PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lifestealer: Feast ve Open Wounds

fikho
19/07/2013, 00:31
arkadaslar bildigim üzere lfiestealar ın Feast skil i pasif olarak rakibe saldırı yapıldıgında rakibin o anki canının 4%/5%/6%/7% ini alarak kendisine aktarıyor
Open Wounds skil de secilen bir rakibin canının 15%/20%/25%/30% ini alarak kendisine aktarıyor
yani iki skil inde aynı özelliği tasıdıgını birinin pasif birinin aktif oldugunu biliyorum
ama Ar-Phàrazôn arkadasımız bana
Feast skil inin rakibinin canını % bazlı aldıgını söylüyor benim ile aynı görüsde
fakat
Open Wounds skil inin ise open wounds u yemis bir rakibe vuruldugunda vurdugun damagenin 15%/20%/25%/30% ini aldıgını söylüyor(satanic ve vlad ve mom ile aynı sekilde calıstıgını söylüyor)
bu konuda bilgili olan arkadaslarımızın bizi aydınlatmasını istiyoruz.

5346

fikho
19/07/2013, 00:33
arkadaslar ekleme yapıyorum ingilizcesi iyi olan arkadas open wounds daki acıklamayı bize türkce olarak aktarır ise seviniriz

Simita
19/07/2013, 00:40
Open Wounds attığın kişiden son level için yaptığın her hasardan %30 lifesteal alıyorsun. Feast için rakibinin o anki canının %7 si kadar bonus damage vurup, bonus damage kadar can dolduruyorsun.

Raichoxunrefleksleri
19/07/2013, 00:40
Hey Allah'ım. SS de attım fikhocum. Daha ne yani? :D

Üsttekinde diyor ki düşmanın o anki canının belirli bir yüzdesine göre can çalarsın diyor.

Diğerinde de Damage'inin yüzdesine göre yaparsın diyor.

http://t1307.hizliresim.com/1c/m/qguxt.bmp

AL 4 taraq kasılan pudge'da da hiçbir itemi olmayan mortred'de de aynı lifesteal

fikho
19/07/2013, 00:42
Hey Allah'ım. SS de attım fikhocum. Daha ne yani? :D

Üsttekinde diyor ki düşmanın o anki canının belirli bir yüzdesine göre can çalarsın diyor.

Diğerinde de Damage'inin yüzdesine göre yaparsın diyor.

http://t1307.hizliresim.com/1c/m/qguxt.bmp

AL 4 taraq kasılan pudge'da da hiçbir itemi olmayan mortred'de de aynı lifesteal

şöyle bir ihtimal düsündüm magical damagelerde vurdugunun %30 da , fiziksellerde rakibin %30 canımı acaba diye neyse ögrenmis olduk ingilizcemiz yok napalım :)

Sercan<Michaell>
19/07/2013, 08:35
Çok zor değil al bir naix dene yani :S hiç mi nc kasmadın naixle. Nc de dk 3 de farkedersin zaten.

Feast rakibin kalan hpsinden % alır.
Open wounds vurduğun damageden % alır. Ayrıca sadece naix değil open wounds atılmış heroya vuran herşey hp kazanır.

napstar
19/07/2013, 09:15
Not sure if trolling or... :'(

Krizalid
19/07/2013, 11:55
Fikho da olmasa dota konuşulmayacak demek ki.

LauraBodewig
19/07/2013, 12:30
2-3 yıl kadar önce feast hakkında boristen ayrıntılı bir açıklama almıştım

Feast rakibe o anki canın %4-5-6-7sini çalıyor ve aynı zamanda o kadar FİZİKSEL hasar vuruyor yani bu hasar armor reduction'la arttırılabilir. Na'ix varken bol bol armor reduction sevilmesinin sebeplerinden biri de bu. Feast'in verdiği %7lik hasarı arttırmak. Feast'in kodlaması 0.03+(0.01)xBüyünün seviyesi.. şeklinde olduğundan senin atağınla hiçbir alakası yok 0 atağın olsa bile feast damage'ını atarsın ve lifesteal alırsın.

Open Wounds verilen tüm hasarın %30'u heallar. Magical, Pure, Fiziksel (Hp Reduction'ı bilmiyorum). Yani Lina Open Wounds'lu birine Laguna Blade atarsa kendini vurduğu hasarın %30u kadar heallar. Yani Open Wounds verilen hasara bağlı olduğu için BASH, Critical Strike, Manaburn gibi attack modifierlarla beraber çalışabilir ama Armor ve Magic Resistance'dan etkinlenme durumlarını bilmiyorum

fikho
19/07/2013, 14:33
Fikho da olmasa dota konuşulmayacak demek ki.

:(

Laserist
19/07/2013, 18:52
2-3 yıl kadar önce feast hakkında boristen ayrıntılı bir açıklama almıştım

Open Wounds verilen tüm hasarın %30'u heallar. Magical, Pure, Fiziksel (Hp Reduction'ı bilmiyorum). Yani Lina Open Wounds'lu birine Laguna Blade atarsa kendini vurduğu hasarın %30u kadar heallar. Yani Open Wounds verilen hasara bağlı olduğu için BASH, Critical Strike, Manaburn gibi attack modifierlarla beraber çalışabilir ama Armor ve Magic Resistance'dan etkinlenme durumlarını bilmiyorum

HP removal aslen 'hasar' olmadigi icin iyilestirmez.
Open wound karsi tarafinda nasil gerceklesirse gerceklessin aldigi hasar kadar iyilestirir. O yuzden armor , resistance etc etc her sey hesaba katildiktan sonra adama giren hasar kadar iyilesirsin.