bir adım.

Sercan<Michaell>
16/07/2013, 09:44
Doğru söyledin boris. Radiant için tek güvenilir kişi var o da kendisi. Sana güvenmiyorum boris. Gözüm üzerinde. :o_o:

Sercan<Michaell>
16/07/2013, 09:49
Ayrıca burdan halka sesleniyorum gerçekleri görün; Saat 04:18 boris çıkıyor diyor ki chen kimliğini açıkla !!! Ne tesadüftür ki aradan 2 dakika geçmeden Nightstalker ben chenim diyor. Bu ikisi aralarında haberleşmeden 4 gibi sabaha karşı bir saatte nasıl olur da 2 dakika arayla konuşabilirler ? Eyy köy halkı. Canavarlara karşı tetikte olun. Onlar hertürlü kurnazlığı çakallığı yapabilirler. Şeytanlar aramızda yürüyor !

grumwel
16/07/2013, 10:37
Sercan dediğine katılıyorum ama sanada güvenmiyorum ortalığı karıştırmak isteyen bir canavar olabilirsin köyümüzü rahat bırakın artık ne istiyorsunuz bizden! Ne kadar borise güvenmiyor olsamda boris dediklerinde haklı chen ortaya çıkıp yönet köyümüzü sen saklanırken biz nasıl aklanacaz?

Sercan<Michaell>
16/07/2013, 10:54
Chen bence de kimliğini açıklayıp köyü yönetmelidir. Fakat henüz erken. Gün sonuna kadar bekleyip dengelerin biraz daha oturmasını beklemelidir. Özellikle Omninin oyuna adapte olması chen açısından önemli. Aksi taktirde chen açığa çıkıp yok olabilir. Chen kimliğini 17.07.2013 saat 16.00 da açıklamalıdır. Köy halkı buna göre stratejisini geliştirebilir.

BorisPeace
16/07/2013, 11:17
Bana güvenmemelisiniz zaten. Kimseye güvenmemelisiniz. Sadece söylediklerime tarafsız bir göz ile bakın ve düşünün. Şu anda elimizde hiçbir şey yok. Bu halde iken birini linç etmeye çalışırsak, %50 şans ile bir köylüyü, %25 şans ile bir kahramanı ve %25 şans ile dire takımından birini linç etmiş olacağız. Chen'in ortaya çıkması bizim için bir avantaj. Bir köylüyü linç etme şansımız birazcık yükseliyor (%52'ye), ama bir kahramanı linç etme şansımız %21'e düşüyor ve Dire'dan birini linç etme şansımız %26'ya çıkıyor. Kahramanların önemi düşünülürse köyümüzün geleceği için iyi bir fırsat bu. Birincisi başımızda bir lider olacak, güvenebileceğimiz birini bulmuş olacağız. Aynı zamnada Omniknight'ın gece 19 kişiden birini rastgele korumasındansa Chen'in kimliğini bilip gece onu koruması çok daha iyi. Dire Omniknight'ı bulmaya çalışmakla zaman kaybederken, Chen her gece Test of Faith kullanacak ve bize kimin Dire olduğunu ya da başka kimlere güvenebilecğeimizi söyleyecek.

Sercan<Michaell>
16/07/2013, 11:29
Burdan Omniknight'a sesleniyorum. Sakın kimliğini açık etme dostum. Chen kimliğini açıkladığında. Her gün sonunda onu koruyacaksın. Köyün kaderi senin ellerinde.

BorisPeace
16/07/2013, 11:34
Diğer kahramanlar zaten sessiz durmalı kesinlikle. Kalan 4 kahraman kesinlikle ortaya çıkmamalı.

Lexsarko
16/07/2013, 13:27
Bence Chen meydana çıkmamalı ve sabırla test of faith kullanmalı. Zaten biri Chen olduğunu söylediğinde güvenilecek bir tarafı olmadığından taktiksel bir avantajı olmayacaktır. Boş boş birbirimizi linç etmediğimiz sürece 15'imizi de yeme şansları yok.

Ya da neyse madem öğrenmek istediniz Chen benim hadi bakalım.

NightStalker
16/07/2013, 13:39
Lexsarko Omniknight' ın korumasını harcatmaya çalışan bir dire mensubu. Omnikinght' ın korumayı doğru kullanması gerekli, Chen benim ve Dire' ı tek tek tespit ederek köyü kurtaracağım!

WeRdeR WeReMeM
16/07/2013, 13:41
Bence Chen meydana çıkmamalı ve sabırla test of faith kullanmalı. Zaten biri Chen olduğunu söylediğinde güvenilecek bir tarafı olmadığından taktiksel bir avantajı olmayacaktır. Boş boş birbirimizi linç etmediğimiz sürece 15'imizi de yeme şansları yok.

Her Chen benim diyene inanmamızı mı bekliyorsun ortak ? Kendi ırkımdan birini tanıyamamak çok kötiiii bişiiii çokkkkkk

Lexsarko
16/07/2013, 13:55
Her Chen benim diyene inanmamızı mı bekliyorsun ortak ? Kendi ırkımdan birini tanıyamamak çok kötiiii bişiiii çokkkkkk

Orada anafikir o zaten. Çıkıp ben Chen'im diyene güvenemeyiz. Chen'in ortaya çıkmasının mantığı yok. Onu göstermek için öyle yazdım. Chen olduğumu iddia etmiyorum yani orada.

BorisPeace
16/07/2013, 13:58

Chen'in ortaya çıkması gerekiyor. Sabırla Test of Faith kullanırken Dire tarafından öldürülmesi hiç işimize gelmez. Son cümlenden şaka yaptığın sonucunu çıkardım ama öyle değilse elimizde Chen olduğunu iddia eden iki kişi var demektir. Bu da demek oluyor ki Dire takımından birini bulduk bile!

Sercan<Michaell>
16/07/2013, 14:02
Chen kimse kendisini kanıtlamalıdır. Verdiğim saati hatırlayın günün sonunda doğuya bakın.

Lexsarko
16/07/2013, 14:03
Bir üstteki mesajımı oku Boris.

grumwel
16/07/2013, 14:03
Chen olduğunu nasıl anlayacaz daha herkes uyanmadı çadırlarında uyuyorlar birazdan buraya direlar da üşüşür birden çok chen çıkabilir.

Sercan<Michaell>
16/07/2013, 14:06
Benim korkum şu ki o kadar cok chen var ki omni şaşıracak ve kimi koruyacağını bilemeyecek. O yüzden chenin kim olduğundan %100 emin olabileceğimiz bir yöntem geliştirmeliyiz. Böylece chen tek tek direleri tespit edecek ve onları yok edeceğiz. Bir numaralı dire adayım Nightstalkerdir !!! Hatta emin gibidiyim.

grumwel
16/07/2013, 14:08
Benim bir numaralı dire adayım boris. Çok fazla bu işin üstünde durdu istatistik felan veriyor kendini aklamaya çalışıyor gibi geldi bana ilk gece onu oylayacam.

Sercan<Michaell>
16/07/2013, 14:09
Borisin omni olma ihtimali var. O yüzden onu linç etmek şuan mantıklı değil. En mantıklı olan. Cheni belirleyip şüphelileri tespit etmek. Düşünün chenin kendisini kanıtlaması için nasıl birşey yapabiliriz ?

WeRdeR WeReMeM
16/07/2013, 14:10
Chen olduğunu nasıl anlayacaz daha herkes uyanmadı çadırlarında uyuyorlar birazdan buraya direlar da üşüşür birden çok chen çıkabilir.

Biri seni evine geri yolluyorsa Chen odur dostum. Bu bir Dire atasözüdür yaz bunu...

NightStalker
16/07/2013, 14:13
Sercan gerçek Chen olduğuma inandığı için beni hedef gösteriyor, aynı zamanda Boris' i korumaya çalışıyor. Dire' ın oyunları bunlar.

Sercan<Michaell>
16/07/2013, 14:15
NightStalkerin dire olduğu tescillenmiştir. Detaylı açıklamayı gün sonuna doğru yapacağım. Köylü kardeşlerim ilk linç edeceğiniz kişi Nightstalkerdir. Bana inanmayanlar gün sonu olan açıklamamı beklesinler.

BorisPeace
16/07/2013, 14:18
Benim korkum şu ki o kadar cok chen var ki omni şaşıracak ve kimi koruyacağını bilemeyecek. O yüzden chenin kim olduğundan %100 emin olabileceğimiz bir yöntem geliştirmeliyiz. Böylece chen tek tek direleri tespit edecek ve onları yok edeceğiz. Bir numaralı dire adayım Nightstalkerdir !!! Hatta emin gibidiyim.

Hiçbir köylü ben Chen'im demez. Radiant tarafındaki hiçbir kahraman ben Chen'im demez. Eğer birden fazla Chen varsa, zaten Dire tarafından birini bulmuşuz demektir. Chen, Chen olduğunu söylemeli. Bunu derhal yapmalı hem de. Şu anda elimizde Chen olduğunu söyleyen bir kişi var.

Sercan<Michaell>
16/07/2013, 14:20
Hiçbir köylü ben Chen'im demez. Radiant tarafındaki hiçbir kahraman ben Chen'im demez. Eğer birden fazla Chen varsa, zaten Dire tarafından birini bulmuşuz demektir. Chen, Chen olduğunu söylemeli. Bunu derhal yapmalı hem de. Şu anda elimizde Chen olduğunu söyleyen bir kişi var.

Hangisinin gerçek chen olduğunu nasıl anlayabiliriz ? Chenin kek gibi çıkıp hi im chen eat me pls diyeceğini sanmıyorum. O yüzden NS kesin yalan söylüyor hain o !

BorisPeace
16/07/2013, 14:22
Hangisinin gerçek chen olduğunu nasıl anlayabiliriz ? Chenin kek gibi çıkıp hi im chen eat me pls diyeceğini sanmıyorum. O yüzden NS kesin yalan söylüyor hain o !

Oyunda Omniknight var farkında mısın?

WeRdeR WeReMeM
16/07/2013, 14:23
Sercan gerçek Chen olduğuma inandığı için beni hedef gösteriyor, aynı zamanda Boris' i korumaya çalışıyor. Dire' ın oyunları bunlar.

İBurası çok karanlık ıhıhıhıhıhıhı tırsıyorummmm NS'den. Kendini birini suçlayarak savunuyorsun. Söyle bizden biri misin yoksa değil misin ?

Ben Sercan köylü kardeşime inanıyorum. Benimde tespitlerim Ns Dire'dan yana olduğunu doğruluyor. Ben Chen'im diyip işin içinden sıyrılamazsın.

Sercan<Michaell>
16/07/2013, 14:24
Oyunda Omniknight var farkında mısın?

Omniknight gerçek cheni nasıl ayırt edebilir ? 3 kişi çıkıp ben chenim dese kimi koruyacak ? Emin olma şansın var mı chenden ?

Şimdiiii senin bu chen ısrarınn seni açık etti. Nightstalker chen olduğunu iddia ediyor. Bir kere chen kek gibi çıkıp ben chenim demez. Bu nsnin %100 dire olduğunu gösterir.

Gelelim sana, NS den 2 dakika sonra post atıp "elimizde bir chen var bir tane daha var mı ?" Demen çok abez. Sanki Ns nin chen olmadığından emin gibisin. Bu da seni dire yapar.

Saygılar sevgiler.

WeRdeR WeReMeM
16/07/2013, 14:25
Dikkatli ol Sercan köylü kardeşim tüm dikkatleri üzerine çekiyorsun!

Sercan<Michaell>
16/07/2013, 14:29
Ayrıca şöyle bir gerçek de var ki, köyün en kıvrak zekaya sahip aktif kişilerinin dire olma ihtimali daha fazla ki dezavantajlarını avantajlara çevirebilsinler. Boris NS peşinizdeyim.

Pr0.
16/07/2013, 14:30
Bir kahramanı açığa çıkarmaya çalışan adam bizden midir ? Bu kardeşimiz bilmiyor mudur eğer kimliği açığa çıkarsa hedef olunacağını? Bize ihanet mi ediyor ? Neden kahramanlarımızı açık etmeye çalışıyor ? Boris ne yapıyor ???

BorisPeace
16/07/2013, 14:30
Omniknight gerçek cheni nasıl ayırt edebilir ? 3 kişi çıkıp ben chenim dese kimi koruyacak ? Emin olma şansın var mı chenden ?

3 kişi çıkıp ben Dire'ım dese mutlu olman lazım en az 2 Dire yakaladık demektir. Chen'in amacı zaten Dire tarafında olanları bulmak, Test of Faith atıp şansının gelmesini beklemek mi iyi yoksa Dire'dan 2 kişiyi daha ilk günden bulmak mı?

BorisPeace
16/07/2013, 14:32
Konuşabileceğimiz ortak alan belirlenmeli acilen. Şu an ezbere gidiyoruz yani olmadı böyle :(

Linky (http://www.gamehonor.com/showthread.php/18560-Dota-2-Lin%C3%A7-Oyunu-Kurallar-ve-Ba%C5%9Fvuru/page7)

Werder Dire beyler :3:

Sercan<Michaell>
16/07/2013, 14:32
3 kişi çıkıp ben Dire'ım dese mutlu olman lazım en az 2 Dire yakaladık demektir. Chen'in amacı zaten Dire tarafında olanları bulmak, Test of Faith atıp şansının gelmesini beklemek mi iyi yoksa Dire'dan 2 kişiyi daha ilk günden bulmak mı?

Yoksa ben chenim diyip açığa çıkıp ilk geceden yenmek mi ? Ominin ilk gece cheni koruyabileceğini sanmıyorum. Chenin tam bir ahmak olması gerekiyor bunu yapması için. Umarım öyle bir hata yapmaz.

Sercan<Michaell>
16/07/2013, 14:33
Linky (http://www.gamehonor.com/showthread.php/18560-Dota-2-Lin%C3%A7-Oyunu-Kurallar-ve-Ba%C5%9Fvuru/page7)

Werder Dire beyler :3:

EPİC FAİL ! kendi eliyle teslim olan bir dire hahahahaha eat him !

WeRdeR WeReMeM
16/07/2013, 14:36
Siz öyle sanın :) :) Asıl ben sizi ortaya çıkardım o linke bilerek öyle yazdım. Aç Dire'lar zıplasın diye. Asıl Dire BORİS'tir. Kendilerini kurtarıp benim gibi zavallı bir marabayı gece yarısı yiyecekler pis açlar.

Sercan<Michaell>
16/07/2013, 14:38
Chen gece vakti geldiği zaman kendini gösterip NS veya Borisin kimliğini açık etmelidir. Daha sonra omni onun artık chen olduğundan emin olacak ve korumaya alacaktır.

WeRdeR WeReMeM
16/07/2013, 14:42
Attığım yemi dikkate alın vatandaşlarım. Boris %100 Dire ırkından ve ilk geceden kendini kurtarmak için direk attığım yemi yemiş bulunmaktadır. Sercan köylü kardeşim sende biraz incele anlayacaksın Boris'in Dire olduğunu. Durduk yere o linki oraya neden yazayım ben. Sadece planımın ufak bir parçası idi ha hahah hahah ahahahahaha. Oylamada ki ilk hedef BORİS olmalıdır.

Sercan<Michaell>
16/07/2013, 14:43
NS den %100 eminim ki kendisi dire canavarı. Boris konusunda şüphelerim var. Boris %60 dire %40 omni benim gözümde.

grumwel
16/07/2013, 14:46
NS'nin sözünü hatırlayacak olursak "Day walker, Night Stalker" o yüzden bir şüphe uyandırmadı değil ama yinede ben borisin dire olduğundan yanayım..

DreadfuL
16/07/2013, 14:46
Tüm olanları inceleyip düşündüğümde, benim gözümde Sercan kesinlikle Dire'dır, Boris Omni, NS ve Werder'de köylüdür.

Sercan<Michaell>
16/07/2013, 14:50
Tüm olanları inceleyip düşündüğümde, benim gözümde Sercan kesinlikle Dire'dır, Boris Omni, NS ve Werder'de köylüdür.

Kendisine chen diyen bir insan neden köylü olsun ? Beni dire Borisi omni sanmanı kabullenebilir ve bunu affedebilirim. Fakat Nsyi köylü sanmak.. Kendine gel çocuğum.

WeRdeR WeReMeM
16/07/2013, 15:12

Boris ve Ns radiant değil ve sen bu arkadaşlarını aradan çıkartıp Sercan köylüsünü yok etme peşindesin galiba ? Doğal olarak sende Dire'sın gibi geldi şimdi.

Sercan<Michaell>
16/07/2013, 15:17
Bana köyle demek hakaret etmektir. Kimliğimi açıklamakta ölümsüz olduğum için bir sakınca görmüyorum. Geceleri beni öldüremezsiniz çünkü ben Centaur Warrunner 'ım. Adaleti gösteceğim sizlere pis canavarlar.

Zaphart
16/07/2013, 15:19
NS köylü

Axé Capoeira
16/07/2013, 15:58
Bence ns köylü boriste omni ve oyunu garantiye almak istiyor fakat sercanın bu atarının arkasında hala köylü olduğunu düşünüyorum neden bir insan kendi rolünü direk açık etsin ki

Pr0.
16/07/2013, 16:02
Night stalkerın ''selam ben chen'' gibi bir girişini ciddiye alıp olayı buralara getiren insanlar masum mudur ? Sercan ve Boris çok göze batıyor halkı galeyana getirip kardeşi kardeşe vurdurmaya çalışıyorlar. Uymayın radiant halkı !!! Büyük oyunu bozma vakti geldi !!!

Sercan<Michaell>
16/07/2013, 16:02
Çünkü direlar benim zaten radiant olduğumu biliyor. O yüzden herkesin bilmesinin bir sakıncası yok. Ayrıca rolüm gereği gece beni yiyemezler. Yemeye çalışırlarsa hakları gider. Bu da rolümün en büyük avantajı gizli kalmama gerek yok.

g0ldm00n
16/07/2013, 16:05
Şuana kadar tek bir kişi kendini chen olarak açıkladı o da NS başkaları da kendini açıklamadığı sürece omni gece onu koruyacaktır . Eğer başkaları kendini chen olarak açıklarsa kendini chen olarak açıklayanlardan biri hariç diğerlerinin dire olduğunu öğrenmiş olacağız ve en azından chenimize karşılık birkaç dire pisliğini de öldüreceğiz . Ama dire'ın bu kadar salak olacağını düşünmüyorum . O yüzden eğer bu günün sonuna kadar kendini chen olarak açıklayan başka biri daha çıkmazsa NS'nin chen olduğuna güvenebiliriz derim ben . Ama yine de Boris ile NS'nin birbirine bu kadar yakın zamanda mesajlar atması ilgimi çekmedi değil . Ama kahramanlarımızın bizim masum köyümüzü ve köylülerimizi koruyacagına güvenim tam .

DreadfuL
16/07/2013, 16:08
Bana köyle demek hakaret etmektir. Kimliğimi açıklamakta ölümsüz olduğum için bir sakınca görmüyorum. Geceleri beni öldüremezsiniz çünkü ben Centaur Warrunner 'ım. Adaleti gösteceğim sizlere pis canavarlar.

Kendini Centaur ilan etmek ha! Bu ne cüret seni Dire pisliği! Bu dediklerinin hepsinin hesabını zamanı geldiğinde vereceksin.

g0ldm00n
16/07/2013, 16:13
Ayrıca WerderWeremem'in eski konuda yaptığı faili de göz ardı etmemek lzm . Eğer birini linç etmeye kalkışacak isek en mantıklı karar o olacak gibime geliyor . Ve yazdığı her yazı da oyundan uzak oyunla dalga geçen bir hava var . Kendini oyunu çok dikkate almayan biri olarak göstermeye çalışarak ilgileri üzerinden çekmeye çalışan bir dire pisliği olabilir .

Sercan<Michaell>
16/07/2013, 16:14
Gün sonunda herşey açığa çıkacak .

Centaur !

Pr0.
16/07/2013, 16:19
Kendini centaur ilan eden, chen ilan eden insan benim gözümde yalancı peygamberdan farksızdır! Güvenilmezdir! Linç edilmesi gereklidir!

HolyPesimist
16/07/2013, 17:08
Boris ve Sercan'ın Dire oldugu apacıktır.
Boris:Chenin kim oldugunu acıklamasını isteyerek taraflarının belli olmasını engellemeye calışırken,
Sercan:Onu linç etmeyelim diye kendini centaur ilan etmesine ne demeli.
Bu ikisinin Dire oldugundan kesinlikle şüphe olmamalı,Chen'e gelince kesinlikle kimliğini saklamalı görmüyor musunuz dire tarafları harıl harıl cheni arıyorlar!!

Sercan<Michaell>
16/07/2013, 17:11
Boris ve Sercan'ın Dire oldugu apacıktır.
Boris:Chenin kim oldugunu acıklamasını isteyerek taraflarının belli olmasını engellemeye calışırken,
Sercan:Onu linç etmeyelim diye kendini centaur ilan etmesine ne demeli.
Bu ikisinin Dire oldugundan kesinlikle şüphe olmamalı,Chen'e gelince kesinlikle kimliğini saklamalı görmüyor musunuz dire tarafları harıl harıl cheni arıyorlar!!

Centaur linç edilebilir. Dire tarafından ıssırılamaz. Karıştırma. Dire olsaydım en son diyeceğim şey ben centaur demek olurdu :S

grumwel
16/07/2013, 17:14
Belkide centaurum diyerek herkesi öyle olmadığına ikna edip seni yazmalarını engellemek istemişsindir. Herşeye rağmen hala borise kesin dire diyorum ben

Sercan<Michaell>
16/07/2013, 17:16
Benim ne olduğum hakkında şüphe etme hakkınız var arkadaşlar buna alınmıyorum. Kendi düşüncelerimi paylaşıyorum inanıp inanmamak elinizde. Zaten zamanı gelince tüm gerçekleri göreceksiniz. Göstereceğim ! Şuan tek emin olduğum şey. NS nin dire olduğudur. Bundan %15000 eminim açıklaması zamanı gelince yağacağım ve hep beraber linç edeceyiz. Aydınlık günler yakın !! Bir centaurun nasıl oyun aldığını herkes görecek !

NightStalker
16/07/2013, 18:05
Benim ne olduğum hakkında şüphe etme hakkınız var arkadaşlar buna alınmıyorum. Kendi düşüncelerimi paylaşıyorum inanıp inanmamak elinizde. Zaten zamanı gelince tüm gerçekleri göreceksiniz. Göstereceğim ! Şuan tek emin olduğum şey. NS nin dire olduğudur. Bundan %15000 eminim açıklaması zamanı gelince yağacağım ve hep beraber linç edeceyiz. Aydınlık günler yakın !! Bir centaurun nasıl oyun aldığını herkes görecek !

Eğer gerçek bir Centaur' san bu dediklerinden ötürü çok pişman olacaksın. Chen' i ilk geceden link ettirerek köye vereceğin zarar.. Korkunç!

Sercan<Michaell>
16/07/2013, 18:07
Nightstalker gece yürüyen bir iblisdir. Kanmayın laflarına. İndirin yok edin !!!! Herşeyi açıklığa kavuşturacağım sadece zaman !

Owyeah
16/07/2013, 18:08
Sercan köylü yada dire
Bp omni
Werder radiant ama ney bilmiyorum
Ns dire
Bende bir seyim ama daha ne oldugumu kendimde anlamadim

Topotolktan gelen ziya...

Pr0.
16/07/2013, 18:31
Ben hala selam ben chen diyerek ''şaka'' yoluyla giriş yapan adamın masum bir köylü olduğuna inanıyorum. Kendine centaur diyen sercan ise nedense bütün dikkatleri bu adamın üzerine verip kendinin centaur olduğuna idda ediyor ? Bu adam pis bir dire olduğu belli linç edilmeli !

Specy
16/07/2013, 18:36
Ben boristen şüpheliyim. Gerçekten köyü güvende tutmaya çalışıyor da olabilir, tamamen beyler bakın ben köye çalışıyorum dire olamaz diyor da olabilir.

g0ldm00n
16/07/2013, 18:49
Hala 2. bir chen çıkmadığına göre bence NS'ye chen olarak güvenilebilir .

grumwel
16/07/2013, 19:39
Peki tamam NS chen iste boris amacına ulaşmış oluyor cheni öğrendi omniknight ilk gece cheni canlandıramaz ise boris canavarının ayarlayıp cheni yiyeceklerini düşünüyorum.

g0ldm00n
16/07/2013, 19:44
Eğer NS chen ise omni sayesinde bu geceyi atlatmış olacak eger chen değil ise hala gerçek chenin kimliği gizli ve güvende .

Specy
16/07/2013, 20:27
Storm Köyü için iftar vakti.

DreadfuL
16/07/2013, 20:54
Hakikaten bazı insanlar gerizekalı ya, böyle dolu dolu diyorsun ya insan bir saniye bile pişman olmuyor, işte öyle bir şey.

Edit: Banlandıklarına göre bu mesajın da anlamı kalmadı, güzel oyunumuza devam etsek artık.

Cowabunga
16/07/2013, 21:20
Köylü milletin efendisidir. :(

Simita
17/07/2013, 00:16
Bamhammer yiyen iki kişi için ne olacağını bildireceğim, daha ilk gün olduğu için muhtemelen yeni kişiler onların rolünü devralıcak, bir de yetkililerden biri başlık altında ki parazit mesajları silerse sevinirim.

Owyeah
17/07/2013, 01:56
noldu lan bazı olaylar olmuş gibi

bu arada ns yi linç etmemiz lazım

Overmedia
17/07/2013, 02:25
Centaur benim diyenler yalan söylüyor

Axé Capoeira
17/07/2013, 02:29
Centaur benim diyen sadece sercan var bence de yalan söylüyor ama acaba sen misin centaur ?

Owyeah
17/07/2013, 02:32
sercan neden centauru diyor? centaur gerçekten ölümsüz mü?

WeRdeR WeReMeM
17/07/2013, 08:49
Selağmınnnaleykummmmmm günaydın ahali

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 08:54
Centaur benim diyenler yalan söylüyor

Bu da seni centaur yapar dostum. Hayırlı olsun. Ben Radi tarafındayım seni ifşa etmemin sebebi centaurun zaten başına bir bela gelmeyecek olması. Diredeki adamların bu kadar basit oyunlar ile sizleri keklemesine izin vermeyin. Özellikle chen bu hataya kesinlikle düşmemelidir.

İlk geceden sonra bazı açıklamalarda bulunacağım. Bir insan sadece bir köylüyken nasıl bu kadar stratejik oynayabilir ^^ Gerçek rolüm basit bir sınıf olan köylüdür. Fakat bu oyunda sadece skillerin gücü yoktur. Zekanızı konuşturun beyler !

Lexsarko
17/07/2013, 13:11
Bu uzun sessizliğin sebebi oyun başından beri kafa karıştırma çabasında olan Dire'ın dilini yutması elbette :)

Simita
17/07/2013, 14:43
Tauhunter'ın üyeliği silindiği için yerine başkası alınacaktır, pr0. bir günlüğüne banlamış sadece, onda bir sorun yok oyuna devam edebilir. İlk başvuran kazanır.

Raichoxunrefleksleri
17/07/2013, 14:59
BEN PLZ

Simita
17/07/2013, 15:07
Tauhunter çıktı Ar-Phàrazôn geldi oyuna devam^^

g0ldm00n
17/07/2013, 15:31
Sercan o son mesajına kadar senden pek şüphelenmiyordum ama çok çelişkili hamlelerin var . acaba bizim gibi masum köylülerin kılığına girmiş bir dire mısın ?İtiraf et !

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 15:42
Köylüyüm. Neden centaur um dediğimi gayet net açıkladığımı düşünüyorum.

Oyunla ilgili storma soru:
Bu sorular muhtemelen oyuncuların kafasına takılan şeyler.
Linç etme yazıları gün içerisinde mi atılacaktı ?
Skill kullanımları gece pm ile sana atılacak dimi ?
Gece buraya post atılması yasak mı ?
Kullanılan skiller sonuçlarıyla beraber buraya mı yazılacak ne olacak ?

Overmedia
17/07/2013, 16:18
Sercan<Michaell>

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 16:44
Sercan<Michaell>

Büyük bir hata yapıyorsun centaurcum. Henüz birilerini linç etmek için erken. Pişman olacağın birşey yapıyorsun yapma. İlk geceyi bekle. Açıklamamı bekle.

Simita
17/07/2013, 16:49
Köylüyüm. Neden centaur um dediğimi gayet net açıkladığımı düşünüyorum.

Oyunla ilgili storma soru:
Bu sorular muhtemelen oyuncuların kafasına takılan şeyler.
Linç etme yazıları gün içerisinde mi atılacaktı ?
Skill kullanımları gece pm ile sana atılacak dimi ?
Gece buraya post atılması yasak mı ?
Kullanılan skiller sonuçlarıyla beraber buraya mı yazılacak ne olacak ?

1 evet bugün 20.00a kadar bu başlığa yazılması gerek yeşil fontta
2 evet
3 evet
4 skillerin sonuçları özel mesaj olarak bildirilecek.

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 17:16
Şöyle birşey söylemek istiyorum,

Köyümüzde chen hala belli değil. Ki bence kimliğini koruması da en mantıklı şey. Fakat daha ilk sayfadan selam ben chen diyen bir insanın gerçekten chen olma ihtimali sizce nedir ? Chen olan birisi daha ilk dakikadan ben chenim der mi ? Dediği zaman dire tarafından ilk gece yenilir.

O yüzden NS nin chen olma ihtimali %0 hatta raidant olma ihtimali %0. Saat 20.00 a kadar NS yi linç etmenizi herkesden rica ediyorum. Bir dire köpeğinden bu şekilde kurtulmuş olacağız. Aklı selim bir şekilde bu yazıyı okuyup ilk sayfadaki mesajlara dikkatlice bakın. Mesajların sürelerine bakın ve kendi kararınızı kendiniz verin.

NghtStalker

NightStalker
17/07/2013, 17:21
Sercan<Michaell>' in başlarda dire olduğunu düşünüyordum fakat sanırım köyümüzü korumaya çalışan köylülerden biri. Sadece yanlış kararlar veriyor. Bu gece doğru bir Taste of Faith kullanmayı umuyorum, Omniknight benimle beraber olsun!

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 17:24
Nightstalkerın Chen olma ihtimali yok. Omni şuan beklemede kalmalı ve kimseyi korumamalı. Chen olan adam çıkıp ben chenim kill me pls demez. Köylü aklımla bunu düşünüyorum. Nsyi linç bile etmeyecekseniz en azından nötr kalmalısınız. Omni sakın ! Köyümüzün amacı chenin kimliğinin gizli kalması. Allahtan doğru olanı yapıyor ve hala kek gibi ortalara çıkmadı. Ns nin borisle paralel mesajlarından dolayı chen olması imkansız. Asalım şu yaratığı herkes gerçeği görecek.

WeRdeR WeReMeM
17/07/2013, 17:26
Sercan skill kullanan biri ama kim çözemedim. Storm'a sorduğu sorudan yola çıktım tabi :D Bu sadece bir varsayım. Ama ben NS'nin chen olduğuna asla inanmıyorum bizleri kandırıyor olabilir. Linç girişimi için biraz daha düşünelim derim. Sercan'dan da şüphelenmekteyim.

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 17:31
Sercan skill kullanan biri ama kim çözemedim. Storm'a sorduğu sorudan yola çıktım tabi :D Bu sadece bir varsayım. Ama ben NS'nin chen olduğuna asla inanmıyorum bizleri kandırıyor olabilir. Linç girişimi için biraz daha düşünelim derim. Sercan'dan da şüphelenmekteyim.

Storma sordugum soru herkes içindi. Tam açıklanmamış şeyler insanlar doğru hareket edebilsin diye. Adam gelip burdan skill kullanırsa rezilliği gör :D Benim kullanacak skillim olsa gelip burda bu kadar göze batmam zaten. Basit bir köylüyüm köylü olmamı açıklamam da bir sakınca yok. Rahatım.

BorisPeace
17/07/2013, 17:34
Ben yokken neler olmuş köyümüzde. Chen dışında hiçbir kahraman ortaya çıkmamalı dedim, yine de adam ben Centaur'um diye ortaya çıkıyor, üstelik Centaur olduğu için değil; gerçek Centaur'un ortaya çıkması için. Evet, Centaur geceleri ölemiyor, ama bu onun ortaya çıkmasını gerektirmiyor. Centaur, eğer Dire takımı gece onu hedeflerse, köyümüz fazladan zaman kazansın diye var. Şimdiye kadar sadece Nightstalker Chen olduğunu söylediğine göre, gerçek Chen'i bulmuşuz demektir. Omniknight gece kesinlikle onun üzerinde olmalıdır. Omniknight "Gece zaten Chen'i koruyacağımı düşünüp, ona saldırmazlar; ben en iyisi başkasını koruyayım." gibi bir düşünceye kapılmasın lütfen. Chen'in başına hiçbir şey gelmemeli. Chen zaten şüpheli gördüğü biri üzerinde Test of Faith kullanacak. Crystal Maiden ise bu gece kesinlikle Frostbite kullanmamalı. Şu anda durdurabileceği Spectre ve Pudge var, ama onları durdursa da çok fazla şey elde etmeyiz gibime geliyor. Ama diğer taraftan şanssızlıkla Omniknight'ı durdurma şansı da var; ki bu köyümüze çok fazla şey kaybettirir.

Küçük bir özet geçmeyi uygun buldum. Şimdi linç hedefine gelelim. Sercan<Michaell> günün başından beri köyün kötülüğü için uğraşıyor. Hiçbir neden yokken Centaur'u ortaya çıkarttı. Mantık üzerine kurulu yazıları hiçbir neden göstermeden kötülüyor. Dire değilse bile, ki olmama şansı çok çok düşük, köyümüz Dire takımı ile uğraşırken bir de köy delileri ile uğraşmamalıyız.

g0ldm00n
17/07/2013, 17:41
Nightstalkerın Chen olma ihtimali yok. Omni şuan beklemede kalmalı ve kimseyi korumamalı. Chen olan adam çıkıp ben chenim kill me pls demez. Köylü aklımla bunu düşünüyorum. Nsyi linç bile etmeyecekseniz en azından nötr kalmalısınız. Omni sakın ! Köyümüzün amacı chenin kimliğinin gizli kalması. Allahtan doğru olanı yapıyor ve hala kek gibi ortalara çıkmadı. Ns nin borisle paralel mesajlarından dolayı chen olması imkansız. Asalım şu yaratığı herkes gerçeği görecek.

Chen olan adam ben chenim diye çıkıyor ki omniknightin koruması altına girebilsin . Eğer Omni senin dediğini yaparsa NS direın saldırılarına kurban gidecek . Eger onun en ufak bir şekilde chen olma ihtimali varsa bile bu omni'nin onu koruması için yeterli . Omni şuan beklemede kalmalı demenle köyümüzün kötülüğünü istediğini göstermiş oldun . Ben oyumu Sercan<Michaell>'in linç edilmesi üzerine kullanıyorum .

HolyPesimist
17/07/2013, 17:50
Köyümüzün iyiliği adına Sercan<Michaell> linç edilmesi üzerine oyumu kullanıyorum.

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 17:55
Ben yokken neler olmuş köyümüzde. Chen dışında hiçbir kahraman ortaya çıkmamalı dedim, yine de adam ben Centaur'um diye ortaya çıkıyor, üstelik Centaur olduğu için değil; gerçek Centaur'un ortaya çıkması için. Evet, Centaur geceleri ölemiyor, ama bu onun ortaya çıkmasını gerektirmiyor. Centaur, eğer Dire takımı gece onu hedeflerse, köyümüz fazladan zaman kazansın diye var. Şimdiye kadar sadece Nightstalker Chen olduğunu söylediğine göre, gerçek Chen'i bulmuşuz demektir. Omniknight gece kesinlikle onun üzerinde olmalıdır. Omniknight "Gece zaten Chen'i koruyacağımı düşünüp, ona saldırmazlar; ben en iyisi başkasını koruyayım." gibi bir düşünceye kapılmasın lütfen. Chen'in başına hiçbir şey gelmemeli. Chen zaten şüpheli gördüğü biri üzerinde Test of Faith kullanacak. Crystal Maiden ise bu gece kesinlikle Frostbite kullanmamalı. Şu anda durdurabileceği Spectre ve Pudge var, ama onları durdursa da çok fazla şey elde etmeyiz gibime geliyor. Ama diğer taraftan şanssızlıkla Omniknight'ı durdurma şansı da var; ki bu köyümüze çok fazla şey kaybettirir.

Küçük bir özet geçmeyi uygun buldum. Şimdi linç hedefine gelelim. Sercan<Michaell> günün başından beri köyün kötülüğü için uğraşıyor. Hiçbir neden yokken Centaur'u ortaya çıkarttı. Mantık üzerine kurulu yazıları hiçbir neden göstermeden kötülüyor. Dire değilse bile, ki olmama şansı çok çok düşük, köyümüz Dire takımı ile uğraşırken bir de köy delileri ile uğraşmamalıyız.

Teşekkür ederim BORİS :) Bazı şeyleri açıklamanın zamanı geldi sanırım :) Bu mesajı lütfen herkes üşenmeden dikkatli şekilde okusun. Storm köyünün kaderi bu mesajın ellerindedir.

Bu yazdığınla birlikte çok büyük soru işaretlerime de açıklık getirdin. Senin omni olduğun ihtimalini de ortadan kaldırıyorum.

Arkadaşlar şunu kesinlikle söyleyebilirim ki NS ve Boris dire elemanlarıdır. Aklınızdaki en ufak soru işaretini bana sorabilirsiniz cevabınızı alacaksınız. Ns ile birlikte ardı ardına yazdıkları postlar tamamen dikkat ettiyseniz cheni ortaya çıkarma amaçlıdır. Chen ortaya çıkmayınca chenin gizli kalması için elinden geleni yapan beni linç etmek istediler. Çünkü tekerlerine çomak sokup duruyorum.

Dediğim gibi benim hakkımda kimin aklında soru işareti varsa o çıksın bana istediğini sorsun. Soru işaretlerini kaldıracağım ortadan.

Gelelim benim kim olduğuma ne olduğuma neden sürekli değiştiğime;

Aslında oyun başında bir strateji geliştirmiştim, gizli kalacaktım asla ve asla ortaya çıkmaycaktım. Çünkü kendisinin chen olduğunu iddia eden bir dire elemanı vardı ve omninin kafası karışıp hangimizi koruyacağını bilemeyecekti. Bu yüzden chen olduğumu asla belli etmeme kararı aldım. Centaurum dedim, köylüyüm dedim. Centaur dememin sebebi tamamen her ben x im y im diyene inanmayın diyeydi. Yani Nightstalkerin ben chenim demesi benim ben centaurum dememle aynı değere sahip.

Şimdi diyeceksiniz ki madem stratejin gizli kalmaktı neden şimdi kendini ifşa ediyorsun ? Şuan gidişata baktığımız zaman dire tarafı beni köylü sanıyordu. Fakat radiant tarafı benim dire olduğumu düşündü. Ve bakıyorum centaur beni linç etmek için oy bile verdi. Boris bu fırsatı tabii ki kaçırmadı oyu arttırdı.

Ben bu zamana kadar sustum çünkü borisi omni olarak görüyordum. Fakat bu hareketiyle kendisinin omni olmadığı ortaya çıktı. Çünkü kendisini Ns yi korumaya o kadar adapte etmiş ki. Bu ns ile yaptıkları nir plan olduğu apaçık ortada.

Son olarak diyebilirsiniz ki e kardeşim sana neden inanalım ne malum yalan söylemediğin ? Haklısınız ama oyunun en başından beri aktif olarak birsürü şey yazdım. Tarafsız bir şekilde onları tek tek gözden geçirip kendi kararınızı kendiniz vermelisiniz. İnanıyorum doğru olanı yapacaksınız. Çünkü ben chenim ve bu gece linç edilirsem radiant oyunu kaybedecek. Bunu itiraf etmekten başka çarem yok üzgünüm.

Son sözüm Omniknight karakterine;
Dostum sakın ama sakın kendini ifşa etme. Bu zamana kadar çok aktif olmadıysan bundan sonra da çok aktif olma. Kendini gizlemen benim sağlığım açısından en önemli şey. Ben dahil senin kim olduğunu bilmeye ihtiyacımız yok.

Senden bu gece için ricam eğer bana inanıyorsan beni koruman. Eğer bana inanmıyorsan ( ki inanmayabilirsin ) NS yi kesinlikle ama kesinlikle korumaman. Dire bu mesajımdan sonra beni hedef alacak. Eğer beni korumazsan oyunu kaybedeceğiz. Çünkü NS chen değil. Ve ben bu gece kullanacağım Test of Faith ile bazı şeyleri apaçık ortaya koyacağım. Ns ve Borisin dire oldugundan emin gibiyim. Henüz karar vermedim ama şüphelendiğim birkaç kişiden birine Test of Faith kullanacağım. Şüphelendiğim kişi radiant çıkarsa bunu ona özel mesaj ile bildireceğim ve kendisi de buraya beni aklayacak şekilde mesaj atacak.

Malesef chen oldugumu kanıtlayacak bundan başka mesaj yok. Linç edilmemem için son şansım bu. İşler çıkmaza girdi. Aklınıza takılanları sorun ve beni bu durumdan kurtarın halkım. Zaten ilk gece sonunda herkes chen olduğumu görecek ve emin olacak.

OMNİ SANA SESLENİYORUM. Eğer ben bu geceden sonra chen olduğumu kanıtlayamazsam. BENİ HERKES LİNÇ ETSİN. Ben de çıkıp kendi kendime linç oyu atacağım. Tek isteğim bu gecelik koruma. Bu oyunu beraber alacağız yanlış kararlar vermeyin.

Sercan <Michaell>
CHEN
5334

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 17:57
Ben bu yazıyı yazarken görüyorum ki dire gayet güzel halkımı galyana getirmiş benim üzerime yönlendirmiş. Yaptığınız linç girişimlerini lütfen tekrar gözden geçirin. Aksi taktirde brda herkes yarın karanlığa uyanacak.

Ve eğer omni bu gece beni korumazsan. Dire tarafı ilk gecede bu oyunu kazanacak.

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 18:04
Linç edilmem için oy verenlere karşı. Nightstalkerın linç edilmesi için oylarınızı kullanın. Onun chen olmadıgını gördüğünüzde oyunu kazanacağız.

Owyeah
17/07/2013, 18:05
Bence sercan kesin köylü. Ama borisinde dediği gibi yaptığı hareketler köyün yararına değil. Peki bu onun öldürülmesi için bir gerekçe midir? 5 tane yabani aramızda dururken sizce bir deliyi mi linç edelim? Bence köyümüzün akl-ı selim insanları bir kere daha düşünüp oylarını vermeliler.

Aramızdaki 5 yabani buradaki satır aralarında kendini açığa çıkarmış olabilir. Ya da hiç sessizce kenarda oturup birbirimizi yememizi izleyip yorum yapmadan kıs kıs gülenlere ne demeli. Kararımızı bir kere daha gözden geçirelim. Saf bir köylü mü yoksa katiller mi ölmeli?

Owyeah
17/07/2013, 18:10
Arkadaşlar ne night stalker ne de sercan'a oy verin. BU GECE CHEN BU İKİSİNDEN BİRİNE TEST O FAITH Kullanmalı. Duruma göre önümüzdeki gece linç edeceğimiz kişi ortaya çıkar.

Yani eğer chen N.S. ise sercana kullanmalı yok chen sercan ise N.S.'ye kullanmalı.

Eğer bu gece ikisinden birinin üzerinde test of faith kullanılmazsa İKİSİDE CHEN DEĞİL DEMEKTİR. Bu yüzden çok önemli. N.S. ve Sercan hangiiz chen'seniz diğerininin üzerinde TOF kullanın böylelikle sizi bilelim.

Ama sercanın şu son postu bni oldukça düşündürdü. Bu gece kesinlikle sercan gitmesin ama 2. gece ilk iki adayımızdan biri olmalı.

NightStalker
17/07/2013, 18:11
Sercan<Michaell> saf bir köyü olduğunu düşünüyordum ama şuan cidden farkında vardım ki içimizdeki hainlerden birisin yada gerçekten bize zarar veren saf bir köylü. Oyumu sana kullanmayacağımı 1 saat önce söylemiştim ama son mesajlarından sonra fikrim değişti. Oyum Sercan<Michaell>' a.

DreadfuL
17/07/2013, 18:12
Bende linç hakkımı Sercan<Michaell> tarafında kullanıyorum.

Simita
17/07/2013, 18:15
Arkadaşlar ne night stalker ne de sercan'a oy verin. BU GECE CHEN BU İKİSİNDEN BİRİNE TEST O FAITH Kullanmalı. Duruma göre önümüzdeki gece linç edeceğimiz kişi ortaya çıkar.

Yani eğer chen N.S. ise sercana kullanmalı yok chen sercan ise N.S.'ye kullanmalı.

Eğer bu gece ikisinden birinin üzerinde test of faith kullanılmazsa İKİSİDE CHEN DEĞİL DEMEKTİR. Bu yüzden çok önemli. N.S. ve Sercan hangiiz chen'seniz diğerininin üzerinde TOF kullanın böylelikle sizi bilelim.

Ama sercanın şu son postu bni oldukça düşündürdü. Bu gece kesinlikle sercan gitmesin ama 2. gece ilk iki adayımızdan biri olmalı.

Postu editlemeyelim lütfen bir daha, orjinalini gördüğüm için bir seferliğine sorun yok.

Owyeah
17/07/2013, 18:16

Arkadaşlar bence şu postumu dikkate alın. 2. gece linç etsekte sercanı değişen bir şey olmaz. Öncelikle N.S. ve Sercan'ın birbirlerine (hangisi chense) tof kullanmasını görelim. TOF'tan sonra kim chen belli oranda belli olur. Sercan 1 gece daha bekleyebilir. Aceleye gerek yok.

Bykusmert
17/07/2013, 18:21
Arkadaşlar Biraz kafa yorarak söylediklerimi gayet açık bir şekilde anlayabilirsiniz.

Öncelikle Sözüm Sercan'a;

Senin Ne olduğun gram belli değil. Konuşmaların tamamen çelişkilerle dolu. Sonrada Kılıfını hazırlamışsın. Biraz dur..

@Boris;

Seninle uzun yıllardır tanışığız ve senin ikna kabiliyetin ve bir o kadarda zekandan şüphem yok. Ne yazık ki kendini şuanda dire olarak belli ettin. Sen chen in kendini belli etmesini isteyip ardından NightStalker (ki oda dire olduğunu belli etti) ben chen im demesi sizin takım olduğunuzu gösterir. Night kendini chen göstererek korumaya alınmak isteyen bir dire uyesi ve sende omni nin agrosunu ona yönelten bir dire sın.

@NightStalker;

Kendini Chen göstererek ve Borisinde yardımıyla omninin seni korumasını isteyen bir dire sın ve bu gece "hayır ben chen im" diyen ilk kisiyi yeme planı yapıyorsunuz..

Gelelim sonuca:

Sonuç olarak bu sölediklerime inanmayıp beni dire görebilir yada görmeyebilirsiniz. Ama gercekten kimin ne oldugunu anlamak isterseniz
Herkes Farklı birine oy kullanarak dire ların bu gece 1 kisiyi yemesine izin verip aramızdaki chen in Test of Faith kullanmasını ve dogru kisiyi bulmasını ummamız..

Oyum BorisPeace in Linç Edilmesi yönünde.

Owyeah
17/07/2013, 18:23
Bende BorisPeace diyorum.

Çok mantıklı ve zekice yorumlarda da bulunsa en başından beri ciddi şüphelerim vardı kendisinden.

walkapan
17/07/2013, 18:24
Sercan<Michaell>

Owyeah
17/07/2013, 18:27
Sercan<Michaell>

yeşille fontla yazman lazım. ve lütfen benim yukarıda postum oku. sercan bu gece linç edilmesi saçma bir durum.

walkapan
17/07/2013, 18:29
Sercan<Micheall>

walkapan
17/07/2013, 18:30
fontladığım halde ısrarla yesille yamamıs ilginç
,

Owyeah
17/07/2013, 18:32
fontladığım halde ısrarla yesille yamamıs ilginç
,

bu bir işaret olmalı

Bykusmert
17/07/2013, 18:33
Sercan<Micheall>

[COLOR="#00FF00" "isim buraya yaz" [/COLOR]

ve [COLOR="#00FF00" den sonra ] koy

walkapan
17/07/2013, 18:34
Sercan<Michaell>

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 18:45
:) Helal benim Storm köyümün vatandaşlarına. Anlaşılan bu gece benim son gecem. Yapacak bir şey yok sağlık olsun. Zaten tarihte de böyle olmuştur. Önce kelleler vurulur sonra anlaşılır her şey. Aşağıdaki yazıyı her radiant vatandaşı güzelce okusun idrak etsin.

Oyun başımdan beri yaptığım stratejimin kendi halkım tarafından bozulması cidden fiyasko oldu. Boris ve Ns gibi 2 dire karakterinin sizleri bu denli güzel etkilemesi benim bu gece yok olmama neden oluyor.

Halbuki yaptıkları oyun o kadar göz önündeki .İkisi arasındaki mesajların dakikalarına bile baksanız birbirleriyle iletişim halinde olup o mesajları attıklarını görürsünüz. Her neyse ben artık kimseyi ikna etme çabasına girmiyorum ve bu gece linç edilerek oyundan ayrılıyorum. Ayrıldıktan sonra buraya tekrar yazma şansım yok. O yüzden aşağıdaki satırları iyi okuyun;

Ben öldükten sonra Storm buraya benim chen olduğumu ve linç edildiğimi belirten bir yazı yazacak. Eğer bu yazı yazmazsa ve benim karakterim belli olmazsa bilin ki pudge cesedimi yiyerek izini kaybettirmiştir. Öyle bir şey olursa en kötü senaryo gerçekleşir ve siz NS yi gerçek chen sanarsınız. Sakın bu oyuna düşmeyin. Storm ben köylüysem köylü chensem buraya chen yazmak zorunda. Eğer yazmazsa pudge yemiştir ve bu benim chen olduğumu gösterir.

Ben öldüm chen olduğum ortaya çıktı. Bundan sonraki ilk gece Ns ve borisi linç etmelisiniz. Çünkü benim chen olduğum anlaşıldıktan sonra onların da dire oldukları ortaya çıkmış olacak. Oyunu büyük ihtimalle kaybedeceksiniz ama en azından o iki asalak zaferlerini göremeyecekler.

Benim chen olduğumu anladıktan sonra kafanızı dağlara taşlara vurmanıza gerek yok. Bilemezdiniz. Ama keşke ilk geceyi vukuatsız geçirmeyi tercih etseydiniz. Hemen kelle istediniz.

Bundan sonra yazacaklarım sadece ve sadece Omniknight’a hitabedendir;

Dostum gördüğün gibi halk bana karşı ayaklanmış durumda. Kim olduğumu bilmiyorlar ve bana inanmıyorlar. Gidişat bu gece itibariyle öleceğim şeklinde. Bunu değiştirebilecek tek kahraman sensin. Her şey senin elinde.
Şimdi sen her şeyi bir kenara bırak. Borisin ve Ns nin hatta benim açıklamalarımı salla. Kendini chenin yerine koy ve stratejini düşün. Kendini saklamak isteyeceksindir. Bak sen omnisin sen bile kendini saklıyorsun. Benim durumumu düşün. İlk günden beri kendimi saklamak için her şeyi denedim ama durum ortada. Halk aklı selim düşünemiyor. Herkes vakit ayıramıyor bu oyuna ve yaptığım stratejiyi kavrayamıyor. Fakat sen bunu kavramak zorundasın. Bu gece beni korumazsan radiant bu oyunu kaybedecek. Senden beni sadece 1 gece korumanı istiyorum. Zaten bu geceden sonra chen olduğumu herkese ispat edeceğim. Kimseyi öldürmek linç etmek zorunda değiliz bu gece. Beni kurtarmalısın dostum. Etrafına iyice bak ve kendi kararını kendin ver. Çünkü her şey sana bağlı şuan.

Dediğim gibi benden şüphe duyabilirsiniz. Ama samimiyetime inanmadığınız yalan söylediğimi düşündüğünüz noktaları bana sorun, sorun ki ben kendimi aklayabileyim. Bu oyunu kaybetmek istemiyorum.

NightStalker
17/07/2013, 18:53
Sercan<Michaell>, şu dakikaya kadar hiçbir savunma yapmadım dediklerine ama birşeyler söylemem gerekli sanırım. Varsayalım ki ben ve Boris Dire üyesi, sence aramızda anlaşarak bir oyun yapıyor olsak 2 dakika arayla mesaj atacak kadar salak mı olurduk? Sürekli uzun uzun yazılarla halkın aklını çelmeye çalışıyorsun, çok bağırıyorsun. Ya gerçekten köyün delisisin yada amatör bir dire haini.

g0ldm00n
17/07/2013, 18:56
:) Helal benim Storm köyümün vatandaşlarına. Anlaşılan bu gece benim son gecem. Yapacak bir şey yok sağlık olsun. Zaten tarihte de böyle olmuştur. Önce kelleler vurulur sonra anlaşılır her şey. Aşağıdaki yazıyı her radiant vatandaşı güzelce okusun idrak etsin.

Oyun başımdan beri yaptığım stratejimin kendi halkım tarafından bozulması cidden fiyasko oldu. Boris ve Ns gibi 2 dire karakterinin sizleri bu denli güzel etkilemesi benim bu gece yok olmama neden oluyor.

Halbuki yaptıkları oyun o kadar göz önündeki .İkisi arasındaki mesajların dakikalarına bile baksanız birbirleriyle iletişim halinde olup o mesajları attıklarını görürsünüz. Her neyse ben artık kimseyi ikna etme çabasına girmiyorum ve bu gece linç edilerek oyundan ayrılıyorum. Ayrıldıktan sonra buraya tekrar yazma şansım yok. O yüzden aşağıdaki satırları iyi okuyun;

Ben öldükten sonra Storm buraya benim chen olduğumu ve linç edildiğimi belirten bir yazı yazacak. Eğer bu yazı yazmazsa ve benim karakterim belli olmazsa bilin ki pudge cesedimi yiyerek izini kaybettirmiştir. Öyle bir şey olursa en kötü senaryo gerçekleşir ve siz NS yi gerçek chen sanarsınız. Sakın bu oyuna düşmeyin. Storm ben köylüysem köylü chensem buraya chen yazmak zorunda. Eğer yazmazsa pudge yemiştir ve bu benim chen olduğumu gösterir.

Ben öldüm chen olduğum ortaya çıktı. Bundan sonraki ilk gece Ns ve borisi linç etmelisiniz. Çünkü benim chen olduğum anlaşıldıktan sonra onların da dire oldukları ortaya çıkmış olacak. Oyunu büyük ihtimalle kaybedeceksiniz ama en azından o iki asalak zaferlerini göremeyecekler.

Benim chen olduğumu anladıktan sonra kafanızı dağlara taşlara vurmanıza gerek yok. Bilemezdiniz. Ama keşke ilk geceyi vukuatsız geçirmeyi tercih etseydiniz. Hemen kelle istediniz.

Bundan sonra yazacaklarım sadece ve sadece Omniknight’a hitabedendir;

Dostum gördüğün gibi halk bana karşı ayaklanmış durumda. Kim olduğumu bilmiyorlar ve bana inanmıyorlar. Gidişat bu gece itibariyle öleceğim şeklinde. Bunu değiştirebilecek tek kahraman sensin. Her şey senin elinde.
Şimdi sen her şeyi bir kenara bırak. Borisin ve Ns nin hatta benim açıklamalarımı salla. Kendini chenin yerine koy ve stratejini düşün. Kendini saklamak isteyeceksindir. Bak sen omnisin sen bile kendini saklıyorsun. Benim durumumu düşün. İlk günden beri kendimi saklamak için her şeyi denedim ama durum ortada. Halk aklı selim düşünemiyor. Herkes vakit ayıramıyor bu oyuna ve yaptığım stratejiyi kavrayamıyor. Fakat sen bunu kavramak zorundasın. Bu gece beni korumazsan radiant bu oyunu kaybedecek. Senden beni sadece 1 gece korumanı istiyorum. Zaten bu geceden sonra chen olduğumu herkese ispat edeceğim. Kimseyi öldürmek linç etmek zorunda değiliz bu gece. Beni kurtarmalısın dostum. Etrafına iyice bak ve kendi kararını kendin ver. Çünkü her şey sana bağlı şuan.

Dediğim gibi benden şüphe duyabilirsiniz. Ama samimiyetime inanmadığınız yalan söylediğimi düşündüğünüz noktaları bana sorun, sorun ki ben kendimi aklayabileyim. Bu oyunu kaybetmek istemiyorum.

Bazı şeyleri gerçekten çok güzel anlatmışsın . Eğer chen gerçekten sen isen çok yanlış bir yol izledin bir centaurum bir köylüyüm diyerek . Ama gerçekten chen sen çıkarsan yada dediğin gibi pudge tarafından yenirsen en azından 2 dire elemanını bulmuş olacagız ve bu bize büyük bir üstünlük sağlayacak . Eğer chen sen değilsen güvenebileceğimiz bir chen bulmuş olacağız kendimize . Her iki durumda da köyümüz karlı çıkacak gibi duruyor . Bu fedakarlığını Storm köyü olarak hiç unutmayacağız sevgili sercan .

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 18:56
Sercan<Michaell>, şu dakikaya kadar hiçbir savunma yapmadım dediklerine ama birşeyler söylemem gerekli sanırım. Varsayalım ki ben ve Boris Dire üyesi, sence aramızda anlaşarak bir oyun yapıyor olsak 2 dakika arayla mesaj atacak kadar salak mı olurduk? Sürekli uzun uzun yazılarla halkın aklını çelmeye çalışıyorsun, çok bağırıyorsun. Ya gerçekten köyün delisisin yada amatör bir dire haini.

Peki sana bir sorum olacak madem Chensin. Neden daha ilk baştan chen olduğunu. "selam ben chen" gibi ciddiyetsiz bir mesajla belli ettin ? Omninin kim olduğunu bilmiyorsun seni korumayacağından hiç korkmadın mı ?

Ben korktum ve chen oldugumu saklamak istedim. Bunu göremeyecek kadar kör olamazsınız.

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 18:58
Bazı şeyleri gerçekten çok güzel anlatmışsın . Eğer chen gerçekten sen isen çok yanlış bir yol izledin bir centaurum bir köylüyüm diyerek . Ama gerçekten chen sen çıkarsan yada dediğin gibi pudge tarafından yenirsen en azından 2 dire elemanını bulmuş olacagız ve bu bize büyük bir üstünlük sağlayacak . Eğer chen sen değilsen güvenebileceğimiz bir chen bulmuş olacağız kendimize . Her iki durumda da köyümüz karlı çıkacak gibi duruyor . Bu fedakarlığını Storm köyü olarak hiç unutmayacağız sevgili sercan .

Benim hayatta kalmam durumunda her gece bir dire üyesini ortaya çıkarabileceğim gerçeğini nasıl unutuyorsun ? Ben bütün planlarımı bunun üstüne yaptım. Gizli kalacaktım ve her gece test of faith kullanıp direleri belirleyecektim. Halkın bana karşı ayaklanacağı aklımın ucundan geçmedi.

Owyeah
17/07/2013, 19:00
Sercancım gördüğün gibi seni birkaç konuşmamda savundum. Savunma amacımda konuşmalarımda belliydi. Ama heralde sen linç edilceksin. Köyümüze yapmış olduğun katkılardan dolayı sana teşekkür ediyorum bilesin. Geride kalan çoluk çoccuğanada kendi çocuklarım gibi bakacağım bilesin.

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 19:00
Köylü en büyük chen adayını ilk geceden chen mi değil mi acaba diye linç etmeyi seçiyor. Trajik bir an yaşıyoruz !!!

g0ldm00n
17/07/2013, 19:01
Benim hayatta kalmam durumunda her gece bir dire üyesini ortaya çıkarabileceğim gerçeğini nasıl unutuyorsun ? Ben bütün planlarımı bunun üstüne yaptım. Gizli kalacaktım ve her gece test of faith kullanıp direleri belirleyecektim. Halkın bana karşı ayaklanacağı aklımın ucundan geçmedi.

Dostum her gece bir dire elemanını bulabileceğin garanti değil . Haklısın ilk günlerde chen'i kaybetmek gerçekten kötü bir pozisyona sokacak bizi ama en azından o 5 dire'dan 2si kendini belli etmiş olacak sen chen çıkarsan . Ki ben direların böyle cheesy bir planla karşımıza çıkacaklarını düşünmüyorum . Hala senin bir dire oldugunu düşünüyorum ama eğer değilsen bizi affet .

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 19:01
Sercancım gördüğün gibi seni birkaç konuşmamda savundum. Savunma amacımda konuşmalarımda belliydi. Ama heralde sen linç edilceksin. Köyümüze yapmış olduğun katkılardan dolayı sana teşekkür ediyorum bilesin. Geride kalan çoluk çoccuğanada kendi çocuklarım gibi bakacağım bilesin.

Teşekkür ederim sevgili kardeşim. Zaten artık kimseyi ikna etme çabasında değilim. Attığım mesajlar tamamen omniye hitaben. Eğer omni gerçeği kavrayıp beni koruyabilirse halk da gerçeği görüp yanıma geçecektir. Umarım omni burayı iyi takip ediyordur. Çünkü tek umudum o.

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 19:04
Dostum her gece bir dire elemanını bulabileceğin garanti değil . Haklısın ilk günlerde chen'i kaybetmek gerçekten kötü bir pozisyona sokacak bizi ama en azından o 5 dire'dan 2si kendini belli etmiş olacak sen chen çıkarsan . Ki ben direların böyle cheesy bir planla karşımıza çıkacaklarını düşünmüyorum . Hala senin bir dire oldugunu düşünüyorum ama eğer değilsen bizi affet .

Artık kendimi savunmak birşey yazmak istemiyorum yoruldum. Sabahtan beri dil döküyorum insanlara. Affedecek bir durum yok. Dire gayet güzel oynadı rolünü. Saf makarnacı halkımızda yedi. Sizden tek isteğim ben öldükten sonra gözünüzü açık tutmanız ve her denilene inanmamanız. Kendi sorgu mekanizmanızı geliştirin sorgulayın masallara inanmayın.

grumwel
17/07/2013, 19:06
Sercan şimdiden ölüyormuş gibi konuşmalar yapmaya başladı ama sonuçta hepimiz gece yarısı yenilme tehditiyle karşı karşıyayız ve hepimiz bu gece ölebiliriz ben bugünlük biraz yorumsuz kalıyorum ve son ana kadar bekliyorum en son 10 dakikada linç edeceğim kişiyi açıklarım diye düşünüyorum.

NightStalker
17/07/2013, 19:19
Peki sana bir sorum olacak madem Chensin. Neden daha ilk baştan chen olduğunu. "selam ben chen" gibi ciddiyetsiz bir mesajla belli ettin ? Omninin kim olduğunu bilmiyorsun seni korumayacağından hiç korkmadın mı ?

Ben korktum ve chen oldugumu saklamak istedim. Bunu göremeyecek kadar kör olamazsınız.

Senin gibi fazlaca detaylı kendimi kanıtlama çabalarında olsaydım fazlaca şüphe çekerdim, yalan söylediğim düşünülebilirdi. Kendimi bu şekilde ifade etmeyi tercih ettim. Yazdığın uzun mesaja gelirsek, "bu gece omni beni korusun daha sonra taste of faith lerle kendimi kanıtlayacağım" diyorusun. Omni bir geceliğine bunu yapmayı seçebilir, sana inabilir. Bunun sonuçları ise şöyle olacaktır;
1-Omni Sercan'ı koruduğu için linç edilmeyecek
2-Omni beni korumadığı için ben yani Chen ilk geceden katledilecek.
3-Chen olmadan köyümüz çok zor bir duruma düşecek ve belkide oyunu kaybedecek.
4-Pudge beni yerse cesedimde olmayacak, yemezse Chen olduğum ortaya çıktığı için Sercan' ı linç edeceksiniz ama Chen'e karşılık bir Dire vermek bu vahşiler için çok karlı bir takas olacaktır.
Köylü olayların farkında bakalım omni kime yada neye inanacak ve nasıl hareket edecek.

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 19:22
Bu akşam ölürüm.
Beni kimse tutmaz.
Sen bile tutazsın.
Omni bile tutamaz.
Bir köylü gibi düşerim gözlerindeeen.
Chen olduğumu kimse anlamaz :(

Ben öldükten sonra arkamdan kitaplar şiirler yazmayı unutmayın sevgili halkım :(

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 19:24
Senin gibi fazlaca detaylı kendimi kanıtlama çabalarında olsaydım fazlaca şüphe çekerdim, yalan söylediğim düşünülebilirdi. Kendimi bu şekilde ifade etmeyi tercih ettim. Yazdığın uzun mesaja gelirsek, "bu gece omni beni korusun daha sonra taste of faith lerle kendimi kanıtlayacağım" diyorusun. Omni bir geceliğine bunu yapmayı seçebilir, sana inabilir. Bunun sonuçları ise şöyle olacaktır;
1-Omni Sercan'ı koruduğu için linç edilmeyecek
2-Omni beni korumadığı için ben yani Chen ilk geceden katledilecek.
3-Chen olmadan köyümüz çok zor bir duruma düşecek ve belkide oyunu kaybedecek.
4-Pudge beni yerse cesedimde olmayacak, yemezse Chen olduğum ortaya çıktığı için Sercan' ı linç edeceksiniz ama Chen'e karşılık bir Dire vermek bu vahşiler için çok karlı bir takas olacaktır.
Köylü olayların farkında bakalım omni kime yada neye inanacak ve nasıl hareket edecek.

Çocuk kandırır gibi komik yazılar yazıyorsun. Söylediklern çok saçma birkere. Omni beni korursa senin ölme gibi bir ihtimalin yok ki. Omni bu gece beni korur ikimizde hayatta kalırız kimse linç edilmez. Ak koyun kara koyun çıkar ondan sonra ortaya. Omni eğer beni korursa radiant takımının kaybedeceği hiçbirşey yok. Komik olma insanları kandırma pis DİRE !

Arkadaşlar kardeşler oylarınızı değiştirin yoksa çok pişman olacaksınız bu direlere gün doğacak !!

Bykusmert
17/07/2013, 19:25
Az ama öz yazmayı seviyorum. Deminki yazımda boris ve night ın dire oldugunu sölemistim ama suanda kafamda bi ısık yandı. Sercan pudge beni yerse diyo.. Peki sercan dire sa ve borisle night dire deilse ve night ın chen oldugunu (kendisi olmadıgını) biliyorsa buda demektirki bizi oyuna getirio. Bu gece linc edilcegini biliyor ve kendini arkadası pudge a yedirterek bizi chen olduguna ikna edicek ve böylece bizde night(chen olabilir) ve borisi dire olmamasına ragmen ertesi 2 gunde linc edicez. Kısacası burda sercan bir feda olabilir. Zaten yazdıklarından oturu linc edilcegini anladı ve agroyu borisle night a yonlendiriyo yada gercekten chen ve biz chen i linc edicez..

NightStalker
17/07/2013, 19:26
Sercan, omni seni korursa nasıl benim ölme şansım olmaz? Oyun kurallarını iyi bilmediğinden şüpheleniyorum, sadece oylarla linç olmuyor bu oyunda farkındaysan. Dire seçtiği kişiyi öldürebiliyor, ve korunmazsam, şuan Chen olduğunu ilan eden tek kişi yani ben Dire tarafından katledileceğim.

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 19:29
Sercan, omni seni korursa nasıl benim ölme şansım olmaz? Oyun kurallarını iyi bilmediğinden şüpheleniyorum, sadece oylarla linç olmuyor bu oyunda farkındaysan. Dire seçtiği kişiyi öldürebiliyor, ve korunmazsam, şuan Chen olduğunu ilan eden tek kişi yani ben Dire tarafından katledileceğim.

Ay pardon ben senin dire olduğun gerçeğini aklımdan çıkartamadığım için. O kısmı atlamışım :) İkimiz gerçeği biliyoruz. Ne yazık insanlar bunu anlayamadı.

Neyse sana güzel bir soru o zaman .. Borisin seni deli gibi korumasının nedenini açıklarmısın ? Aranızda nasıl bir aşk var :) Pudgeyle leoricin aşkı wawoow :)

NightStalker
17/07/2013, 19:31
Boris' in beni koruduğu bir post gösterebilir misin? Sadece Chen ortaya çıkmalı ve Omni onu korumalı dedi, NS chendir onu koru demedi.

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 19:34
Aklı salim olan herkese soruyorum. Özellikle omni kendine bu soruları sorsun ?

Boris benim köylü veya dire olduğumdan bu kadar eminken. Nasıl oluyorda NightStalkerin Chen oldugundan hiç şüphe duymuyor ? Neden Nightstalkere bu kadar güveniyor ? Neden omninin onu korumasını şartsız koşulsuz istiyor. Neden 2 şer dakika arayla post atıyorlar ? Boris radiant elemanıysa Nightstalkerin chen olduğunu bilme ihtimali yok demektir. Ama gayet emin. Yani bu ikisini dire yapar.

Oyunun 1. sayfasından beri attığım mesajlara bakın. Nightstalkerin dire olduğundan %15000 eminim gibi mesajlarımı göreceksiniz. Çünkü ben daha bu başlık açılmadan chen oldugumu biliyordum bir baktım lexsarko ve Nightstalker ben chenim yazmışlar. Direk ikisini dire olarak işaretledim. Boris onu destekleyince başta omni oldugunu düşündüm. Ama körü körüne desteklediğini görünce onun da dire olduğunu anladım. Lexsarko daha sonra iddiasını geri çekti. Lexsarkonun dire oldugundan emin değilim onun üzerinde test of faith kullanacağım bu gece.

Allah aşkına şu mesajlarımı okuyup birisi algılasınd a görsün gerçekleri. Bu gece öldürmeyin beni herşeye ışık tutacağım !!!

Axé Capoeira
17/07/2013, 19:36
Sercan<Michaell>

WeRdeR WeReMeM
17/07/2013, 19:37
Kendini korumayı bile beceremiyorsun Sercan. Zaten bu gece sen linç edilirsen Ns ve Boris'in ne olduğu az çok ortaya çıkacaktır. Eğer Ns ve Boris yanılıyorsa sen dedikleri kişi çıkmaz isen bir daha ki gece hedefimizde Boris ve Ns olacaktır. Şu an tercihim oy kullanmamaktan yana.

Sercan<Michaell>
Boris' in beni koruduğu bir post gösterebilir misin? Sadece Chen ortaya çıkmalı ve Omni onu korumalı dedi, NS chendir onu koru demedi.

Ben yokken neler olmuş köyümüzde. Chen dışında hiçbir kahraman ortaya çıkmamalı dedim, yine de adam ben Centaur'um diye ortaya çıkıyor, üstelik Centaur olduğu için değil; gerçek Centaur'un ortaya çıkması için. Evet, Centaur geceleri ölemiyor, ama bu onun ortaya çıkmasını gerektirmiyor. Centaur, eğer Dire takımı gece onu hedeflerse, köyümüz fazladan zaman kazansın diye var. Şimdiye kadar sadece Nightstalker Chen olduğunu söylediğine göre, gerçek Chen'i bulmuşuz demektir. Omniknight gece kesinlikle onun üzerinde olmalıdır. Omniknight "Gece zaten Chen'i koruyacağımı düşünüp, ona saldırmazlar; ben en iyisi başkasını koruyayım." gibi bir düşünceye kapılmasın lütfen. Chen'in başına hiçbir şey gelmemeli. Chen zaten şüpheli gördüğü biri üzerinde Test of Faith kullanacak. Crystal Maiden ise bu gece kesinlikle Frostbite kullanmamalı. Şu anda durdurabileceği Spectre ve Pudge var, ama onları durdursa da çok fazla şey elde etmeyiz gibime geliyor. Ama diğer taraftan şanssızlıkla Omniknight'ı durdurma şansı da var; ki bu köyümüze çok fazla şey kaybettirir..

Arkadaşlar soruyorum. Benim chen olma ihtimalimi bile düşünmeyen boris nasıl bu kadar emin konuşuyor Nightstalker hakkında ! Bariz bir şekilde diredan takım arkadaşını iteliyor önümüze.

Owyeah
Aklı salim olan herkese soruyorum. Özellikle omni kendine bu soruları sorsun ?

Boris benim köylü veya dire olduğumdan bu kadar eminken. Nasıl oluyorda NightStalkerin Chen oldugundan hiç şüphe duymuyor ? Neden Nightstalkere bu kadar güveniyor ? Neden omninin onu korumasını şartsız koşulsuz istiyor. Neden 2 şer dakika arayla post atıyorlar ? Boris radiant elemanıysa Nightstalkerin chen olduğunu bilme ihtimali yok demektir. Ama gayet emin. Yani bu ikisini dire yapar.

Oyunun 1. sayfasından beri attığım mesajlara bakın. Nightstalkerin dire olduğundan %15000 eminim gibi mesajlarımı göreceksiniz. Çünkü ben daha bu başlık açılmadan chen oldugumu biliyordum bir baktım lexsarko ve Nightstalker ben chenim yazmışlar. Direk ikisini dire olarak işaretledim. Boris onu destekleyince başta omni oldugunu düşündüm. Ama körü körüne desteklediğini görünce onun da dire olduğunu anladım. Lexsarko daha sonra iddiasını geri çekti. Lexsarkonun dire oldugundan emin değilim onun üzerinde test of faith kullanacağım bu gece.

Allah aşkına şu mesajlarımı okuyup birisi algılasınd a görsün gerçekleri. Bu gece öldürmeyin beni herşeye ışık tutacağım !!!

Ya da herşey kararacak!!!

WeRdeR WeReMeM
17/07/2013, 19:38
Bence Omni Sercan'ı korusun bu gece. Bir şans verelim derim ben ezbere linç girişiminde bulunmayalım lütfen. Ns ve Boris'de hain çıkabilir.

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 19:39
Kendini korumayı bile beceremiyorsun Sercan. Zaten bu gece sen linç edilirsen Ns ve Boris'in ne olduğu az çok ortaya çıkacaktır. Eğer Ns ve Boris yanılıyorsa sen dedikleri kişi çıkmaz isen bir daha ki gece hedefimizde Boris ve Ns olacaktır. Şu an tercihim oy kullanmamaktan yana.

Ya yapma allah aşkına daha ne yazayım ben. Herşeyi açıkça belirttim. Neden başta açıklamadığımı da belirttim. Oyun başından beri sussaydım siz Ns y gerçek chen zannedip onun yönlendirmeleriyle hareket edecektiniz. Helal olsun size.

WeRdeR WeReMeM
17/07/2013, 19:40
Ya yapma allah aşkına daha ne yazayım ben. Herşeyi açıkça belirttim. Neden başta açıklamadığımı da belirttim. Oyun başından beri sussaydım siz Ns y gerçek chen zannedip onun yönlendirmeleriyle hareket edecektiniz. Helal olsun size.

Ben Ns'yi halen dire olarak görüyorum + Boris'i de aynı şekil :) Bu 2'si kafamı çok karıştırıyor ve başımıza büyük işler açacaklar. Kralınız ben olsaydım net emri vermiştim çoktan.

Zaphart
17/07/2013, 19:42
Sercan<Michaell>

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 19:44
Ben Ns'yi halen dire olarak görüyorum + Boris'i de aynı şekil :) Bu 2'si kafamı çok karıştırıyor ve başımıza büyük işler açacaklar. Kralınız ben olsaydım net emri vermiştim çoktan.

Ortaya çıkıp kendimi açık etmek istemedim. Risk almadım bu biraz pahalıya patladı bana. Üzgünüm :(

BorisPeace
17/07/2013, 19:52
Yani Nightstalkerin ben chenim demesi benim ben centaurum dememle aynı değere sahip.

Aynı değer mi? Ahahaha

Farkındaysan Nightstalker Chen olduğunu söylediğinde kimse karşı çıkmadı. Sen Centaur'um dediğinde ise hemen biri karşı çıktı. Aradaki değer farkı bu. Ben Centaur'um, köylüyüm, Chen'im, Omni'yim vs vs... Sırayla laf değiştirirsen kim inanır sana bu köyde?

Chen ortaya çıkmalı dedim. Nedenlerini ortaya koydum. "Bu adam şüpheli, Dire olabilir." demek yerine, söylediklerim üzerinde akilane bir şekilde tartışacak varsa, buyrun konuşalım. Ben Chen ortaya çıksın dediğimde Nightstalker da online'dı ve yazdı. Bu kadar basit. Sizce biz bir takım olsak, "hadi ben yazayım sen de sonraki dakika hemen ben Chen'im de" gibi saçma bir plan mı yaparız?

Specy
17/07/2013, 19:53
Sercanın yazdıkları bana çok mantıklı geliyor. Özellikle ns'in direk ilk başta hiç bir korku bulundurmadan kendinin chen olduğunu açıklaması ve borisin onu korutmaya çalışması ikisi de dire bence
Bu yüzden bu gün oyumu NightStalker üzerinde kullanacağım.

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 19:54
Aynı değer mi? Ahahaha

Farkındaysan Nightstalker Chen olduğunu söylediğinde kimse karşı çıkmadı. Sen Centaur'um dediğinde ise hemen biri karşı çıktı. Aradaki değer farkı bu. Ben Centaur'um, köylüyüm, Chen'im, Omni'yim vs vs... Sırayla laf değiştirirsen kim inanır sana bu köyde?

Chen ortaya çıkmalı dedim. Nedenlerini ortaya koydum. "Bu adam şüpheli, Dire olabilir." demek yerine, söylediklerim üzerinde akilane bir şekilde tartışacak varsa, buyrun konuşalım. Ben Chen ortaya çıksın dediğimde Nightstalker da online'dı ve yazdı. Bu kadar basit. Sizce biz bir takım olsak, "hadi ben yazayım sen de sonraki dakika hemen ben Chen'im de" gibi saçma bir plan mı yaparız?

Zaten amacınız oydu salağa mı benziyorum ? Nightstalker ben chenim dediğinde ben hemen çıkıp hayıııır o değil chen benim mi demeliydim :D Yapma lütfen burdaki insanları saf yerine koyuyorsun. Benim son dakikaya kadar chen olduğumu saklamak için hertürlü cambazlığı yaptım. Ama bu kadar engel olabildim.

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 19:55
Sercanın yazdıkları bana çok mantıklı geliyor. Özellikle ns'in direk ilk başta hiç bir korku bulundurmadan kendinin chen olduğunu açıklaması ve borisin onu korutmaya çalışması ikisi de dire bence
Bu yüzden bu gün oyumu NightStalker üzerinde kullanacağım.

Oyunu boris olarak değiştir. 2 oy boris 1 oy Ns de şuanda. 2 ye 2 konuma gelmesinler.

grumwel
17/07/2013, 19:57
Dışarıdan konuşmalarınızı dinledim ve gece başlamadan bende yorumumu yapayım dedim. Bu gün 2 tane chen çıktı bunlardan birinin dire canavarı olduğu kesin ama bunu bugünden bilemeyiz sercanında yaptığı şeyler göze batıyor NS' nin de ilk dakikadan ben chenim diye giriş yapmasıda. Yarın ikisininde ne olduğu ortaya çıkar burda şansa oy kullanmak istemiyorum ama benim emin olduğum tek kişi boristir. Boris dire diye düşünüyorum ve bugünlük Boris'i linç ediyorum. Görünüşe göre bugün linç edilecek olan Sercan ama bugünlük mantıklı olan omni'nin skillini kullanmamasıdır yanlış şekilde kullanması sonucu dire canavarını kurtarmış olabilir. Gece uzun kendinize dikkat edin.

BorisPeace
17/07/2013, 19:57
Zaten amacınız oydu salağa mı benziyorum ? Nightstalker ben chenim dediğinde ben hemen çıkıp hayıııır o değil chen benim mi demeliydim :D Yapma lütfen burdaki insanları saf yerine koyuyorsun. Benim son dakikaya kadar chen olduğumu saklamak için hertürlü cambazlığı yaptım. Ama bu kadar engel olabildim.

Tabi ki öyle demeliydin. En başından beri anlatıyorum Chen'in neden ortaya çıkması gerektiğini...

Şu anda elimizde Chen olduğunu iddia eden iki kişi var. Bunlardan biri Dire demek oluyor bu. Hangisinin Dire olduğunu düşünüyorsanız ona verin oyunuzu. Ben oyumu değiştirmiyorum. Sercan<Michaell> günün başından beri saçma davranıyor, söyledikleri güvenilmez geliyor.

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 19:58
Ve bu da belki bu oyunda atacağım son mesaj. Artık her şey omninin ellerinde. Omni senden tek bir şey istiyorum. Üşenme sıkılma. 4 saat vaktin var. Benim 1. Sayfadan beri yazdığım şeyleri anlamaya çalış. Orda çok ince stratejiler var. Sırf chen olduğum anlaşılmasın diye. Özel mesaj ile konuşmamız serbest. Kafana takılan herşeyi özel mesaj ile bana sorabilirsin. Zaten artık başlığa bir şey yazmam yasak. Yani kimliğini açık edemem.

Sana güveniyorum. Kendinize iyi bakın. Saygılar sevgiler.

Lexsarko
17/07/2013, 19:58
Borispeace

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 20:00
Tabi ki öyle demeliydin. En başından beri anlatıyorum Chen'in neden ortaya çıkması gerektiğini...

Şu anda elimizde Chen olduğunu iddia eden iki kişi var. Bunlardan biri Dire demek oluyor bu. Hangisinin Dire olduğunu düşünüyorsanız ona verin oyunuzu. Ben oyumu değiştirmiyorum. Sercan<Michaell> günün başından beri saçma davranıyor, söyledikleri güvenilmez geliyor.

Sen bu oyunda en başından beri başka chen yoksa Ns kesin chendir diyip diyip duruyorsun. Hiç kimseye eşit davranmadın Ns ye davrandığın kadar.

Saat 20.00 ve gece olur. Artık mesaj yok.

BorisPeace
17/07/2013, 20:01
Oyunu boris olarak değiştir. 2 oy boris 1 oy Ns de şuanda. 2 ye 2 konuma gelmesinler.

Şuna bakar mısınız? Şu mantıksızlığa bakar mısınız?

Adam ben CHEN'im diyor, bir başkası da CHEN olduğunu iddia ediyor, ve ona oy verme diyor. Eğer gerçekten CHEN isen, önünde Dire olduğu 100% belli olan biri var, o da Nightstalker. Ona oy verme, deyip Boris'e oy ver diyorsun. Daha söylenecek söz yok.

Sercan<Michaell> artık açıkça kendini belli etmiştir arkadaşlar. Gider ayak Centaur'un kimliğini de Dire takımına göstermiş oldu. Gerçekten, söyleyecek başka bir şey bulamıyorum.

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 20:01
Nightstalker olan oyumu BorisPeace Olarak değiştiriyorum.

BorisPeace
17/07/2013, 20:03
Saat 20.00 ve gece olur. Artık mesaj yok.

Dota 2 Linç Oyuınu konusundan:

1) Her gün 46 saat sürer. Her gece ise 2 saat sürer. Oyunda gece boyunca konuşmak yasaktır.

Gün 02:31'de başlamış. Yani önümüzde 4 buçuk saat var gibi.

Nightstalker olan oyumu BorisPeace Olarak değiştiriyorum.

Evet, biraz önce yazdığım gibi. Ben Dire takımındayım diye bağırsan daha iyiydi.

Specy
17/07/2013, 20:04

1) Her gün 46 saat sürer. Her gece ise 2 saat sürer. Oyunda gece boyunca konuşmak yasaktır.

Evet, biraz önce yazdığım gibi. Ben Dire takımındayım diye bağırsan daha iyiydi.

storm saatleri değiştirdi

BorisPeace
17/07/2013, 20:05
Özel mesaj ile konuşmamız serbest. Kafana takılan herşeyi özel mesaj ile bana sorabilirsin.

E yuh. Bunu görmemiştim. Birincisi, "4) Oyun hostunun belirlediği yollar dışında oyun hakkında iletişim kurmak kesinlikle yasaktır." yani bu konu dışında, ya da Dire takımı için ayarlanan yer dışında konuşmak yasak. İkincisi, Omni'ye bana kimliğini söyle demişsin, ama bilmen için bir neden yok. Gece Omni'yi yemek dışında tabi.

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 20:05

17.07.2013 saat 20.00 da sonlanacaktır. Bunu 4 saatlik bir gece takip edecektir. İlk posta bak reyiz.

Oyuna dönüş;
Değiştiriyorum çünkü oylar senin üsütnde birleşti.

grumwel
17/07/2013, 20:06
Gün 1

17.07.2013 saat 20.00 da sonlanacaktır. Bunu 4 saatlik bir gece takip edecektir. Aşağıdaki 20 kişiden biri için oy kullanabilir, kimse linç edilmesin şeklinde oy kullanabilir, ya da hiç oy kullanmamayı seçebilirsiniz.

Konu kilitlenmeli bence artık

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 20:07
E yuh. Bunu görmemiştim. Birincisi, "4) Oyun hostunun belirlediği yollar dışında oyun hakkında iletişim kurmak kesinlikle yasaktır." yani bu konu dışında, ya da Dire takımı için ayarlanan yer dışında konuşmak yasak. İkincisi, Omni'ye bana kimliğini söyle demişsin, ama bilmen için bir neden yok. Gece Omni'yi yemek dışında tabi.

Storma sordum. Ss atılmadığı sürece hertürlü konuşmanın serbest olduğunu söyledi. Çünkü ben test of faith kullanırsam storm bunu duyuru olarak geçmeyecek ben sadece test of faith kullandığım kişiyle iletişime geçip onun radiant oldugunu veya dire oldugunu tescilleyebileceğim. Kendisi kurallara daha net açıklık getirecektir.

Hepinizin aksine ben kahramanım hakkında gerekli bilgileri aldım.

NightStalker
17/07/2013, 20:14
Ben sadece oyun hostuna pm atabiliyoruz diye biliyorum. Oyuncular arası pm serbest mi? Aydınlat bizi storm.

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 20:16
Ha bir de şunu söyleyeceğim;

Centaur mevzusunda çok açık ve net belirtmem gerekir ki tamamen bilinçli yaptım. Zira centaur bizim tankımız. Dire takımı tarafından yenilmesi mümkün değil. Açıkça centaur kim belli olsun ki onu linç etmeye çalışanların dire olduğunu anlayın. Hadi gider ayak bu planımı da anlattım sizlere. Daha da kafa basmıyorsa yapabileceğim birşey yok. Fazla zeki geldim radiant takımına.

Owyeah
17/07/2013, 20:16
Mucadelenin kurallarinda aciklar var! Murdar olcak canim halkimiz :(

Topotolktan gelen ziya...

Sercan<Michaell>
17/07/2013, 20:17
Boris başlığı kapat artık saat doldu çoktan.

g0ldm00n
17/07/2013, 20:34

Centaur mevzusunda çok açık ve net belirtmem gerekir ki tamamen bilinçli yaptım. Zira centaur bizim tankımız. Dire takımı tarafından yenilmesi mümkün değil. Açıkça centaur kim belli olsun ki onu linç etmeye çalışanların dire olduğunu anlayın. Hadi gider ayak bu planımı da anlattım sizlere. Daha da kafa basmıyorsa yapabileceğim birşey yok. Fazla zeki geldim radiant takımına.

dire centaura saldırarak en azından bir gününü boşa harcayabilecekken sen centaurun kimligini acıkladın ve direın eline bir koz verdin bana sorarsan .

Simita
17/07/2013, 20:57
Yeni geldim daha, mesajları okuyup açıklama yapacağım. Bu süreç içerisinde mesaj yazmak yasaktır.

Simita
17/07/2013, 21:23
Oy Güncellemesi

1) Sercan<Michaell>: NightStalker
2) Lexsarko: Borispeace
3) Owyeah: BorisPeace
4) Zaphart: Sercan<Michaell>
5) Specy: NightStalker
6) DreadfuL: Sercan<Michaell>
7) WeRdeR WeReMeM: -
8) 88RoundsPerMinute: -
9) Cowabunga: -
10) HolyPesimist: Sercan<Michaell>
11) NightStalker: Sercan<Michaell>
12) Overmedia: Sercan<Michaell>
13) pr0.: -
14) Axé Capoeira: Sercan<Michaell>
15) g0ldm00n: Sercan<Michaell>
16) walkapan: Sercan<Michaell>
17) Bykusmert: BorisPeace
18) Ar-Phàrazôn: -
19) grumwel: BorisPeace
20) BorisPeace: Sercan<Michaell>

1. Gün Sonu

Hikaye
İlk günün hararetli tartışmasının ardından köylüler sonunda bir fikre varmıştı, eğer yanlış tercih yapmış olsalar bile bu onlar için ipucu olabilir ve diğer günler için izleyecekleri yolu belirleyebilirlerdi. Sercan<Michaell> kendinin suçsuz olduğunu iddia etse de, köylüler o' nu dinlemeyip storm tanrısı heykelinin önünde onu öldürdüler.

Sercan<Michaell> (Chen) Linç edildi.

1. Gece başlangıcı
1. Gece 00.00 da bitecektir, gece aktivitesi için buraya mesaj yazmak yasaktır (ki zaten konu kilitli olacak) 00.00'a kadar özel mesajla bildirilmeyen gece aktivitesi, geçersiz sayılacaktır. Gece sonu öldürülen kişi ve kimliği (pudge faktörü hariç) açıklanacaktır.

Simita
17/07/2013, 21:46
Hikayenin daha da canlanması için işte storm tanrısı heykeli, köyümüzün sembolü

http://i499.photobucket.com/albums/rr357/GoldenT-34/storm.png

Simita
17/07/2013, 23:59
1. Gece Sonu

Hikaye
İlk günden güçlü bir müttefiği kaybetmelerinin üzüntüsüyle, evine doğru yavaş yavaş gidiyordu. Evinin önüne geldiğinde arkasında ki gölgelerin farkına vardı.

BorisPeace (Köylü) Dire tarafından yenildi

2. Gün Başlangıcı
2. gün 19.07.2013 saat 20.00 da sonlanacaktır. Bunu 4 saatlik bir gece takip edecektir. Aşağıdaki 18 kişiden biri için oy kullanabilir, kimse linç edilmesin şeklinde oy kullanabilir, ya da hiç oy kullanmamayı seçebilirsiniz.

Lexsarko
Owyeah
Zaphart
Specy
DreadfuL
WeRdeR WeReMeM
88RoundsPerMinute
Cowabunga
HolyPesimist
NightStalker
Overmedia
pr0.
Axé Capoeira
g0ldm00n
walkapan
Bykusmert
Ar-Phàrazôn
grumwel

Açıklama
Gördüğüm 1-2 tane yanlış anlaşılma var gibi, tek tek açıklayayım.
1- Lina yabaniler tarafından yenilirse laguna kullanamaz.
2- Linç ve geceleri yeme olayları farklı bunun farkına varalım.
3- Dire sadece geceleri kendi aralarında konuşabiliyorlar.
4- Skill kullanımında, kullanılan kişinin herhangi bir bilgisi olmayacak. Sadece yapan kişi sonucunu öğrenebilir.
5- Linçi engelleyebilecek hiçbir skill yok.

Lexsarko
18/07/2013, 00:11
NightStalker için yeşil ve kalın yazmak suretiyle acil linç oyumu kullanıyorum.

Axé Capoeira
18/07/2013, 00:18
çağrı ne bu şiddet sakin ol millet bir açılsın bu arada borisin kaybı oyunu iyi bilmesinden ve köyümüzü kurtarabilecek kişilerden biri olduğu için hiç hoş olmadı

Owyeah
18/07/2013, 00:38
Değerli Strom Köyü sakinleri,

Bildiğiniz üzere bugün 2 üzücü olay yaşadık. Birincisi köyümüzün sakinlerinden olan, zekice ve mantıklı yorumları ile bize yön veren Maraba BorisPeace'in içimizdeki vahşiler tarafından öldürülüşü, ikincisi ise son derece çene düşüklüğü yüzünden kendini linçe götüren Kurtatıcımız Olacaktı Sercan.

Biliyorum. Bu hepimiz için çok üzücü oldu. Açıkçası bu süreçte benim de hatalarım oldu ve BorisPeace kardeşimizi vahşi olmakla da suçladım. Ama bunun yanında "Muhterem Chen"in nam-ı diğer Sercan'ın size ısrarla linç edilmemesi gerektiğini vurguladım. Aşağıda geçmiş konuşmalarımdam bölümleri sizlere yayınlıyorum:

Arkadaşlar bence şu postumu dikkate alın. 2. gece linç etsekte sercanı değişen bir şey olmaz. Öncelikle N.S. ve Sercan'ın birbirlerine (hangisi chense) tof kullanmasını görelim. TOF'tan sonra kim chen belli oranda belli olur. Sercan 1 gece daha bekleyebilir. Aceleye gerek yok.

Bence sercan kesin köylü. Ama borisinde dediği gibi yaptığı hareketler köyün yararına değil. Peki bu onun öldürülmesi için bir gerekçe midir? 5 tane yabani aramızda dururken sizce bir deliyi mi linç edelim? Bence köyümüzün akl-ı selim insanları bir kere daha düşünüp oylarını vermeliler.

Aramızdaki 5 yabani buradaki satır aralarında kendini açığa çıkarmış olabilir. Ya da hiç sessizce kenarda oturup birbirimizi yememizi izleyip yorum yapmadan kıs kıs gülenlere ne demeli. Kararımızı bir kere daha gözden geçirelim. Saf bir köylü mü yoksa katiller mi ölmeli?

Kesinlikle koyun sürüsü gibi ıslık çalan adamın peşinden koştunuz ve iradenizin hakkını veremediniz. Ama üzülmeyin bu şehit vahşiler adına bizim adağımız olsun. En azından artık içimizde bir yalancının mevcut olduğunu biliyoruz. LÜTFEN VE LÜTFEN SİZE YALVARIYORUM. Bir sonraki hedefimiz kesinlikle NightStalker olmalıdır. Yaptığım 5 doğru konuşmanın hakkına köylü kardeşlerimden ricam akl-ı selim harekette bulunup, gereksiz fantezilere girmeyip bu arkadaşın linç edilmesi yönünde oy kullanmalarıdır.

Son kez bir kere daha metin olmanızı rica ediyor ve lütfen doğru kararı vermenizi istirham ediyorum.

İçinizdeki İyi Niyetlilerden Biri

g0ldm00n
18/07/2013, 00:47
NightStalker

g0ldm00n
18/07/2013, 00:48
Her ne kadar köyümüz bu üzücü haberlerle yankılansa da en azından bir dire haininin kim oldugunu ögrendik . Sevgili Storm köyü ahalisi sizi NightStalkerı acilen linç etmeye çağırıyorum

Owyeah
18/07/2013, 00:54
Her ne kadar köyümüz bu üzücü haberlerle yankılansa da en azından bir dire haininin kim oldugunu ögrendik . Sevgili Storm köyü ahalisi sizi NightStalkerı acilen linç etmeye çağırıyorum

NS sadece yalancı bir köylüde olabilir. Ama sonuçta zarar verdi :(

g0ldm00n
18/07/2013, 01:01

Eğer oda köylü çıkarsa kendimi lichkinge feda edecem :D

grumwel
18/07/2013, 01:03
Nightstalker pis bir dire canavarıdır. Ortaya yem attılar ve biz de malesef bunu yemiş bulunmaktayız yapacak birşey yok sağlık olsun şimdi elimizde kalan 5 dire'dan biri olan Nightstalkeri linç etmemiz gerekmektedir ama acil linç yaparsak hemen gece olacağından bir tane daha radiant kaybı yaşayabiliriz. İyice düşünüp davranmamız gerek. Borise gelecek olursak kimsenin farketmediği şeyleri farkediyor ve taktik veriyordu bunu gören direlar korkudan yemiş veya omni sanmış olabilirler. Eğer omni sanıp yedilerse bu bizim işimize gelir çünkü bu çok düşünüp yorum yapamadıkları anlamına gelin. Güzel günler bizleri bekliyor dayanın dostlarım.

Zaphart
18/07/2013, 01:22
NS köylü ya da dire olabilir.Yaptıkları Dire hissi verdi bana linç edek gitsin NightStalker

Lexsarko
18/07/2013, 01:33
İhsancım acil linç edilmesi için aynı zamanda kalın yazman gerekiyor.

NightStalker
18/07/2013, 01:47
Evet sevgili köylü kardeşlerim, Sercan'ın yaptığı hata yüzünden üzücü kayıplar verdik. Oyunun başından beri stratejim Chen olduğumu iddia edip gerçek Chenin gizli kalmasını sağlamaktı, dire ise beni yiyemezdi çünkü Omni beni koruyacaktı ve sürekli yanlış adamın peşinde olacaklardı. Chen gizli kalacakatı ve rahat edecekti. Sercan ise acele davranıp böyle bir hata etti. Ben bir köylüyüm ey cemaat. Sadece Sercan'ın aceleciliği yüzünden halkıma zarar verdim.

Zaphart
18/07/2013, 01:50
İhsancım acil linç edilmesi için aynı zamanda kalın yazman gerekiyor.

Az daha yaşasın boşver :D Kaç kalın oy alırsa linç ediliyor peki? NightStalker

g0ldm00n
18/07/2013, 01:51

oyuncuların yarısı oy verirse acil linç gerçekleşiyor .

Specy
18/07/2013, 02:05
Olan olaylar gerçekten kötüydü. Daha ilk günümüzden Chen'imizi ve en zekice planlar yapan köylülerimizde birini kaybettik. Ancak şimdi aklı selim olma zamanıdır.

Acil linç uygulamamalıyız sevgili köy halkım. Acil linç yapmak sadece dire'ın işine gelecektir bu durumda ns'in dire olduğunu zaten biliyoruz artık hepimiz. Ama acil linç etmemiz dire'a çok kısa bir süre içinde birini daha öldürme fırsatı verecek. Yapmamız gereken sakin davranıp gün içinde daha fazla dire'ı ortaya çıkarmaktır.

Owyeah
18/07/2013, 02:11
Arkadaşlar acil linç şart değil! Bekleyelim kendisine savunma hakkı verelim. Az önceki savunma konuşması hiç inandırıcı gelmedi.
Birde diğer köy ahalisinin görüşleri de çok önemli. Sonuçta köyümüzde kaos yaşansada demokrasiden vazgeçmemiz lazım. Herkes nasıl hareket edeceğimiz konusunda lütfen fikirlerini beyan etsin.
Özellikle hiç söz hakkı almayan yada çok az alan köylülerin konuşmaları bizim için çok değerli. Lütfen sizde bizimle paylaşımda bulunun.

88RoundsPerMinute
18/07/2013, 02:35
grumwel

g0ldm00n
18/07/2013, 02:36
Evet sevgili köylü kardeşlerim, Sercan'ın yaptığı hata yüzünden üzücü kayıplar verdik. Oyunun başından beri stratejim Chen olduğumu iddia edip gerçek Chenin gizli kalmasını sağlamaktı, dire ise beni yiyemezdi çünkü Omni beni koruyacaktı ve sürekli yanlış adamın peşinde olacaklardı. Chen gizli kalacakatı ve rahat edecekti. Sercan ise acele davranıp böyle bir hata etti. Ben bir köylüyüm ey cemaat. Sadece Sercan'ın aceleciliği yüzünden halkıma zarar verdim.

İlk olarak chen gizli kalsaydı test of faithle kimliğini öğrendiği kişileri bize nasıl gösterecekti ? 2. olarak madem ilk baştaki hareketinin tek amacı cheni ve köyümüzü korumaktı neden biz sercanı linç etmeye hazırlanırken ortaya çıkıp ben chen değildim demedin neden onun linç edilmesi için oy kullandın ? Size sesleniyorum ey ahali dediklerindeki mantık hatalarını fark edin ve bu günün sonunda kim için oy kullanacağınızı iyi bilin .

88RoundsPerMinute
18/07/2013, 02:39
Gündemde Boris-NS-Sercan üclüsünün dısına cıkılmadı. Digerlerini de inceleyin derim muhterem köylüler.

Overmedia
18/07/2013, 02:43
Neden benim centaur olduğum kanısına vardınız ? bir tek zeki sen deilsin sanırsam sercan

88RoundsPerMinute
18/07/2013, 02:44

İşte burda Centaur'u linç etmeye çalışacaklarını düşünerek büyük bi mantık hatası yaptın ve dolayısıyla kendi işini kendin bitirdin merhum Chen.

Bykusmert
18/07/2013, 02:45
NightStalker için yeşil ve kalın yazmak suretiyle acil linç oyumu kullanıyorum.

NightStalker
18/07/2013, 03:12
İlk olarak chen gizli kalsaydı test of faithle kimliğini öğrendiği kişileri bize nasıl gösterecekti ? 2. olarak madem ilk baştaki hareketinin tek amacı cheni ve köyümüzü korumaktı neden biz sercanı linç etmeye hazırlanırken ortaya çıkıp ben chen değildim demedin neden onun linç edilmesi için oy kullandın ? Size sesleniyorum ey ahali dediklerindeki mantık hatalarını fark edin ve bu günün sonunda kim için oy kullanacağınızı iyi bilin .

Çünkü Sercan' ın gerçek Chen olup olmadığını bilemezdim. Emin olmadan planımı açıklayamazdım tabiki.

Bykusmert
18/07/2013, 03:29
Günün ardından;
Basit bir istatistik yapalım hadi.

1) Zaphart: Sercan<Michaell>
2) DreadfuL: Sercan<Michaell>
3) HolyPesimist: Sercan<Michaell>
4) NightStalker: Sercan<Michaell>
5) Overmedia: Sercan<Michaell>
6) Axé Capoeira: Sercan<Michaell>
7) g0ldm00n: Sercan<Michaell>
8) walkapan: Sercan<Michaell>
9) BorisPeace: Sercan<Michaell>

Bunlar açıklanan ve sercana oy kullananların listesi. Burdan borisi ve night ı cıkarırsak(ki night in dire oldugunu dusunmeyen kalmamıstır) geriye 7 kişi kalıyor. Basit bi hesapla 5 Dire üyesi mevcut ve 1 ini eledimize göre 4 tane kalmış bulunmakta. Şimdi gelelim hesaba. Ben dire dan olsam night sayesinde chen in kim oldugunu ögrenir (ki öyle yaptılar) chen i elemek icin oyun ustunlugu kullanırdım (5 oy). Ama şöyle bir faktörde var malesef..

Konuşabileceğimiz ortak alan belirlenmeli acilen. Şu an ezbere gidiyoruz yani olmadı böyle :(

Linç oyunu kural ve başvuru linkindeki posttur. Yani burdan çıkan werderweremem de dire ve oyunu kullanmadı. Yani dire en çok 4 en az 1 oy kullandı sercan için. Kısaca;

Sarı renkler borisi linç etmek isteyenler (yani dire olsam oyumu chen olmayan birine kullanmam)
Mavi renkler Nightstalker için oy kullananlar (bi dire olsam arkadasıma oy kullanmam chen i linç etme imkanım varken)
Kırmızı olanlarda Dire oldukları ap açık olanlar.

Gelelim istatistigimize 18 kişi kaldı ve night la werder in de dire oldugunu kesinlestirirsek 16 kişi kalır. Bu 16 kişinin 3 ü dire olduğunu (night ve werder hariç) ve 16 kişinin de içinden 7 oyun sercana verildiğini düşünürsek.. 7 oyun 3 ü dire in demektir. Kendisini bilenlerde (Yani radiant olanlar ve sercana oy verenler kendisini çıkarırsa) 6 oyun 3 ü dire in demektir. yani %50.. Tabi bu sadece bir düşünce istatistik yonunden. Şimdi asıl nokta ise surda kopuyor. Cent cıkıp ben cent im derse Dire gurubu cent i linç etme yontemiyle elemek zorunda kalıcak diye dusunebilirsiniz ama unutmayın oyun dire sayısı radiant sayısına esit oldugunda dire kazanmıs demek. kısaca cent i linc etmelerine gerek yok. Ama en azından cent i ogrenip eger listedeyse ve sercana oy vermişse sercana verilen oy sayısı 5 e duser ve bunun 3 ü dire demektir (teoride) bizim icin daha kolay bir linç fikri verir.

Lütfen bunun ustunde biraz düşünün..

Owyeah
18/07/2013, 04:02
şuan radiant tarafında kalan kahramanların ne yapmaso gerektiği de bence çok önemli. bunlara bir güzergah çizmemiz lazım. kim nasıl davranmalı nedeni ile anlatılmalı. öğleden sonra vaktim olursa küçük bir konuşma yapacağım.

g0ldm00n
18/07/2013, 04:36
Günün ardından;
Basit bir istatistik yapalım hadi.

1) Zaphart: Sercan<Michaell>
2) DreadfuL: Sercan<Michaell>
3) HolyPesimist: Sercan<Michaell>
4) NightStalker: Sercan<Michaell>
5) Overmedia: Sercan<Michaell>
6) Axé Capoeira: Sercan<Michaell>
7) g0ldm00n: Sercan<Michaell>
8) walkapan: Sercan<Michaell>
9) BorisPeace: Sercan<Michaell>

Bunlar açıklanan ve sercana oy kullananların listesi. Burdan borisi ve night ı cıkarırsak(ki night in dire oldugunu dusunmeyen kalmamıstır) geriye 7 kişi kalıyor. Basit bi hesapla 5 Dire üyesi mevcut ve 1 ini eledimize göre 4 tane kalmış bulunmakta. Şimdi gelelim hesaba. Ben dire dan olsam night sayesinde chen in kim oldugunu ögrenir (ki öyle yaptılar) chen i elemek icin oyun ustunlugu kullanırdım (5 oy). Ama şöyle bir faktörde var malesef..

Linç oyunu kural ve başvuru linkindeki posttur. Yani burdan çıkan werderweremem de dire ve oyunu kullanmadı. Yani dire en çok 4 en az 1 oy kullandı sercan için. Kısaca;

Sarı renkler borisi linç etmek isteyenler (yani dire olsam oyumu chen olmayan birine kullanmam)
Mavi renkler Nightstalker için oy kullananlar (bi dire olsam arkadasıma oy kullanmam chen i linç etme imkanım varken)
Kırmızı olanlarda Dire oldukları ap açık olanlar.

Gelelim istatistigimize 18 kişi kaldı ve night la werder in de dire oldugunu kesinlestirirsek 16 kişi kalır. Bu 16 kişinin 3 ü dire olduğunu (night ve werder hariç) ve 16 kişinin de içinden 7 oyun sercana verildiğini düşünürsek.. 7 oyun 3 ü dire in demektir. Kendisini bilenlerde (Yani radiant olanlar ve sercana oy verenler kendisini çıkarırsa) 6 oyun 3 ü dire in demektir. yani %50.. Tabi bu sadece bir düşünce istatistik yonunden. Şimdi asıl nokta ise surda kopuyor. Cent cıkıp ben cent im derse Dire gurubu cent i linç etme yontemiyle elemek zorunda kalıcak diye dusunebilirsiniz ama unutmayın oyun dire sayısı radiant sayısına esit oldugunda dire kazanmıs demek. kısaca cent i linc etmelerine gerek yok. Ama en azından cent i ogrenip eger listedeyse ve sercana oy vermişse sercana verilen oy sayısı 5 e duser ve bunun 3 ü dire demektir (teoride) bizim icin daha kolay bir linç fikri verir.

Lütfen bunun ustunde biraz düşünün..

yalnız şaka maka baya uğraşıp harika bir tablo çıkarmışsın . Bugün NSyi linç ettikten sonra o 6 kişinin ( ben centaurum diyen kişiyi çıkardıktan sonra kalan ) attığı mesajlar incelenmeli ve herhangi bir neden sürmeden sercanın linç edilmesine oy verenler bulunmalı . Bunu yaparsak dire sayısı en azından 1 kişi azalır diye düşünüyorum .

Raichoxunrefleksleri
18/07/2013, 04:47
Selam beyler ben o meşhuur .... Kim olduğumu biliyor musunuz? Bilmiyorsunuz tabii ki. Bilseydiniz de çok şey değişmezdi. Ama bilmemeniz bilmenizden daha iyidir. YARIN 00.00'da kim olduğumu açıklayacağım!!

Raichoxunrefleksleri
18/07/2013, 05:14
Nightstalker aşağılık bir scourge pisliği. Önce Chen olduğunu iddia etmişti, şimdi ise köylü olduğunu iddia ediyor. Mazerete de bakar mısınz?

NS'yi linç edelim gitsin.

Axé Capoeira
18/07/2013, 05:39
NightStalker
bende en azından bir dire'ından kurtulma taraftarıyım aslında bu kadar acele etmek istemiyordum fakat herkes ns ye karşı gelince belkide haklı olduklarını düşünüyorum ama şöylede bir durum varki ns yi linç edersek erkenden gece olacak ve dire yine birini yemek için üşüşecek

Raichoxunrefleksleri
18/07/2013, 06:42
Ben acil linç kullanılmaması taraftarıyım. İyice düşünmek lazım.

Bu arada AXE mısın nesin, seni hiç gözüm tutmadı. 7/24 seni takip ediyorum bilmiş ol.

DreadfuL
18/07/2013, 07:32
NightStalker acil linç edilmelidir. Oyum bundan yana.

WeRdeR WeReMeM
18/07/2013, 08:26
Dire olsam sercana oy kullanırdım zaten kafanız güzel herhalde mübarek günde içmeyin lütfen :D :D

Dünde dediğim gibi Sercan yanlış kişi çıkarsa Ns ve Boris'e yükleneceğiz diye bu 2 side dire ama ilk öncelikli olarak Ns diyorum

NightStalker ve dedim. Linç edilmelidir.

WeRdeR WeReMeM
18/07/2013, 08:31
Kalın yapmıştım ama olmamış tekrar yazayım acil oyumu;

NightStalker

Overmedia
18/07/2013, 10:43
Acil linc NightStalker

88RoundsPerMinute
18/07/2013, 11:23
Beyler ben NS dire mı değil mi emin değilim ama kesin bi dire varsa o da grumwel'dir. Dikkat edin ortada bi manipülasyon var. Tekrarlıyorum grumwel linç edilmelidir.

Raichoxunrefleksleri
18/07/2013, 11:47
Durun bir saniye NS masumdur!!

En azından bunu bilemeyiz şu an, fakat ondan önce linç edilmesi gereken biri varsa o da Overmedia'dır. Bu aşağılık Scourge pisliklleri NS'yi kurban seçmişlerdir ve bizi galeyana getirmektedirler. Emin değiliz fakat overmedia'nın tavırları son 2 gündür çok garip.

Ben OMNIKNIGHT'IM!!! Eğer radiant olarak beni linç etmeye kalkarsanız bu bizim sonumuz olacaktır.

Overmedia'yı linç ediyorum.

walkapan
18/07/2013, 11:50
Ve bu post unla ifşa ettin kendini.

HolyPesimist
18/07/2013, 12:37
Üzücü bir şekilde Chenimizi linç ettikten sonra bunun bize bir ders olmasını temenni ediyorum sevgili köy halkı,evet dün 2 kayıp verdik Boris ve Sercan linç edilirken yapmış oldugumuz hatalı oylar bize bir ders olmalı ve bundan sonra daha isabetli kararlar vermeliyiz.Görünen o ki kendini 2.chen ilan eden NighStalker'ı linç edebiliriz cünkü en büyük süpheli suan o.Fakat geçen seferki hataya düşmeden oyumu günün sonuna doğru kullanmak istiyorum.

WeRdeR WeReMeM
18/07/2013, 12:40
Ben size demiştim ama Omni Sercan'ı korusun diye dinleyen olmadı işte.

NightStalker
18/07/2013, 13:06
Sevgili storm köyü halkı, bana inanamamanızı anlıyorum. Ama durum gerçekten böyle idi sadece Sercan'ın sabırla beklemesi gerekiyordu ve plan işleyecekti. Neyse olmadı. Fakat şuraya dikkat çekiyorum, acil linç yaparsanız direk gece olacak ve kafadan dire tarafı gene bir köylüyü yiyecek. Acil linç tamamen zararımızadır. Bana inanmasanız dahi acil linç etmeyin önümüzde koskoca 2 gün var. Hem daha fazla dire pisliği bulma imkanınız olur hem de erkenden bir köylü yenilmekten kurtulur. Bu dediklerime kulak verin ve verdiğiniz oyları normal kullanın acil değil!

Cowabunga
18/07/2013, 13:21
Overmedia bizimle degılsın.

Overmedia
18/07/2013, 13:39
Tabikide centaur değilim Sercan ın tavırlarını öğrenmek için yaptım ve tahminlerim oyun başından beri Nightstalker , G0ldm00n ,ar-phazaron isimli 3 kişiden 2 si dire dır eğer bugun linc olursam ve radiant tarafında çıkarsam bunu dikkat al radiant

Raichoxunrefleksleri
18/07/2013, 13:45
NS hakkında bir inceleme:

NS önce chen olduğunu iddia edip, masum olan gerçek Chen'imizi linç ettirdi. Ciddiyetsiz bir tavırla"Selam ben Chen" diyerek konuşmasına başlaması, Sercan'ın ilk gün dikkatleri üzerine çekmesi gibi sebeplerden Dolayı NS ilk gün linç edilmedi. Şimdi ise, oyunuzu acil kullanmayın kullanmayın; her türlü Radiant'ın aleyhine diyerek blöf yapıyor olabilir. Evet acil linç her türlü aleyhimize, emin değiliz çünkü. Fakat NS sanki Radiant'lıymış gibi davranarak gözümüzü boyuyor olabilir. Şu son mesajından önce NS'ye güvenirken, şimdi %95 ihtimalle Dire olduğunu düşünüyorum.

NightStalker
18/07/2013, 13:49
@Ar-Phàrazôn beni linç edin, köye zarar verdim sonuçta ama acil linç etmeyin. Sadece köye daha fazla zarar getirir.

88RoundsPerMinute
18/07/2013, 14:20
Onu bunu bırakın da grumwel'i linç edin. Adam banko dire. Güvenin bana. Güvenin.

Bykusmert
18/07/2013, 14:44
Sevgili storm köyü halkı, bana inanamamanızı anlıyorum. Ama durum gerçekten böyle idi sadece Sercan'ın sabırla beklemesi gerekiyordu ve plan işleyecekti. Neyse olmadı. Fakat şuraya dikkat çekiyorum, acil linç yaparsanız direk gece olacak ve kafadan dire tarafı gene bir köylüyü yiyecek. Acil linç tamamen zararımızadır. Bana inanmasanız dahi acil linç etmeyin önümüzde koskoca 2 gün var. Hem daha fazla dire pisliği bulma imkanınız olur hem de erkenden bir köylü yenilmekten kurtulur. Bu dediklerime kulak verin ve verdiğiniz oyları normal kullanın acil değil!

Sercan sabırla beklesin ama olmadı diyosunda. Kusra bakma hangi akıl yada mantıkla kendin chen olmadıgın halde tek 1 kisi daha cıkıp ben chen dediinde ona linç oyu kullanırsın?? Eger sen linç edilirsen ve sende radiant çıkarsan burdan çıkaracagım tek bi sonuç var oda sizin bu oyundan gram anlamadıgınız ve mal mal tekduze planlarda bulundugunuzdur...

Raichoxunrefleksleri
18/07/2013, 15:58
Fırtına öncesi sessizlik.

g0ldm00n
18/07/2013, 16:09
Burada NS masumdur diyenler kendilerini o kadar güzel ifşa ediyor ki . Şuan adamın yaptıklarına bakarsanız adamın dire olduğu açık ve net ortada . Bi dediği bi dediğini tutmuyor . Ayrıca neden birden bire overmediaya linç oyu verilmeye başlandı ? Sercana ben centaurum diyen yalan söyluyor dediği için mi ? Centauru gece öldüremediğinizi bildiğinizden dolayı onu linç ederek başınızdan atmaya çalışıyorsunuz . En azından ben NS + werderweremem 'in dire olduğundan eminim . Bu son günkü mesajlar da bazı kişiler hakkında kesin ipuçları verdi bize . Akıllı olun Storm köyü ahalisi .

grumwel
18/07/2013, 16:18
Bakıyorumda 8 kişi acil linç oyu kullanmış zaten dire olduğu kesin olan Nightstalker için bende acil linç kullanıyorum. Pis dire yüzünden taktik veren boris'imiz ve chenimiz gitti.

Simita
18/07/2013, 16:27
Oy güncellemesi

Lexsarko: (Acil) NightStalker
Owyeah
Zaphart: (Acil) NightStalker
Specy
DreadfuL: (Acil) NightStalker
WeRdeR WeReMeM: (Acil) NightStalker
88RoundsPerMinute: (Acil) grumwel
Cowabunga: Overmedia
HolyPesimist
NightStalker
Overmedia: (Acil) NightStalker
pr0.
Axé Capoeira: (Acil) NightStalker
g0ldm00n: (Acil) NightStalker
walkapan
Bykusmert: (Acil) NightStalker
Ar-Phàrazôn: Overmedia
grumwel: (Acil) NightStalker

2. Gün Sonu

Hikaye
İlk gün söylediği yalanın ortaya çıkmasından sonra, halk acil linç konusunda hemfikir oldu ve Nightstalker storm heykeli önünde linç edildi.

NightStalker (Köylü) acil linç edildi.

Köyümüzün sembolü heykelimiz
http://i499.photobucket.com/albums/rr357/GoldenT-34/storm.png

2. Gece
2. Gece 19.07.2013 saat 00.00 da bitecektir. Bu zamana kadar gece aktivitesi olan arkadaşların bana özel mesaj ile bildirmeleri önemle rica olunur.

Simita
18/07/2013, 23:56
2. Gece Sonu

Çıkan sonuçtan sonra herkes şaşırmıştı, NightStalker'ın Dire tarafında olmasını beklerlerken bir müttefik daha kaybetmenin üzüntüsüyle evlerine dağıldılar. Ama çok geçmeden bir ışık kümesi parlamaya başladı, ve ardından çığlıklar duydular. Dire tarafından herkes kaçışmaya başladı.

Ar-Phàrazôn Dire tarafından yenilemedi

3. Gün
3. Gün 20.07.2013 saat 20.00 da sonlanacaktır. Bunu 4 saatlik bir gece takip edecektir. Aşağıdaki 17 kişiden biri için oy kullanabilir, kimse linç edilmesin şeklinde oy kullanabilir, ya da hiç oy kullanmamayı seçebilirsiniz.

Lexsarko
Owyeah
Zaphart
Specy
DreadfuL
WeRdeR WeReMeM
88RoundsPerMinute
Cowabunga
HolyPesimist
Overmedia
pr0.
Axé Capoeira
g0ldm00n
walkapan
Bykusmert
Ar-Phàrazôn
grumwel

Raichoxunrefleksleri
19/07/2013, 00:10
AHAHAHAHHAHAHAH. Aptal Dire. Beni yemeye çalışacağınızı biliyordum. Omniknight olduğumu belli etmem büyük bir hata gibi gözüküyor. Fakat Linç riskindense Dire tarafından bilinmeyi tercih ederim.

Owyeah
19/07/2013, 00:12
Strom köyü sakinleri bir kere daha istemeyerekte olsa konuşma yapmak için karşınızdayım. Çıkmadan önce kendi kendime şu soruyu hep sordum: "Neden cahil bir köylü Troll olmak ister?" Sizde muhakkak bu soruyu sormuşsunuzdur.

2. linç uygulanan kişide içimizdeki masumlardan biri çıktı. Ve nedense bu kardeşimizde boş boğazlığı ve gündemde olma sevdası ile b*k yoluna gitti. Fakat bunu demek istemesemde size sabırlı olmanız gerektiğini ve bu arkadaşın yalancı bir köylü olabileceğini ifade etmiştim:

En azından artık içimizde bir yalancının mevcut olduğunu biliyoruz.

Arkadaşlar acil linç şart değil! Bekleyelim kendisine savunma hakkı verelim. Az önceki savunma konuşması hiç inandırıcı gelmedi.
Birde diğer köy ahalisinin görüşleri de çok önemli. Sonuçta köyümüzde kaos yaşansada demokrasiden vazgeçmemiz lazım. Herkes nasıl hareket edeceğimiz konusunda lütfen fikirlerini beyan etsin.
Özellikle hiç söz hakkı almayan yada çok az alan köylülerin konuşmaları bizim için çok değerli. Lütfen sizde bizimle paylaşımda bulunun.

Şu aşamada lütfen aceleci davranmayalım. Ar-Phàrazôn olayı dire üzerine şans eseri bir darbe indirmemizi sağladı. Herhalde bunun nasıl olduğunu anlamışsınızdır.

Şimdi uygulayacağımız strateji herkesin en az bir kere konuşma yapmasını istemek olmalı. Herkes kendisini aklayacak bir konuşma yapmalı. Nedenini söylemeli. Yoksa yine rastgele bir masumun kanını dökebiliriz. Allah'a şükür elim şuana kadar kana bulaşmadı. Yaptığım küçük bir hatanın dışında bütün olayları iyi gözlemledim ve %85 tahmin oranına sahibim.

Köylülerden ricam lütfen "Troll"lük yapmayın. İçimizde yeterince "Troll"ler var. Şu iki linç edilen arkadaşınızın durumundan ders alın. Gereksiz çıkışları ve sözleri yüzünden bizi ne duruma soktuklarını görün. Burada oyun oynamayoruz. Masum insanların hayatı ve Strom Köyü'nün geleceği söz konusu.

Son olarak bir kere daha vurgulamak isterim ki: Herkes kesinlikle kendisi aklacak bir konuşma yapsın. Özellikle konuşma yapmayanları tespit etcem ve sizine paylaşacağım.

Saygılar,

Owyeah!

g0ldm00n
19/07/2013, 00:39
Arkadaşlar şuan dun mertin yaptıgı yaptıgı çizelge ile bugun NS'yi linç edenlerin ortak noktası hedef alınmalı . Evet üzülerek belirtmeliyim ki o ortak noktada bende varım fakat nasıl bilebilirdim NS'nin masum bir köylu oldugunu . Tum hareketleri aksini gösteriyordu

88RoundsPerMinute
19/07/2013, 00:40
Bakın kazanmak istiyorsanız beni dinleyin köylüler. AxeCapoeira ve grumwel dire'dır. Grumwel %100 diğeri de %80 ihtimalle. Lan bu sefer dinleyin bari.

Raichoxunrefleksleri
19/07/2013, 00:48
AXE DIRE ALÇAĞIDIR. BUNU SÖZLERİNDEN ANLAMAK HİÇ DE ZOR OLMADI.

BUGÜN AXE'IN SON SÖZLERİ HAKKINDA DETAYLI BİR İNCELEME YAPACAĞIM. Axé Capoeira BÜYÜK İHTİMALLE DİRE'DIR.

Lexsarko
19/07/2013, 01:17
Şu oyunda rolün ne olursa olsun ben şu roldeyim demek kadar saçma bir şey göremiyorum. Rolün ne olursa olsun, Dire senin rolünü bilmediği sürece güçlüsün. Sadece Centaur ve Omni'nin geceleri ölmemesi bize oyunu kazandıramaz malesef.

Hem bi rol söylüyorsun ki Radiant'taki kimse o söylediğine zerre kadar güvenemiyor bu yüzden oyuna bir faydan olmuyor hem de bu şekilde tüm köyün kafasını karıştırıyorsun. Radiant olanlar için ya söylediğin roldesin ya da Dire'sın hatta söylediğin rolde değilsen o rolün gerçek sahibi tarafından direk Dire olarak görülüp linç hedefi oluyorsun. Dire için ise Radiant olduğun zaten belli. Bir gece içinde durumu check edip seni uçurabilirler. Neticede rol söyleme muhabbetine dahil olanların hepsi bi şekilde geberdiler ve üzüldün mü diye sorarsanız zerre kadar üzülmedim.

Boris, Chen'in ortaya çıkmasını istediği için Dire olduğunu düşünmüştüm ama Dire da Boris'in Omni olduğunu ve Chen'i koruyacağını düşünerek onu salça etti.

NS'nin ısrarla Chen olduğunu söyleyip de Sercan'ın linç edilmesine sebep olması da en hafif tabiriyle boşboğazlıktı. Sercan, Chen olduğunu yeterince iyi açıklamıştı ama sevgili Omnimiz bunu anlayacak basireti gösteremedi. Rolünü açıklamak suretiyle de aynı kafada devam ediyor ve Dire için Haunt hedeflerinin sayısını düşürüyor. Her neyse bu olaylar sonucunda NS ve Sercan da salça fabrikasına doğru yola çıktı.

Şansımıza bu seferlik baltayı taşa vurdular ama kayıpsız devam ediyorlar hala.

AxeCapoeira'nın Dire tarafında olduğunu düşünüyorum. İlk önce acele karar vermeye gerek yok diyip ardından çark edip acil linç oyu vermesi oyunun başından beri meydana gelen en çarpıcı çelişkilerdendi. Konuşmaları da pek samimi gelmiyor bana. Sıradaki hedefimiz bence o olmalı.

Pr0.
19/07/2013, 01:18
Artık sakinleşmeli ve birilerini dire diye suçlamadan önce oturup sakince düşünmeliyiz. 2 gündür şu diredir! bu diredir! Diyerek verdiğimiz kayıpları düşünün. Neden öyle düşündüğünüzü biz kardeşlerinize anlatın beraber düşünelim.

Bir kardeşimizin daha linç edilmesinden sonra gecemiz daha da kararacaktı ki ulu yüce storma şükürler olsun omniknightımız bizimle kaldı. Bir çok kardeşimiz ile rezil bir hata yaparak nsyi gönderdik. ( ben oy veremedim aktif değildim maalesef :/ ) Sadece 2 tane farklı oy atıldı. 2 side overmediaya. Ardından overmediaya oy atanlardan biri yenilmeye çalışıldı?

88RoundsPerMinute
19/07/2013, 01:44
Pr0.'cuğum yanlışın var. Ben de oy vermedim. 3 farklı oy atıldı yani. Aynı cenaha dahil etme beni lütfen.

Raichoxunrefleksleri
19/07/2013, 02:02
Şu oyunda rolün ne olursa olsun ben şu roldeyim demek kadar saçma bir şey göremiyorum. Rolün ne olursa olsun, Dire senin rolünü bilmediği sürece güçlüsün. Sadece Centaur ve Omni'nin geceleri ölmemesi bize oyunu kazandıramaz malesef.

Hem bi rol söylüyorsun ki Radiant'taki kimse o söylediğine zerre kadar güvenemiyor bu yüzden oyuna bir faydan olmuyor hem de bu şekilde tüm köyün kafasını karıştırıyorsun. Radiant olanlar için ya söylediğin roldesin ya da Dire'sın hatta söylediğin rolde değilsen o rolün gerçek sahibi tarafından direk Dire olarak görülüp linç hedefi oluyorsun. Dire için ise Radiant olduğun zaten belli. Bir gece içinde durumu check edip seni uçurabilirler. Neticede rol söyleme muhabbetine dahil olanların hepsi bi şekilde geberdiler ve üzüldün mü diye sorarsanız zerre kadar üzülmedim.

Boris, Chen'in ortaya çıkmasını istediği için Dire olduğunu düşünmüştüm ama Dire da Boris'in Omni olduğunu ve Chen'i koruyacağını düşünerek onu salça etti.

NS'nin ısrarla Chen olduğunu söyleyip de Sercan'ın linç edilmesine sebep olması da en hafif tabiriyle boşboğazlıktı. Sercan, Chen olduğunu yeterince iyi açıklamıştı ama sevgili Omnimiz bunu anlayacak basireti gösteremedi. Rolünü açıklamak suretiyle de aynı kafada devam ediyor ve Dire için Haunt hedeflerinin sayısını düşürüyor. Her neyse bu olaylar sonucunda NS ve Sercan da salça fabrikasına doğru yola çıktı.

Şansımıza bu seferlik baltayı taşa vurdular ama kayıpsız devam ediyorlar hala.

AxeCapoeira'nın Dire tarafında olduğunu düşünüyorum. İlk önce acele karar vermeye gerek yok diyip ardından çark edip acil linç oyu vermesi oyunun başından beri meydana gelen en çarpıcı çelişkilerdendi. Konuşmaları da pek samimi gelmiyor bana. Sıradaki hedefimiz bence o olmalı.

Sevgili Lexsarko'cum,

Omniknight olarak kimliğimi açıklamamın bir hata gibi göründüğünün ben de farkındayım. Fakat Overmedia benim dire olduğumu düşünmeye başlamıştı. Nitekim Axe'a da fazla sataştığım için, axe kesinlikle dire, sonraki hedefleri ben olacaktım. Linç edilmektense birkaç gün daha fazla yaşayıp Dire'ın kafasını karıştırmak istedim.

Sercan konusunda ise sonuna kadar haklısın. Fakat NS'nin hatasını da göz önünde bulundurmalısın.

Axe'ın dire olduğu konusunda nerdeyse eminim. Fakat acil linç yerine düşünerek hareket etmek bize yarar sağlıyacaktır. Şu an Axe üzerine detaylı bir araştırma yapıyorum. (Sayfayı çok geç açıyor :( GH'de bir sorun var sanırım. EN kısa sürede yayınlıcam incelememi.) Fakat tekrar söylüyorum, acil linç oyu kullanmayın!

Bykusmert
19/07/2013, 02:16
Beyler yogun günüm nedeniyle bugun bi tablo cıkaramıyorum fakat yarın size güzel detaylı bi tablo cıkarıcam. Herkese ii geceler.

Lexsarko
19/07/2013, 02:43
Acil linç oyu kullanmayacağım elbette. Kullanacak olsam ilk mesajımda kullanırdım. Ne kadar geçerli bir sebebin olsa da rol söyleme olayının genel olarak hata olduğunu sen de kabul ediyorsun. Dire olduğunu düşündüğüm tek kişi Axe değil. Ancak oyun başından beri en karışık sinyaller de ondan geliyor. Yine de herkes incelemesini yapsın; yarın oturup bir gözden geçirelim.

grumwel
19/07/2013, 05:21
Evet arkadaşlar ilk günden beridir çok az konuşup yorum yaptığım storm halkına günler geçip olaylar patlak verdikten sonra ilk defa açıklama yapıyorum lütfen herkes iyice okusun;

-İlk gün kargaşayla başladı 2 tane chenin çıkması haliyle bende herkes gibi birinin dire diğerininde gerçek chen olduğunu düşündük ama ben yinede mantıklı davranıp şans oyunu oynamak yerine bu chen olayını ortaya atıp ortalığı karıştıran dire sandığım borise oy verdim ilk öldürdüğümüz kişi chen oldu kötü bir kayıp ama yapacak birşey yok.

İkinci gün herkesin düşündüğü gibi düşündüm bende başka bir ihtimal veremedim çünkü nightstalkeri dire sandık. Meğersem trollmüş. Ilk başta acil linçe gitmeyelim dedim çünkü çabuk gece olacak ve direlar bizden birini yiyeceklerdi sonra çoğunluk isteyince belki ben yanlış düşünüyorumdur diye bende acil linç yaptırdım o da radiant çıktı ama allahtan yemeğe çalıştıkları kişi ölmedi. Oyun başından beri kayıbımız büyük ama inatla seyrettim bana karşı suçlamalar oldu diye bu benim savunmamdı. Gelelim çıkarımlarıma..

Gözlemlerime göre Axe isimli köyümüzde yaşayan "varlık" dire canavarıdır. Bu gözlemlerimi dikkate alın uzun gözlemlerim sonucu yaptım bunu. Şuan şüphelendiğim birkaç kişi daha var ama axe konusunda neredeyse eminim. Bunlarıda ilerleyen zamanlarda size söyleyecem. Herkes kendine dikkat etsin gözüm hepinizin üzerinde.

grumwel
19/07/2013, 05:24
Artık şu Sercana oy verenler veya Nightstalker'a oy verenler diye gözetlemeyin. Mantıklı düşününce herkes onlara oy verebilir yaptıkları davranışlar göz önünde bulundurulursa tabi. Böyle dire bulamazsınız storm halkı daha derinlere inecez.

Bykusmert
19/07/2013, 09:56
Köylüler Mert in evine girdiklerinde Kendisini astığını görürler. Halk çok şaşırmıştır ve gözlerine masa üstündeki kağıt parçası çarpar. Kağıtta;

"İkinci gecenin ardından köydeki bazı mongolların koyun kurtulma amacını anlamadığı apaçık ortada. Burdan sonra Dire lara karşı kazanma şansımız yok. Mantıksız düşünüp beni linç etmelerinden veya pislik dire lar tarafından yenmektense kendi hayatıma son veriyorum. Sağlıcakla kal storm halkı. İnşallah köyümüz kurtulur..

-Mert

88RoundsPerMinute
19/07/2013, 12:45
2 tane dire ismi veriyorum: grumwel ve axecapoeira. Bugün bu 2sinden biri linç edilmezse daha da karışmam. Bi daha da nah bulursunuz benim gibi zeki adamı.

walkapan
19/07/2013, 14:18
Acil linç kime yarar sağlıyor ? Dİre tarafındakilerin ortada laf kalabalığı yapmaktansa işlerini sesizce halletmeleri onların yararına mı ?

Pr0.
19/07/2013, 15:06
Yahu 2 gündür dire olup olmayacak herkese dire dediniz. Ama öncelerinde en azından açıklama yapılıyordu. Şu şu sebeplerden dolayı diredir bilmemne diye. Şimdi gelmiş bi kişi şu bu diredir diyip elle tutulur hiç bişey demiyor. Naptınız oyunu mu patlattınız kardeş? Hedef şaşırtmaya mı çalışıyosun yoksa? Yoksa falcıya mı gittin paylaş kafandaki o kesinliği bizde bilelim kim dire kim değil.

Lexsarko
19/07/2013, 15:13
Ben Axe'ın tutarsız konuşmalarından dolayı Dire olduğunu düşünüyorum. Zaten önceden açıklama yapanların hepsi linç edilenlerin Radiant çıkmasıyla yamuldular. Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yiyor işte.

Zaphart
19/07/2013, 16:08
Lexsarko nun söylemleri sadece bana mı yapmacık geliyor acaba?

Raichoxunrefleksleri
19/07/2013, 16:08
Axé Capoeira

Axe'ın konuşmaslarından gayet anlaşılıyor Dire olduğu.

Raichoxunrefleksleri
19/07/2013, 16:12
Zaphart da Dire beyler. Tutuklayın!!!

Direk atlamıyacağım öyle. Lexsarko ya çok zekice bir rol oynuyor, ya da gerçekten masum. Fakat ben Masum olduğuna inanlardanım.

Zaphart'ın da Dire olduğunu düşünüyorum. Fakat Axe daha öncelikli. %90 eminim.

88RoundsPerMinute
19/07/2013, 16:24
Yahu 2 gündür dire olup olmayacak herkese dire dediniz. Ama öncelerinde en azından açıklama yapılıyordu. Şu şu sebeplerden dolayı diredir bilmemne diye. Şimdi gelmiş bi kişi şu bu diredir diyip elle tutulur hiç bişey demiyor. Naptınız oyunu mu patlattınız kardeş? Hedef şaşırtmaya mı çalışıyosun yoksa? Yoksa falcıya mı gittin paylaş kafandaki o kesinliği bizde bilelim kim dire kim değil.

Sherlock holmes'ün taktiğini uygula. Çok basit ama bi o kadar da efektiftir: Empati. Mesela grumwel'sin ve dire tarafındasın. Nasıl bi yol izlerdin? Şimdi git ve grumwel'in yorumlarını oku. Sence ne doğrultuda yorumlar yapmış ve sonuç ne olmuş. İyi bi düşün ve unutmadan her linçten sonraki yorumlarına da iyi bak. Çok zorlanmadan gelceksin dediğime.
In a nutshell diyecek olursak: Laf dinle.

88RoundsPerMinute
19/07/2013, 16:27
Dünkü gibi oyumu grumwel olarak kullanıyorum.

Pr0.
19/07/2013, 16:35
Overmediayı düşünen bir tek ben mi varım ? 3 farklı oy atıldı, ns hariç overmedia ve grumwel yazıldı. Overmediaya atan arpharazon yenilmeye çalışıldı ? Axedan daha sağlam bir olasılık gibi geliyor bana.

Specy
19/07/2013, 16:40
Overmediayı düşünen bir tek ben mi varım ? 3 farklı oy atıldı, ns hariç overmedia ve grumwel yazıldı. Overmediaya atan arpharazon yenilmeye çalışıldı ? Axedan daha sağlam bir olasılık gibi geliyor bana.

Öncelikle NS'in köylü çıkması çok şaşırttı beni. Storm köyü artık asıl düşmanların kendi içlerindeki iş karıştırıcılar olduğunu görmüşlerdir umarım. Overmedia hakkında dediklerin aklıma yatar gibi oldu ama öncelikle Axé çok daha belirgin bir hedef bence. Yapıcağımız ilk iş onu linç etmek olmalıdır diye düşünüyorum ben sayın köy halkım. Overmedia hakkında önceki postları ayrıntılı bir şekilde incelemeliyim onun hakkında kesin bir yargıda bulunabilmek için.

Cowabunga
19/07/2013, 16:47
Köylüler ortalığı çok karıştırıyor. Ar-Phàrazôn linç edelim diyorum.

g0ldm00n
19/07/2013, 16:48
Şuan için kafam gerçekten çok karışık linç ettiğimiz iki kişinin de bizim tarafımızda cıkması mertin kendini asması . Ama bencede en net hedef axe gibi . kendini savunmaya bile calışmadı . Axé Capoeira

g0ldm00n
19/07/2013, 16:49

ya bir dire elemanısın yada oyunu gerçekten hiç takip etmiyorsun . Ar-Phàrazôn dire tarafından hedef alındı ama başarısız oldular . Axedan sonra seni hedef göstermeliyiz bence . kendini nasıl savunacagını merak ediyorum

Lexsarko
19/07/2013, 16:52

Ben NS'nin acil linç edilmesi yönünde oy kullandıktan sonra fırsattan istifade hiçbir yorum yapmadan acil linç oyunu kullanman NS'nin Dire olmadığını bildiğinden olmasın? Daha da önemlisi kaç kalın oyla linç edildiğini neden merak ettin? Dire olarak haberileşip oy sayısını denkleştirmek için gibi geldi de bana. O yüzden sordum.

Lexsarko nun söylemleri sadece bana mı yapmacık geliyor acaba?

Ben kimseye, özellikle sana, kendimi kanıtlamaya çalışmıyorum sen benim Radiant olduğumu biliyorsun zaten. Arzu eden günün sonuna kadar ismimi yeşil yazabilir. Senin yapabileceklerin biraz daha geniş bence. Axe Capoeira'dan şüphelenmeye başlamamızın ardından onu korumak için şüpheleri başka birinin üzerine çekmeye çalışmanız mantıklı. Ancak beni bir şekilde linç ettirmeyi başarsanız bile benim linç edilmemin ardından sen ve Axe Capoeira'nın maskesi tartışmasız şekilde düşmüş olacak. Axe Capoeira'dan sonra senin de anahtarın bir şekilde alınacak yani.

Axe Capoeira'nın Dire olduğundan şüpheleniyordum ancak Zaphart'ın şu hareketinden sonra artık eminim. Bugün Axe Capoeira, yarın Zaphart.

Lexsarko
19/07/2013, 16:53

Günün en komik yorumu ya. Adamı yemeye çalıştılar ve yiyemediler el insaf yahu.

Zaphart
19/07/2013, 16:59
Pis hain Lexsarko öyle hissediyorum.Hislerim beni genelde yanıltmıyor bak :D Cowabunga hepten kafamı karıştırmış durumda.Yorumları tekrardan okuyacağım.Bu sefer bi Dire çıkmalı artık ortaya.İnce eleyip sık dokuycim.

Zaphart
19/07/2013, 17:02
Ben NS'nin acil linç edilmesi yönünde oy kullandıktan sonra fırsattan istifade hiçbir yorum yapmadan acil linç oyunu kullanman NS'nin Dire olmadığını bildiğinden olmasın? Daha da önemlisi kaç kalın oyla linç edildiğini neden merak ettin? Dire olarak haberileşip oy sayısını denkleştirmek için gibi geldi de bana. O yüzden sordum.

Ben kimseye, özellikle sana, kendimi kanıtlamaya çalışmıyorum sen benim Radiant olduğumu biliyorsun zaten. Arzu eden günün sonuna kadar ismimi yeşil yazabilir. Senin yapabileceklerin biraz daha geniş bence. Axe Capoeira'dan şüphelenmeye başlamamızın ardından onu korumak için şüpheleri başka birinin üzerine çekmeye çalışmanız mantıklı. Ancak beni bir şekilde linç ettirmeyi başarsanız bile benim linç edilmemin ardından sen ve Axe Capoeira'nın maskesi tartışmasız şekilde düşmüş olacak. Axe Capoeira'dan sonra senin de anahtarın bir şekilde alınacak yani.

Axe Capoeira'nın Dire olduğundan şüpheleniyordum ancak Zaphart'ın şu hareketinden sonra artık eminim. Bugün Axe Capoeira, yarın Zaphart.
Dire oy kullanırken haberleşebiliyormu, o zaman bakalım kimler NS ye oy kullanmış.NS yi acil linç etmek için anlaşıp oy kullandığımız arkadaşları görelim.