PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba GameHonor Ailesi !

AyLowYe
18/07/2013, 00:32
Merhaba GameHonor Ailesi ,
DotA' ya 4 sene önce abimin zoru ile başladım. (Gerçi başladım sayılmaz daha Warcraft hakkında en ufak bilgim yokken hatırlamadığım (galiba sentördü) oynamıştım ve o elden sonra Warcarftı silmiştim .) Benim DotA'ys başlama hikeyim diğlerlerinkinden farkı. Bu olaydan yaklaşık 2 sene sonra abim yazlığa bir flashbelleğe Warcraft 3 ü patchini ve en son DotA mapinin ai sinin (botlusunun) linkini atıp bunları yazlığa getirmemi istemişti. (Bilgisayar eski olduğu için Warcrafttan başka oyun oynayamazdık.) Yükledik. Abim oynamaya başladı. İlk oynadığında creep kesmekten başka hiçbir amacı olmadığını düşünmüştüm. İzleye izleye daha zevkli olmaya başladı. Daha sonra birde ben deneyim dedim . Herom ise Leoric'ti (Skeleton King). Abim 3 tane pasif skillin ve ultisinin ölümsüz olması benim için daha iyi olcağını söylemişti. Size ne yalan söyleyim yaklaşık 15 gün boyunca durmadan Leoric oynadım , oyunu orada kavradım.Arada abimin seçtiği heroları alıyodum tabii. 15 gün sonunda dotadan bayağı sıkılmıştım. Botlar olduğu için aksiyon yoktu. Hep aynı şeyler. Creep kes , para kas , Frozen Throne'u yık. Daha sonra eve döndüm. DotA yı yüklemek aklıma bile gelmemişti. Daha sonra arkadaşlarımla oynadığım bir oyunu bıraktık. Oynıcak oyun yoktu. Sonradan aklıma DotA geldi . Yükledim. Abimin yazlıkta anlattığı gibi Garena'yı yükledim. Aldım Leoric'i . Yazlıktan hatırladığım itemleri yapmaya başladım. Sarmaya başladı. Room 1 den başka Rooma giremiyodum. Nickim AyLowYe idi. Genelede herkes noob derdi. Gerçektende Noobdum. 5vs5 e alışamamıştım. 8 slotu kapayarak 1vs1 oyun aramaya başladım. halubili nickli biri odama geldi ve o günden dota2 ye geçene kadar her gün onunla oynadım. Arada 5vs5 e girsek bile çoğunlukla 1vs1 atardık. Çünkü ikimizde dotanın bir takım oyunu olduğunu bilmiyorduk ve birkaç herodan başka hero bilmiyorduk. Hatta bazı maçlarda hiçbirimizin bilmediği herolar alıyorduk heroları öğrenmek için. Bilmediğimiz itemleri alıyorduk. Akashayla Blade Mail açmış Axe'a ulti attığımı bilirim :D .Birgün bir ankete katıldım Dota2 invite kazanmak için .Gmailim kapanmasın diye girdiğimde en üstte Steam yazısını gördüm ve tıkladım. Dota2 beta invite gelmişti. Çok mutlu olmuştum ama bir arkadaşı kaybetmiştim. Artk Dota'ya girmiyordum. Ben girmeyince halubili ( gerçek adı Oğuz) de girmiyordu. Daha sonra dotaya nadir girmeye başladım. halubili artık çevirimiçi olmuyordu bile. Bende artık girmemeye başlamıştım. Geçen ayda streamlardan izlediğim oyun artık elimin altındaydı ( Bu konuda UNLOST'a teşekkürler) Hergün bunu oynuyordum. Okadar çok kendimi kaptırmıştım ki en sevdiğim oyun serisi olan Assassin's Creed'in 3 oyunu çıktığı halde dota2den az oynadım.Günler günleri kovaladı , aylar ayları kovaladı . ' My strength increases '. Şu an Supporttan tutun hard-carry'e kadar her mevkide oynayabiliyorum.Betanın bitmesinden sonra eşleştirme sistemi berbatlaştı. Ruslar ve Nooblar doldu. GameHonor'u bikaç aydır takip ediyordum. Dota 2 Yaz Ateşi turnuvası için takım aranıyor. Ayrıca Party atıp public girmek isteyenlerde beni ekleyebilir.Tek sorunum aşırı agresif olmam. Hatalardan gerçekten çok sinirleniyorum. Bunun için çok takım değiştirdim. Artık kendime hakim olduğuma inanıyorum :) .Dota geçmişi olan , takım oyunlarını ciddye alan takımla oynamayk veya party kurup public atmak isteyenler beni ekleyebilir. Benim hikayemde bu.İnşallah GameHonor Ailesiyle iyi ilişkiler kurabiliriz. Sonuna kadar okuyanlara teşekkürler . Steam nicki : Nikarion

18.07.2013

Cipralex
18/07/2013, 00:37
üşenmedim okudum.

grumwel
18/07/2013, 01:19
Takım aramaya ve hikaye anlatmaya gelmişsin gibi birşey hissettim paragrafın başını unuttuğum içinde olabilir. İyi forumlar :D

Simita
18/07/2013, 03:59
Hoşgeldin, okumadım

Zaphart
18/07/2013, 04:14
h.ggg ...

Ra1*wOw
18/07/2013, 08:19
melaba

Lexsarko
18/07/2013, 11:24
AyLowYe nickini görünce MewToo diye yeni bi hesap açasım geldi. Hoşgeldin :)

KEREEEEEEEEEEEM
18/07/2013, 14:10
Kimse okumadığı için ben yazayım beyler adam TAKIM ARIYOR!

Lexsarko
18/07/2013, 14:28
O zaman ben de sana ve konuyu açana BURANIN TAKIM ARAYANLAR BÖLÜMÜ OLMADIĞINI HATIRLATAYIM.